Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

19 cze 2008, 18:24

Anilewe mam nadziej ze humor się poprawił . A JUtro bedzie kaska
Aga paznokcie boskie Fryzura tez super
ELLEPATI no to odpoczniesz troszkę

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

19 cze 2008, 20:27

SPOZNIONE ALE OD SERCA :-D
Gosia SLIczna cora
Lulu, Mamcia Gratulacje Serdeczne
Karolas wszystkiego najlepsiejsszego i grat5ulacje nowej pracki DUZO ZDROWKA

Czytam was na biezaco ale jakos kiepsko z moim zbieraniem sie do pisanie hehe

Gosiu nie martw sie klapsem, kazdy kiedys traci nerwy i cierpliwosc, mnie to dopadlo dzisiaj jak mnie patryk po raz nty ugryzl, stawianie do kata nie przynioslo skutku, wiec go ugryzlam zeby zobaczyl jak to boli i teraz mi z tym zle :ico_placzek: plakal tak strasznie ze malo brakowalo a ryczalabym razem z nim :506:

Ja patryka klade z butelka ( i w poludnie i wieczorkiem) w poludnie z herbatka jezeli zje zupe, jak nie chce zupy zjesc to grysik dostaje, a wieczorkiem oczywiscie grysik, czasami jak nie usnei w lozeczku z butelka albo s. siedzi w pokoju kolo luzeczka i czeka az patryk usnie ( i s. nieraz na fotelu usnie przy patryku :wpale: ) a czasami biore go i klade u nas na wyrku i przenosze jak usnie do lozeczka

:ico_olaboga: Od kilku dni Patryk mi wstaje o 5 rano niewazne czy pojdzie spac o 20 czy 22, koszmar bo bym pospala chociaz do tej 6 :ico_smiechbig:

Czy moglybyscie polecic mi jakis preparat naskorny odstraszajacy komary i kleszcze a zwlaszcza kleszcze ktory bym mogla uzyc dla patryka?? Wczoraj usuwalam kleszcza mojemu bratu (nie powiem skad bo mi uraz zostanie :ico_smiechbig: ) a dzisiaj sobie z ramienia hehe, ale dla doroslych to badz co moge kupic.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

19 cze 2008, 21:32

Klaps u mnie klaps częściej zdarzał się przy Radku, niestety. Teraz przy Wojtku jest jakoś inaczej nie tracę tak szybko cierpliwości i Wojtek jeszcze w dupsko nie dostał choć nie raz by się mu należało Obrazek
Teraz jakoś bardziej zamieniam swoje nerwy w konsekwencje i chłopczyna wie że nie ma litości Obrazek

Co do usypiania z butelką to ja na własnym przykładzie odradzam. Mój Radek właśnie przez takie zasypianie z butelką dorobił sie próchnicy w wieku 2 lat a kłopot z butelką mieliśmy do 6 roku życia, i u Wojtuli absolutnie nie ma polegiwania z butelką, wypija mleko zabieram i koniec. Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 cze 2008, 21:32

Czy moglybyscie polecic mi jakis preparat naskorny odstraszajacy komary i kleszcze
sama szukam. Jutro pojde do apteki może mi coś doradzą.
O nowe zdjęcia w podpisie!
aga0406, fajne pazurki i fryzurka!
Kończe gotowac obiad, dzieci śpią, czekam na chłopka .. wczoraj przywieźli meble do dziecinnego pokoju :-D więc dziś będziemy je cały dzień skręcać ale pewnie i tak się nie wyrobimy ..
sama jużbym chciała urządzac dziewczynkom pokój jak Cię czytam - wklej fotki jak gotowe będzie!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

19 cze 2008, 21:53

Hejka

Małgoś: współczuję rozgardiaszu z usypianiem/spaniem :ico_olaboga: Może chociaż Martusię dawaj do łóżeczka żebyście się razem nie cisnęli bo im wcześniej tym lepiej :ico_haha_01: Bo jak dwójka Ci się przyzwyczai do Waszego legowiska to już ciężko będzie na nowo przyzwyczajać :ico_noniewiem:
Ja przechodziłam już okres kiedy mała sama nie chciała w łóżeczku zasypiać ale jakoś udało mi się wyjść na prostą tzn. po kąpieli daję ją "do siebie", kładę wygodnie, sama siadam na krześle przy niej i zapodaję mleczko. Mała tuląc ukochanego misia i "bawiąc się" moimi włosami usypia po wypiciu wszystkiego, wtedy ja zabieram butlę i śpi jak suseł bez smoka. Gdy w nocy wstanie na mleczko to daję ją do nas, szybko przyrządzam amciu i pośrodku nas spija, potem usypiam i ją przenoszę do siebie :ico_haha_01: No chyba że sama wcześniej usnę hihih :ico_wstydzioch:

aga: ten samochodzuk z piłeczkami też chcieliśmy kupić małej bo i w domu fajna w nim zabawa + służy jako basenik , ale że mamy małe mieszkanko to już nir byłoby go gdzie wcisnąć :ico_noniewiem:

ząbki: dziewczyny chwalcie się ile Wasze pociechy już mają?? U nas 11 perełek :ico_haha_01:

pytanko: czy Wasze pociechy też tak buszują po szufladach :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

19 cze 2008, 22:09

kajunia Partrykowi szyfaldy nie wystarczaja, dobiera sie rowneiz do szafek (wielbi zwlaszcza te kuchenne) a ostatnio upodobal sobei dobieranie sie do angielki (piec do gotowania rozpalany na drewno/wegiel).

Zaczynam powaznie myslec o drugim dziecku, chyba zaczynam tesknic poprostu za byciem w ciazy. Fajnie by bylo jakby Patrys mial rodzenstwo, ale jeszcze musze poczekac, moze jak Patryk sie troche odseparuje od mojej "nogi", bo calymi dniami nic tylko mamamamamamamamamamamamamamamamama no ale widze ze u was podobnie wiec mam nadzieje ze niedlugo mu przejdzie, jeszcze lubi latac do babci ale taty rownie dobrze moglo by nie byc jak na razie.

:ico_haha_01: Patryk ostatnio znalazl sobie zabawe: strzela mi ramiaczkami od stanika :ico_olaboga: albo tez jak go smaruje po kapaniu oliwka wsarza mi do bluzki krem lub masc :ico_wstydzioch:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

19 cze 2008, 22:10

Kajunia Wojtek też łazi po szufladach w znaczeniu dosłownym także. Teraz to nawet dostaje się już do szafek które są wysoko bo sobie krzesełko za sobą nosi - Urwis jeden.
A ząbków u nas jak było tak jest 8 i chyba teraz czwórki górne się klują :-)
A ten samochodzik nie zajmuje tak wiele miejsca a Wojtek potrafi w nim pół dnia przesiedzieć.

[ Dodano: 2008-06-19, 22:14 ]
mysiaac to faktycznie Patryk ma zabawę na całego :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

19 cze 2008, 22:59

Iwona77 - własnie sprawdzałam moją skrzynke i nie mam zadnej wiadomości od ciebie :ico_placzek:

środki na kleszcze i komary: polecam Chicco, są albo w aerozolu albo z kulce. Stosuje obydwa, one są dla dzieci od pierwszych dni życia. Kosztują dwadzieścia kilka złotych ale moim zdaniem to są jedyne skuteczne. Niestety, trudno dostępne, bo ponoć brakuje ich w hurtowniach farmaceutycznych. Ja widziałam je jedynie w aptekach u mnie na osiedlu, w żadnej innej nie spotkałam, a jak sie pojawią w aptekach u mnie na osiedlu to jeszcze tego samego dnia wszystkie są wykupione. Widziałam też na allegro.

karolas - a ty chcesz sie przeprowaqdzić na rataje że pytasz o mieszkanka?

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

19 cze 2008, 23:25

Kurczę chciałam wstawić fotki i aparat się rozładował, i włożyłam na ładowanie ale nadal coś nie działa :ico_placzek:
Dobrej Nocy!

[ Dodano: 2008-06-20, 10:28 ]
Wiecie co? aparat się naprawił a poza tym to jestem tak nie wyspana, że szkoda gadać. Bo u nas tak jest zawsze, że dzieciaki się budzą na wymianę. Cezarka nie było, ale za to Borys dał 4 godzinny koncert i oczywiście nici ze spania. Oczy mam przekrwione i już nie wspomnę o przeklinającym mężu który musiał wstać o 6:00.
Do później paaa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 cze 2008, 11:56

haj!
A ja wróciłam z Niną od laryngologa właśnie. Coś mnie martwiło że po tym katarze łapie się za uszy. Ale czyste ma podobno. Zaraz idziemy z Zuzią na zakończenie roku w przedszkolu.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości