Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

29 kwie 2008, 15:57

jeszcze tylko jutro do pracy a potem długi weeknd i nareszcie jedziemy do Poznania :520: :520: :520: :520: :520: :520: jeju, ostatni raz byłam u rodziców w czerwcu w zeszłym roku :ico_wstydzioch: , no jakoś tak wyszło, że rzadko ostatnio jeździmy do Poznania. W zeszłym roku spotkałam się z Karolas ale nasze panny wtedy malutkie były hihihihi i obie w koronkowych kapelusikach, takie słodkie bobasy, a teraz takie duże dziewczynki :ico_haha_01:

myszka, qunick śliczne macie córeczki, fajne zdjęcia wklejacie - prosumy o wiecej :ico_sorki: :ico_brawa_01: Ninusia z drzewkiem jest urocza :ico_brawa_01:

Aga a u mnie wczoraj było pięknie, a dziś cały dzień pada deszcz i zimno jest brrrrrr
ale fajnie, że mąż cię tak pozytywnie zaskoczył :ico_brawa_01: swoim zachowaniem. I ma rację, że tobie też się należą przyjemności :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

29 kwie 2008, 17:17

myszka,quncikśliczne fotki,wasze dziewczynki super fotogeniczne, male modelki

aga to switnie,ze mąz tak pomyslal o Tobie i byl tak wspanałomyslny, rzadko sie to zdarza a ty sie przynajmniej zrelaksowalas

mamcia,karolas,kingas dzieki za wsparcie,wyszłam troche na marude ale wydaje mi sie ze troche moge ponarzekac, ja wiem ze sa rozne rodziny ale skoro moja siostra dostała duzą pomoc to i ja na taka liczylam a tu juz wieksza pomoc dostaje moja kuzynka,ktora ma coreczke 3m-ce starsza,bo u nich wieczna bieda,przepraszam,ze tak obgaduje wlasna rodzine, ale ta dziewczyna od ponad 10 lat siedzi z chlopakiem w mieszkaniu po naszych dzidkach i albo na przemian ona nie pracowala albo on,on codziennie ma na piwko a ona potem chodzi i mowi ze nie maja na mleko,no to przepraszam ale po co mu kupuje piwo i w ogole to juz go dobrze poznala zanim miala dziecko i jak byli sami to tez ciagle bez pieniedzy bo na zmiane pracowali.No a moja mam jej pomaga,pilnuje dziecka a ja dla przykladu siedzialam 2 m-ce w domu z ospa(najpierw ja potem patrus) i nie przyszla spytac,ze moze mi zakupy zrobi,maz szybko musial wracac zpracy i wszystko kupowac,ewentulanie po nocnych sklepach jezdzil. Wiem,ze bardziej sie docenie jak sie samemu dorobi,tylko ciezko jest patrzec jak inni maja pomoc i wsparcie,bo ja nawet na wsparcie nie moge liczyc. Bo o finanse az tak mi nie chodzi,sami sobie jakos radzimy,to raczej od nas oczekuje sie pomocy,no ale tez bez przesady to ze mamy co jesc i w co sie ubrac to nie znaczy ze do zamoznych sie zaliczamy.Bo jak ja bym np nie miala na mleko czy na cos dla dziecka to sprzedalibysmy autko i tyle, no bo to jest jakis luksus co nie, da sie zyc bez a inni widze kupuja dzieciom drogie zabawki jak ta moja kuzynka albo pija jak jej chlopak a potem narzekaja,no to gdzie tu rozsadek i jak tu sie nie wsciekac,ze wszyscy im pomagaja.
Kurcze ale sie rozpisalam,przepraszam ale tak mnie zlosc teraz wziela,bo ta kuzynka idzie do pracy juz (szkoda tylko ze tak pozno) no i moja mama ma jej pilnowac corki a ja chetnie bym tez wrocila albo sobie dorobila na kursach ale nie chce to robic kosztem patryka i oddawac go do zlobka,bo oczywiscie nie ma mi go kto przypilnowac.No a prawda jest tak,ze tak naprawde to my mamy gorszy start niz ta kuzynka,nam mieszkania nikt nie dal a ona dostala gratis 4 pokoje,ktore zamienilai jeszcze miala kase na remont.A my do konca zycia kredyt i kto tu komu powinien pomagac.Przeciez oni mieli o wiele lepszy start w zyciu.Ach szkoda gadac.

Jeszcze raz przepraszam za taki dlugi wywód.

magdzinka to faktycznie dawno temu bylas u rodzinki, zycze udanego urlopu

U nas dzis nie pada ale strasznie wieje a mialo byc tak cieplo.

czekolada w ogole nie daje,dalam ze 2 kawalki kinder,bo akurat dostal to zeby nie bylo ze cala rodzice zjedza i sie nie podziela hihi

zebyjak bylam mala to mnie chybaa rodzice kiepsko pilnowali z myciem,mialam duzo do leczenia,jak dorosłam nie mam prawie w ogole problemow, nawet przez ciaze i po karmieniu nic mi sie nie zepsulo. Kamien mialam 2 razy w zyciu usuwany. Wiec czasem chodzi tylko o higiene i pielegnację,czyli troche rozsadku ze slodyczami i raz na pol roku wizyta u stomatologa.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 kwie 2008, 20:49

Hej kochane,
Wracam z weekendu i widzę że dużo nie napisałyście hihih więc mialam malutko do nadrobienia. Ale cóż się dziwić że wszystkie Was wywiało jak za okienkiem taka słoneczna pogoda :ico_brawa_01:

myszko, quink fajne zdjęcia!!

Czekolada i słodkości daję je rzadko a jak już to z Kinderka (mleczna kanapka czy jajo niespodziana).. czasem ciut pączusia z marmoladką.. ale zaraz po tym myjemy ząbki..
Ostatnio próbowałam dać Milce arbuzka ale coś jej nie podchodzi, za to winogrona wcina jak szalona :ico_haha_02:
Dzisiaj byłyśmy w parku na początku w celu drzemki ale jak mała zobaczyła dzieci w piaskownicy to sen poszedł het het daleko a przyszła niepohamowana ochota na zabawę. I dzisiaj nietypowo było strasznie dużo dzieciaczków, w sumie to Mila z takim chłopcem najmniejsi byli w piaskownicy ale i tak dawala radę hihi tak się bawiła że potem cała kurteczka nadawała sie tylko do pranka, policzki też całe w piasku :ico_haha_02:

Promocja dziewczyny jeśli dajecie dzieciom mleczko Bebiko 3R to do dwóch opakowań dorzucają koszuleczkę dla dzidzi z misiem :ico_haha_02:

Zapytanie moja ma na górze 4 ząbki i na dole 3 a dzisiaj przy przewijaniu zauważyłam u góry tam z tyłu małego kiełka po jednej i drugiej stronie , wygląda jak ząbki ale czy to możliwe ?? Myślałam że po kolei rosną a one tak daleko tam są!!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 kwie 2008, 21:56

Kajunia25, a w jakim sklepie widziałaś tą promocje na mleczko?

Ja tylko na chwile, jutro wyjezdzamy na długi weekend na dolny śląsk, odezwe sie w poniedziałek.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

29 kwie 2008, 21:59

kingas, Dziękuje za komplement w imieniu Dominisi, ze stołu to mi jeszcze ściąga szklankę z woda mineralną i pije a przy tym jest taka mokra że całą trzeba ja przebierać.

karolas, Bardzo sie ciesze że choroby przechodzą może na dłużej będziecie zdrowi. Taki wodnisty katarek to alergiczny Dominika taki ma i czasem kicha. Czy to może być uczulenie na pyłki ?

Iwona77, Ja mam podobnie nikt za bardzo nie pomaga. Jak byłam w ciąży to wszyscy się oferowali do pomocy a jak urodziłam to jakby o tym zapomnieli. Jutro chcemy kopić meble do kuchni i jak przyjadą to nie będę miała z kim mojego grzybka zostawić, żeby wszystko poukładać. Tak to jest z rodzina najlepiej to się wychodzi na zdjęciach ii to z boku żeby się wyciąć szło.

QUNICK śliczne zdjątka. Ile Ninusia ma ząbków bo zaczęła ząbkować w tym czasie co my i tak chciałam się dowiedzieć my mamy 4.

Kajunia25, Nie pomogę w sprawie ząbków bo my mamy tylko 4.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 kwie 2008, 22:09

olala te mleczka promocyjne zakupiłam w Auchanie. Udanego wypoczynku :ico_haha_02: :ico_haha_01:

myszka_f pisze:Kajunia25, Nie pomogę w sprawie ząbków bo my mamy tylko 4.

Ok ale i tak dziękuję za poświęcenie uwagi mojemu ząbkowemu zapytaniu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

29 kwie 2008, 22:45

KAJUNIA25 No moim zdaniem to całkiem mozliwe te ząbki z tyłu bo mojej kumpeli synkowi czwórki powychodzily podczas gdy nie ma dwojek hi hi takze to widzisz wszystko tak roznie jest a te ząbki to własnie niepokolei wychodzą to tez fakt ;)
MYSZKA_F wiesz co całkiem mozliwe ze na pyłki,choc mi dzis pulmonolog powiedzial ze niekoniecznie ze poprostu sama woda z noska to tez moze byc typowo przeziebieniowy katar ktory nie zostal nadkazony jeszcze hm ale to określił co nie hi hi ;)

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

30 kwie 2008, 00:01

Kajunia u nas nie było jeszcze dwójek jak wyszły zęby z tyłu takze u was pewnie jest tak samo:) My już mamy 17 zębów :-D
Karolas fajnie ze dzieci zdrowieją :ico_brawa_01:
Rodzina : mi bardzo rodzice pomagają bo dają mi 250 zł miesięcznie na studia i jak na nie jade to Leną sie zajmują bo teściowej bym dziecka nie zostawiła bo widze ze pojawia sie u niej problem z alkoholem :ico_szoking:
Dziewczyny czemu jest tu taka cisza??

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 kwie 2008, 08:54

madzia22, no własnie? Cisza pewnie spowodowana ładna pogoda...
Kajunia25, zabki nie wychodza po kolei. Ale mnie pediatra mówiła ze teraz sa duze rozbieznosci w porównaniu z ksiazkowym modelem (nie tylkoprzy zebach) i nie nalezy sie przejmowac
myszka_f, mamy 4 zabki z tym ze tej dolnej jedynki to nie jestem pewna bo niby widac ale nie wystukałam jeszcze dokładnie. O ile nie pominełam czegos bo wyjscie 2 górnych jedynek przeoczyłam...

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

30 kwie 2008, 10:12

Hej dziewczynki u nas dzisiaj pochmurnie i zimny wiaterek wiec chyba nie wyjedziemy na spacer zreszta jestem jeszcze na zwolnieniu i boje sie wychodzic.

Iwona nie przepraszaj za to co napisalas masz prawo sie pouzalac doskonale Cie rozumiem i i masz prawo byc wsciekla ze nie masz nawet wsparcia a inni maja i pomoc i wsparcie.To niesprawidliwe a przede wszytkim przykre!Czasami trzeba wyrzucic z siebie to co nas boli gryzie bo odrazu robi sie lzej na duszy i sercu!Najwazniejsze ze masz kochanego synka i dobrego męża i ze ona Cie wspiera!To najwazniejsze!

A odnosnie czekolady to ja tez nie daje takiej zwyklej czasami i to troszke kinder czekoladke.Staram sie ograniczac slodkie, ale wiecie co dziewczyny rozmawialm ostatnio ze znajomym on jest dentysta i powiedzial mi ze ponad polowa przypadkow u dzieci prochnicy nie wynika z odzywiania tylko dziecko przenosi prochnice od matki!!!!
Przede wszystkim przez oblizywanie smoczka!Najgorsza rzecz! Tak powiedzial, prochnica wtedy przenoszona jest z matki do dziecka. Powiedzial tez ze najwazniejsze by na noc po jakimkolwiek slodkim posilku np.kaszka z cukrem nalezy umyc zabki dziecku!
Chociaz wiem ze nieraz dba sie o zabki u dziecka az przesadnie a i tak ma slabe zabki i prochnice to chyba nie ma reguly, ale o takich rzezach mi powiedzial. Ja przyznam szczerze ze nigdy nie oblizuje Miloszkowi smoczka.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość