Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 maja 2008, 08:38

czesc dziewczyny słuchajcie co mnie trafiło :(((. Od wczoraj od 21.00 mam potworny ból głowy ale to taki ze nigdy jeszcze takiego bólu nie mialam :(((( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie wiem czy jaks migrena mnie nie dopadła normalnie w nocy to siedzialam na łozku i ryczałam bo z bólu spac nie moglam i ten potworny ból. Teraz mnie dalej boli choc o 4.00 wzielam sobie ketonal i jakos udało mi sie zasnąc to teraz znow mi naszedł ból okropne to cholerstwo :((((
Powklejam wam foteczki z weekendu bo w koncu nie wiem kiedy to zrobie hi hi od razu sorki za ilosc ale nie moglam sie zdecydowac hi hi hi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 maja 2008, 08:47

karolas, super foteczki. Jak ty to robisz ze Amelcia pozwala ci czesac jej włoski i zakładac opaski? Asia od razu wszystko ściąga z głowy. Przez to chodzi w rozpuszczonych włoskach i przez tą swoją gęstwinę na głowie bidulka sie poci a nie chce jej znowu obcinać włosków tylko chce zeby miala długie włoski.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

08 maja 2008, 09:59

karolas fotki super!! zabawa na całego była jak widać hihi
A o bólu głowy to mogę ci wszystko powiedzieć i rozumiem cię w 100%
Mnie jak zaczyna boleć głowa to już wiem że jest po mnie :ico_olaboga: Ból głowy doprowadza nie do łez. Ja zawsze powtarzam ze wolałabym rodzić kolejne dzieci bo to mniejszy ból niż ten ból głowy.
Ja do tego mam jeszcze drętwienia, buzi, języka, zębów i prawej części ciała a na koniec mam zaburzenia mowy. To w skrócie... Na początku leczył mnie pewien lekarz na migrenę ale podziękowałam mu bo wkurzył mnie nie miłosiernie - dał mi leki po których momentalnie zasypiałam a ja przecież pracuję i nie mogę lecieć głową w biurko, i jak mu o tym powiedziałam to stwierdził że "cena leków pewnie mi nie odpowiada' i się wściekłam bo leki kosztowały raptem 60 zł na miesiąc :ico_szoking:
Zmieniłam więc lekarza wszystkie badania od nowa - EEG, tomograf i okazało się że mam częściową padaczkę :ico_szoking: objawy praktycznie takie same jak przy migrenie tylko te zaburzenia mowy zmieniają postać rzeczy.
No a ból głowy - masakra! Jak by ktoś kijem baseballowym mnie okładał :ico_placzek:
Dlatego współczuję tego bólu :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 maja 2008, 10:35

Hej

karolas, aga Oj współczuje bólu głowy i mogrent nie życzę najwiekszemu wrogoi- bo wiem co to znaczy- sama jestem migrenowcem i to na dodatek mam migrenę z aurą :ico_szoking: Masakra! To jest to co wam opisywałm kiedyś!
Zdjęcia śliczne Karolko!

Wojtuś Ciag dalszy choroby i nie przespanych nocy ... chociaż i tak bylo znośniej niż poprzednio!

A ja się czuje ok, mimo, że TEN dzień zbliża się dużymi krokami ... Eh ..teraz mi się jakoś dłużyć zaczęło!

[ Dodano: 2008-05-08, 10:36 ]
a do tego mam jeszcze drętwienia, buzi, języka, zębów i prawej części ciała a na koniec mam zaburzenia mowy. To w skrócie...
No to mamy to samo ..To jest własnie migrena z aurą ... okropność!

[ Dodano: 2008-05-08, 10:41 ]
Eh ...gdybym mogła to bym wzięła to wszytsko na siebie byle oszczędzić moje słonko ale się nie da ... Serce mamy jest naprawde miękkie .. Teraz jak mam swoje dziecko to wiem dlaczego mama tak sie o nas martwiła, często nie spała w nocy czuwając przy nas, tak się zamartwiała kiedy byliśmy chorzy .. Teraz to wiem, wcześniej na nią narezkałam, że jest przewrażliwiona ..ale teraz nie uważam juz tak, bo wiem co to znaczy być mamą .. KOCHAM CIĘ MAMUSIU !!!!!!!!!!!!!!!

PS. Czy ja Wam wspominałam, że wygrałam 200 zł w konkursie TT ? No to ten pamiętnik co pisze, był do wyboru fotelik dla dzidziusia albo jego równowatośc, no to wolałam kase bo fotelik już mam a tak kasa się zasze przyda!
Ostatnio zmieniony 08 maja 2008, 14:42 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

08 maja 2008, 12:01

aga Tylko skąd wsiąść na to prawko, a ty ile płaciłaś.

Małgorzatka Jak jest tak źle z tym katarkiem to może przejdź się do lekarza po co sie macie wszyscy męczyć. gratuluje wygranej. :ico_brawa_01:

MamciaKochana No to już jesteśmy dwie w naszym Kolko Bojących sie Nauki Jazdy hihihih :ico_brawa_01: już kiedyś próbowałam jeździć samochodem na parkingu nawet mi wychodzi tylko mam problem z biegami. Sławek się śmieje że ja to powinnam jeździć tylko samochodami z automatyczną skrzynią. No i mam trochę strach po wypadku jaki miałam jak byłam nastolatką teraz jakoś nie mam zaufania do innych kierowców.

olala Myślałam że padnę ze śmiechu jak to zobaczyłam :-D . jednak co oryginał to oryginał.

karolas, Współczuje tego bólu. Zdjatka czaderskie mała ślicznie wygląda w tyk kucyku i opasce, to już taka dorosła pannica.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

08 maja 2008, 12:27

myszka ja płaciłam 1100 zł za prawko. Miałam na myśli ze jak ci kaska pozwoli to żebyś szła bo ja sobie zdaję sprawę ze to duży wydatek.

Małgorzatka mam nadzieję ze w końcu Wojtusiowi minie ten katarek, bo tak mówią ze trwa siedem dni to już chyba by tak było nie?
Ja tak właśnie myślałam ze nagroda za pamiętnik tobie przypadnie :ico_brawa_01: 200 zł to nie zły zastrzyk finansowy :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 maja 2008, 12:37

Małgorzatka, gratuluje wygranej. super wiadomosc.

myszka_f, ja jak ogladalam ten teledysk to tez pekalam ze smiechu. glownie z tego jezyka.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

08 maja 2008, 12:43

Witam Panie i Panów serdecznie :-)
Wczoraj nie zdąrzyłam zajrzeć, ale cały dzień spedziłam u teściowej, to znaczy ona była w pracy - ja ugotowałam obiad (hehe lizus) a potem poszłam z Agatką odwiedzic moje koleżanki, które też mają takie małe dzieciaczki i bawiłam, się świetnie :-)
karolas śliczne zdjęcia, po prostu bomba, wynika z nich tak że po pierwsze jesteście szcześliwą i kochającą rodzinką po drugie macie śliczne dzieci po trzecie wspaniale że mimo pracy i obowiazkó znajdujecie czas na takie "wyprawy" :-)
Kochana za tydzień w niedziele to znaczy nie w tą bo ide do szkoły ale w nastepną będe z Agatką u mojej cioci - czy moge wpaść???

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

08 maja 2008, 12:59

Małgorzatka, gratulacje wygranej:) och dopiero pisałas ze jestes w ciazy a tu juz prawie poród:)

wiecie dwie siostry mojego meza beda mialy dzidzie, one sa rodzonymi siostrami....ale fajnie tak sie ciesze:)ze beda małe dzdize w rodzinie:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 maja 2008, 13:53

dzieki dziewczyny ;),to fajnie ze fotki wam sie podobają hi hi mi sie najbardziej podobają te fotki co sie mega wyluzowalismy i sobie skakalismy ze skarpy piaskowej i maż wyszedł jakby kung fu cwiczył hahahahahaha :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Lubimy czasem sie powygłupiac a co tam.
DOROTA no ba co to za pytanie w ogole jasne ze przyjezdaj z Agatka hi hi ;),jupi zapraszamy nareszcie sie zobaczmy bo juz dawno sie nie widziałysmy a potem kolejny weekend to masz zaliczenia a my kierunek Ostrów-Antonin ;)
Ale po spotkaniu z lutowkami tez zapraszam poopowiadam Ci na zywo jak było :)
OLALA wiesz co z ta palemką Amelki to bywa róznie. W domku tez nosi bo ma za długą grzyweczkę juz a chce jej zapuscic wiec albo upinam spineczką na boczku ale to wtedy kiedy ja jastem w domu bo jak z mezem ją zostawiam to on tak nie pilnuje i ona co chwilke ją zdejmuje i bach do buzki wiec częsciej ma poprostu palemkę włąsnie. Takze im częsciej jej robie to ona sie przyzwyczaja do niej bo początki były ciezkie tez co chwile zdejmowala te gumki. Na dworze nie sciąga jakos nie ma na to czasu hi hi. Opaska hm tez jakos nie zdejmuje jak juz to ciągnie sobie kapelusik nie wiem czemu ale jest przywiązyany pod szyjką takze i tak nic nie zdziala hhahahahaha.Poprostu czesto jej robie kiteczke i teraz w opasce czesciej chodzi bo cieplo tyle co uszka zakryc wiec sie przyzwyczaja jakos ;) a tez ma sporo tych włoskow i np. w samochodzie my nie mamy klimy to na dłuzszej tej trasie co jechalismy w weekend to miala z tyłu całe włoski mokre az jej sie pozakręcały kręciołki bo ogolnie jej sie kręcą :)
Zyczę owocnej nauki.
MALGOSIA gratuluje tez wygranej ale fajowo bombka i kaska wpadła :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
AGA,MALGOSIA No ja migren nie miewam na szczęscie raz na ruski rok ale dzisiaj to myslalm ze orła wywinę w tej nocy juz sie poryczałam tak jak pisałam wczesniej normalnie szok tez nie zyczę nikomu ;)
PRAWKO Ja zrobiłam jak mialam 18 lat rodzice mi zasponsorowali i przez 9 lat nie jezdziłąm a teraz smigam wszędzie fajnie jest tylko gorzej tą krówką zaparkowac w tym zatłoczonym miescie albo na naszym zapchanym malutkim parkingu na podworku. Własnie wrociliam godzine temu od kumpeli co ma ogrod posiedzialam z Amelcia na ogrodku super było i jak teraz wrocilam to na ulicy zeby stanac szans zero w tych godzinkach tak wiec na podworku musialam sie namanewrowac ach.....ale tak głupio mi sąsiad stanal niby zostawil mi miejsce ale i tak ciezko by bylo wiec go poprosilam zeby odjechal kawałek do tyłu to sobie ze spokojem wjade i tak tez zrobilismy hi hi-zaradnosc górą :)
Szybki sobie otworzyłąm lekko co by Melci nie zawiało, muzyczka w tle,fajną maż płytke nagrał i super było.
takze dziołchy nie bojcie sie tylko jak kaska pozwoli polecam kursik prawka :)
MYSZKA_F ja problemu z biegami nie mam w ogole zero ale to parkwanie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: . Wiesz inaczej by było zaparkowac mi na spokojnym parkingu bo to to mi idzie a inaczej jest tu u nas bys musiala widziec gdzie mieszkamy,zresztą DOROTKA wie, samo centrum, ruch jak cholera tramwaj obok wiec jak wyjezdzam z miejsca parkingowego to oczy trza miec wokół głowy bo tu autko,tu autko a tu jeszcze tramwaje zaiwaniają hi hi.
Ale jak masz jakis uraz to hm rozumiem moze dla ciebie tak fajnie nie byc.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość