Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 lip 2008, 12:01

MALGOSIU Ja popieram ELLEPATI bo wiesz co jak sobie przypominam to Kacpi tez zaczął mi sie nagle częsciej budzic w nocy i oczekiwał wiecej uwagi jak sie Amelusia urodzila a on juz duzy chłopak w sumie ;)
Nie budzil sie coprawda z krzykiem ale co godzine potrafił przyjsc zebym go przykryła itp.Moze faktycznie Wojtus jakos mega emocjonalnie przechodzi bo w sumie miał Cie tylko dla siebie przez 1,5 roku a tu teraz zong musi sie dzielic mamusią :((((( a moze jakis nowy zebolek mu idzie w tyłu??????????????
MYSZKA_F Kochana ja tez jestem realistką i wiesz co my taką biede klepalismy i to dosłownie niedawno jakies 2 latka temu ze szok. Nigdy mi nawet w myslach nie przeszła wizja naszego domku tak sobie nieraz palnęam ze fajnie by było miec ale nigdy i tym nie myslałam powaznie. Ta wizja powstala w tym roku bo w zeszłym roku złozylismy wniosek o wykup naszego mieszkania zeby bylo tylko nasze a nie miasta no i myslelismy pod tym kątem ze jak juz bedzie nasze to najwyzej sie je sprzeda z czasem i kupi wieksze 3 pokojowe. Ale jak zaczęlismy szukac mieszkań i zobaczylismy cenki takich mieszkań to szoku doznalismy bo ceny są w granicach 400.000 wiec za tą cene to bedziemy miec domek z ogordkiem ;)
Kochana Myszko nigdy nie rezygnuj z marzeń to prawda ja tez niedowiarek jestem i maz mnie poucza ze głupia jestem i mam marzyc bo sie spełni :))))))
Zobacz autko jakie fajne macie juz hi hi ;)
My tez bedziemy miec długi ale bede wiedziala ze splacam swoj dom moj i tylko moj ;) a nie płacic miastu grubą kase bo tu w centrum to kosmos sie zaczął.
Przeraz mnie troche wizja szukania pracy bo chyba bedą dojazdy do Poznania do moejj starej pracy jakby co ale sie pomysli ;)
DAL NAM BANK KREDYT JUpi własnie sie niedawno dowiedzilismy ze bank przynzal nam tyle kaski ile chcheilismy ;) o 15.00 idziemy do banku dogadac szczególy raty itp ;)

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

04 lip 2008, 12:53

Karolas SUPER WIADOMOŚĆ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

04 lip 2008, 15:19

Małgorzatka, Może Wojtuś rzeczywiście jest zazdrosny o siostrzyczkę. No i te upały dają o sobie znacz nasz mała też śpi troszkę niespokojnie.
Obrazek

ellepati,

Obrazek
Może masz racje w marzeniach wszystko jest możliwe.

karolas, No tak samochód mamy, tylko te długi mnie przerażają. Mam nadzieje że damy sobie rade. Sławek chce jechać do pracy za granice jak zawsze byłam temu przeciwna, a teraz nie mam żadnych oporów żeby jechał. Jak to sie mówi punkt widzenie jest zależny od punktu siedzenia :).
Super wiadomość z kredytem trzymam kciuki za kupno działeczki i budowy domku.
Obrazek

Ja kiedyś oszaleje z tą służbą zdrowia. W nocy bardzo źle się czułam, nie spałam od piątej więc rano do lekarza no i w mojej przychodni mnie nie przyjęli bo jeden lekarz mam dużo ludzi a drugi ma już dość i nikogo nie przyjmie. Wkurzyłam się i to bardzo więc pojechaliśmy do innej i złożyłam deklaracje, od poniedziałku mam nowego lekarza.

Byłam tez z Dominiką u lekarki po skierowanie na badanie krwi po tej gorączce w sobotę, i nie chciała mi dać tego skierowania, w końcu ją uprosiłam i dała. Osłuchała Dominikę i zajrzała do gardełka jest wszystko ok. Najbardziej mnie wróżyła pytaniem czy Dominika się na coś skarży, jak na nią paczę ze zdziwieniem i mówię że ona ma dopiero 16 miesięcy i jeszcze nie mówi. Jak lekarz po tylu latach nauki nie widzi że dziecko jaszcze jest małe i nie mówi. Służba zdrowia schodzi na psy :(

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

04 lip 2008, 15:26

karolas - no to szybko kupujcie działeczke i bierz sie za przeglądanie projektow domow. Macie ją chociaz zarezerwowaną?

basenik ja wystawiłam Asi basenik na balkon i codziennie sie tam pluska na golaska.

qunick tak, byliśmy w parku miniatur. Budowle Asi tak średnio sie podobały bardziej ludziki przy nich poustawiane, wołała 'lala, lala' i było trzeba ją mocno trzymać zeby nic nie zniszczyła.

A za godzinke wsiadamy w samochód i jedziemy na weekend nad jeziorko wiec zycze wam wszystkim udanego weekendu i do poniedziałku.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 lip 2008, 15:38

Witajcie!

myszka_f: fajnie że jesteś!
A służba zdrowia już dawno doporowadza mnie do szewskiej pasji :ico_zly:

Upały: moje dziecię też niespokojnie śpi jak jest zaduch w domu, mimo że ubieram ją w pampersa i same body to i tak cała jest spocona, kręci się i troszkę marudzi :ico_noniewiem: Chyba nie lubi takiej duchoty podobnie jak ja :ico_haha_02:

karolas: gratuluję kredytu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

olala: udanego weekendu :ico_haha_02:

My wyjeżdżamy w nocy - oby pogoda dopisała :-D

[ Dodano: 2008-07-04, 15:49 ]
Obrazek

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

04 lip 2008, 16:03

Hej dziewczynki powklejam kilka nowych fotek ale najpierw moj mąż musi je przegrac do komputera bo zmienialismy komputer i nic w nim nie ma na dysku wiec jak tylko to zrobi to wkleje fotki.
karolas gratuluję kredytu!
Malgorzatko ja nie mam 2 dzieci ale wydaje mi się że to faktycznie może być na podłozu psychicznym, na pewno jest trochę zazdrosny i pewnie obawia się że wogóle ze on przestanie się liczyć, stąd ta nerwowość, on usilnie chce żebyście skupili na nim większą uwagę niż nad małą, na pewno mu przejdzie ale nie wiem co w takich sytuacjach robić na pewno okazać cierpliowść i starać się okazywać mu że jest potrzebny,
Wiesz co pomyślałam sobie że może jest mu za gorąco w nocy i wieczorem jak ma zasnać bo przy takich upałach dzieci potrafią marudzić.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 lip 2008, 21:09

MYSZKA_F no ta słuzba zdrowia to normalnie masakra. Moja siora jakies 2 tygodnie temu byla sama w domu byla po sesji egzaminacyjnej i nagle popoludniu zaczął ją mocno ale to mowi ze mega mocno bolec brzuch. Niby jak na wyrostek czy cos ale napewno nic przed okresem nie bo byla własnie krotko po miesiaczce. Zadzwonila do mnie ledwo mowiąc i błagała zebym ją do szpitala zawiozla bo ona czuje ze padnie za moment.
Zimne konczyny zaczynaly jej sie robic i bole takie ze nawet nie mogal sie podczołgac po rzeczy i ledwo co siegnela po telefon. Ja kurcze no nie moglam jej zawiesc bo bez samochodu maz w pracy wiec mowie dziewczyno dawon po karetke!!!!!!!!biegiem. Ona biedulka dzwonila dwa razy i jej odmowila dyspozytorka wysłanie pogotownia bo stwierdzial kretynka przez telefon ze moja siora jest na bank w ciazy i ma sobie test zrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Albo ma bole przed okresem. Normalnie jak to usłyszałam to jakbym tą kretynke za klaki wytarmosila to szok!!!!!
Moja siora jej tłumaczyla co sie z nią dzieje itp.wszystko oczywiscie jest nagrane jakby nie bylo ale ta i tak powiedziala ze siora ma sie udac do lekarza rodzinego na badania. No to moja siora wezwala taxi i pedem do szpitala,nigdy nie byla jej nic ale juz musiala wiedziec dziewyczna ze cos powaznego sie z nią dzieje.
I na izbie przyjec od razu lekarz sie zdziwil czemu pogotowie jej nie przywiozło dostałą od razu 2 silne kroplowki przeciwbolową i rozkurczową. Komplet badan jej zrobili natychmastowo i lekarz po badaniach powiedzial ze to był ostry skręt jelit i ze byla jedną nogą na tamtym swiecie :((((((
Boze normlnie paranoja. Moja mama jak sie o tym wszystkim dowiedziala od razu napisala skarge na ta dyspozytorke i złozyla pismo i czekamy na wiesci co zdecydowali debile jedni
Ja rozumiem nie kazdy kelarz jest debilem są tacy co naprawde z powolania leczą i nie narzekaja ale to co sie dzieje to naprawde woła o pomstę do nieba :(
DZIEWCZYNY DZIALECZKA W ZASIEGU REKI Normalnie jeszcze sobie z mezem tak usiedlismy i mowimy ty a moze by włąsciciel jeszcze ciut z cenką zjechał a co tam zaryzykujemy i spyatmy naszej agentki z biura nieruchomosci czy moze zapytac ze za mniej nieco bysmy ją wzieli h hi hi ;)
No i warto było zapytac bo koles sie zgodzil i zjechał nam z cenką hi hi z 88.000 do 85.000 zajefajnie co nie ;) No i juz po niedzieli podpisujemy umowe przedwstępna i moze za tydzień działka bedzie nasza hi hi hi jupiiiiiiiiii :)
OLALA Tak tak mamy rezerwacje ;)
Zycze wam udanego wypoczynku ;)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 lip 2008, 22:15

Karolas świetna wiadomość, GRATULUJĘ
Szok, normalnie, z tą dyspozytorką, jak można odmówić przyjazdu karetki . :ico_olaboga: Mam nadzieje ze poniesie ona konsekwencje. Na szczęście z siostrą ok

Myszka, służba zdrowia to nie za bardzo zgadzam się.
Jak nawet kiedyś Kajunia mówiła że zmienia lekarza, ja ciągle nie mogę znaleźć. Muszę normalnie się prosić żeby mi dziecko zważyli. Raz usłyszałam, że po co chce go zważyć wygląda na zdrowego :ico_puknij:

Olala miłego weekendu

Kajunia, udanej podróży i przyjemnego odpoczynku. Czekamy na foteczki

Ja jestem w poszukiwaniu mieszkania :( i znowu te graty pakować

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 lip 2008, 22:19

LULUS jeny co sie stało ze szukasz mieszkania??????? Mialaś przeciez fajny dom co nie?
Acha dzieki za zaproszenie na naszej-klasie hi hi wyglądasz czadowo kochana ale laska ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KAJUNIA szerkiej drogi i super wypoczynku, zbieraj siły bo pozniej bedą Ci potrzebne ;)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 lip 2008, 22:30

karolas, dzięki :ico_wstydzioch:
A zmieniam mieszkanie, no bo dużo mnie wynosi ogrzewanie zimą, to po pierwsze.
po drugie, to nie jest na mnie mieszkanie, i jeżeli były przyjedzie, to czuje sie ze może tu mieszkać, w obecnej sytuacji to nie wypada.
Ostatnio zastanawiam się czy dobrze zrobiłam , decydując się mieszkać w Polsce, nie dobrych nie uczciwych ludzi spotykam na swojej drodze. Ta samotność mnie dobija.
Czy nie skrzywdze tego chlopaka swoją decyzją, może to tylko taką mam chwile słabości, "byle z kim, byle nie samej".
Nic, sorry, za tą chwile słabości :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość