Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 maja 2008, 22:51

O ja pierdziu!!! ale mój zięciulo piękny!!! szkoda tylko, że jego mamusia tak mało zagląda i nam go nie pokazuje...Hania z tęsknoty się ogląda za kolegami... :ico_oczko:

Massumi ano zapraszam serdecznie!!! i przypomniało mi się...kiedy to mieliście być gdzieś w pobliżu???

Glizdunia to świetnie! moja na razie porządki robi w ubraniach...w stylu...wyrzucamy wszystko :ico_haha_01:

Hani obiadki gotowe...na miesiac spokój, hahahah....prasowania tylko nie było, bo 1pranie nie wyschło, więc se poczekam z tym do jutra.
Wymyśliłam chyba już menu...bogracz (o ile mama zrobi, hehehe), pieczona karkówka, klopsiki w sosie pomidorowym i pieczarkowym, kabaczki z pomidorami i ryżem, sałatka z fasoli, sałatka brokułowa i sałatka ryżowa z tuńczykiem, no i grzanki z krewetkami...rano dam mamie do akceptacji :ico_haha_01: i zabiramy się do dzieła.

a ja zmykam...dobranoc!!!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

05 maja 2008, 23:06

zborra, w sierpniu kochana w sierpniu :-D bój się :ico_brawa_01:

A teraz kilka pamiątek z majówki hehehhe

Kilka bo jest z czego wybierać ;-)

Świny – w ruinach zamku ...

Obrazek

Przed tamą w Karpaczu

Obrazek

W pokoju w pensjonacie – kolacyjka przy TV „kołysance’
/ Miłosz przykryty, Urszulka ... jak zawsze../

Obrazek

A oto cała nasza ekipa – czyli my i rodzina Janusza brata w komplecie :-D
Idziemy na Śnieżkę ...

Obrazek

Z Samotni... ja i piękne widoki za mną heeeehhe

Obrazek

Coś mi fotosik muli, więc to by było dziś na tyle :-)

a Sikorka, a kiedy masz chwilę wytchnienia od prac pisemnych ??? :ico_oczko: Tylko nie pisz, że w dzień :-D pytam kiedy koniec semestru ? :ico_haha_01:

Lady i jak Życie od kuchni...? Mój J. zasnął i sama sobie oglądałam .... taki wolny... jak dla mnie.. ale klimat specyficzny... :-) i fajny gł. bohater :-D

dobra id ę see paaa

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 maja 2008, 06:40

heloł z rańca. Moja jeszcze śpi po nocnych akcjach. Chciało się jej pić a my inteligentni rodzice po pół godzinie załapaliśmy dlaczego płacze.

massumi, ja też chcę do Karpacza i iść w góry. Ostatni raz Łaziłam 2lata temu też w majowy weekend. Coś mało śniegu w tym roku było :-D teraz w góry się wybieramy chyba dopiero we wrześniu. Ehhh zazdroszczę. Dawaj więcej gór.

Gosia A, Hubercik cudny.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 maja 2008, 08:33

hello

u nas dzien upłakany sie zapowiada, pada i pada..a mala do tego marudzi jak najeta, mam nadzieje ze dzis szybciej usnie niz wczoraj bo chyba do głowy dostanez tych marudek :ico_wstydzioch:
ja z rana zamowilam prezent dala Milu, tak jak kiedys pisałam zdecydowałam sie na ten chodziko-pchacz, aukcja jakos powoli si eposuwała i sie wkurzyłam i jak tylko mnie jeszcze ktos przebil zrezygnowałam i kupiłam na kup teraz, prawie ta sama cena wiec spoko..
a..i wczoraj zamowilismy nowa kanape i fotele :-D ale gdzies dopiero za 2 tyg beda :ico_noniewiem:

glizdunia matko..jak ja czytam o tych wypadkach to juz sie boje co Mila mi bedzie wyrabiac jak ruszy :ico_olaboga: pocieszam sie tylko ze jak sie wywroci to nie ryczy, nawet jak na głowe do tyłu spadnie, juz chyba bardziej zaczeła amortyzowac ruchy :ico_noniewiem:
gosia nie no Hubert jest śliczniusi, a te zdjecie na kanapie :ico_szoking: on ma takie długie włoski :ico_szoking: :-)
massumi rozczulasz mnie tymi twoimi maluchami i te wspolne zdjecie na tle gór - bajka :ico_brawa_01: a " zycie od kuchni.." no troche słaba fabuła, ale ja lubie takie komedie romantyczne :-) a główny bohater.. :-) hmmm :ico_wstydzioch:
kate ale jaja :ico_szoking: i przestan z tym narzekaniem na siebie, bo ty sobie nic nie mozesz zarzucic :ico_nienie: fajna jestes kobitka i niezła laska, ale chłopa nie zazdroszcze, o nie :ico_nienie: to ja narzekam na swojego, ale co jak co skarpety za soba zbiera i talerze odnosi i gotuje i pomaga mi przy małej jak tylko jest w domu :ico_sorki: :-)

to teraz ide do mojej marudy, a jak zasnie to musze sie uczyc, wiec jak zajrze to dopiero po południu chyba...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

06 maja 2008, 08:34

ja tez mówię heloł :ico_haha_02:

my nie śpimy od 6.10 :ico_noniewiem:
Miłosz ma w zwyczaju marudząco budząco nas reaktywować :ico_puknij:

Ewcik będzie więcej gór...
obiecuję :ico_haha_01:

teraz muszę ich ooooooooogarnąć :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

06 maja 2008, 08:44

Dzień dobry
Poczytałam ale zapomniałam prawie wszystko.

[ Dodano: 2008-05-06, 08:51 ]
zborra, ja zbieram przepisy więc jakbyś coś podrzuciła to byłabym wdzięczna. No i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kroczki. Super.
massumi, śliczne zdjęcia i witamy z powrotem.
Ewcik, mój to prawie każdej nocy budzi się po picie.ladybird23, no to teraz tylko czekać na zamówione zakupy :ico_brawa_01:
GosiaA witamy witamy super że w końcu jesteś. :ico_brawa_01: za chodzenie dla Hubcia i śliczny jest. Taki poważny chłopaczek.

[ Dodano: 2008-05-06, 09:38 ]
Ewcik tak jeszcze pomyślałam że może ten nasz nowy wątek napisać z dużej litery i jakoś wyróżnić, hmmmm widziałam na wspólnym wątku że wyróżnik był .:xxx:. ale może masz inny pomysł?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 maja 2008, 09:53

Gosiu, czy aby na pewno twoje dziecko urodziło się w maju zeszłego roku?? Bop moze jest cos o czym my nie wiemy! <zarcik> :ico_szoking: Hubertus jest taki fajniusi duży!!! I wygląda jakby był starszy od naszych majowych dzieci...

massumi, foty super!!! jak sie patrzy na tą małą fajną parkę to aż chce się mieć takie dwa bąble - ale najlepiej juz odchowane :P
moja na razie porządki robi w ubraniach...w stylu...wyrzucamy wszystko
skąd ja to znam - juz prawie na wszystkich szafkach sa zabezpieczenia żeby ich nie otwierała

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 maja 2008, 10:14

zborra napisał/a:
moja na razie porządki robi w ubraniach...w stylu...wyrzucamy wszystko

skąd ja to znam - juz prawie na wszystkich szafkach sa zabezpieczenia żeby ich nie otwierała
a wiecie że moja nie otwiera szafek i szuflad. Nie wiem jakim cudem.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 maja 2008, 10:40

a wiecie że moja nie otwiera szafek i szuflad. Nie wiem jakim cudem.
uważaj bo wyktraczesz! :P

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 maja 2008, 11:14

doris, raczej nie. Na poprzednim mieszkaniu nie mieliśmy takich szafek zeby Ala mogła je samodzielnie otwierać i po prostu nie wie ze te tutaj można otworzyć. Jak widzi ze ja otwieram to też potem próbuje, ale wylstarczy że powiem "Ala nie wolno" , siada i czeka aż zamknę.

Ja właśnie napisałam pracę zaliczeniową na "Dramat i teatr w XIXw" 6stron w ciągu 2h. Alicja się grzecznie bawiła w łóżeczku, potem zasneła, więc miałam kawiałek czasu. Jeszcze muszę do 17 maja skończyć rozdział magisterki. Z tym już mam gorzej. Jakoś wenę staciłam............

Obiadek już wstawiłam. Dziś zupa gulaszowa, więc się chwilkę pogotować musi. Zaraz zjemy drugie śniadanko i zmykamy na spacerek. Po południu czeka mnie jeszcze mycie okien i prasowanie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość