Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 maja 2008, 12:24

CZESC DZIEWCZYNY ja od wczoraj od wieczorka nie moglam na TT wejsc :( i dzis dopiero teraz właczyli widzę;)
AGA nie no sukienusie na mnie to chyba w sierpniu dopiero zobaczycie bo teraz juz jest schowana w szafie no bo i kiedy mam miec porobione te fotki hi hi. a tak zobaczycie całosc przed weselichem hi hi hi
No portfelik pojemny ze ho ho a ja tam moje skarby musze wszedzie ze sobą miec ;)
LASECZKI moje szkrabki spią oboje od jakis 10 minut i ja ide obiadek dokonczyc robic i powiesic pranko a potem laba :)
Nic zycze wszystkim milego weekendu i super pogody.
U nas wczoraj wieczorem padało i dzis rano było pochmurnie a teraz sie przetarło i znow jest piekna pogoda :)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 maja 2008, 12:41

Cos te tt mi wczoraj nie działał :ico_noniewiem:

Ninie biegunka przeszła ale kupki nadal ma sluzowate i zielonkawe - do wtrku jej podaje leki i mampojsc do kontroli

karolas tez mi sie sukienka podoba - taka delikatna

[ Dodano: 2008-05-17, 12:43 ]
karolas, i podobało mi sie zdjecie zawartosci portfela !
A my zaraz po obiadku jedziemy z dziewczynkami do koników!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

17 maja 2008, 12:51

Hej hej, ja już z karolas na gg od rana gadusiowałam i się denerwowałam, że mi tik-tak nie chodzi już myślałam, że mąż mi zrobił psikusa i powoli włączał mi sie agresor :ico_oczko: . naszczęście działa. Wczoraj pisałam posta i już miałam tak dużo napisane a tu podszedł Cezary wdrapał się na kolana nacisnął strzałeczkę na klawce i wszytsko diabli wzięli :( Do tego tak się zaczytałam w posty, że ziemniaczki spaliłam :ico_haha_01:. W całym domu waliło, a mi pozostało zrobić kaszę :)
A więc from the beging... czyli yesterday thoughts :)
karolas, Sukienka super!!! Ja tam nawet nie podchodzę do takich zakupów, bo i tak w cyckach się nie dopinam :-D. I portfelik ekstra i szktułka. Kiedyś kuzynce takie ładne drewniane kupiłam szkatułki jak znajdę namiary to wam wkleję linka
olalaOby temperaturka spadła, bo u mnie Cezar kiedyś miał 3 dni pod rząd ponad 39,5 :ico_chory: a antybiotyk zaczął działać dopiero 4 dniach, co 8h podawałam ibufen i jakoś przeżyliśmy.

Zazdroszczę wam tego wypadu, ale niestety mój mąż trochę przeciwnik poznawania ludzi w necie i nie wiem czemu bo sami się poznaliśmy przez irca no chyba już z 10 lat temu:) I jeździliśmy na różne spotkania ludzi z całej Polski a teraz jakoś mu się poodmieniało, może za rok da się przekonać, pożyjemy zobaczymy.Narazie zostaję w Poznaniu, bo mamy piwnicę do sprzątnięcia przed wymianą okien, moi rodzice może wezmą Cezara a my jakoś z Boryskiem będziemy porządkować.Tak więc mam ndzieję, że zrobicie dużo pięknych fotek i potem będę mogła wszyskie zobaczyć.

myszka_f jak tam slajdy? Próbowałaś zrobić?
małgorzatka Trzymam kciuki,za drugim razem wiesz jak to jest tak więc chyba luzik co? Ja z Borysem jechałam na ostatnią chwilę,przynajmniej tak mi się wydawało, a jak dojechałam do szpitala to się okazało, że rozwarcie owszem 5cm ale główka wysoko i jeszcze sobie 8 h kwitłam z mężem i grałam w milionerów na komórce :-D

Wczoraj pojechałam na zukupki do Reala, kupiłam sobie buciki po domu( jak będę miała chwilę zrobię fotę) i zajrzałam do H&M i Cezaowi kupiłam troszkę ciuszków :) Wróciłam o 21 a mój kochany mąż nawet nie raczył dzieci wykąpać i dać im kolacyjkę. tak więc miałam jeszcze kupę roboty.
Lecę dać obiadek Boryskowi i kłaść go spać. Miłego dnia

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

17 maja 2008, 13:43

Wpadam tylko na chwilke bo jakos nie mam czasu, poczytam was wieczorkiem buziaki.

ellepati, Wyszło mi coś takiego
Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

19 maja 2008, 18:46

Też nie mogłam dziś wejść na tt, cholipka!!!
karolas super kiecusia!!! Zdjecia w niej poproszę!!!! A ja wczoraj poprosiłam męża żeby w końcu zrobił mi w mojej i mam. W sumie to chciałam żeby zrobil bo chciałam na skype posłac siostrze czy pasuje mi takie wdzianko na góre, ale mogę Wam wkleić i w sumie to proszę Was o radę!! Co myślicie o tym wdzianku na wierzch?? Do kościoła??
Super ten portfelik i kuferki też zarąbiste!!!
Dzięki za razdę i kaloszki juz mamy!! Są super!! Sandałki też i w ogóle wszystko piorę i prasuję, tyle przygotowań do wyjazdu, my juz w końcu w czwartek wybywamy! Jutro tylko selgros i zakupy!!!! Musimy kupić papu dla Bartka na te dni!!
No to wklekjam zdjątka póki teściowa jeszcze nie wróciłą z bartusiem!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-19, 18:50 ]
Ale powiem Wam ze mam doła, bo od noszenia Bartusia to mam bary jak kulturystka... :ico_placzek: Nie wiem czy mi w ogole pasuje sukienka bez ramion....

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

19 maja 2008, 19:48

no wreszcie działa ten tt!!!!

katelajdka, wyglądasz cudnie!!! A co mówi twój mąż? Podoba mu sie? Pewnie jest zachwycony. A bary masz w sam raz. Troche mięśni musi być.

A Asia wyzdrowiała, przez dwa dni miała gorączke ok. 38,5 - 39,5, nic nie pomagało, katarek przeszedł, gorączka w końcu tez, gardziełko zbladło. Ale troche mnie wzięlo i weekend mialam okropny. Tez miałam wysoką gorączke, cały czas dreszcze i mięsnie mnie bolały i okolice nerek. Koszmar, bo akurat w sobote wcześnie rano mężulek poleciał do Londynu i jestem sama z Asią. Na szczęście w weekend odwiedziła mnie siostra i mogłam na chwile polożyć sie do łózka bo tak bym nie wyrobiła.

No i co sie stało z tą pogodą? W nadchodzący weekend miało być tak pięknie? pisałyście, że będzie po trzydzieści stopni?

małgorzatka napisz co uciebie? jeszcze dwupak czy juz nie???????

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 maja 2008, 21:21

Hej

Ja nadal 2 w 1 :ico_zly: Chyba niepotrzebnie mi ten mój gin mówił, że juz "na dniach" jestem .. tylko głupkowato wyczekuje... Skurcze owszem są- ale nieregularne, w plecach tez boli ale co z tego jak raz 20 minut mijają, potem znów 30 minut i tak od dwuch dni :ico_zly: Już nie mam siły czekać ...

[ Dodano: 2008-05-19, 21:31 ]
Pocieszam się tym, że wszytskie egzaminy może uda mi sie zaliczyć :-D

[ Dodano: 2008-05-19, 21:37 ]
katelajdka No, no ale laseczka :ico_brawa_01: Wyglądasz bosko!

olala pisze:A Asia wyzdrowiała


Bardzo się cieszę, że mała wyzdrowiała!

ellepati pisze:Trzymam kciuki,za drugim razem wiesz jak to jest tak więc chyba luzik co?


Eh, wiesz teraz bardziej tak mi się zdaje wyczekuje TEGO dnia, jestem strasznie zniecierpliwiona, strasznie, ale to pewnie dlatego, że się nastawiłam, że fakjtycznie "na dniach" urodze... teoretycznie mam jeszcze 2 dni, podobno mam przed 23 maja urodzić... i czekam i czekam ..a tu dzidzia zrobi figla i jednak w czerwcu postanowi wyjść ..no chyba bym się :565: z tego czekania ..Oby nie, oby nie...!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

19 maja 2008, 21:48

W końcu TT działa

karolas, dziękuje za rade o kaloszkach już kupiłam w croccodilo za 35zł bo nigdzie indziej nie było takich małych.

katelajdka, Sukienka super bardzo ładnie w niej wyglądasz, góra też ładna i pasuje. Ja tez już siedze na szpilkach niestety nie moge prać bo mam odplyw w łazience zatkany a szuje z administracji nie chcą mi tego zrobić. Wkońcu na nich wymusiłam żeby jutro przyszli. Na zakupki jedziemy w środe :)

olala, Fajnie że z Asia juz wszystko ok. Ja tez się martwię pogada mam nadzieje że się poprawi już od jutra ma być lepiej.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

19 maja 2008, 21:50

Malgorzatko nie bede oryginalna, ale jak tylko cos sie ruszy daj znac. bede myslami z Toba i bede mocno trzymac kciuki. zycze ci zeby poszlo jak nasprawniej

karolas nie martw sie pogotowie pazurkowe bedzie w Antoninie i zrobi co w ujego mocy:) sukienka bardzo ladna, skromna i prosta- takie lubie

katelajdka bardzo ladnie wygladasz. a bary rzeczywiscie sa, ale teraz sa modne umiesnione ramiona a nie chucherka

aga torebka i portfel bardzo ladne. ja to w ogole mam bzika na punkcie torebek. ciagle bym jakies kupowala

a Tymkowi przebija sie gorna prawa trojka. strasznie jest marudny, ale kolezanka polecila mi syrop uspokajajacy homeopatyczny SEDALIA. daje sie lyzeczke do mleka lub kaszki na noc i dziecko podobno ladnie spi. dzis mu dalam i ekspresowo zasnal. ciekawe jak nam noc minie. ostatniej nie spal od 3 do 4, bo tak go dziaselka bolaly. w koncu dalam mu troche mleka z paracetamolem i zasnal. ale z nami w lozku bo i tak byl troche podenerwowany. biedaczek

katelajdka my w Antoninie bedziemy prawdopodobnie wczesnie rano (bedziemy jechac w nocy) wiec zrobimy wam pobudke:)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

19 maja 2008, 22:16

zdjęcie mojej nowej kuchni jest bałagan ale już mi się nie chce dzisiaj robić porządku :ico_wstydzioch:
Obrazek

Zaszalałam troszkę w sklepach oto moje łupy.
Butki sandałki i kaloszki za rada karolas. kaloszek jeden bo Dominika drugi wyniosła i nie mogę znaleźć.
Obrazek

Kurteczka i spodenki 3/4 y Vogel
Obrazek

Spodenki 3/4 y reserved kids jakby robili takie duże to bym sobie kupla taki mi sie podobają.
Obrazek

wózek z biedronki i kostka Dominika bardzo sie lubi nią bawi.
Obrazek

Plecak z gazety mam dziecko
Jak zobaczyłam to zdjęcie to porostu musialm wam go pokazać t ja już wole być gruba.
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-19, 22:21 ]
No i mój zakup.
http://www.allegro.pl/item361126465__ba ... ka_38.html

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość