aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

03 cze 2008, 11:42


Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

03 cze 2008, 12:12

Małgorzatka wielkie GRATULACJE!!!!!!!

Anilewe dla ciebie też gratulacje!!!!!

Kajunia a za ciebie trzymam kciuki w tym cyklu!!!!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

03 cze 2008, 13:38

Małgosiu i Tomku
Obrazek

Dużo zdrowia i uśmiechów Pisków,
wrzasków i zabawy,
moc Radości z tupotu malutkich nóżek,
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,
ząbka, słowa i kroku,
Porozrzucanych wszędzie klocków
Przytulenia okrągłej główki
I uścisków małych rączek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

03 cze 2008, 13:51

Rozmawiałam z Małgorzatką i jestem w szoku :ico_olaboga: :ico_szoking:
Powiem Wam tylko tyle że Małgosia sama odbierała sobie poród :ico_szoking: :ico_olaboga:
Malgosia przyjechała na porodówkę o godz. 0.30 i obudziła położne więc już były nie zadowolone, jej T. nie pozwoliły wejść na porodówkę(chyba dlatego ze tam trzeba płacić za poród rodzinny :ico_noniewiem:), no i Małgosia została na sali sama a one sobie poszły. Jak miała bóle parte to wołała położną, że rodzi, ale niestety żadna nie przyszła :ico_szoking:
Więc sama wkaraskała się na fotel i urodziła Martusię. Odebrała ją własnymi rękami :ico_olaboga: Malutka nie płakała i się Małgosia przestraszyła, bo dziwne żeby nie a Małgosia cały czas wołała te położne i jak w końcu przylazła to jeszcze nakrzyczała na nią"Co ona to zrobiła?" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nie ja po prostu jak to usłyszałam to odebrało mi głos, do tej pory siedzę i nie mogę jakoś tego przyjąć do wiadomości. A gdzie tak osławione hasło"Rodzić po ludzku" !!!!!!!!!!!! Normalnie jestem w szoku!!!!!
Małgorzatka nie wie skąd w niej było tyle siły czy to instynkt że w takiej sytuacji sobie poradziła :ico_sorki:
Małgosia powiedziała ze jak wyjdzie ze szpitala to wszystko ze szczegółami Wam opowie.
Na szczęście czują się obydwie dobrze :-) Martusia pojadła sobie po porodzie i teraz śpi tyle godzinek a Małgosia odpoczywa.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

03 cze 2008, 14:08

aga, normalnie jestem w szoku jak to czytam jak one mogły ja zostawić w takiej sytuacji. Tyle dobrze ze z nią i małą wszystko ok. Na te położne w dzień wyjścia napisałabym skargę.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

03 cze 2008, 14:10

myszka tak jej właśnie powiedziałam i ona też tego tak nie zostawi. To jest jak dla mnie abstrakcja :ico_zly:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

03 cze 2008, 14:28

Małgosia gratulaje córki :ico_brawa_01: :ico_tort:
Brak mi słów na sytuacje w którj się znalazłas

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 cze 2008, 14:40

hej dziewczyny!
Na samym początku to bardzo dziękuje za słowa wsparcia, otuchy i za modlitwę za moją babcię, jesteście kochane, ja dziś w lepszym humorku – babcia jutro do domku wraca… Bardzo mnie to cieszy, ale z drugiej strony będzie nam teraz bardzo ciężko, babcia ma ok. 40% nieczynnych komórek w mózgu zatem wiecie jak to jest, będzie zapominała się itp., no i nie chodzi niestety, mama moja wzięła urlop i będzie jeździła z babcią na rehabilitację, ale najważniejsze że będzie w domu… jeszcze raz wam dziekuje

Małgorzatko – GRATULUJĘ z całego serca, dużo zdrówka dla WAS!!!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

03 cze 2008, 14:40

aga Ja juz pisałam skarge do NFZ to wystarczy wysłać im faks a oni przekazują to dalej. Gdzieś mam numer do NFZ oddział Katowice.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 cze 2008, 14:44

co to za skandal, biedna Małgorzatka, przecież gdyby nie jej siła (a żadko kobieta ma tyle siły przy porodzie) to mogła stracić dziecko, to należy gdzieś zgłosić!!!
Małgorzatko, byłaś i jesteś dzielna, Twoja córeczka ma wielkie szczęście że ma taką super mamusię

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość