Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

09 lip 2008, 13:35

eva jak zwykla przesliczne fotki i super,ze pogoda wam sie udała,ja tylko bym chciala zeby nie padalo choc troche slonca tez by sie przydalo hihi


A ja juz posprzatalam, Patryk spi,dlugo go ostatnio usypiam,dzis prawie godz,nie chce spac,co robic, ostatnio mam duzo gosci moze przez to?

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

09 lip 2008, 14:05

cześć dziewczyny pamiętacie nas jeszcze???
My o Was codziennie myślimy, u nas wszystko ok, przede mną w piątek ostatni egzamin z psychologii a tak to wszystko zdałam na 4 i jedna 3 :-) Odezwę sie w przyszłym tygodniu, BUZIACZKI dla Was :-D

[ Dodano: 2008-07-09, 14:16 ]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 lip 2008, 17:52

katelajdka, lepiej idź do ortopedy. Asia u każdego lekarza, a byłam z nią u dwóch róznych, żeby porównać co powiedzą, miała sprawdzane stópki i bioderka czy wszystko jest ok i dopiero później mogli stwierdzic ze jej szpotawość sama przejdzie. Lepiej sprawdzić.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

09 lip 2008, 18:32

Hejka

A u nas kolejny dzionek minął i kolejny bardzo spokojny. Normalnie jestem pod wrażeniem jak mój Syncio zniósł przejęcia opieki nad nim przez obcą osobę :ico_szoking:
Dzisiaj był z Nianią od 9 rano do 17 i wszystko było w jak najlepszym porządku :ico_brawa_01: Nad wszystkim oczywiście czuwa Radek to moje oko kontrolne nad Nianią :ico_oczko: On by zaraz meldował jakby coś było nie w porządku

A ja dzisiaj zrobiłam pazurki i byłam na spotkaniu z szefem i już w przyszły tygodniu do pracy. Ale jestem bardzo zadowolona z przebiegu rozmowy i kasa się zgadza hihi i szef fajny gościu. Tak więc póki co wszystko dobrze idzie i oby tak dalej.

Kurczę musiałabym jakieś fotki Wam wstawić ale jakoś czasu brak może wieczorkiem je
wrzucę jak dzieciaki pójdą spać bo już tu Wojtek mi kombinuje przy kompie hihi

Katelajdka no to Bartuś sporo waży :ico_brawa_01:
Wojtek może do 11 kg dobija a jest mi go ciężko nosić a co dopiero Twój Klocuszek dźwigać :ico_olaboga: :-)

Dorotko pewnie że pamiętamy!!!!!!!!!!!!!!!! Miło że zajrzałaś!!!!!! Wiemy że masz egzaminki i pilnie się uczysz :-D

Evciu Piękne fotki!!!! Aż zazdrość bierze :ico_wstydzioch: Ja mam cichą nadzieję ze pod koniec sierpnia też uda nam się wyskoczyć na parę dni nad morze :ico_noniewiem:
W piątek widzimy się na kawce!! :ico_brawa_01:

Aniu ja jeszcze zaległe życzonka urodzinkowe! Sto lat i spełnienia marzeń!!!!!!!! :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-07-09, 20:46 ]
Oto zdjęcia z odpoczynku

Na basenie
Obrazek
Obrazek
Zasnąłem :-D
Obrazek
Radzio
Obrazek
Kraków
Z chrzestną
Obrazek
Wojtuś i gołąbki
Obrazek
Braciszki
Obrazek
Przy Mickiewiczu
Obrazek
Moje kochane góry
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 lip 2008, 11:07 przez aga0406, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

09 lip 2008, 21:10

Iwona77, mnie się wydaje ze jak najbardziej odwiedziny moga wpłynać na problemy z usypianiem. U nas jest tak zawsze, jak cokolwiek zaburzy rytm dnia bartusia albo ma za dużo bodźców to odbija się to na nim. Najczęściej na spaniu, ale też na jego samopoczuciu, jest marudny i wrzaskliwy.
aga0406, zdjęcia superowe!!!! Wljtaszek taki szczuplutki, nie dziwię sie ze ma dopiero 11 kg! Bartuś to klocuszek a do tego wielkolud!!! :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01: :ico_puknij:
A z gór to dodaj jakieś jeszcze zdjęcia, chętnie bym popatrzyła!!
Ale extra ze dobrze sie wszystko układa!!! Ciesz się tym i nie czekaj na ewentualne kłody!!! Wszytsko ma być git i tyle!!! A poproszę jeszcze zdjecie paznokietków!!
No i cieszę sie ze szef taki wporzo gość!!!
olala, no to może powinnam się wybrać... Ale powiem Ci ze byliśmy na dodatkowym badaniu bioderek, bo przy wadze bartusia warto było to sprawdzić jak skończył 12 miesięcy i facet powiedział że jest wręcz książkowo. I mam zapomnieć o bioderkach!! To co myślisz? A jego nóżki nie są ani koślawe ani szpotawe. Ma bardzo zgrabne łydeczki, tylko jak chodzi to tak w zasadzie jedną nóżkę bardziej układa do wewnątrz, ale bardziej jak jest w sandałkach, bo jak jest boso to mniej. Moze zapytam przy szczepieniu naszej pediatry, jak myślisz??

[ Dodano: 2008-07-09, 21:12 ]
Dorotko no jasne ze myślimy i pamiętamy o Was!!! Wracaj szybko i szybciuko zdaj soobie ta psychologię!!! Ciekawa jestem jak tam Agatka!! Jaka jest juz z niej duża dziewczynka!! Ona jest z tego co pamietam najwyższą dziewczynką!! Chyba się może równać z moim bartusiem!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 lip 2008, 22:02

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: No i kolejny dzień wrzasków i krzyków, no ja już nie mam siły do usypiania mojego dziecka, no po prostu nie mam ..ile można !!!!!!!!!!!!!!!!! Jest 22:00 a Wojtalek dalej nie śpi, wrzeszczy wniebogłosy ... ale to wszytsko przez to, że każdy robi co innego przy usypiani, do tego babcia jak tylko mały zacznie płakać to po mnie się wydziera, że go znerwicuje.. no po prostu szok ..Tomek też wydziwia..katastrowa..ja to sram, niech się dzieje co chce, ja mam tego dość i nie podejmuje sie usypiania, jak sa wszytscy tacy mądrzy to nich pokaża co umieją, bo ja widocznie nie mam zagrosz szarych komórek w mózgu, śkoro wszytscy mówią, że żle go usypiam- tyle tylko, że jak ja go usypiałam to mi zasypiał sam w łózeczku !!!!!!!!! Teraz beczy co sił ..ale ja nawet nie próbuje iść.. No i pokłóciłam a raczej nawrzeszczałam na męza on na mnie o to spanie... jesteśmy pożarci jak hooh ... :506: :519:

Nie mam siły czytać ani pisać ..nie mam nastroju .. :542: :542: :542: :542: :542:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 lip 2008, 22:19

Małgosiu :ico_pocieszyciel:

Eve jaki Dominuś już dorosły, sliczny. Natalka ładniutka, modelka poprostu, mała miss.

Aga super zdjęcia. Jakie Wojtuś ma łoczki . Przystojniaki Ci rosną :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

09 lip 2008, 22:38

witajcie dziewczynki
Małgosiu przykro mi, ze pokłóciłaś się z mężem... mam nadzieję, że szybciutko się pogodzicie
Lulu dziekuje bardzo... :D:D
Agus fotki sliczne no i czekam w piatek z kawusią :D:D

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

09 lip 2008, 23:34

Małgosiu Doskonale wiem co czujesz bo u mnie było podobnie może nie chodziło o kwestię usypiania ale o inne rzeczy związane np. z nauką siusiania Cezara. Ja z kolei najperw kładłam Boryska jak już zasnął przy cycku a potem szłam do cezarka i czytałam mu baję na dobranoc. Najgorzej było jak wieczorem byłam sama i musiałam dać jeść Borysowi a Cezarek wpadał na różne głupotki. Z czasem mu włączałam bajkę na dvd i dopiero póniej czytałąm książkę jak już Borysek spał. Teraz każdy sam zasypia a ja mam chwilkę dla siebie. :) Nerwy nic nie pomogą, a i Wojtuś pewnie jeszcze bardziej będzie płakał jak się kłócicie :( Trzymam kciuki aby wszystko się ułożyło. Fotki piękne wstawiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-09, 23:37 ]
aga i eva piękne fotki wstawiłyście. Jak tak sabie oglądam to powoli zaczynam mieć doła, że nawet nie mam planów wakacyjnych i narazie siedzę w mieście :(

[ Dodano: 2008-07-09, 23:40 ]
olala Właśnie doczytałam w necie na tamet szpotawości i wygląda na to, że Borys to ma, rozmawiałam z moją mamą i powiedziała mi , że ja też miałam takie nóżki jak byłam mała, ale ona zauważyłą to dopiero jak byłam w przedszkolu. Zapewne genetycznie Borysek ma po mnie. Zobaczymy, dzisiaj dzwoniłam do przychodni na Mickiewicza i mają terminy prawie półroczne :(:(:( do tego teraz urlopy i się wydłuża :(. Jutro będę dzwonić do koleżanki na 28 czerwca, żeby mi coś załatwiła.

[ Dodano: 2008-07-09, 23:43 ]
aga Wielkie:ico_brawa_01: dla Wojtusia za to , że dzielnie znosi rozłąkę z mamą, podejrzewam, że dlatego łatwo poszło bo jest Radek z nim i jest mu raźniej

[ Dodano: 2008-07-09, 23:45 ]
U nas Wczoraj już nie miałam czasu aby popisać i dzisiaj jest podobnie, z tym że dzisaj poświęciłam czas na moje kochane scrabble :).
Waga i wzrost Boryska 11,05 kg :) i 79 cm. I też mój kręgosłup dostaje ostro po kręgach :)
Dzisiaj robiąłm remanet w ciuchach i część powywyalałam a część wydam. Do tego miałam stertę prasowania i pogoda w kratkę u nas , cały dzień chcaiło mi się spać :) Coś mi się już dziś oczy kleją pewnie od za długiego siedzenia prze kompem, a scrabble dużo czasu pochłaniają :) Dobrej nocy wszystkim paa

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 lip 2008, 08:10

katelajdka, jak będziesz na szczepieniu to zapytaj pediatre co o tym sądzi. Lepiej niech da ci skierowanie i będziesz miała spokojne sumienie jak usłyszysz, że nie masz sie czym przejmować, bo to samo przejdzie. Mi po usłyszeniu tego spadł kamień z serca. Moja mama jest pediatrą Asi i sama mnie namawiała na wizyte u dwoch różnych lekarzy.

ellepati, ja byłam własnie na 28 czerwca. Moja mama tam dzwoniła w kwietniu albo maju, juz nie pamietam i powiedzieli, ze nie mają miejsc do końca roku. A jak powiedziała, ze jest lekarzem i ze juz tam bylismy w grudniu to znalazlo sie miejsce na poczatku czerwca. i jak przyjechałam to pod drzwiami czekały tylko dwie osoby a po mnie nie przyszedł nikt wiec byly pustki. Mozna tam tez isc prywatnie.

[ Dodano: 2008-07-10, 11:05 ]
katelajdka, kelly, dostałyście nagrode od 'mamo to ja'? bo troche czasu juz uplynelo a ja nic nie dostałam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość