Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 cze 2008, 20:36

Kobuś też dzisiaj stanął! Z podporą oczywiście. Podpłynął na basenie do brzega brodzika, chwycił się i wstał z wody!

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

29 cze 2008, 21:06

Cześć dziewczyny
Nadrobiłam lekturę. Cieszę się, że u Was wszystko w porządku, kruszynki rosną i są co raz śliczniejsze.
Janiolek gratuluję zaliczenia roku na studiach.
Kilolek ty to jesteś zakręcona gospodyni :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas ostatnio dużo się dzieje. Szykujemy się do wyjazdu wakacyjnego. Jedziemy na 2 tyg. do Świnoujścia ze znajomymi i ich 1.5 miesięcznym synkiem Rafałkiem. Trochę się obawiam tego wyjazdy bo to niezłe wyzwanie. Zawsze musi byc ten pierwszy raz.
Sprzedaliśmy autko, całkiem szybko i w dobre ręce. Trochę boli serduszko bo się do niego przywiązałam no ale to rzecz nabyta. Jutro odbieramy nowy.
Jula rośnie nam jak na drożdżach, waży już 9,5 kg, zaczyna raczkować i sama sobie śmiga przy mebelkach. Bardzo lubi jak ją się prowadza za rączki i oczywiście nic innego by nie robiła jak tylko śmigała po domku. Dziś wymęczyła dziadków. Zaczęła ucinać sobie 2 drzemki w ciągu dnia po 2 godzinki :-D jestem z niej dumna bo przynajmniej mogę trochę odpocząć i coś zrobić.
Wklejam zdjęcia ślubne, w końcu je odebrałam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to z działeczki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ojej trochę dużo hhhihihi miłego oglądania. Buziaczki

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 cze 2008, 22:22

Mambi zdjęcia przepiękne, a wiązanka cuudowna.
Aż się chce wyjśc ponownie za mąż :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 cze 2008, 08:09

mambii82, śliczne, sukienka piękna i super w niej wyglądałaś. Ale i tak Julcia bije was na głowe bo wyglądała przecudnie :ico_oczko:
Fajnie macie że wyjeżdżacie sobie na wakacje. Nam może też jeszcze się uda tylko ciekawe kiedy. Ale to fakt wyjazd z takimi maluchami to prawdziwe wyzwanie.

Mój Tymek też już stanął sam przy łóżku i stał i się na mnie patrzył bo nie chciałam go wziąć na ręcę :-D właśnie walczy z kartonem :-D

Dziś mi trochę marudził w nocy ale jest usprawiedliwiony bo już widać piękne dwie górne jedynki.

A mój mąż wczoraj poszedł sobie na mecz do baru bo w domu nie można pokrzyczeć. Mi to na rękę bo uspałam małego i poszłam spać. A ten wrócił przed 12 i zaczął oglądać powtórki. Myślałam że go zabiję, ile można to oglądać a o 5 wstaje do pracy :ico_olaboga: z tymi chłopami...

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

30 cze 2008, 08:19

Hejka
Dziś mieliśmy pobudkę o 4. Okazało się, że Jula była głodna. Dostała butle i poszła spać. Teraz krzyczy na kabel od aparatu hihihi. Nie mogłam w to uwierzyć ale, jestem bardzo szczęśliwa :ico_brawa_01: Jula mówi od wczoraj mama. Nie wiem czy świadomie czy nie ale to takie cudowne. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 cze 2008, 08:31

A my po pierwszej nocy w innym pokoju, nie wiem kiedy sie Lenka obudziła, ale ja wstałam przed 8. Nie była specjalnie wsciekla wiec albo była malo glodna albo juz tak długo czekala ze bylo jej wszystko jedno.mambii82, nawet jak to jest nieswiadome to niedlugo bedzie juz swiadome. W naszym przypadku raczej predzej doczekam sie chodzenia nic mowienia, Co prawda ostatnio usłyszałam "bugi" :-D no i jak Lenka coś memla to mówi "lala"

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 cze 2008, 08:37

mambii82, mój Tymek też mówi mama. Najpierw to było mamamama a teraz już jak chce żebym go wzięła na ręce woła mamo albo mu tak fajnie wychodzi płaczliwym głosem mamuniu :ico_brawa_01: . Wychodzi mu też baba i po mału trenuje tata ale to idzie mu trochę gorzej.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

30 cze 2008, 10:52

Evik u nas baba tez mamy w repertuarze, jest jeszcze gej, gzi, dadada, ale tata to nawet nie próbowała. Mój M jest trochę zawiedziony. :ico_szoking:
Ale przyjdzie i na to czas.
Wydaje mi się, że trochę za szybko te nasze dzieci rosną. W moim odczuciu jest to za szybko.
Dziewczyny nie wyrabiam od 2 dni Julka nie chce spać w wózku. Tak zawsze usypialiśmy ją w wózku i przekładaliśmy do łóżeczka. Teraz się wierci, przekłada się, przekręca, aż w końcu kończy się to wszystko płaczem. Ręce mi opadają. Teraz lulałam ją na rękach to było to samo, się wyrywała itp. Położyłam ją do nas na łóżko i zaczęłam śpiewać, dałam jej zimnego gryzaka trochę z nim powalczyła i poszła spać. Chyba idą jej ząbki, ale i tak jeszcze nigdy moje dziecko tak głośno nie płakała i krzyczała. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 cze 2008, 11:05

Witam was dziewczyny ale się rozpisałyście miło było poczytać
mambii82, wyglądałaś na prawdę ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a na tą twoją Julcie to sie napatrzeć nie mogę :ico_oczko:
Evik.kp, co ty na to abym za jakiś czas cię odwiedziła ?? bo będziemy jechać do Krynicy i mój Dawid mówił że jak chce to możemy sie zatrzymać w Malborku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 cze 2008, 11:21

Ika202, pewnie bardzo chętnie tylko napisz mi kiedy bo za jakiś czas chcę wybrać się do babci ale chętnie na ciebie poczekam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mambii82, mojemu małemu też się pozmieniało. Najpierw sam zasypiał, potem na rękach przy mleku a teraz kładę się zanim na naszym łóżku i daję mleko. Niestety przeważnie po wieczornym mleczku dostaje drugiej siły i lata po łóżku z godzinę. A na rękach w ogóle nie chce jeść. Niestety nasze dzieci się zmieniają a do tego te zęby :ico_noniewiem:

A my właśnie wstaliśmy z dwu godzinnej drzemki :ico_brawa_01: fajnie ale ja jakoś dziś jestem bardzo zaspana. Nawet w nocy tak dawno twardo nie spałam jak dziś :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość