Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 maja 2008, 11:57

Śmieszna historyjka z wczoraj: Lenka, jak już pisałam siedziała w wannie już od 2 dni. Wczoraj włożyłam ją do wody tak jak zawsze-na leżąco bo chciałam opłukać jej główkę. Patrzę, a ona trzyma nogi w górze jakby siedziała :-D mała bestia z niej.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 maja 2008, 12:55

Janiolek musisz koniecznie zrobić fotę jak to Lenka siedzi w wannie

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 maja 2008, 12:58

Są u mamy, a ona musi je poobrabiać (na stare lata robi z siebie fotografa :-D )

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

06 maja 2008, 13:17

STO ! LAT ! STO ! LAT ! dla Miłoszka synka Iki202 - a;e to szybko przeleciało te 6 miesięcy :ico_oczko:

barbara wiem coś o wyczerpaniu z sił przy dziecku, też tak często mam, ja dużo moją Alusie nosze na rękach, czasami to nawet we wózku nie idzie jej uśpić i tak długo ją nosze aż mi uśnie na rękach.

marzenuś ale Kinga słodziak :ico_oczko:

Evik a z Tymka to wielki chłopak będzie jak juz tyle waży, mleczko mamy mu służy, moja Ala też czasami płacze przez sen, a nie pije z piersi, więc chyba to u nas zęby których nie widać.

kilolek wózeczek piekny, szkoda że moja teściowa na taki pomysł nie wpadnie :-D Ona tylko wpada z dobrymi radami . . . jak to było 30 lat temu :ico_oczko:

Mała Ala Was pozdrawia :)

Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 maja 2008, 13:43

Ona tylko wpada z dobrymi radami . . . jak to było 30 lat temu :ico_oczko:
oj to zupełnie jak moja mama... Ciągle tylko słucham co ja jadłam. Że jak miałam 3 tygodnie to jadłam już zupkę, że jak miałam 6 miesięcy to już chodziłam, a 7 to siadałam na nocnik :ico_puknij: i tak w kółko. Podejrzewam, że jest mocno zawiedziona, że Kubuś dopiero sie przekręca, ale z tymi zupkami to mnie szlak trafia :ico_zly: Jakoś nie może pojąć, że teraz się noworodkom stałego papu nie daje. A co ja mogę poradzić jak Kubuś skoro już dorusł to nie chce nic takiego jeść.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 maja 2008, 14:00

jak miałam 6 miesięcy to już chodziłam, a 7 to siadałam na nocnik
to ty zdolniacha jesteś :-D
Ja z mamą nie mam takiego problemu bo sama jej pytam, za to z tesciowa ciezko

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 maja 2008, 14:05

ja o co bym nie zapytała w odpowiedzi zawsze słyszę, że ona nie wie, bo kiedyś było inaczej, bo jak ja miałam 3 tygodnie to jadłam zupę... i tyle się można dowiedzieć.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

06 maja 2008, 14:57

Dla syneczka IKI :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
Ania współczuje ci bardzo,ze masz tka mała marudke i opadasz sił, U nas tylko jeden dzień sie taki trafił a miłam naprawde dość ,ale to dlatego ze ja jestem ostatnio wciąż jakaś słaba
No porod i zaraz operacja niby ze znieczuleniem miejscowym, osłabiły mnie,zreszta do najsilniejszych to ja nie należę
Oj dziewczyny co tak narzekacie na te mamy, a przeciez macie dopiero po 2O pare lat
U mnie naszczeście moja mama jak coś trzeba to doradzi mimo ze ja mam jużstarszych rodziców bo samej pewnie mi bliżej do waszych mam
A oczywiście teściowa słynie w opowieściach jak to dawniej inaczej było. Wiem wiem bo gdyby dawniej wiedziano więcej o diecie bezglutenowej to dziś nie cirepiała bym na tak niską wagę :-) :-) :-) :-)

[ Dodano: 2008-05-06, 15:01 ]
Kilolek,ale twoją mamę to pamięć chyba ciut zawodzi,http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... _oczko.gif
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... _oczko.gif bo wczesniej owszem zupki wprowadzono po 3 miesiącu, niemowlęta często zaczynają siedzieć w 6 miesiącu,a najwcześniej chodzący niemowlak to jest 9 miesięczny

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 maja 2008, 15:09

Hmm, no nie we wszystko wierzę co ona opowiada np w ten nocnik. Dała mi książkę na której sama się wzorowała i tam faktycznie jest że zupy po 3 tyg (moja babcia też się oburzała jak Kubuś miał 1,5 miesiąca, że zup jeszcze nie jada) a z chodzeniem to fakt udokumentowany, bo mam zdjęcia :ico_haha_02: Ne wiem skąd mi się to wzięło, bo jakoś sportowcem nie zostałam :ico_noniewiem: przeszła mi ta nadaktywność fizyczna :-D

[ Dodano: 2008-05-06, 17:44 ]
Ależ jestem wykończona. Ledwo na oczy patrzę. Maluch tak strasznie marudzi od kilku dni i nic nie pomaga. Przejdę się jutro kontrolnie do lekarza, może coś wymyśli, b ja już nie daje rady.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 maja 2008, 18:24

Moją mame też nie raz pamięć zawodzi, ale chyba zbyt trudne pytania zadaję :ico_oczko: Co do zupek to lekki szok z tym 3 tyg. bo ja jestem dziecko butelkowe i jadłam tak jak się teraz daje czyli po 4m-cu. Jedynie babcia pytała czy daję soczki jak Lenka miała tydzień i czy ją dopajam. No ale babcia się boi generalnie więc nie przeszkadza mi to za bardzo. Z resztą jak ktoś mi nie wierzy to zawsze wiedzę popieram lekturą i dają mi spokój :ico_oczko: kilolek, z tym nocnikiem to wierze, bo ja od 8 m-ca byłam uczona ale zachciałam w wieku 1,5 roku

[ Dodano: 2008-05-06, 20:39 ]
Obrazek
Obrazek

Tutaj ją podtrzymuję jeszcze, bo był to nasz debiut siedzenia w wannie. Stukne dziś albo jutro jak sama siedzi.
A macie okazje podziwiać na zdjęciach wanienkę, która pierwotnie była moja :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość