Awatar użytkownika
goya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2008, 13:27

20 lut 2008, 16:57

wielkie szafy zprzesuwanymi drzwiami rulez :D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 lut 2008, 11:13

Ja mam bardzo małe mieszkanko ale staram się znaleźć jak najlepsze rozwiązania bo trzeba się naprawde na kombinować żeby wymyśleć coś sensownego :ico_haha_02:
Mam mały przedpokój a wnim szafe zabudowaną z drzwiami przesównymi i pawlaczem.
W kuchni która jest strasznie wąska zamiast stołu wąski blat przy którym spożywamy posiłki, na szafki nie było zbyt dużo miejsca więc postanowiłamzrobić kuchnie na wymiar a szfki wyższe takie które sięgają prawie sufitu i w ten sposób więcej mi się w nich mieści. W toalecie która jest wręcz mikroskopijnych rozmiarów zrobiliśmy wbudowaną szafke na chemie szmaty i inne takie tam a muszle założyliśmy podwieszaną optycznie leciutko się powiększyła :ico_szoking: . W pokoju dziennym mam trzy pakowne koody + narożna witryna i stolik rtv, do tego udało nam się znaleźć zupełnie przypadkiem bardzo mały narożnik przy ktorym stoi mały stoliczek. Sypialnia to tylko łóżko i szafa która też musiała mieć prZesówne drzwi bo inaczej chyba by się nie otwierała bo pomiędzy łóżkiem a szafą jest tylko 30 cm przerwy :ico_haha_01: .
Wiecie co tak naprawde to bardzo lubie swoje mieszkanko bo mimo tego że ciasne to jet ono tylko nasze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-23, 10:16 ]
Jeszcze pokój corci ale tam to już wogóle zawsze sajgon bo tych zabawek tyle że szok- na wakacje myśle o zrobieniu w jej pokoiku twż takiego systemu przesównego z jakąś odkrytą wnęką na zabawki . Myśle że wtedy pozbędziemy się łóżeczka i kupimy jeszcze jakąś fajną sofke.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 lut 2008, 22:56

dziewczyny nie uwierzycie jak wam napisze ze te wszystkie moje graty co upychalam po dziurach przez cztery lata mojego "koczowania"w malenkim, 20 metrowym mieszkanku nie chcialy sie pomiescic po przeprowadzce do 60- cio metrowego domku jednorodzinnego :ico_szoking: :ico_szoking:
to nieprawdopodobne ile czlowiek moze nagromadzic niepotrzebnych rzeczy i gdzie je potrafi schowac :ico_noniewiem:
obiecuje sobie juz nigdy nie "chomikowac" i na bierzaco pozbywac sie "smieci" ktore zapewne nigdy mi sie nie przydadza...ciekawe jak mi pojdzie :ico_oczko:
a jak to jest u was?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 lut 2008, 23:56

Zawsze sobie tak obiecuje kiedy robie większe porządki i wyrzucam zbędne nagromadzone śmieci któree wcześniej zostawiłam bo miały się przydać. Chyba taka już nasza natura chomikować :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lut 2008, 23:41

Sprytną masz babcie podpytaj jak to się robi i zdradź nam sekret :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

25 lut 2008, 11:01

:ico_brawa_01: dla babci
a ja wczoraj bylam odwiedzic stare mieszkanie... jakie duze sie teraz wydaje :ico_szoking: :ico_oczko:
a co do tego chomikowania, to chyba kazdy trzyma w domu jakies pamiatki... ja musze sie wam przyznac ze do tej pory mam w pudeleczku test ciazowy (gdy zaszlam w pierwsza ciaze) klamerke z pepuszka...identyfikator z raczki i nozki... a w dniu pierwszych urodzinek synka obcielam mu wloski i tez sa zalaczone do album... kiedy za 20 lat zajrze do tych pamiatek az sie cieplej zrobi na serduszku :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

25 lut 2008, 23:24

te testy to niekoniecznie :ico_oczko: ale dla mnie to pamiatka...wspomnienie lez szczescia :-) poczatku czegos pieknego :-) :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lut 2008, 23:44

A ja bilety trzymam np. z muzeum figur woskowych to przy zdjęciach w albumie ze zdjęciami :-) takie pamiątki małej o których pisałyście też - faktem jest że dla każdej z nas inne szpargałki mogą okazać się ważne. Poprostu chomikary z nas i tyle :-D
Ale moje chomikowanie czsami mi się przydaje :-) lubie odłożyć gdzieś jakieś skrawki materiału kawałki włóczki czy np. odpadniętą od paska czy bluzki cyrkonie a później jak znalazł jak robie jakieś ozdóbki wyczarowane z niczego :-) . Idzie wielkanoc więc napewno postroje wydmuszki nagromadzonymi szpargałkami i powiesze na gałązkach wierzby jak co roku :-)

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

19 cze 2008, 11:18

MONIKAB fr ,dziekuje za zaproszenie.... :-)

[ Dodano: 2008-06-19, 11:21 ]
Tez lubie zbierac rozne pamiatki...ale po przeprowadzkach troszke ich ubylo....

[ Dodano: 2008-06-19, 11:24 ]
nasze mieszkanie jest spore kazdy ma swoj pokoj,dzieci kazdy swoj i my swoj,ale jak przyjdzie maluszek to trzeba zrobic przemeblowanie...U mnie nic nie moze postac dlugo na miejscu bo lubie zmiany....

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

27 sie 2008, 15:33

Hej! My mamy mieszkanko z rynku wtórnego, w bloku z wielkiej płyty. Jest po babci mojego męża ale rodzina zażyczyła sobie pieniądze więc musieliśmy wziąć kredyt no ale w końcu mamy swoje cztery kąty :-) Jest ciasne ale własne, 38m2, dwa pokoje, widna kuchnia i balkon. Załączę kilka fotek :-) są to zdjęcia zaraz po remoncie więc mieszkanko jeszcze zakurzone wyszło

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość