Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

27 lut 2008, 13:25

też nad tym się zastanawiam

moi rodzice się zadeklarowali że kupią mi elektroniczną nianię z kamerą
Coś takiego http://allegro.pl/item313278047_hit_ele ... _pies.html
przyda mi się jaj już Emi będzie miała swój pokój wtedy będę miała ją na oku :ico_oczko:
A ja się zastanawiam nad jakimś domkiem :ico_noniewiem: mniej więcej coś takiego
http://allegro.pl/item317331244_fisher_ ... eople.html
http://allegro.pl/item314367958_domek_v ... price.html

Znajoma na taki fajny domek z kubusia puchatka. Jak byliśmy u nich ostatnio to Emi się strasznie podobał. Tylko że go na necie znależź nie mogę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

27 lut 2008, 13:40

witajcie
napisalam posta i mie zezarlo :(
u nas nocka ok z rana byismy u lekarza bo Maciowi wyskoczyly jakiejs kropki i pani doktor powiedziala ze to moze byc od lekarstwawiec juz nic nie bierze czuje sie lepiej
byla u mnie kosmetyczka mam juz pazurki :) tylko nie umiem w nich jeszcze pisac :)
Aga co do niani to my mamy kamere taka bezprzewodowa i jestesmy zadowoleni bo i widac i slycha co sie dzieje :) a tylko podlaczasz do tv albo masz malutki telewizorek
a co do nocnika to ja sadzam MAcia ale on nie chce i wyrzuca ja poczekam i bede go sadzac normalnie na ubikacje moze tak sie nauczy nic na sile :)

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

27 lut 2008, 13:40

nana dzieki :ico_buziaczki_big: on lubi siedziec daje mu cos do raczki i robi kupona i jak wstaje to go odrazu sadzam czasem sie uda ze nawet pol dnia sie nie posika mniej wiecej co godz go sadzam czasem czesciej a kuponek zawsze rano sie robi jak zje kaszke..
Aga fajne te zabawieczki ja musze sie rozejrzeć wlasnie przywiezli mi fotelik musielismy juz zmienic na inny w tamtym nie chcial siedziec>>

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

27 lut 2008, 13:41

Aga a keidys mowilas ze bedziecie zakladac Emilce konto a ja sie dowiadywalam i nie mozna musialabys na siebie zalozyc bo tez stwierdzilam ze to dobry pomysl ale nie mozna przynajmniej tam gdzie ja sie dowiadywalam, my narazie nie mamy pomyslu Macio ma tyle prezentow ze niewiem czy cos kupimy wsyzscy kupia
moze wozek kupimy heheh

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

27 lut 2008, 13:50

Konto takie bankowe to Dominikowi dziadek zalozyl i tam mu wpalacaja pieniazki babcie i dziadkowie my mamy upowarznienie ale konto jest na dziadka jest tam malutki zapisany tez ze moze pieniazki wyciagac ale hehehe dopiero jak bedzie starszy hihi smieszne to takie ale to nawet dobry pomysł juz mu sie niezle zebralo >>

[ Dodano: 2008-02-27, 13:00 ]
ja wiem ze od bratowej ma dostac parking na autka i zjeżdżalnie i jezdzik a ja dzis pojeżdżę i cos poszukam chciałam taki stoliczek z chico edukacyjny

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

27 lut 2008, 14:27

moja rodzinka kupila Maciowi pod choinke stolik edukacyjny
my mamy taki http://www.chicco.pl/index.php?p0=1&p1=3&p2=68&o=228 jest poprostu rewelacyjnydrodzy dziadkowie dokupili klocki i teraz ukaldamy wierze i takie tam polecam
a co do konta to tak na osobe z dowodem mozna :)

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

27 lut 2008, 14:41


Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

27 lut 2008, 14:45

no wsyztskie tak szczerze mowia to na jedno kopyto :)
ide Macio sie obudzil razem 3,5 godizny :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

27 lut 2008, 15:19

Michalina obudził mi się po niecałych 2h,a własciwie obudziły go zębole,a ja konczyłam myć okno w salonie :ico_sorki:
Asiula, wielkie dzięki za punkcika :532: A zapomniałam dodać i podpowiedzieć ci;zawsze jak coś zrobi to chwal go,wyściskaj-zobaczysz jak bedzie się cieszył :-D Ja tez zawsze jak tylko coś zdrobi to mówię że jest kochany że zrobił,np.kupala i bije mu brawo -on się tak cieszy że szok! Dzieciaszki są tak mądre,ze czasami sobie z tego sprawy niezdajemy :-D

KAROLCIA-no widzisz tak to jest z tymi lekami,ze niektóre niesłuza :ico_noniewiem: Jak co to podaj mu calcium-wapno np.o smaku bananowym. Ucałuj Maciejka od ciociuli :-D Czyżbys załozyła sobie tipsiory,no to :ico_brawa_01: Ja jestem z tych moich bardzo zadowolona i własnie w poniedziałek idę do uzupełnienia.

AGUś-wiesz,ze jestes winna nam focie firanek,my czekamy,no pochwal się ciochana :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

A co do prezentu narazie sie nierozgladałam,pewnie dostanie od gości,i w tedy po roczku zobaczę co dostanie i kupię mu cosik :ico_brawa_01: Teraz to myślałam tylko co mam kupić na urodzinki mojemu mężowi,bo z Maksiem nie było problemu! Kupiliśmu mu elektryczna kolejkę z dworcem i takie tam duperele...A mężowi hmm,zabiorę go do Media Markt i kupie mu kolumny na które cały czas choruje,ale zawsze cuś i biedak sobie odmawia,jak myślicie dobrze będzie?
Ostatnio zmieniony 27 lut 2008, 15:54 przez nana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 lut 2008, 15:50

my juz wróilismy ,ale u nas wieje :ico_olaboga: jak wyszłam z tesco zaczeło padac masakra i zmokłam :ico_placzek: mała mi zasneła pod samym domem ,ale rozebrałam ja i spi dalej , za chwile słonko wyszło i jest cool ,a ja musiałam zmoknąc :ico_zly: to niesprawiedliwe!

w tesco kupiłam baloniki z napisem HAPPY i winiaczka dobrego :-D ,jeszcze czapeczki i bedzie git reszta potem,jutro zamówie torcicho :ico_brawa_01: tu tuz.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: prezentu jeszcze nie mam ale rozgladam sie chce kupic wózio taki malutki ,albo rowerek :ico_brawa_01:

ale tu dzis wrzawa panuje no no :-) sie staracie :ico_brawa_01:

dla [size=200]maciejki [/size]za spanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość