Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

12 maja 2008, 10:12

karolas my też byliśmy wczoraj w TUCZNIE!!!!!!!! byliśmy tak od 11.30 do ok. 16. byliśmy na takiej piaszczystej plaży, ale chyba was tam nie było, bo Asia bawiła sie z wszystkimi dziecmi, które tam były i nie było nikogo podobnego do ciebie.

kelly widze, ze Tymek tez bawi sie klamerkami.

lulu super atrakcyjna babka jesteś.

anilewe to jednak jedziesz do warszawy? super. to za tydzien czekamy na relacje jak było.

a teraz foteczki z weekendu (wszystkie wklejacie to ja też, a co tam)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tu Asia przestraszyła sie wielkiego jelenia, który akurat ze strasznym rykiem przebiegał za moimi plecami jak robiłam to zdjęcie:
Obrazek

a to Tuczno w niedziele:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 maja 2008, 10:16

Witajcie po weekendziku,
My byliśmy na grillu u rodzinki w ogrodzie i było super, objadłam się jak nigdy (były 3 paleniska: pieczone kielbaski, boczek, karkówka, żeberka... raz kiedy można..). Pogoda dopisała, Milcia też zadowolona bo u sąsiadów była 20 miesięczna Oliwia i tak się pięknie bawiły, koleżanka ją przytulała i się "opiekowała".

Obrazek

Obrazek

A teraz kilka foteczek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 maja 2008, 10:22

Kajunia urocze fotki a to zdjęcie wspólne jest piękne! Tak wesolutko i przytulnie wyszliście!

[ Dodano: 2008-05-12, 10:35 ]
olala faktycznie musiała sie Asia przestraszyć bo widać ze zdjęcia ze płacz musiał być ostry :ico_olaboga: A jak fajnie do drewienka się przymierza, spryciula jedna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 maja 2008, 10:37

olala, jedziemy jedziemy:)okazało sie zxe pampersy przysla poczta lub kurierem, a my pojedziemy pozciagiem:)maz sobie wolne na sobote wezmie:)

[ Dodano: 2008-05-12, 10:39 ]
a wiecie co mój Kacper zobaczył wczoraj jak karmimiy zwierzatka trawka i pozniej zrywał po jednej trawce i podchodził do ogrodzenia, by nakarmic zwierzatka:)jak to słodziusio wygladało....:D

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 maja 2008, 12:14

Spotkanko dziewczyny podajcie mi adres do Antonina bo chce sobie trasę obadać :-D
a gdzieś mi umknął :ico_wstydzioch:
W końcu tylko 12 dni zostało i będziemy szaleć w realu moje drogie!!!
pogoda podobno ma być zajefajna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 maja 2008, 12:18

kurcze Kacpercio poszedł spac o 11...a zazwyczaj drzemke ma koło 14-15..

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

12 maja 2008, 13:05

No jestem!!!!! Znowu zaniedbałam Was moje kochane!! !
Jakoś ostatnio nie włączam wcale kompa, a tu wyjazd za pasem!!! Ciesze sie ze zaczynacie juz gadać na temat naszego wyjazdu!! Wczoraj widziałąm prognozę pogody i 22, w dzień naszego wyjazdu, ma być 30 st!!!! W piątek też ma byc dużo, około 28st, ale sobota już mniej a niedziela to koło 15 st.... szkoda....
Ale i tak superowo!!!!!!
karolas jestem kobieto i myśle o Was cały czas!!!
Cieszę sie ze kinder bal tak sie fajowo udał!! Zdjęcia superowe, widac ze Kacpi już łamie serca dziewczynek1!! Ale taki z niego przystojniaczek że ho, ho!! :ico_brawa_01:
Melusia też oczywiście gwiazdeczka!!
A Ty moja droga za kółkiem, to normalnie czad!!! :-D
kelly
Obrazek

Ale śliczne zdjęcia wkleiłaś!! Tymuś jest przepiękny!!
A nie wiem czy widziałas już i olala, Wasze dzieciaczki są w obecnym odcinku "mamo to ja" wiesz, chodzi o ten konkurs, dziecko na okładce!! Ale fajnie ucieszuyłam sie jak zobaczyłam Tymka i Asie na jednej stronie!! Wypatrywałąm Bartusia i okazało sie na drugiej stronie że mój synek tez jest!! Wszytkie trzy dzieciaki są w tym samym odcinku gazety!! :ico_brawa_01:
olala asieńka ma przecudne kiteczki!!! Ale jest ślivczna!!
kajunia Milenka też przepiękna dziewczynka!!! Ślicznie razem wygladacie w trójkę!! Już widzę jakie piękne bedzie wasze drugie dzidzi!! Może chłopczyk tym razem!! Trzymam kciuki żeby szybko udało sie!! No to do roboty!!! :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:
lulu Ty lasko!!! Ale wyglądasz bosko!!! Włoski świetne!! Wyglądałaś szałowo!! A Filka gentelmen jak sie patrzy!!
anilewe ale macie teraz napięty plan!!! Fajnie że tak sie z wyjazdem udało!! Bawcie sie dobrze!!
Aga nie przejmuj sie kłótniami z mężem!! ZAwsze jak ludzie mają silne charaktery to wychodzą spięcia, ale to nic złego!! Dobrze że to właśnie nam tuytaj o tym piszesz, bo też jestem zdania że nie każdym znajomym można sie zwierzać. Jakby nie moja siostra to o większości kłótni nikt by nie wiedział z mojego otoczenia!! Nie lubię się z takich rzeczy zwierzać nikomu!! Co innego Wam!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kingas ja też Ci napiszę mimo że większość dziewczyn napisała ze zmiana mleka jest bez[pieczna dla dziecka! Ja podawałam Nan i jakoś tak sie zdarzyło że mój tata kupił dla bartusia bebiko. No i co miałam zrobić??!! Podałam mu i to w normalnych proporcjach, jak zwykle. No i teraz całkiem się na to mleko przerzuciłam i jest ok!! Bez obawy zmień!! :ico_brawa_01:
Spadam teraz przygotować obiad i może coś poprasuje!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

12 maja 2008, 13:08

anilewe77, no to super ze jedziecie do Wawy w nagrode.

przeglad prasy:
http://deser.gazeta.pl/deser/1,83453,51 ... iecej.html
http://deser.gazeta.pl/deser/1,83453,51 ... wiata.html


katelajdka
, o rany, ale wiadomość z tą gazetą i konkursem. no to pędzę do kiosku.

[ Dodano: 2008-05-12, 13:23 ]
mleko, jak też daje Asi Bebiko. Widziałam w ulotce Biedronki, ze będzie w promocji po niecałe 10zł. Muszę sprawdzić od kiedy promocja.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 maja 2008, 13:45

OLALA ojeeejjjku my tez bylismy na tej plazy prawdopodobnie tak z gorki sie schodziło??????
z tym ze my na plazy wyladowalismy włąsnie jakos koo 16.00 hi hi bo wczesniej to głeboko gdzies w lesie bylismy i Kacpi uczył sie jezdzic na dwoch kolkach na rowerku ;)
Szkoda widzisz ze znow sie nie udalo spotkac ale zbieg okolicznosci no zobacz i akurat obie w Tucznie byłysmy co za pechozol normalnie szkoda :(((. Bo w Tucznie są ogolnie dwa jeziorka jedno po jednej stronie drogi i drugie po drugiej wiec nie mam pewnosci czy oby nad tym samym bylysmy hi hi hi. Nic wkrotce sie widzimy w Antoninia co nie?CZy dobrze pamietam tez bedziesz? A jak nie to zawitam jakos do Ciebie po tym weekendzie długim co sie szykuje znow :)
OLALA,KATELAJDKAale macie super ze wasze-nasze szkrabiki są w gazecie i to w jednym czasie czadowo. Jak tylko bede szla po Kacpra do przedszkola wejde do kiosku kupic gazetkę obowiązkowo moje drogie :)
AGA,KATELAJDKA Zapowiadają 30 stopni upalu niby na ten weekend długi Katelajdka bedziesz od 22 maja juz w Antoninie to niezłą bedziecie miec pogode,my tez tam bedziemy od 22 maja jakies 15km od Ciebie Katelajdka moze sie zgadac nam uda i bysmy sie np 23 spotkali w Ostrowie na jakis lodach????? My bedziemy z naszymi znajomymi ale spoko moze uda sie zobaczyc:)
No i na 24 zapowiadają tez piekna pogode,mega cieplo z tym ze jakies burze ;)
MAMCIA Nie boj sie jak kiedys podejdziesz do prawka to ci sie spodoba zobaczysz jak bedziesz chciala wszdzie smigac,taka niezaleznosc ze hej :)
A jak Julci ząbeczki?????
My tez musimy w koncu na szczepienie isc hi hi bo juz powinno byc 2 miechy temu ale co tam ale czekam az ze spotkania w Antoninie wrocimy bo po szczepieniach Melcia mi sie osłabiała zawsze i chorowala wiec teraz nie moze byc chora hi hi

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

12 maja 2008, 13:54

karolas, my bylismy nad tym wiekszym jeziorem. Najpierw pojechaliśmy na eko-plaże, były drogowskazy na tą plaże, a ze tam był syf nieziemski, smieci leżały wszędzie (taka plaża ze zjeżdzalnią) to poszlismy wzdłuz brzegu jakies 15 minut drogi na ta własnie piaszczesta droge. tam był taki ładny nowy duży dom wybudowany z duza działka. jesli tam byłas to kurcze sie minelysmy. A byłas nad tym jeziorkiem po lewej stronie? tam tez jest ładna plaza?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość