Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

15 cze 2008, 20:16

qunick biedna Ninusia, niech szybciutko zdrowieje... Teraz tak pogda bzikuje że szok... Jak dzisiaj byłam z małą na dworze to na słoneczku ukrop, a jak zaszło to zimno brrr.. i padał chłodny deszcz.. A niedawno przeszła burza..
Dla Niny:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

qunick pisze:a z Niną to po prostu poszliśmy na żywioł t

Czyli za pierwszym razem :ico_ciezarowka: ??
Kurcze myślałam że staranka to nic trudnego a okazuje się że tak :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-15, 20:17 ]
ellepati pisze:A mój Cezarek też chyba przeziębiony coś katar i kaszel mu się zaczyna

:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 cze 2008, 21:31

Kajunia25 pisze:qunick napisał/a:
a z Niną to po prostu poszliśmy na żywioł t

Czyli za pierwszym razem :ico_ciezarowka: ??
po prostu chcieliśmy mieć jeszcze jedno dziecko ale nic na siłę i się udało - a razów nie liczyłam...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

15 cze 2008, 22:34

[quote="aga0406"]
olala zazdroszczę ci tego wyjazdu do SPA :ico_oczko: Mnie też by sie przydała kuracja antycelulitowa :ico_olaboga: A jeśli można wiedzieć to ile kosztuje taki pobyt z tymi zabiegami?
Miłego wypoczynku :-)

cennik i oferta jest na stronie www.jeleniastruga.pl
Troche to kosztuje, ale uważam że raz na jakiś czas warto przeznaczyć pieniążki na taki relaks. Zabiegi dla trzech osób kosztowały nas 1500zł, korzystaliśmy przez cztery dni, po dwa-trzy zabiegi dziennie na osobe. Nocujemy nie w tym ośrodku tylko około 400 metrów dalej. Mamy super dom tylko dla siebie za 120zł na dobe za cały dom, a w domu 4 pokoje, dwie łazienki, kuchnia ze wszystkim co potrzeba, pokoje wyposażone w stare meble - antyki, duży ogród, grill, nawet jest węgiel do grila, jest wszystko co tylko potrzeba a cena niska za takie warunki.

Wczoraj byliśmy w Szklarskiej Porębie, dzisiaj w Jeleniej Górze, jutro zostajemy sobie na miejscu tutaj i pojdziemy do SPA na jacuzzi.

Dorota czy to twoja Agatka jest w 'Mamo to ja'?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 cze 2008, 22:55

Witajcie wieczorkiem

Dla Ninusi i Cezarka dużo-dużó zdrówka

Fillipek jak jechcałam do szkoły, to jeszcze miał temp., ale z babcią poszły spać o 8 rano do 12 :ico_olaboga: :ico_haha_01: i obudził się już nie mając temp. Dlaczego dziecko ze mną tak długo nie chce spać :ico_oczko:

Już mam wszystko pozaliczane :-D trzy przedmioty na 4 :ico_brawa_01:

Madzia fajna ocena, gratuluje, ile jeszcze zostało?

Kajuniana szczęście nie musze poprawiać, bo semestralną wstawił 3 :ico_oczko:
Kochana, ja w lutym odstwawiłam tabletki, ale nie byłam nastawiona ze prędko zajdę w ciąże, ale w czerwcu już wiedziełam ze mam Fillipka w brzuszku.

Niespodzianka, chciałam, jakoś to ładnie opisać, ale nie umiem
W zeszlą niedzielie chlopak wyjezdzał i pojechałam z nim na lotnisko,
on nienormalny - tam było pełno ludzi, i przy nich wszystkich uklęknąl , no tak... wiadomo. myślałam że wpadne pod ziemie, takie to krępujące, a poźniej nawet ktoś brawa zaczal bic, ja z tego stresu nic nie odpowiedzialam i poszłam :ico_olaboga: , ale pierscionek zatrzymałam ;)
myślałam ze dotane zawalu, do tej pory jak pomysle to trzęsą sie mi ręce, hiih
romantykiem chyba jest, no bo jak przyjechal spodziewałam sie pierscionka, a tu nie było i już myslała,m ze rozmyslil sie
a tu niespodzianka, później mówi że chciał coś wyjątkowego, żeby mnie zadziwić, udało sie...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 cze 2008, 23:05

CZESC DZIEWCZYNY Przepraszam,ze sie nie dawałam znać tyle dni ;) w sumie od środy nie zaglądałam-wybaczcie :)
No poprostu sporo sie dzieje i tak jakos czasu na kompa brak. Po pierwsze to moj maz miał od czwartku 4 dni wolnego wiec same wiecie wykorzytywalismy wspólny czs na maksa hi hi, zakupy,jakies bieganinki po sklepach i takie tam :)
Poza tym w środe jak juz wam ELLEPATI wspominała i wspomina dowiedzialam sie od niej a włascieiwe od ELLEPATI mezulka ze mają dla mnie propozycje pracy :)))))
WIEC KOCHANE W CIAZY NIE NIE JESTEM ALE SKAD HI HI HI ale jak tylko poczytałam was ze myslicie o ciazy zaczęłam sie smiac hi hi ;)
TAK KOCHANE KROI MI SIE PRACA I TO TAKA JAKA ZAWSZE CHCIALAM MIEC słuchajcie biurowa bo w kancelarii adwokackiej mialabym prowadzic sekretariat :))) jeny ciesze sie a zarazem pelna obaw jestem choc maz Pati czyli Ellepati mnie uspokaja ze spoko dam rade.
Jest tylko jeden w sumie dla mnie powazny problem co z Amelcia bo praca jest dla nie zaklepana od 1 lipca bym zaczynala ale hm nie mam jak narazie opiekunki :(((
No wiec wiecie głuwkujemy od tej srody i to ostro co i jak ale pomyslow juz mi brak :((((
Nikomu narazie nic nie mowimy bo i po co skoro opiekunki nie mam narazie wiec nie wiem co i jak bedzie ;)
No to tyle w wielkim skrocie jesli chodzi o tą sprawe co tak nic nie pisałam-w ciazy nie jestem;)
Bardzo by mi ta praca odpowiadala bo brdzo blisko naszego mieszkanka jest dosłownie 5 minut dogi no moze 10 mega spacerkiem ;),godziny to chyba na 8.00-16.00 wiec popoludnia mialabym jeszcze dla dzieci no i praca biurowa a nie fizyczna no i tak to jest własnie ale zobaczymy narazie czuje ze ...ach moze nie bede pisac zeby nie bylo hi hi ;)
A TERAZ SIE POCHWALE wiecie co dostałam od mezulka prezencik bo mam za 2 dni urodzinki hi hi i to taki jaki chcialam a nawet nie spodziewalam sie ze mi to mogłby kupic bo zawsze sianko sianko. Ale jak powiedzial to prezencik na urodzinki i na nasze 10-lat razem-kupil mi nowy telefon :)mam teraz w końcu aparat w tel. i moge miec fotki moich szkrabkow kochanych hi hi hi. Nokie 6131 dostałam. Początkowo chcialam rozową ale potem stwierdzilam ze rozowy lepiej nie bo to młode laseczki sobie takie kupują a nie panie pracujące w kancelarii hahahahahahahaha-nie no zartuje ale powaznie mowiąc to mowie sobie ze czarny jakby cos kiedys bedzie łatwiej sprzedac ;)
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=378495875 tak własnie wygląda tylko my za nia dalismy w Poznaniu 400zł juz z kartą jeszcze dodatkową.
No to oki tyle z chwalenia sie
CO U NAS No dzieciaczki zdrowe, Amelce idą 3 ząbki naraz, wczoraj jak to co weekend bylismy w terenie czyli u mojego meza kuzynki w odwiedzinkach i poznc ich drugiego synka miesiecznego ;0
A dzis bylisy zobaczyc dom znajomych jaki wybudowali i bylismy ekipa dosłownie 18 osob razem z dzecmi licząc czyli 10 dorosłych i 8 dzieci w ZOO było bardzo fajnie pogoda nam dopisala na szczecie udalo nam sie ja wykorzystac bo jak wychodzilismy z zoo to zaczelo kropic ;)
No a tak to musze poczytac co pisalycie zeby nadrobic zaleglosci i byc na bieząco hi hi
JEDYNE CO MI TAK WPADLO W OKO TO ZE DORCIA CHYBA O DZIDZIUSKA BEDA SIE STARAC Dorotko tak???????a jak egzaminy?jak z babcią,jak sie trzymasz?
Ostatnio zmieniony 16 cze 2008, 08:04 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

15 cze 2008, 23:38

Karolas jak się cieszę ze masz poczucie humoru i nie jestes na mnie zła :ico_wstydzioch: .Fajna praca za sekretarkę mam nadzieje ze szybko znajdziesz opiekunke dla Amelki
Lulu ale jazda z tymi oświadczynami fajny pomysł :ico_brawa_01:
Lulu ja czekam na wyniki jeszcze z jednego egzaminu jak się okaże ze zdłam to koniec sesji tylko że ten gościu jest trochę stuknięty i wmyga od nas cudów :ico_oczko:
Karolas fajny prezent dostałas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny normalnie tu się nie da mieszkac cały czas pod nami sie wydzieraja i walą czyms tak ze na krzesle podskakuje (mam nadzieje ze sąsiad nie zabiję żony) normalnie masakra rodzina :ico_szoking:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 cze 2008, 08:50

lulu81 pisze:Już mam wszystko pozaliczane :-D trzy przedmioty na 4 :ico_brawa_01:
gratuluje!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do snu to mi czasem tez tak dzieci robiły - moze w nadziei ze jak sie obudza to juz bede w domku? A moze Filce ten sen potrzebny był własnie zeby siły zregenerowac? Oby tez wyzdrowiał szybciutko!

karolas, no to fajna wiadomosc! A babcie albo dziadkowie nie moga sie zaopiekowac Amelka? czy pracuja tez?
madzia22, to moze trzeba zawiadomc kogos- policje czy cos? Zeby nie doszło do tragedii rzeczywiscie?

Nina przeziebiona, ja tez wczoraj miałam katar a teraz czuje gardło - to przyszła kolej na nas po prostu... Na wszelki wypadek Ninie psiknełam tantum verde, bo tez cos kiepsko przełyka. Obudziła sie o 7 a teraz juz usypia moja bidulka.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

16 cze 2008, 09:36

ja tylko na sekundkę póżniej na dłużej zajrzę :-)

karolas Super że praca ci rafia i jaka fajna no no :ico_brawa_01:
A z opiekunkami to wiesz jak jest sama przez to przechodzę :ico_olaboga: i jakoś ani widu ani słychu jakiejś dobrej opiekunki :ico_noniewiem:
A prezencik nonono od mężulka, lepszego modelu nie mógł ci wybrać hihi........ MAM TAKI SAM HIHI
Na początku też chciałam różowy ale w końcu zdecydowałam na czarny i dokładnie po takiej samej myśli jak ty poszłam.

Przepraszam kochane później się odezwę
Teraz mam dużooooo czasu wolnego, dwa tygodnie laby hihi
do sklikania

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

16 cze 2008, 11:55

Małgorzatko!u mnie wszystko w porządku:)miałam teraz egzaminy, jeszcze jeden w sobote i juz po:)czasami czuje ze mi nie dobrze, ale jeszcze nie wymiotowałam na szczescie:D ale jestem strasznie wrazliwa na zapachy!!jak tylko cos poczuje to od razu uciekam by nie wymiotowac:/ tak mniej wiecej to 8-9 tydzien...w tym tygodniu mam sie umowic na usg to bede wiedziała cos wiecej i bede miała fotki:)wogóle to mam dziwne przeczucie ze to moga byc blizniaki, ale mam nadzieje ze na usg bedzie widac tylko jednego szkraba!!
troche sie martwie jak sobie poradzimy...u nas ostatnio troche ciezko z kaska... a jak nas nie bedzie stac by wychowac dwóke szkrabów?mam mase tego typu rosterek...ale chyba sie ciesze:D...

Kajuniamy w sumie w "pierwszym cyklu staran"(po prostu misiowalismy sie bez uwazania) poczelismy Maluszka:)nie stresowalismy sie i nie myslelismy ze musibyc juz...choc w sumie bardziej planowalismy je za jakies pół roku....

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 cze 2008, 12:41

Hej

Będę wieczorkiem, bo teraz mam urwanie głowy i nie mam czasu odpisać ... Ide poczytać, żeby potem już tylko odpisywać!

Buziaki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość