Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 maja 2008, 21:09

ellepati pisze:
qunick pisze:aga0406, ja mam na dole w pasku po prawej znaczek PL a potem taki rysunek dysku i jak na niego kliknę to mam Polski i Pollski 214 i ten pierwszy trzeba zaznaczyć bo ten drugi to jest klawiatura jakaś europejska gdzie z i y jest przestawione i nie ma polskich znaków.
I głowa do góry!!!
albo ctrl+shift i z tak zwanej klawiatury maszyny do pisania wraca na komputerową :)


ellepati hihihi juz o tym pisalam wczesniej ;)
no i witaj bo my sie jeszcze nie znamy :D:D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 maja 2008, 21:16

olala, to udanego odpoczynku

ja tu bede czuwac nad forum i oczekiwac wiesci od Małgosi

ellepati, naprawde, masz tyle sily i energii taki masz wielki ogrod, och tyle tego.
po porodu Fillipki mieszkałam tu w Polsce w kawalerce a teraz domek swoj i nie duze podworko, no to nie moge sie polapac.
ale na jesien przeprowadzam sie w bloki, bo ciezko wyrobic na ogrzewanie, a tu na wegiel i palenie w piecu mnie doluje

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 maja 2008, 21:18

lulu81 Cześć kochana, i jak u Was zdróweczko?

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

21 maja 2008, 21:24

cześć dziewczęta i kochane dzieciaczki ;-)
Jak tak dziś króciutko i szybko, ponieważ mam tyle nauki że szok, nie wiem jak dam sobie radę. Widzę że wszystkie pakujecie się powoli na wyjazd, równiez jestem ciekawa i z samego rana w poniedziałek zajrzę na TT żeby poczytać jak było i wogóle jakie macie wrażenia, mam nadzieję że pogoda Wam dopisze, a jak nie to humorki chociaż :-)
U nas wsio ok, Agatka zdrowa, my również, widzę że Karolas wspomniała że byłam u niej, no niestety krótko ale zawsze cos...
Agatka robi wielkie postępy w mówieniu od poniedziałku nauczyła się "nie chcę" i woła na psa który się wabi Hera "lela" hehe super normalnie mam z czego się pośmiać.
No dobra kochane będę z Wami myślami i serduszkiem, obyście sie tylko za dużo nie upiły hehehe :-D (żart)
Małgosiu a Tobie życzę wytrwania i mało-bolesnego porosu, trzymaj sie kochana o Tobie będę myśleć najwięcej :ico_haha_02:
Do zobaczenia, do poniedziałku - niestety nie zajrzę wcześniej - egzaminy i czas goni...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 maja 2008, 21:45

Małgorzatka, dziękuję, na razie bez zmian zdrówko

Fillipek też za dużo nie mówi, chyba jestem jedna która nie slyszy slowa ma-ma :(, wola na mnie ba-ba.
daaaa, - jak cos chce
bumbum albo brrrr - na auto
baba - również na babcie
dada- Weronika
ana- Ania
uuuuuu - samolot
tititi - na zegarek
a-a-a-a - jak chce spac
pipi - na ptaszki
mia- kotek
bieee- jak ma raczki brudne
kh- na goracą sklanke
ale rozumie prawie wszystko , pokazuje wszystkie czesci ciala, jak cos poprosze to przyniesie

dziewczyny nie pomyslcie ze sie wychwalam czy cos, tylko taki bilans zrobilam, hihi,

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 maja 2008, 21:46

Dorota.M. pisze:Małgosiu a Tobie życzę wytrwania i mało-bolesnego porosu, trzymaj sie kochana o Tobie będę myśleć najwięcej :ico_haha_02:


Dziękuje kochana!

Dorota.M. pisze:niestety nie zajrzę wcześniej - egzaminy i czas goni...


Oj biedne jesteśmy ale co zrobić ...

[ Dodano: 2008-05-21, 21:50 ]
lulu81 pisze:ziewczyny nie pomyslcie ze sie wychwalam czy cos, tylko taki bilans zrobilam, hihi,


Spoczko! tez tak patrze na ten bilans i zapomniałam o kilku zwrotach :ico_haha_01:
tik-tak (zegar), bum bum (autko) lub buuu, huhu( hał hał na psa), bam ( jak coś spadnie albo się przewróci), si ( jak cos boli) ...

lulu81 pisze:ale rozumie prawie wszystko , pokazuje wszystkie czesci ciala, jak cos poprosze to przyniesie


Wojtus tez rozumie juz wszytsko praiw!

Nic ide spac, bładam o fluidy porodowe, moze coś pomoże!!!

[ Dodano: 2008-05-21, 21:51 ]
lulu81 Śliczna foteczka Filka, no i po raz kolejny wzdycham do jego slicznych oczków ..ach... :ico_brawa_01:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

21 maja 2008, 22:11

Eva_1977, Hej evka , się pospieszyłam z tą odpowiedzią i dopiero później zobaczyłam , że też napisałaś o tym. Witaj i miło Cię poznać.
lulu81, Niestety dużo tego mam i co prawda ogrzewanie gazowe ale i tak połowe domu podnajmujemy firmie żeby na rachunki starczyło.

Poza tym to weszłam, życzyć Dobrej nocy wam dziewczyny i wszystkim maluszkom.No i chciałam sprawdzić czy Małgorzatka już rodzie hehe. :ico_ciezarowka: Moje dzieciaczki śpią a ja śmigam do piwnicy porządkować.
AAA i SZEROKIEJ DROGI WSZYSTKIM LUTÓWKOM CO JADĄ NA MAJÓWKĘ !!!!:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 maja 2008, 22:16

ellepati pisze:No i chciałam sprawdzić czy Małgorzatka już rodzie hehe.


Nie, jeszcze siedze na kompie...ale moze jak pójde do sypialni to zechcą mi wody odejść ... No nic..dobranoc!!!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 maja 2008, 22:24

Malgosiu to ja Ci przesylam mnostwo porodowych fluidków

Ellepati :)))

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

21 maja 2008, 23:43

CZESC LASECZKINo to ja juz tak pomalutku tyz spakowana jestem ;)
Placek-szarlotka własnie dochodzi w piekarniku co by do znajomych nie jechac z pustymi rekami hi hi, a reszte dopakuje rano i sie kapne bo juz dzis nie mam siły.
yruszamy jakos ok.11.00 mysle albo ciut pozniej tak zeby amelcia spala sobie akurat w samochodzie ;)
WIESCI OD KATELAJDKI biedulka tak sie zmartwiła Bartusiem,bo on jej praktycznie nie choruje ale teraz dostał co pisala ten katar i cała dzis nocke z głowy mieli i sie przejeła czy bedą mogli pojechac. byli na pomocy doraznej i ma jakies leki takie na przeziebienie chyba zapisane ale mają odłozyc wyjazd o jeden dzien,jutro go poobserwowac i pojadą najwyzej w piątek ale lepiej jeden dzien pozniej niz nie jechac wcale ;)
OGNISKO ja mam wielką ochotkę na ziemniaczki z ofnichas hi hi hi, moj maz byl kilka dobrych lat harcerze takze licze na to ze z ogniskiem problemow nie bedzie hi hi no i inni panowie tez sie bedą mogli wykazac hahahahahahahaha
Ja tam na obiad nic nie zabieram zjemy na miejscu.
MAMIA,DOROTKA,ELLEPATI,OLALA,EVA,LULUS,ANILEWE77,MALGOSIA,I POZOSTALE DZIEWCZYNY oczywiscie jak pisala Aga za was wszysktie bedzie toast i caly czas beda was uszy piekly bo bedziecie miedzy nami bedziemy o was mowic hi hi nie martwcie sie hi hi hi
MAMCIA ale doloinka z tym domem oj bym sie wkurzyla i to ostro i bym swoje powiedziala no do jasnej ciasnej co to ma byc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
LULU Amelka ma prawie identyczny zestaw-zasob słowek co Flika z małymi roznicami hi hi,na kotka i pieska na obu mowi miaał, i na ptaszki to nie mowi tylko pokazuje jak fruwają hi hi hi
i mowi dzieci no serio mówi dzieci :)
OKI LASECZKI, JA SIE ZEGANM,ZYCZE WAM WSZYSTKIM MILEGO WEEKENDU,MYSLAMI BEDE Z TYMI CO NIE MOGLY DO ANTONINA PRZYBYC I COZ DO PONIEDZIALKUBuziaczki wielkie:)-super pogody zycze nam wsystkim
MALGOSIU i czekam az sie wykulniesz no i na smksa o kazdej porze dnia czy nocy hi hi hi czy zaczęłąs rodzic kochana trzymaj sie tam :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość