Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

11 maja 2008, 19:15

LULUS ale sliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wyglądałas czadowo w kreacjach no no no a ta wisniowa czy tez czerwona zajefajna ;)
Flika jaki przystojniaczek w gangu hi hi nic dziwnego ze pannicę juz wychaczył. A tak na marginesie to ty chyba Lulu niezle schudłas co??? zjechałas juz sporo widac po ciazy wyglądasz kwitnąco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
LASECZKI,MY DZIS ZNOW NA SUPER MAJOWKE SIE WYBRALISMY Ach..... kolejny weekendzik zaliczony na 5+ a nawet na 6 hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mimo,ze maż idzie na nocke dzis i własnie sie kimnal od 18.00 i teraz go ide budzic zeby sie szykowal do pracy to mimo tej nocki wybralismy sie dzis do lasu i nad jeziorka. Do Tuczna tak w sumie niedaleko POznania jakies 30km. chyba sa tam piekne lasy i dwa jeziorka obok siebie. Wyruszylismy jakos ok 11.00 kiedy Melcia niby ma drzemke kolo 12.00 ale zasnela dopiero po 12.00 i spala w aucie jakies 45 minut dzis hi hi ale bła bardzo grzeczna,jak ją w lesie wypuscilismy z auta to jak mały dzik latała wszędzie hahaaah wylatali sie oboje ze szok. Kacpi trenował jazde na rowerku na dwoch kólkach,znalezlismy kijaka i mama z tatą na zmiane z nm chodzilismy hi hi hi,narazie nadal rownowagi nie łapie ale to dopiero drugi taki wypad na naukę wiec luz. Oczywiscie powrotna droga to nie mogla sie obyc bez zachaczenia o MC'Donalda bo to na trasie akurat wiec taki podwieczorek z deserkiem hi hi no i zladowalismy ok 18.00 w domku i teraz marze tylko o szybkiej kapieli i wyrku. Dzieciaczki połoze,moe zarzuce wam jakies fotki z dzisiejszego wypadu i od razu zmykam spac ;)
Ach ja ja lubie takie wypady,własnie po to chcielismy głownie samochod zeby sie wyrwac z tego kolchozu tutaj i jak tylko wjezdzamy do lasu widze po mezu ze to jest to. on tez bardzo lubi takie wycieczki bo kiedys był hacerzem i ma sentymencik chyba,lubi naturę i takie wędrówki,jak dzeicaczki podrosną to bedziemy pwnie duzo wiecej smigac na piesze wędróweczki bo teraz Melcia jeszcze mala i we wozku to wiecie.
ACHA MIALAM STRESCIC JAK WYPADL KINDER BAL Udał sie super, nie było problemów z dzecmi takie tam tylko pod koniec typu"prosze pani on/ona zabrał mi ta zabwkę" hi hi ale to normalka a tak poza tym nikt sie nie bił nikt nie płakal bawili sie fajnie. jedna dziewczynka w sumie ulubienica sprzed roku Kacperka z grupy poprzedniej Wiktorka bardzo sie nastawiła ze bedzie sie tylko z Kacperkiem bawic ale niestety on upodbał sobie takiego kumpla z grupy Piotrusia i w sumie z nim to najwiecej sie bawił choc z innymi tez. Jednak Wiktorka była nieco zasmucona bo chciala non stop z Kacperkiem sie tylko bawic,krok w krok za nim chodziła,nawet o łazienki chiala z nim isc mysle sobie hm no panna takich numerow to nie nie hi hi hi. No wiec jak maz powiedzial uwaga bedzie sesja zdjeciowa i kazde dzecko z Kacperkiem do zdjecia to Wiktorka była pierwsza i go wysciskała ze hej hi hi hi. Powklejam zaraz fotki to same zobaczycie. w sumie było 9-cioro dzieci fajne wspomnienia Kacpi bardzo przezywał i sie cieszył :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
NO KOCHANE udało mi sie znalezc czas zeby na bieząco wam wkleic fotki z wczorajszego kinder balu i dzisiejszego wypadu majówkowego ;). chcialyscie niedawno zebym wkleiła fotke mnie za kólkiem no to prosze bardzo hi hi dzis mi mezulek sesyjke walnął jak siedze za kołkiem,akurat tam stałam na poboczu w lasku ale po drogach piaszczystych tez dzis smigałam hi hi ;),miłego ogladanka.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2008, 22:05 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 maja 2008, 21:16

Hej!

Luluś Śliczne zdjęcia i rzeczywiścieKarolas ma rację, że wyglądasz w obu kreacjach śliczne! No i fajtycznie laseczka z Ciebie!
Filipek ładny chłpczyk ..i te oczy .ehhhhhh aż się rozmarzyłam :ico_brawa_01:

Kelly No, no ..i mamy kolejną laseczkę, świetne zdjęcia synka..mamusia też fajna babeczka :-D !

karolas pisze:LASECZKI,MY DZIS ZNOW NA SUPER MAJOWKE SIE WYBRALISMY Ach..... kolejny weekendzik zaliczony na 5+ a nawet na 6 hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Bardzo się cieszę, że się wszytsko udało!

U Wojtusia katarku ciąg dalszy ..hm...

Ja już mam dośc tego bzuszka, naprawdę im bliżej końca ciąży czuję się sflaczała na maksa, juz marze o finale .. Ciężko mi się poroszać, ale co zorbić, nie mówiąc już o spaniu, kiedy na zmiane pozycji musze się budzić, ciagle sikanie.. No i teraz wypatruje czopa :ico_puknij: Mam dośc, serio!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 maja 2008, 21:18

karolas, ale fajny dzionek mieliście, pięknie.
kochana, ja chyba albo przeoczyłam albo nie pisałaś, jak tam w pracy? robisz jeszcze tam?
Dziękuje za komplimenty :ico_haha_02: no rzeczywiście schudłam, no jeszcze mam 10 kilo do zrzucenia, chociaż 5, teraz waże 72kilo przy wzroście okolo175cm. nie jest złe, jak pomyśle ze do porodu szłam mając 95kg, hohoho, słonica
ale nic, od poł roku wziełam się ostro za siebie, cwicze, to jakiś czas i dojdę do siebie :ico_oczko:

A co tak dzis pusto?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 maja 2008, 21:20

PS. Zaliczenie: udało się na 6.0 !!!! Jak się uda to nawet stypenium może wyhacze ..ale wątpie, bo jeszcze 2 egzaminy przedemną.

Noi kochane ... tak gadałyśmy na TT o tych naszych migrenach i bolach głowy ..no i sobie pomyślałam, że jak to dobrze że mnie głowa nie boli ...a dzień później- w dniu egzaminu maiłam taaaaaaką migrenę, że o mały włos a nie pjechała bym na uczeknię..katastrofa... :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-11, 21:31 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla naszej Kelly z okazji urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

11 maja 2008, 21:32

lulu81, Świetne zdjęcia niezła z ciebie laska. Masz silna wole jak już tyle kilogramów udało ci sie zrzucić. ja nadal jestem słonica jak to ładnie ujęłaś ważę ok 95kg, ale od dziecka byłam otyła więc już się troszkę do tego przyzwyczaiłam. Nie umiem sie za siebie wsiąść. :ico_placzek:

karolas, Fajnie ze weekend się udał u nas dzisiaj padało dopiero o 18 się rozpogodziło i poszliśmy na krótki spacer. Jak sie udał Kinder bal.

Małgorzatka, Poród już niedługo więc jeszcze troszkę wytrzymasz. Wszystkie to znamy więc to rozumiemy.
Dla ciebie za zdany egzamin.
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-11, 21:37 ]
kelly
Wszystko, co było Twoim marzeniem..
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!
Obrazek

Dzisiaj na tydzień przyjechał mój tatuś !!!!

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 maja 2008, 22:06

Malgorzatka, myszka_f bardzo dziekuje za zyczenia. i wlasnie dzis mielismy gosci i niestety nie moglismy sie nigdzie wybrac na dluzszy spacer, a szkoda bo taka piekna pogoda byla. chociaz wiekszosc gosci dopisala.

lulu super fotki, a na tym gdzie jestes w szarej bluzeczce wygladasz jakbys miala 16lat

Malgorzatka gratuluje pieknie zdanego egzaminu i zycze stypendium, bo wiesz co dwie glowy to nie jedna:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

11 maja 2008, 22:17

LULU No własnie dołaczyłąm wyzej fotki z kinder baliku i dzisiejszego wypadu do lasu ;)
Pracuje pracuje, sprzątam sobi popoludniami w banku ide na 16.00 no coraz czesciej dochodze tam na tak 16.30 hi hi bo stale cos mnie zatrzymuje w domku ale juz sie wprawiłam ze sie wyrabiam ze sprzątaniem i jakos po 20.00 jestem w domciu nieraz przed 21.00 zalezy jak lezy,nie jest zle zawsze kaska jest ;)
Super schudłas naprawdę rewelka gratuluje samozaparcia ja jakos nie umiem a mialam sie wziasc za moj sflaczały brzucholek hi hi
MALGOSIU na 6 zdałaś!!!!!!! no to gites kochana gratulacje ale czad :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobrze ze mimo migreny tak super ci poszło ;)
KELLY kurcze nie bede dzis oryginana bo podpatrzyłam ze inne lachy ci zyczonka składaja wiec i ja sie dołaczam, sto lat dla Ciebie i duzo zdroweczka,pociechy z synka zadowolenia z meza i samych radosnych chwil :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
MYSZKA no to fajowo ze tata przyjechał bedzie ci razniej hi hi. U nas dzis od rana bezchmurne niebo było wiesz, wiec nie zastanawialismy sie w ogole,zapakowalismy sie do auta i heay ;)
Cały dzien było ładnie akurat tam gdzie my bylismy to super troche drobnych chmurek naszło ale niegroznych i na godzinke a tak było pieknie.
SPOTKANIE W ANTONINIE No kohane do naszego spotkania zaledwie zostało 12 dni juuuuuupppiiiiiiiii :)
QUNICK jak tam idzie naprawa autka? mam nadzieje,ze uda sie wam naprawic i przyjedziecie?
Jak Ninka i Zuzka?Co tam nowego wyczyniają??? Cos milkłas kochana i cie u nie widuje jakos?????Co jest?
EVA a jak przygotowania do Komuni Swietej Naci?????
Jestescie juz po komunii czy przed??? Dzieciaczki zdrowe?
KATELAJDKA No a Ciebie kobieto to tez ne wiem gdzie wywiało??? Bywałas egularnie a teraz to gdzie ty sie podziewasz co???
Szybko mi tu wskakuj na TT naszego i dawaj relacje hi hi
DOROTKA a nasza DOrcia to dzis i wczoraj ogoraska kisiła w Poznaniu hi hi w szkole ale zdolniacha z niej wiec pewnie wysiedziała dzielnie,na wagary sie chyba nie udała bo do nas nie zawitała,moze za tydzien sie spotkamy co nie?????
Jak tam w szkole?

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

12 maja 2008, 08:39

Hej dziewczyny! Wróciłam po długiej przerwie i jak się już rozczytam co tam u was to będę pisać:) Pozdrawiam wszytskie!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 maja 2008, 08:50

Kelly ja również chcę złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego :ico_tort: Dużo szczęścia , zdrowia i miłości :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

karolas, fajne fotki z balu, odważna jesteś :-D bo nic nie wiadomo co od takich maluchów można oczekiwać, ale dobrze że byli grzeczne :ico_oczko:

Małgorzatka, gratuluję, ale zdolniacha jesteś, nie wątpiłam że ładnie zaliczysz, trzymam kciukasy za stypendium.
myszka_f, no to się naciesz bycia z tatą, pamiętam jak zamartwiałaś się go wyjazdem

[ Dodano: 2008-05-12, 08:53 ]
ellepati, witaj , dlaczego tak długo nie zaglądałas do nas, ja myślałam że nie spodobaliśmy się tobie :ico_oczko: :ico_haha_02:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 maja 2008, 09:01

Witajcie moje drogie :-)
Widzę ze z foteczkami się rozrzuciłyście więc ja na koniec też co nie co wrzucę.
Ale ja to mam tak ze wiecznie tego aparatu zapominam :ico_zly:
Wczoraj na przykład byliśmy z naszymi chłopakami na boisku pograć w piłkę no i oczywiście fotek brak :ico_zly:
A chłopaki miał frajdę niesamowitą :-D :ico_brawa_01: Wojtuś kopał piłkę jak stary hihi ale dalej ma manię czystości jak tylko rączką czegoś dotknie to zaraz leci się czyścić hihi a w domu jakoś nie przeszkadza mu babranie się :ico_noniewiem:
W sobotę byliśmy na wsiowym festynie i też było super, chłopaki się wylatały że szok o fotki mam ale jeszcze nie zrzucone na płytkę :ico_wstydzioch:
Z mężusiem już ok :ico_brawa_01:

Obrazek

Kelly foteczki super! I tego lasu to Wam pozazdrościć można! Fajne już samodzielne te nasze dzieciaki!! A ty laseczka że ho ho!

olala Joasia pięknie w tych kiteczkach wygląda!

kingas ja też myślę ze teraz juz spokojnie możesz zmienić mleczko Miłoszowi, ze nasze dzieciaki są już spore i nie powinno im zaszkodzić, przez jedzą mnóstwo innych rzeczy i jest ok.

karolas no czasem łomot by się mojemu mężowi przydał hihi w razie czego skorzystam z twojej pomocy :ico_oczko: ale tak jak piszesz najczęściej kłócimy się o sprawy codzienne, jakieś błahostki, tylko my obydwoje furiaci jesteśmy i.... z małej chmurki duży deszcz.... A jesteśmy za sobą baaardzo... taki sposób na życie hihi
Widać ze urodzinki Kacperka udane :ico_brawa_01: A czeladkę miałaś nie złą do pilnowania hihi Ważne że bez zadym się obyło bo takie dzieciaki potrafią czasem się spierać :-) Fotki w aucie - -normalnie kierowca bombowca hihi dzieciaki pewnie wyhasane po takiej wycieczce :-)
kurcze a tej alergii to ci współczuję :ico_olaboga: Mnóstwo ludzi to alergicy i chyba coraz więcej tego dziadostwa jak się słyszy

madzia mam nadzieję że kolos zaliczony? Nie zawsze trzeba umieć a się zdaje :ico_oczko:

lulu No Filipek to już po prostu kawaler w tym garniturku :ico_brawa_01: a mamusia jaka odstrzelona, super kiecka! A ta dziewuszka to chyba Majeczka ma blogaska na Smykach :-) Brawa za zdjęcia :ico_brawa_01:

Małgotzatka Gratulacje 6.0!! Normalnie jesteś niezniszczalna, takie fantastyczne oceny :ico_brawa_01:
No tak ostatnie dni przed porodem zazwyczaj są dokuczliwe i człowiek z chęcią by już urodził, ale to już nie długo :588:
i oby w końcu te cholerne migreny nas opuściły :ico_zly: To wszystko przez tą pogodę taka nie stabilna i wahania ciśnienia do tego brrr

ładuję fotki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość