Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 kwie 2008, 23:36

Zborra...dac Ci energi?to chyba ja powinnam od Ciebie conieco zaczerpnąć!...ja robie NIC....ale nie musze nic robic ...wiadomo ze zawsze mozna ale ja ulatwiam sobie sprawe....nie prasuje-tylko ciuszki Mayi i juz tez nie wszystkie,sprzatanie w piatek bedzie....a chyba powinnam juz sie brac za robote bo w przyszly czwartek wyjazd....wiec trzeba poprac i wogole popakowac...narazie jeszcze kupujemy prezenty....
a psikanie...no Maya psika kilka razy na dzien i ja raczej to zawsze odbieram jako norme bo u nas duzo kurzu-od tej wykladziny nieszczesnej jakby pylek sie unosi... :ico_noniewiem:

Ewcik-zazdroszcze niespodzianki!!!ja jeszcze w zyciu nie wyjechalam nigdze na dlugi weekend.....a szkoda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

30 kwie 2008, 23:37

massumiątka są boskie!!!!

Jestem zmęczona.

Dobranoc............

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 maja 2008, 11:19

dziewczyny nie robcie sobie jaj!ja dzis pierwsza :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-05-01, 11:27 ]
dzis zaczynamy NASZ miesiac...pamietacie jak to bylo rok temu? :-D

Maya poszla na drzemke,rano juz spacerek chustowy zaliczylysmy do tych wszystkich uzywanych i kupilam Mayci plecaczek tygryska :ico_brawa_01: ...wiem ze za mala jeszcze ale nie moglam sie oprzec bo za 2f byl.....no i rybka sie rozmraza na obiadek....dzis musimy jechac po kolejne zakupy wyjazdowe....i dokupic cos tej solenizantce roczkowej do ktorej sie w sobote wybieramy na impreze....miala byc lalka ale nie bylo nic fajnego wiec kupilam prysznic montowany do wanny...Maya nie pozwolila mi nic ogladac bo tak biegala po sklepie wczoraj ze szok....juz zamykali i babka odkurzala a Maya jej kable ciagnela,chciala wylaczyc odkurzacz :ico_puknij: ...potem patrze a ona jakas zabake ze soba wlecze...a za chwilke juz siedzi w basenie...i takie to kupowanie prezentu z dzieckiem :ico_olaboga: ...
u nas dzis slonecznie...szok normalnie!!!!ostatnie dni lalo ciagle brrr

za rowny tydzien wyjazd do PL wiec musimy juz ustalanie zaczac.....Lady 13 maja tak?irmina,Ewcik....co wy na to???????a miejsce????

Jagodka 25maja poniedzialek w tym zajezdzie tak?Anza co Ty na to?

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

01 maja 2008, 11:29

Ja też jestem. Już zdążyłam dom ogarnąć. Malutki śpi, M. w pracy a ja nie bardzo mam co ze sobą robić. Tzn miałabym co robić ale mi sie nie chce.
Wczoraj przygotowaliśmy wykładzinę do położenia na schodach i już się cieszę że będzie czysto. Siedzieliśmy wczoraj do północy, ale warto było :D
A dzisiaj mamy zaproszenie na grilla więc wieczorem wybywamy.

[ Dodano: 2008-05-01, 11:32 ]
Glizdunia 25 to niedziela. Krystek też ma plecaczek ale misia :D A Mayeczka to szaleje :D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 maja 2008, 11:32

Patrycja ale Wam fajnie z tym grillem...my niby w sobote tez idziemy ale za mna to jedzonko juz chodzi od dawna!!!!

[ Dodano: 2008-05-01, 11:34 ]
Pati ,dzieki faktycznie ...mialam na mysli poniedzialek wiec 26 :-)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

01 maja 2008, 12:27

Witajcie.

Wiktor śpi przy otwartym balkonie już 1,5 godzinki, pogoda nie dopisuje, a szkoda :ico_placzek:

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 maja 2008, 13:03

Maya spi juz 2 h...i wlasnie zaczelo padac u nas a od rana super cieplo i slonecznie bylo...co za pech!!!!

[ Dodano: 2008-05-01, 18:41 ]
widze ze wszystkie weekendujecie...hmm...u nas normalny dzien...bylismy znow na zakupach :ico_zly: ...rajstopy w koncu Mayi kupilam do tych sukienek...a byly tylko w 1 sklepie....
po powrocie do domu doswiadczylam czegos nieprzyjemnego...Maya zaniosla sie od placzu tak ze zaczela sie robic sina i nie wydawala z siebie dzwiekow zadnych,glowe wychylila do tylu sztywno :ico_olaboga: ....wzielam ja na rece i dmuchnelam jej mocno w twarz...zlapala to powietrze i zamilkła....nie plakala tylko patrzyla na mnie spokojnie......nie zycze nikomu takiej akcji...nogi mi sie ugiely bo pierwszy raz widzialam zanoszenie az do tego stopnia o to ze nie mogla w skarpetkach wyjsc na dwor :ico_placzek: ......wogole chyba bedziemy mieli ciezko z nia teraz bo widze ze nie pozwala nam np. zrobic zakupow...nie chce wyjsc ze sklepu,chce chodzic caly czas a wiadomo ze to nie jest mozliwe jak jestesmy w centrum i musimy obleciec kilka sklepow...wozek odpada...w chuscie tez dzis nie chciala......nie wiem jaki sposob na uparciucha mam teraz stosowac :ico_noniewiem:
teraz maluszek spi....pogoda beznadziejna...przeplatanka slonca z deszczem...bleee

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

01 maja 2008, 19:18

hejka !!
a kiedy przechodzimy na roczne dzieciatka ?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 maja 2008, 22:41

Kulka mysle ze jak sie przeroczkujemy nie?.....chyba ze wczesniej wygonia nas nowe majowki 2008 :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

02 maja 2008, 11:32

wpadłam tlko na chwile.

pozdrowionka z Głodówki - to takie schronisko pod zakopanym

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości