Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 cze 2008, 17:32

:ico_urodzinki: dla Jagódki..
coffe, moja jeszcze nie ząbkuje, ma na razie takie białe "dziurki" w miejscu dolnych jedynek. Daleko jeszcze do zębów?

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

20 cze 2008, 18:23

geheimnis, pewnie ze za wczesnie na nastepna dzidzie, nie to zeby maz mnie napastowal, ze juz juz, ale widzisz troche nieodpowiedzialnie poprzytulalismy sie i czekasmy na rezultat, bo cos mi sie chrzani w organizmie i dopoki nie dostane @ to schizuje. A jak dostane to zaczynam brac cilest i wtedy juz spokojnie mam nadzieje odczekamy troche zanim ja sie zdecyduje.

poprzednia ciaze od 21 tyg. przelezalam, skrocila mi sie szyjka macicy, mialam krazek i non stop skurcze macicy do samego konca, zreszta niewiadomego pochodzenia, bo gin sam nie wiedzial, co jest przyczyna, w kazdym razie lezalam plackiem i bralam 8 tabsow fenoterolu na dobe i pelno innych lekow, wiec smutno wspominam ta druga polowe ciazy. Najwazniejsze jednak, ze w miare dolezalam do terminu i wszystko sie dobrze skonczylo.

AniaZaba pisze:coffe, moja jeszcze nie ząbkuje, ma na razie takie białe "dziurki" w miejscu dolnych jedynek. Daleko jeszcze do zębów?

ja nie widzialam co Hania miala przed zabkami w dziaslach, bo nawet nie zagladalam :-D jak juz zagladnelam zobaczylam 2 cudne zebunie na dole :ico_brawa_01: a na gornych dzislach ma takie nabrzmiale biale zgrubienia, wiec chyba ida nastepne :-D slini sie jak cholercia, wieczorami zwykle jest marudna, ale narazie i tak zuch diewczyna z niej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 cze 2008, 18:31

coffe pisze:dopoki nie dostane @ to schizuje. A jak dostane to zaczynam brac cilest i wtedy juz spokojnie mam nadzieje odczekamy troche zanim ja sie zdecyduje
Najwazniesze być była w pełni gotowa.Teraz faktycznie sobie lepiej po odpoczywaj od bycia :ico_ciezarowka: ,zwłaszcza że sporo się namęczyłaś by tą ostatnią ciąże donosić.Gratuluję Ci ślicznej córuni.było warto tak walczyć o nią od tego 21 tyg.cudna dziewczynka.
A ja dzisiaj kupiłam sobie test ciążowy, bo mój mąż nie wierzy chyba do końca że w tej ciąży jestem.zatestuję mu jutro rano,albo w niedzielę by miał prezent na poniedziałkowy dzień ojca, niedowiarek jeden.teraz kreski powinny być już grube.Aptekarka sprzedająca mi test jakoś dziwnie się na mnie patrzyła jak go kupowałam.mimo że mam 23 lata to czasem w sklepie ludzie proszą mnie o pokazanie dowodu jak chce kupić jakiś alkohol ,więc może ona też mnie wzięła za jakąś małolatę. :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

20 cze 2008, 18:40

geheimnis pisze:Gratuluję Ci ślicznej córuni


dzieki wielkie :ico_haha_01:

geheimnis pisze:Aptekarka sprzedająca mi test jakoś dziwnie się na mnie patrzyła jak go kupowałam.mimo że mam 23 lata


:ico_brawa_01: ale teraz znow wraca fala mlodych mam, wiec nie powinna sie byla dziwic :-D ale ci fajnie, taka mloda jestes, a ja :ico_placzek:

a co do ciazy, to jesli bede to fajnie, ale bedzie ciezko, a jesli nie bede, tez bedzie fajnie :-D byleby do @ :-D

[ Dodano: 2008-06-20, 18:41 ]
ja swoj tez zachowalam na pamiatke, fajnie sie wraca do takich wspomnien, pamietam dokladnie dzien, kiedy testowalam, pogode, co robilam, jak bylam ubrana itd :-D

[ Dodano: 2008-06-20, 18:42 ]
cos mi wycielo... pisalam wczesniej, ze test ciazowy to fajowa pamiatka!

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 cze 2008, 18:53

coffe pisze:ale teraz znow wraca fala mlodych mam, wiec nie powinna sie byla dziwic
Przy ulicy na której mieszkam widziałam ostatnio ciężarną 15-17 latkę z koleżanką która już swoje dzieciątko miała w wózeczku.to są faktycznie baaardzo młode mamy.aż chyba za bardzo .ja się zdecydowałam teraz zajść w ciąże,bo właśnie za 2 tyg kończę studia.będę miała dużo czasu.mój mąż może do starych nie należy bo kończy w tym roku 28 lat,ale niestety pracuje w szkodliwych warunkach jako radiolog wiec późniejsza ciąza za kilka lat mogłaby sie okazać niemożliwa.A oboje tego dzidziusia bardzo chcieliśmy,więc jesteśmy szczęśliwi
coffe pisze:a swoj tez zachowalam na pamiatke, fajnie sie wraca do takich wspomnien
.ja zrobię jeszcze jeden,bo poprzedni miał leciutkie kreseczki,a ja chce widzieć taki mocne krechy. minął już tydzień więc powinno wyjść dobrze.to będzie dopiero pamiątka.ten tescik sięnawet przydał,bo jak tylko się zdenerwowalam na moją promotorkę,czy zestresowałam czymś to wyjmowałam test i od razu mi przechodziły nerwy :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 cze 2008, 20:35

coffe pisze:ja swoj tez zachowalam na pamiatke

ja też :-D mam pudełko metalowe w kształcie serca po bombonierce z wedla i tam mam właśnie test, obrączki ze szpitala, zdjęcia z usg.. jak to było cudnie w ciązy...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

21 cze 2008, 00:50

Dla Jagódki sto lat sto lat :ico_tort:

geheimnis, no to widze ze ten sam rocznik jestesmy hih :-D

a ja z Eryczkiem nierobiłam testu wiec pamiatki niemam...wiedzialam odrazu ze jestem w ciazy i dopiero w 12 tyg poszlam do ginka sie upewnic :-D

teraz tescik zostawiam na pamiatke :-D

kurde wszystkie Was piersi bola a mnie nic a nic...z Erykiem tez niepamietam zeby mnie bolały... :ico_noniewiem:

AniaZaba, dziurki?? moze takie kreseczki jakby białe?? bo jak takto zeby na dniach :-D

Moze wyprzedzam za duzoooooooo fakty ale ja juz mam imiona wymyslone hih
a Wy??

Moj kurde kochany M poszedl z kolegami w pilke grac i wrocil z noga usztywiona i o kulach :ico_szoking: nimota heh...a w piłke grac nielubi :ico_noniewiem:
ale tydzien w domku posiedzi :-) tylko czy ja z obolałym facetem wytrzymam :ico_noniewiem: :ico_oczko:
A co do wieku to mój jest młody tatko...niema jeszcze 22 lat a juz 2 bobo w drodze hihi...i sie cieszy jak szalony mimo ze nieplanowane :-D

co do brzuszka to ja odrazu tyje tzn ta ciaze poznalam po ciaglym zmeczeniu jakie mnie dopadło nagle i po tym ze robie sie JUZ ciezsza...z Eryczkiem przytylam prawie 30kilo :ico_szoking: i jeszce z 8 zostało a wcale sie jakos nieobjadalam i w ciaglym ruchu byłam...az boje sie myslec co bedzie teraz...a brzuszek mi juz widac...zastanawiam sie czy ja juz dluzej w ciazy niejestem :ico_noniewiem:

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

21 cze 2008, 09:22

geheimnis, u mnie jest podobnie,bola mnie piersi wogole nie moge nosic stanika,sutki swedza w ogole nie mozna sie do nich dotknac,
na pewno po troszku rosna...
AniaZaba, mozliwe ze juz niedlugo wyjda zabki
Mróweczka, a w ktorym jestes miesiacu?bo nie masz suwaczka...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

21 cze 2008, 14:32

misk@, z moich obliczen wychodzi mi na luty jak Wam...ale niewiem dokładnie bo ostatnia miesiaczke mialam na poczatku maja lecz niezapisalam ktorego!!!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 cze 2008, 15:03

czesc dziewczynki,te zaciązone i te juz wyklute :-D ,ja własnie z tesco z mezem wróciłam,i se na chwile zasiadłam,mała spi ,mąż z bratem gdzies wybył,starszak u babci,wiec mam chwilke.

Moja wczoraj walczyła od 18 do 23 :ico_szoking: ,ja normalnie wysiadałam,co ja polozyłam do wyra to ryk,jak wziełam na rece to usmiech od ucha do ucha :-D .

coffe, a moze zrób test ciazowy??moze nietylko bedziesz wspominac luty ale iterminek na luty miec bedziesz???? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

geheimnis, zróbcie razem test z rana w poniedziałek,to prezencik z głowy miec bedzie :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość