Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 maja 2008, 21:03

Hejka

no super fotecki dziewczyny
juz nie wiem co ale na nast. spotkanie musze dotrzec, bo normalnie nie moge sobie wybaczyc z nie bylam

Morze ja wybieram sie do Swinoujscia , nie wiem jak to sie pisze , w 2 polowie lipca, ale nas gromadka jedzie, ale jak by co to zawsze moge oderwac sie od nich na pare dni, jezeli bedzie spotkanie nad morzem

Chorzów tez sie wybieram :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 maja 2008, 21:36

Ale mam dziś dobry humor!!!!
Nie dość, że piękna dziś była pogoda (uwielbiam słońce), fajni% było u teściow%j na dniu matki, to jeszcze przygotowania do wesela szwagra pełną parą!! Przymierzanie kreacji, butów, $odatkow!! Dobre humory wszystkich nie o0uszczają!! Ale fajnie, pobawimy sie z Łukaszem na maxa!!! Dwa dni bez Bartula, "o zosta*e u moi#h rodziców!! A $o tego $zis bartuś zasnął o 21:10!!! Obejrzę sobie ostatni odcinek serialu na tvn!! :ico_brawa_01:
Cho2zów[/b:86d45b8f#f] my sie też wybieramy, jak jechaliśmy przejazdem z antonina to tak powiedzieliśmy sobie że trzeba by *echać!! :ico_brawa_01:
[b]MAgdzinka
u nas krzesełko jest błogosławieństwem bo Bartuś przynajmniej s)edzi na nonono i grzecznie je!!! :ico_sorki:
Tak mi przykro że Joasia mimo przetrzymania tak wcześnie wstaje... To musi być b!rdzo uc)ążliwe!!
ellepati no, nie macie wyjścia że późno kładziecie chłopców, bo jak by tak dalej to by taty nie 0amiętały, hihi, sorki, ale rzeczywiście wyjścia nie ma!! No cóż, co zrobić!!
qun)ck jejku, okropn% te uczulenia, 4o zdiecko od Twojej znajomej to naprawde nie wiele moze jeść. Ja miałam celiakiŞ, to wiem co zn!czy die4a.
[b:86d45b8f#f]karolas[/b] dzięki że pochwaliłaś moje zdjęcia!! :-D
Lubię cykać zdjątka!!
Ja was też "ardzo polubiłam, choć muszę prz9znać że ogólnie nasza trójka nie byla w najlepszej formie w ostatni weekend... szystko przez t%n niespodziewany katar bartula. Od kilku dni nie spalismy prawie wcale w nocy, albo krótkie drzemki w nocy, prz%z co człowiek rozdrażniony że h/,ho!! Także o śpiochowaniu nie było nawet mowy, a do tego moje problemy z zasypianiem strasznie mnie wykończyły, a oprócz tego też sie podziębiłam i ch9ba miałam lekką gorączkę, ale nawet nie chciałam mierzyc, bo po co się denerwować.
Wc:oraj w arku puszczalam bartka s!memu, niech lata!! No i co - skończyło się podrapanym nosem, podbrudkiem ( on do choler+i nie umie chodzić tylko biega jak pędz)wiatr). Do tego do czego go ciągnie: idzie do każdego kosza na śmieci i chyba powyjdał by zawartość najchętniej, czy Wasze dzieci też tak mają?? A zamiast zbierania kwiatuszków czy trawki to chce wybierac pety, szkła i inne paści...hmmm, co tu robię, jak ja mam go puszczać?? No sama powiedz??
Tak jak mówisz, bartuś to żywe serberko, wsz ędzie go pełno i po całym dniu można paść! Jest bardzo komunikatywny i przymilny ale ma energii za dwoje!! Tak naprawde to nie wydaje mi się żebym się tak barzdo poświęcała( chyba ze sie mylę) po prostu jak coś robię to jestem temu oddana. Lubię dbać o dom i moich facetów. Zresztą nasłuchałam sie wielu komentarzy niepochlebnych pod adresem mam które były zaniedbane i miały zaniedbane domy i dzieci i przyrzekłam sobie że jak taka nie bedę! No i jak na razie udaje mi się, choć przyznaję ze czasem dużym kosztem!!
A co do drugiego dziecka to nie wiem, na razie nie ma mowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No chyba że bede mieć godziny w Rybniku!!! :ico_puknij: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
wiek my z Łukaszem jesteśmy z jednego roku
ja: październik 1980
Łukasz wrzesień 1980
Aga a Zbysiu to z którego października jest??

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

27 maja 2008, 21:41

wklejam fotki. uwaga bedzie baaardzo duzoo!
dzieci w piachu
Obrazek
Obrazek
Ninusia
Obrazek
Nina z mama
Obrazek
Tymek opala plecy
Obrazek
Wojtuś
Obrazek
Nina
Obrazek
Dominisia
Obrazek
Nina i Tymek bawia sie arka
Obrazek
Myszka z córunia
Obrazek
Amelka z mama
Obrazek
Bartek z tata
Obrazek
Oliwia napastuje Tymka :) milosc od pierwszego wejrzenia
Obrazek
Amelka
Obrazek
lutowe mamy
Obrazek
przykladna polska rodzina ;)
Obrazek
Kacperek
Obrazek
mini rodzinka
Obrazek
Nina
Obrazek
Oliwcia
Obrazek
Tymek zmeczony po calym nonono sie do taty
Obrazek
Myszka i Dominisia na karuzeli
Obrazek
Tymek kierowca
Obrazek
Karolas i Aga
Obrazek
pazurki Karolas
Obrazek
Myszka z mezem
Obrazek
Radek
Obrazek
Tymek z tata w mini zoo
Obrazek
Bartek
Obrazek

aga dzieki ze zrozumialas mnie tak jak chcialam zeby to bylo zrozumiane. a zab Filipa juz lepiej. dzien przed wyjazdem wyciagal korek z wina zebami i chyba cos sobie naruszyl, ale juz po drodze do domu mu przeszlo

Qunick
no niezla dieta. trzeba sie naglowic zeby obiad wymyslic

wiek filip jest ode mnie rok i 4 miesiace starszy
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 22:15 przez kelly, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 maja 2008, 21:56

katelajdka pisze:idzie do każdego kosza na śmieci i chyba powyjdał by zawartość najchętniej

katelajdka pisze: zamiast zbierania kwiatuszków czy trawki to chce wybierac pety, szkła i inne paści..


identycznie robi Filka :ico_olaboga: :ico_haha_01:
a kwiatuszki owszem, lubi zrywac, tyle ze z doniczek :ico_noniewiem:

ja jestem z 81roku a małż byly z 78 z listopada
a obecny mlodszy ode mnie prawie 2 lata :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-27, 22:02 ]
Hekkate, przykre to jest, bo bardzo Cie lubimy, ja napewno

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 maja 2008, 22:15

Ale fajny dziś ten ostatni odcinek 39 i pół!!!
Teraz są reklamy!!
Hekkate, ja tez tu za Tobą teścknię kobieto, wiesz, myślę że jesteśmy bardzo do siebie podobne, zresztą jak to skorpiony!!
lulu81, no, to powiedz jak wyglądają wasze wyjścia w miasto z Filką skoro jest taki jak bartula, zainteresowany wszystkim!! Pozwalasz mu wyjadac z ziemi???
Napisz koniecznie czy byly zaręczyny!!! No i jak Wam sie udał weekend!!
Nie przejmuj sie że nowy mężczyzna młodsz, ważne żeby był dojrzały psychicznie! A mąż to skorpion był?? Z którego listopada??

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

27 maja 2008, 22:23

wiek my z męzem jestesmy ten sam rocznik tylko ze
ja - lipiec 1977
mąż - grudzien 1977

krzesełkou nas te jest naszym błogoslawienstwem i mysle,ze jeszcze dosc dlugo nam posluzy.

śniadankozwykle daje kanapke z wedlinka,jajko,parówke, ostatnio daje ogórka na kanapke

kataledajkaPatru tez wszystkie pety wychwyci,ewent. patyczki,kamyczki ale nie kwiatki
qunicka czemu ta znajoma robila te testy, co ja zaniepokoiło,czy wczesniej podejrzewala uczulenie na tak wiele produktow?
Hekkate, no ja tez ostatnio sobie o tobie myslalam,ze pewnie zajeta jestes,bo koniec roku szkolnego itd Caluski dla Danielka.
karolas szybkiego powrotu do zdrowia dla Amelci, oj ty to masz z tymi dziecmi,jak nie jedno to drugie, ale lato juz blisko wiec w koncu te chorobska sobie pojda,szkoda ze alergie tak nie odchodzą

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 maja 2008, 22:24

WSZYSCY
Obrazek
Kliknijcie sobie na zdjęcie

[ Dodano: 2008-05-27, 22:31 ]
Ja na śniadanko daję, chłebek z wędlinką, jajeczniczkę, twarożek wiejski z chałką lub paróweczkę. Kaszki mój syn kategorycznie odmawia na śnaidanie ale na kolacje tylko je kaszkę, taki ten mój facet humorzasty.. :ico_puknij:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

27 maja 2008, 22:34

katelajdka mój Zbyszek jest z 2 października :-)
To że Bartek uwielbia kosze na śmieci, pety itp. to znaczy że wszystko w normie Wojtek robi to samo :ico_olaboga: :-)

kelly fotki super!!! Przykładna polska rodzina :ico_smiechbig: normalnie poległam hihi

qunick to jest nie pojęte z tą alergią i wszelkimi uczuleniami :ico_olaboga:

A ja mam powrót do szarej rzeczywistości na całego. Dzisiaj moja teściowa poinformowała nas ze wyjeżdża na miesiąc i mamy sobie kogoś załatwić do pilnowania Wojtusia :ico_olaboga: :ico_olaboga: Po prostu tragedia :ico_placzek: Najgorsze jest to że ja nie mam nikogo takiego znajomego komu bym mogła powierzyć Wojtusia i spokojnie iść do pracy. Normalnie załamka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
I teraz jak tu znaleźć kogoś godnego??? Nie mam pojęcia :ico_placzek:
Już się nie mogę doczekać przyszłego roku i września, aż Wojtulę dam do przedszkola i będę mieć kłopot z głowy.
Nie dosyć że nowa praca to jeszcze to... szlak by trafił!!! sorki ale gotuje się we mnie...

[ Dodano: 2008-05-27, 22:38 ]
katelajdka świetnie wyszła ta fotka!!! Macie dobry aparat zdjęcia bombowe Wam wychodzą :ico_brawa_01:
Też właśnie obejrzałam 39 i pół - super. Ciekawe co w następnej serii wymyślą??

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 maja 2008, 22:41

aga0406, o cholera, to rzeczywiście niefajnie!!! Kurde, trochę Was załatwiła teściowa, a czy to chociaz coś ważnego, ten wyjazd??
Nie mam pojęcia jak tu szukac opiekunki i ile takie babeczki biorą.... A tu za niedługo nowa praca.... I więcej godzin poza domem... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 maja 2008, 22:42

katelajdka, malz. jest z 30.11. tzn juz strzelec
a tamten jeszcze nie dojechal :ico_olaboga: w tym tygodniu dotrze, ma komplikacje w podroze, bo jedzie autem
No nie, wyjadac mu z ziemi nie pozwalam :ico_haha_01:
ale sterylnie go nie wychowuje, tzn, po kazdym malejszym ubrudzeniu raczek nie lece mu myc, fakt pare razy wzial jakies kamyczki do buzi
u mnie jest w tym dobrze, ze mam swoje podworko, no i wychodze , siadam na krzeselko z kawusia, z ksiazka np. nie, no bo trzeba non stop go pilnowac
No to Filus bawi sie sobie w trawce, cos tam grzebia z psem, maja "wspolne" zabawki, hihi, Filka mu zabiera ciagle i rzuca, nie musze pisac ze wybrudza sie na maksa, ale jak sie mowi: dziecko brudne- dziecko szczesliwe :ico_haha_01:
najgorsze jest jak zaczyna wlazic na schody, to wtedy musze nad nim stac, zeby nie spadl, a tak to pozwalam mu byc samodzielnym, co bardzo maly lobuz lubi.

krzeselko jeszcze dlugo nam posluzy :ico_haha_01: i bardzo mnie wyrecza

Sniadanie jejus, ile Wasze dzieciaczki jedzą rzeczy
moj po przebudzeniu, nie chce jesc nic, jedynie co zjada danonka, to tak o godz. 8.,
o zadnej jajeczniczce nie ma mowy czy kanapce, to dorabiam mu mleczko z polbutli wypije i do 11-12 nie zje nic :ico_olaboga:

zaczyna mnie martwic fakt, ze nic nie przybiera, lekarka mowi ze wsz. oki, ale mnie to zastanawia, urodzil sie mial 3800, w roczek mial 10kg i teraz po trzech miesiacach nadal ma 10 :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość