ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

29 maja 2008, 12:09

mamciaTeż mam brata i nie raz się kłóciliśmy, ale żeby aż tak to nie. Może lepiej weźcie sobie kogoś innego do pracy? Znam ekipę rementową co w Norwegii pracują może w Danii też? Zapytam się mojej mamy o numery i może Ci podam. Szkoda Twoich nerwów. Nie dziwie Ci się , że się wkurzasz bo ja też bym chyba wyszła z siebie. Gratulacje ze zdania egzaminu. teraz to tłumaczką możesz zostać :-D :-D

qunick Dziękuję za odpowiedź :ico_buziaczki_big:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

29 maja 2008, 12:17

mamcia no i gratulacje za egzamin!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

29 maja 2008, 12:57

Dorotko Nie wiem co się dzieje ale modle się żeby wszystko jakoś sie ułożyło, jesteśmy z tobą w dobrych i złych chwilach.

katelajdkaJa tez jestem za czerwonym będzie sie mniej brudził. Ja mam czerwony bo to tez taki kolor ze za bardzo brudu nie widać :-D No i :ico_brawa_01: za zmiany widzisz jak to szybko za skutkowało no i jak miło się wyspać. Dominika nadal budzi się jeszcze raz na mleczko ale już się do tego przyzwyczaiłam więc luzik.

Małgorzatka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za egzaminy no i teraz biegusem na porodówkę nowego obywatela nam rodzić.

MamciaKochana, Straszna sprawa z twoim bratem co on niema żadnych zahamowań żeby na siostrę wrzeszczeć ja bym mu się odpłaciła pięknym za nadobne. Może poszukaj gdzieś indziej pomocy przecież to będzie twój dom i to ty powinnaś zdecydować jak będzie wyglądał i skąd weźmiesz materiał.

Chorzów Nam pasuje 3 weekend czerwca jak sławek nie bedzie mógł to sama
przyjadę.

Jak spotkanie będzie już m lipcu to nas niestety nie będzie nie stać nas żeby co 2 miesiące fundować sobie taki wyjazd no i nie mam co z mamą zrobić. Ja myślałam że spotkamy sie tak w wrześniu po sezonie żeby było taniej. No i pod koniec sierpnia wraca mój tata więc nie będzie problemu z mamą.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

29 maja 2008, 13:17

karolasrówniez pomodle sie w sprawie Dorotki, szkoda ze bidulka cierpi teraz i ma jakies problemy, łaczymy sie z Toba Dorotko

mamcia wielkie :ico_brawa_01: za egzamin
A brat faktycznie, nie fair postepuje ale ja juz sie przyzwyczailam do dziwnych zachowac w rodzinie,niestety na rodzine to najmniej moge liczyc. I weim tez ze w niektorych wypadkach to i rozmowa nie pomoze choc zycze ci abys sie jakos dogasdala z bratem i remoncik zebys miala po swojemu.

A prpops rodzinki to ja przedwczoraj musialam zalawtwic cos w urzedzie i poprosilam siostre zeby pojechala ze mna to ja popjde do okienka a ona popilnuje malego,bo tam moga byc kolejki no a patrus we wozku to nie lubi za dlugo siedziec bezczynnie. A ona mi w drodze zaczela cos napomykac,ze ona to z dzieckiem sprawy tez zalatwiala a ja jej na to od razu ze po pierwsze, to ja ja prosze moze o pilnowanie moze 3 raz na cale 15 m-cy jak jest z nami Patruys i mowie ze ja tam bede wypelniac papierki to po co ma mi marudzic albo jeszcze moze uciekac z wozka, bo tez potrafi jak ona tak blisko mieszka i chyba moge sie nia wysluzyc raz na jakis czas,bo po to chyba tez ma sie rodzine,zeby sobie pomagac,bo my jej nie raz pomagalismy jak nie finansowo to dziecko jej 8 letnie teraz czasem nawet pilnujemy.A poza tym niech sie nie wymadrza bo ona 8 lat mieszkala z mama,a pierwsze ok 2 lat ja bylam jeszcze w domu wiec na pewno nie zalatwiala spraw z dzieckiem skoro tyle osob w domu siedzialo. Ona juz wtedy na szczescie nic nie powiedzial tylko sie wycofala z calej rozmowy.I badz tu dobry dla rodziny.
myszka_f, a z tym spotkaniem w lipcu to wlasnie mialo byc tak zeby kasy nie wydawac,to jesli zgralaby sie niezla paczka ktora by jechala w podobnym terminie i w zblizone miejsce na wakacje, bo jednak sporo z nas jezdzi nad morze, to moznaby gdzies sie spotkac na jeden dzien, wiec to nic by nas poza dojazdem nie kosztowalo,bo normalnie bysmy wtedy byly na swoich wakacjach i kwatewry i tak juz kazdy by mial oplacone.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

29 maja 2008, 13:43

myszka ja w sumie też myślałam o tym terminie co ty mówisz koniec sierpnia początek września i raczej coś na zasadzie jak teraz było. Żebyś mogli posiedzieć sobie i pograndzić i przede wszystkim mieć domki w kupie :ico_noniewiem:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

29 maja 2008, 14:04

mamciaWłaśnie sprzątałam i mnie olśniło :ico_brawa_01: :-D wiesz co ten Twój brat jest najzwyczajniej w świecie zazdrosny! I ja na twoim miejscu to bym mu powiedziała, że nigdy po swoim bracie byś się takiegio czegoś nie spodziewała bo to on powinien Cię wspierać i być jak najbardziej za Tobą, a nie że jeszcze przy twoim mężu awantury wszczyna i do tego jeśli Twój mąż nie mówi po polsku( bo nie wiem) to bardzo nieładnie z jego strony, że przy szwagrze w obcym języku gada. Ja bym go posłała w trzy diabły. Kurczę sprawdza się powiedzenie, że z rodziną to tylko na zdjęciu się dobrze wychodzi. Jakby co to właśnie jeszcze mi się przypomniało, że ekipa która mi remont robiła w domu też w Danii pracuje i do tego tu na miejscu mają stolarnie i robią okna i może kuchnie też tego nie wiem. Mogę Ci podać namiary a Ty jak będziesz w Polsce możesz sobie do tego szefa zadzwonić i się dowiedzieć jakie ceny itd. Ja tam ogólnie twierdzę, że w interesach nie ma co liczyć na rodzinę i tak samo nie jestem za robieniem remontów przez nawet bliskich znajomych. Ja też jestem teraz w takiej sytuacji, że bliski kolega nam okna załatwiał i tak wyszło, że nie stac nas było na wszystkie więc zamawialiśmy na raty .Niestety efekt tego taki, że każde okno mam inne i nie chodzi o kolor ale o elemnty jak listwy i uszczelki ktore sa w roznych kolorach. :ico_zly:. teraz już wiem, że obcych trzeba brać i od nich wymagać bo inaczej się żałuje, a rodzinie czy bliskim znajomym to tak głupia powiedzieć, że coś jest nie tak.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 maja 2008, 14:25

[size=150]No to ma tylko napisze tyle z taaaaaaaaaaaaaaakim uśmiechem na ustach:[/size]

[scroll][size=200]ŻEGNAJ UCZELNIO KOCHANA NADESZŁA CHWILA ROZSTANIA .......[/size] [/scroll] :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_respekt: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :564: :ico_zdrowko: :ico_brawa: :ico_urodzinki: :-D :ico_brawa_01:

No i indeks oddany do uzupełnienia :-D Zakończyłam swoją edukacje jak na razie :-D Egzamin zdałam na 4.0 ! :ico_brawa_01: JESTEM DYPLOMOWANĄ OPIEKUNKĄ, SPEŁNIŁO SIĘ MOJE MARZENIE!!
Jeszcze jest 16-18. 06 egzamin jeden, taki europejski unijny na specjalny certyfikat unijny ..ale ten zdam juz w przyszłym roku, no chyba, że mała będzie grzeczna i da mamie zdac w tym roku, ale zakończyłam swoja naukę w KOLEGIUM... :ico_brawa_01:

Nic tylko teraz iść rodzić..ale mam luz.... Popuściło mnie strasznie... Jak ja dałam rade w zeszłym roku ciążą zagrożona- zaliczyłąm, za rok znów w ciąży ..i zaliczyłam, było ciążko, ale jak się chce to się zawsze uda!!!!!!!!!!


MARTUSIU .. Chodź już do swojej mamusi, możesz spokojnie wychodzić !!!!!!!!

Reszte doczytam wieczorkiem, bo teraz mężuś mi postawił na zdany egzamin ciachio i kawusie zrobił !!!!!!!!!!

No i dziś będziemy wywoływac z mężem córeczkę ... Zaraz po dobrościach na spacerek lece i to dłuuuugiiii ....

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 maja 2008, 14:30

ellepati, Iwona77, myszka_f, aga0406, dziekuje kochane, juz mi nawet nie przeszkadza jak mi tu go zbluzgacie bo wiem wlasnie sama po sobie ze nieprzyjemnie mnie traktuje, ale wlasnie nie bylam pewna, balam sie ze to jednak moze cos ze mna nie tak ze sie wymadrzam czy cos, no kurde ale intuicja mi mowi ze to jednak nieladnie z jego strony, nierozumiem jego i niewiem o co chodzi, czy moze on ma jakies problemy ze soba jednak ludzi nie traktuje sie w ten sposob, moze chce mi doradzic, ale przeciez czlowiek tez musi byc racjonalny, on chyba mysli ze niewiem ile milionow bedziemy mieli na remont a ja mu mowie jaki mamy budzet i tyle, nie ma co wydziwiac bo mieszkania po remoncie za wiecej jak 600.000 zl nie sprzedamy, to po co w nie pakowac wielkie pieniadze, a tu o to chodzilo by jeszcze troche dorobic, echh ale ellepati myslisz ze on zazdrosny jest, ale o co przeciez to istne pieklo z tym domem, nienawidze remontow, a dom tez nie jest jakies bostwo, ze chociazby mial czego zazdroscic, kurcze powinien sie cieszyc chlopak ze jakos nam idzie, i dobrze wiedziec ze jak sie kupuje dom to tylko rachunkow do chodzi i wydatkow, taka niespokojna jestem to ten stary kon zamiast mnie wspierac to mnie doluje...ech nie mam juz sil ani ochoty rozmawiac z nim, ciagle go bronie bo tak mi przykro ze ludzie go wykorzystuja bo albo pracuje za 20 zl na godzine i ludzie mu nie doplacaja za kuchnie czy meble o nieee oni po prostu placa mu od godziny, no i albo pracuje w eekendy za darmo bo glupi jest i daje sie manipulowac, my przeciez nie chcemy go wykorzystac, to czemu akurat nas musi tak traktowac?? hmmm przykro mi po prostu i rzeczywiscie ellepati moze podaj mi te numery na priva czy cos, moze warto sie rozejrzec za inna oferta, no bo szkoda sie gryzc i sily marnowac, tylko ten plus z moim bratem byl ze on byl jeden i znam go, i jakos by dalo sie przezyc mniec go w domu, a juz do obcych ludzi mniej mam zaufania i tez czy koszt wtedy nie bedzie wiekszy ?? hmm ale podaj mi te numery jesli mozesz, warto sprawdzic!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 maja 2008, 15:16

Malgosiu gratulacje ogromne !!!!!!
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Mamciu Tobie rowniez gratuluje... wspaniale zdałas egzamin
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Mamciu... wiem jak jest przykro kiedy osoby z rodziny potrafia robic przykrosc
szkoda, ze Twoj brat nie potrafi cieszyc sie razem z wami tylko jeszcze Ciebie dołuje
Mamciu główka do góry... będzie dobrze... :-)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, 18:58 przez Eva_1977, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 maja 2008, 15:41

małgorzatka wielkie brawa!!!! A żadnej obrony pracy na koniec nie masz?
No to ciekawe czy jutro nam napiszesz: 'jade do szpitala'.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość