Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 maja 2008, 20:25

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nawet nie wiesz jak się cieszę!!!!!! kamień z serca...............no, telepatycznie pobudziłyśmy Maycię...albo koralika :ico_haha_01: Tak czy inaczej świetnie, że już po sprawie...ale się człowiek musi nadenerwować co nie?

Moja ma fixy przed spaniem...wymuszaczka mała...myśli, że jak raz jej człowiek ustąpi, bo chora, to potem już tak ciągle będzie...franca!
Ale się świetnie bawiła dziś z nami...muszę zgrać z aparatu. Nauczyła się sama wchodzić i wychodzć z basenu z kulkami. robi to jak stara, nawet lepiej niż moja prawie 2letnia bratanica. Po schodach też cwaniara bez strachu wchodzi...i na kanapę już prawie.
teraz niestety już prawie pół godziny mija a ona ryczy i milknie na zmianę...mam jej dość...idę se strzelić winko.
A dlaczego tu nikogo nie ma???????????????

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

24 maja 2008, 22:12

hej, byliśmy u dentysty, Mat super dzielny wogóle nie płakał, :ico_brawa_01: zuch chłopak, po dentyście zakupy ciuszkowe a co niech chłopak ma musi się przecież stroić żeby Mayeczce się podobać, ja swojego nauczyłam że jak ma coś w buzi to ma mi to dać i jakoś daje tzn ja podsuwam rękę a on wypluwa, Mayeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za koralową kupcię, teraz możecie spać spokojnie :-D Zbora wypij i kieliszek za mnie, bo ja jeśli się napiję chośby łyk czegoś mocniejszego to będę trup :-D normalnie nie dane mi jest odpocząć, głupia teściowa się do mnie nie odzywa nawet nie wiem o co jej chodzi... :ico_zly: aaa kij jej w plecy...mówię dobranoc :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 maja 2008, 11:24

No niemożliwe!!! :ico_szoking: ja pierwsza i to o tej porze????

Obrazek to dla Krystianka!!!! niech nam kochany roczniak pięknie rośnie i zdobywa świat!!! dużo zdrowia, niech każdy dzień będzie radosnym wyzwaniem. Oby ten świat był dla Ciebie dobry. Jak najmniej guzów i siniaków...samych pogodnych dni i niech Ci niczego w życiu nie braknie!!!

U nas ok, nocki coraz lepsze...niestety katar się nie chce odczepić jeszcze...a do tego dołącza kaszel...ech, trzeba przeżyć. No i panienka nie chce jeść...dziś rączkami podłubała w jajecznicy, coś tam zjadła...zagryzła chlebkiem. Tylko już nie mam sposobów na podawanie lekarstw. Wczoraj w herbatce lub mleku a dziś nawet tak nie chce...
Zmykam, przejrzałam jej ubrania i sukienek ma całą szufladę!!! :ico_olaboga: bluzeczek też...ale trzeba by kupić jakąś grubszą bluzę, i cieńszą też, rozpinane najlepiej...i spodni różnych od dresu, getrów...bo z tego mi wyrosła i w sumie to powinnam już wszystkie wyrzucić. Ale póki nie kupię to musi tak łazić.
lecę na allegro wobec tego, a jutro chyba wycieczkę do lumpu zrobię.
Miłej niedzieli!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 maja 2008, 14:22

Ale się cieszę z Mayowej kupki koralikowej!!!!!! :-D Mówiłam, że wszystko będzie dobrze i koralik wyleci!!! Dobrze, że już po stresie.

Dla Krystianka moc buziaków!!! Rośnij duży!!!! I niech świat kręci się w koło Ciebie!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Ale pusto tu dziś, lecę i ja spędzać niedzielę z moimi facetami :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 maja 2008, 16:17

No nie mogę......laseczki, z kim ja mam rozmawiać?????????? ajajaja...pan mąż tkwi przed tv...młoda poszła spać- to nawet lepiej...ide zgrać zdjęcia z telefonu...pobawię się.

[ Dodano: 2008-05-25, 16:36 ]
dobra, rozruszam Was...
Hania nożycoręka
Obrazek
Hania sprzed tygodnia, może 1,5...jak jeszcze było ciepło...
Obrazek
Obrazek

wczorajsze brykanie w baseniku
Obrazek

i przedwczoraj...zamyślona i wpatrzona w bebe lily
Obrazek

i z pobytu u dziadków
Obrazek
z dziadkami i kuzynką
Obrazek

i moja małpka w kąpieli
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 maja 2008, 18:46

hejka

u mnie dzis pół niedzieli kiepsko ze wzgledu na samopoczucie, oczywiscie po wczorajszej imprezie, choc nie wypiłam za duzo to dzis mi sie to odbiło. Na szczescie mama wzieła mała na spacer to i ja mogłam se pospac 2 godz potm mała spała i zas miałam okazje odpoczac, ale moje samopoczucie odbiło sie na A bo nie miałam siły nawet obiadu zrobic i przyszedł z pracy to musiał ugotowac obiad dla nas :ico_wstydzioch: no ale warto było sie wybrac na impreze i potanczyłam nawet :ico_oczko: a druga połowa dnia na szczescie lepsza, zjadłam se obiadek i nawet dostalam energii zeby posprzatac i pomyc gary :ico_szoking: i poszłam z Mila do kosciłóka i zjadfłam miche lodow bakaliowych, wieczor tez zaplanowany, bo finał " tanca z gwaiazdami"
jutro znow zmagania z " elementami teorii polityki " :ico_olaboga: :ico_zly: byle wytrzymac do czwartku, napisac to guwno i luz.........

glizdunia ciesze sie bardzo ze koralik wydalony :ico_brawa_01:
zbora Haneczka jest swietna i niezle dokazuje... :ico_oczko:

Mila nie pokazuje, ani swira, ani ze ma kłopoty ani jaka jest duza..ale to pewnie dlatego ze jej tego nie ucze.. :ico_wstydzioch: ale za to pieknie gra na pianinku, normalnie jak jej mowie choc zagraj mamusi to wyciaga jeden paluszek i smiga po klawiszach :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 maja 2008, 19:51

O jest i Lady, witam!!! nie wypiłaś dużo? błąd!!! heheh, nadrobisz następnym razem :ico_haha_01:
Widzisz, każdy uczy dziecko czego innego, pewnie Twoja Milka dużo umie. Pokaż nam ją czasem na filmie...chętnie spojrzę, jak ona bryka.
Moja mnie dziś zadziwiła...ma taką książeczkę i na obrazku siedzi dziewczynka z misiem, a na ścianie ma obrazek z aniołkiem. Zawsze Hani mówię, że to aniołek, a ona już wie ,że aniołkowi się robi amen. A jak widzi misia to się kładzie na czymś i pokazuje, że stary niedźwiedź mocno śpi :ico_haha_01: No i otwiera książkę a ja bez słowa pokazuję palcem anioła...a Hanuta? od razu amen!!! potem pukam w misia i ona od razu kładzie na nim główkę...szok!

J kończy właśnie kąpiel, lecę zrobić mleko i pewnie walka z zaśnięciem będzie. POtem J sobie zażyczył manicure, więc muszę dokończyć com zaczęła. Niby wieczorem ma być wspólna kąpiel, ale ja jakoś normalnie nie mogę...wkurza mnie cały dzień, non stop na siebie gderamy, krzyczymy...a potem mam udawać, że wszystko jest ok? :ico_nienie: nie ze mną te numery...

lecę...zajrzę przed snem oczywiście...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

25 maja 2008, 20:59

ja sie tylko zamelduję że żyję. Relację z pobytu zdam jutro, dziś padam na pysk

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 maja 2008, 21:18

melduję, że zyje... a własciwie to umieram... brak sil na cokolwiek...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 maja 2008, 21:27

No nie mogę...to lepiej żeby nie było szybko kolejnego długiego weekendu, bo widzę, że Wam to szkodzi... :ico_haha_01:
ja poprasowałam...młoda padła dziś bez sprzeciwu..jeju, jak miło ją położyć i słyszeć tylko ciszę.....
serial się kończy...czas spać. Juro chyba rano wskoczę do lumpiku...a z Wami się żegnam na dziś...papapa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość