Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 cze 2008, 10:27

WITAJCIE

Mela
wstała po 8 ,chatka juz ogarnieta ,jem sniadanko
Wczoraj mi zjadła taką miseczke od zupki całą - truskawek z makaronem i śmietaną :ico_brawa_01: strasznie jej smakowało jak sie oblizywała hihihi -zmiksowałam kilka truskawek ze śmietanką 30% +cukier- ugotowany makaron lekko tez przymiksowałam ,zeby nie było wielkich kawałków i zalałam to tym sosem truskawkowym PYCHOTA :ico_haha_02: , nawet nie wywaliło jej zadne uczulenie ,a no i nie miała rozwolnienia bo od dwuch dni cos kupa ciezko idzie ,wiec myslałam ,ze pysci ,a tu nic,Mela strasznie uwielbia czekolade w kazdej postaci nawet gorzką :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 cze 2008, 14:30

:-D nie ma sie co dziwic ze zjadła cała miseczke taki makaronik z truskawkami to cos pysznego :-D
my juz po spacerku ciepło ze szkoda gadac Jula zjadła zupke i poszła spać bo wczesniej spała tylko godzinke

[ Dodano: 2008-06-03, 17:16 ]
nie wiem czy czasem zagladacie na inne watki ale dzis w Lutówkach przeczytałam cos takiego
Rozmawiałam z Małgorzatką i jestem w szoku :ico_olaboga: :ico_szoking:
Powiem Wam tylko tyle że Małgosia sama odbierała sobie poród :ico_szoking: :ico_olaboga:
Malgosia przyjechała na porodówkę o godz. 0.30 i obudziła położne więc już były nie zadowolone, jej T. nie pozwoliły wejść na porodówkę(chyba dlatego ze tam trzeba płacić za poród rodzinny :ico_noniewiem:), no i Małgosia została na sali sama a one sobie poszły. Jak miała bóle parte to wołała położną, że rodzi, ale niestety żadna nie przyszła :ico_szoking:
Więc sama wkaraskała się na fotel i urodziła Martusię. Odebrała ją własnymi rękami :ico_olaboga: Malutka nie płakała i się Małgosia przestraszyła, bo dziwne żeby nie a Małgosia cały czas wołała te położne i jak w końcu przylazła to jeszcze nakrzyczała na nią"Co ona to zrobiła?" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nie ja po prostu jak to usłyszałam to odebrało mi głos, do tej pory siedzę i nie mogę jakoś tego przyjąć do wiadomości. A gdzie tak osławione hasło"Rodzić po ludzku" !!!!!!!!!!!! Normalnie jestem w szoku!!!!!
Małgorzatka nie wie skąd w niej było tyle siły czy to instynkt że w takiej sytuacji sobie poradziła :ico_sorki:
Małgosia powiedziała ze jak wyjdzie ze szpitala to wszystko ze szczegółami Wam opowie.
Na szczęście czują się obydwie dobrze :-) Martusia pojadła sobie po porodzie i teraz śpi tyle godzinek a Małgosia odpoczywa.
normalnie byłam w szoku jak to czytałam normalnie wierzyc sie niechce
jak moze tak człowiek człowiekowi robić :ico_szoking:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

03 cze 2008, 18:42

witajcie.

U nas nocka pół na pół. Trochę w łóżeczku , troszkę u nas.
Majeczce cały czas zęby dokuczają.

gozdzik normalnie jestem w ciężkim szoku po tym co przeczytałam. Ja nie mam czasu na czytanie innych wątków, więc wszelkie informacje ( nawet tak przerażające) są mile widziane.

Dziewczyny troszkę Wam zazdroszczę, że możecie tak "siedzieć" sobie w domku z dzieciaczkami i korzystać z letniej pogody. Ja w tych czterech ścianach przez 3/4 dnia, a po powrocie do domu to już nic mi się nie chce. Chyba mam jakiegoś dołka.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 cze 2008, 20:22

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o ja pierdykam ,znam Małgosie z innych wątków ,wiem ,ze urodziła ,ale to co sie stało to przechodzi ludzkie pojęcie, powinna tego im nie darowac i wziasc sie za oddział ostro :ico_olaboga: to nie są przelewki

urmajo
masz to samo co ja ,tez załapałam doline :ico_olaboga: masakra

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

03 cze 2008, 20:52

Witajcie kochane

Już wczoraj robiłam podejście żeby do Was wpaść ale moja mama się żle poczuła i wyleciało mi z głowy.

U nas wszystko po staremu. Emiśka szaleje na całego czego efektem są poździerane kolana i guzy na głowie :-) Poza tym chyba nam wyszła pierwsza trójka ale nie jestem pewna na 100% bo ciężko wymacać :ico_oczko:
Co do jedzenia to nie mamy żadnych problemów. Emilka uwielbia mięso. Potrafi zjeść całego sznycla albo pół kotleta :-D Poza tym uwielbia jeść truskawki i poziomki. Chodzi sobie do ogródka u moich rodziców i sama zrywa :-D
A na kolację wcina całą miskę kaszki, ponad 200ml i do tego dużego Danonka :ico_haha_01:

A ja przekonałam męża i w czwartek przyjdą nam montować klimatyzację :ico_brawa_01: Bardzo się cieszę bo w mieszkaniu nie można wysiedzieć. Mamy już 28 stopni. Masakra :ico_olaboga:

Aaa nie wiem czy Wam pisałam ale zrezygnowaliśmy z wyjazdu na Cypr. Doszłam do wnoisku że Emiś jest chyba jeszcze za mała. Raz że bilety kosztują ok. 2 tyś od osoby a po drugie dziecko trzeba trzymać na kolanach a nie wierzę żeby Emi wysiedziała 3 i pół godziny w jednym miejscu :ico_puknij:
Poza tym na przełomie lipca i sierpnia na Cyprze panują dość duże upały (nawet 40 stopni)
Hihi pojedziemy do Karpacza :-D

Dziewczyny cudowne zdjęcia :ico_brawa_01: Ale nam te dzieciaczki rosną
A o Małgorzatce czytałam. Normalnie brak mi słów

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 cze 2008, 20:52

ja tez sledziłam jej inne watki a to co jej sie przytrafiło to nawet sie słowami nie da opisac mam nadzije ze poruszy niebo i ziemie zeby ukarano te kobiety po czyms takim nie wyobrazam sobie by przyjmowały jeszcze porody
urmajo, ty zazdroscisz nam ze spedzamy tyle z dzieciaczkami a ja tobie ze mozesz na chwile sie oderwac i pracowac zawsze sa plusy i minusy

[ Dodano: 2008-06-03, 20:54 ]
Aga26, jak super Cie widzieć :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

03 cze 2008, 21:21

gozdzik specjalnie na Twoją prośbę wrzucam kilka foteczek :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to jest sukienka Emiśki na nasz ślub :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

04 cze 2008, 07:50

Witajcie z rana.

Aga miło Cię widzieć, a zdjęcia po prostu świetne. Jaka Emilka jest śliczna,a w tej sukieneczce istna dama, tylko minkę ma taka jakąś średnio zadowoloną :-D
Powiem Ci szczerze, że ja chyba tez wybrałabym wypad w nasze góry niz narażała dzieci na upały gdzieś w "tropikach". Jeszcze będziecie mieli czas, żeby pozwiedzać świat.

A u nas nocka średniawa. Majka o 3 wylądowała u nas w łóżku i strasznie się wierciła. Już trzecią noc spała bez smoczka i nawet sie nie dopomina. Może uda się odzwyczić ją od ssania. :ico_noniewiem:

A ja jak zawsze w pracy, więc stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i ide popracować.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 cze 2008, 08:14

Witajcie
Agus :-D masz śliczna córeczke hihi ale ty pewnie o tym wiesz
zdjecia rewelacyjne widze nawet ze Emilka nad morzem była :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi najbardziej podoba sie zdjecie to z kwiatuszkiem :-D noi wiadomo w sukienneczce :-D
Nocka u nas spokojna Jula przebudziła sie tradycyjnie o 5 ale troche sie pokirtasiła u mnie w łóżku i zasneła noi jeszcze spi śpioszek mały
urmajo, kawusia pyszna :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

04 cze 2008, 08:27

witajcie

u nas nocka tez przespana ,mała pobudka o 5 na piciu i spała do 7 :ico_szoking: co ja widze juleczka tez o 5 :ico_szoking: pewnie dzieciaczki czują jak na dobre słonko wschodzi ,

aga :ico_szoking: jakie zarąbiste focięta :ico_haha_01: :ico_haha_01: jak mi sie podoba ten twój pulpecik ,mi sie tez wszystkie podobaja ,a najśmieszniejsze dla mnie to te na tym placu jak idzie w tych sandałkach ,nuziach gołych :ico_haha_01: taki fajowski człapunek ,pytuśki jak serdelki ahhh miodzio :-)

Mela juz zjadła całą miche kaszki, na drugie chyba jej zrobie paste jajeczną z pieczywkiem.

teraz ja ide se cos zrobic na sniadanie

ciekawe co tam u gośki naszego drivera :-P no i co z resztą dziewczyn :ico_noniewiem: ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości