Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

28 lut 2008, 22:31

Witajcie,
Po pierwsze Iwonka dziękuję za odpis i radę, ten syropek co miałam to właśnie homeopatyczny (Drosetoux), zobaczę co z małą będzi jutro - jak chrypka nie przejdzie to trza będzie jechać do lekarza :ico_olaboga:
asiam_26 daj znać co z mężem!
katelajdko Twój Bartuś rzeczywiście rekordy bije, jaaaaa prawie metr ma :ico_haha_02:
Małgosiu gratuluję własnego aparaciku :ico_brawa_01: To pierwsze zdjęcie z Wojtaszkiem taką ciepłą energię wyzwala i Ty tak pięknie wtulona - kochająca mama :-D
qunick fajnie że jesteś - może by na pierwszą stronkę "nowego" wątku wkleić daty urodzin lutowych dzieciaczków??
Magdzinko współczuję tej feralnej stłuczki, dobrze że Tobie i Joasi nic się nie stało :-)
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: lulu przykro mi z powodu Twej dolegliwości :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

28 lut 2008, 22:40

Magdzinka, oj jak dobrze,ze wam sie nic nie stało ale wiem, ze zawsze nerwy sa popsute :ico_zly: nie pamietam gdzie mieszka kelly ale do łodzi to w sumie nie masz daleko hiihi wiec jakby ci sie chcialo kiedys to zapraszam.
Dziewczynykktóras pisala o wspolnm spotkaniu, a moze by tak majówkę wspolną urządzić, co? Dzieciaczki juz by chyba wszystkie chodziły wiec byłoby lżej.Co myślicie?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 lut 2008, 22:41

Jestem ...

Na początek chwale się zdjęciami brzuszka, ale aparat dopiero rozpracowujemy więc czasami moga być nie za bardzo ostre, ale są.... Mam nadzieje, że robienie zdjęć będzie coraz lepiszej jakości:

28 tc:
Obrazek
Obrazek

A to ubieranko do spanka:
Obrazek

Karmienie:
Obrazek
Obrazek

aga Fajne fotoski, aż miło popatrzec na śliczne buziaczki!

Dorotko Kurcze, szkoda, że tak sie to wszytsko na jedną kupę- że tak powiem- zwaliło ... Mam nadzieje, że dasz sobie rade i o żadnej depresji :ico_nienie: nawet nie myśl, pewnie to chwilowa załmka od tych wszystkich wydarzeń... Pamiętaj, że masz nas, masz malutką. A co do męża, to chłopy jak się zafukną to gorzej niż dzieci i może dla świętego spokoju powiedź, że już nie chcesz się gniewać, bo nie ma o co ... Może mu przejdzie zły humor ... no chyba, że mamusia go nabuntowała ... no nie wiem ... Ale myślę, że wszytsko już niebawem się ułoży!
A szkoła... Ja miałam podobnie ale mnie ulał na maturze palant... nigdy mu nie wybacze ... Pamiętam jego słowa: "Albo masz pałe na koniec roku i nie przystępujesz do matury albo dopuszczam cie do matury ale i tak Cię uleje ... " :ico_zly: Ale to moja wina, no mam długi jęzor i raz na języku angielskim coś brzęczał o kościele i Rydzyku a nie prowadził lekcji no i mu to powiedziałm ,że mi się to nie podoba, że tak mówi o tym w co ja wierze a zresztą jest angileski a nie religia :ico_szoking: No i od tego czasu miałam same dopuszczające i nie pomagało już nic bo się na mnie uwziął, zawsze miałaj juz pały i z dobrej uczennicy j. obcego byłam tą na szarym końcu niestety ... I na maturze ustnej mnie ulał pacan, twierdząć, że nie umiałam ... No ale ja się odwołałam i poprosiłam o zmane składu komisji . Kuratorium sie nie zgodziło, bo to oni zwołują skład... No i znów przy nim zdawałam, znów chciłamnie ulać... juz protokoły na ndst miałam wypisane, ale poszłam do dyrektora prosto z sali egzaminacyjnej i powiedziałm co i jak ... Dry., poszedł do niego i do reszty komisji, ja i m mówię, żeby powiedzilei jak było naprawdę i ile umiałam, żeby go nie kryli więc jedna babka o dziwo się wyłamała i powiedziała, że odpoiadałam na dost... i zdałam... a on miał przesrane! Zdasz, zobaczysz...

anilewe, olala Możecie liczyc na mój głos!

mamcia Cudne... aż się zastanawiałm, czy to ja w sobie taki cud noszę?! I to z jednego plemnioreczka i jednej komóreczki jajowej takie śliczne dziecię ... Codo ...!

Anuszka U nas dziewczyny- nasze lutówki- to szły w odwrotną stronę i rodziły w styczniu :-D ale zobaczysz, że urodzisz jeszcze w lutym! Liście malin kupisz w sklepie zielarskim!

Magdzinka Nie przyszło mi do głowy poruszyć tego tematu u ginka ... Masz racje, zapytam czemu tak! W każdym razie nie wiem jakby się nie zgodzić ... Myślisz, że tak można? Ale skoro tak robią ...zapytam, ide 10 marca!
Ojej ... Dobrze, że nic Was nie jest ...autko da się wyklepkać i pewnie ubezpieczenie pokryje koszty bo to nie z Twojej winy na szczęście! Tak zwane szczęście w nieszczęściu!
Cieszę się, że z Joasią już lepiej :-D Wiesz, mleczko zawsze można spuścić albo znów ograniczyć karmienie i się unormuje... ale dzięki cycusiowi mała nie musiała w szpitalu leżeć... Dziękujemy matce naturze...

katelajdka Dzielny ten Twój synek! No i jaki chłop z niego ... prawdziwy mężczyzna... Jaki wysoki, brawo!

luluś Ale mnie zmartwiłaś, naprawdę! Jejkuś, biedulko Ty nasza, kuruj się, odpoczywaj ile możesz i oddaj Filipka w ręce tatu a Ty się zajmij sobą! Od czego C isię coś takiego zrobiło? Lecz się i zdrowiej szybko!

qunick Dobrze, że jesteś! Cieszę się że roczek udany!

Odnośnie aparatu, teraz moge też pokazywac filmy ...jak mi się uda to jutro nakręce Małego!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

28 lut 2008, 22:41

qunick, czekamy na fotki z roczku

Kajunia25, nie ma za co :-)

[ Dodano: 2008-02-28, 21:43 ]
Małgorzatka, ale sliczny brzuszek,taki okrąglutki i Wojtus tez ślicznie wyszedł, niezle te zdjecia

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 lut 2008, 22:44

Kajunia25 Aż mi się cieplej na sercu zrobiło jak przeczytałam co napisałaś... och! Dziękuję!

Iwona77 pisze:Dziewczynykktóras pisala o wspolnm spotkaniu, a moze by tak majówkę wspolną urządzić, co? Dzieciaczki juz by chyba wszystkie chodziły wiec byłoby lżej.Co myślicie?


Jejku, szkoda, że ja nie będę mogła raczej być z Wami ... No chociaż gdyby na początku maja to zorganizować... Tylko teraz gdzie...i tu jest mały galimatias! Ale jestm za!

[ Dodano: 2008-02-28, 21:45 ]
Iwona77 pisze:niezle te zdjecia


Dwie pierwsze sama robiłam.. hihiih... i teraz patrze, że lampy nie miałami sa niewyraźne...ale to nic!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

28 lut 2008, 22:49

anilewe, olala - z przyjemnością oddałam głosy na Wasze szkraby :-D Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

28 lut 2008, 23:24

QUNICK rocznik niby jest wbity 1996 ale jak patrzelismy z mężem na typy tego Mondeo to on wyglada juz na 97rok ma te inne lampy z tyłu no ale ja tam nie wnikam, zaraz fotki moze zamieszczę ;) naszej bryczki hi hi hi.
Fajnie ze dziewczynki praktycznie zdrowe i ze impra sie udała :) ize Ninka juz coraz lepiej smiga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Amelka tez wybrała to samo pieniążki i rożźaniec ale głownie kaske ;)
MAGDZINKA jeny ale sie narobiło kobieto całe szczęscie ze wam nic nie jest uuuuuuuufff a mała jak to zniosła płakała wystraszona???
Nie martw sie wyjazdem do gdańska teraz tylko dziekuj Bogu ze tak sie to skończyło ale swoją droga nie rozumiem tego zobacz prosisz Boga o pomoc zeby tylko szczęliwie to przejachac i trach więc ja oczywiscie jak to ja bym głowkowala ze to moze jakiś znak? Moze jakaś przestroga???
Dobrze ze jednak zostałas jeszcze przy tym cycusiu uf i szpital z głowy :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MALGOSIU brzuszek śliczniutki i jak wysoko chyba masz go wyzej niz przy Wojtusiu co? No i pieknie wyglądasz:)
Fajnie ze macie teraz wasz aparat no to bedzie pełno foteczek Wojtusia i niedługo moze siostruni hi hi hi ;)-gorace gratulacje zakupu aparatu.
KAJUNIA25 wesz co jak Melcia miała kiedys chrypke to jej tantum verde mialam psiknac dwa razy dxziennie lub 3 razy po jednym psiku ;)
Nie martw sie Asia sama wyczai moment z pojdzie nawet nie spostrzezesz kiedy co i jak ;)
MAMACIA ale fajny filmik hhhhhm az zapragnęłam dzidziuska ;) nie no juz nie mogę ale tak bym chciala czuc znow zapach noworodka i tego malutkiego ciałka i tej bliskości jeny szura mnie wie przepraszam. Ja chyba mam ten instynkt matki czy nie?hi hi hi hi
LULUS łe jeny zapalenie jajnikow to niedobrze a gdzies ty sie tego nabawiła znow co? To musi bolec uuuuuuu to moze sobie wygrzewaj termoforem albo jak? biedaczku trzymaj sie tam dzielnie :) :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
KATELAJDKA no to fajnie masz ze juz po szczepieniu, my przez to ze Amelcia brała teraz antybiotyk bedziemy troszkę pozniej isc odstęp musi byc, poza tym ospa w Poznaniu panuje i przychodnie są pełne ospiarzy ;)
No to Bartolini długi ze ho ho ho moze koszykarz Ci rośnie ;)?
Amelka nie wiem ile mierzy hm ale na pewno nie tyle hi hi hi to kluska jest raczej
DOROTA.M. jeny ale sie narobiło i u Ciebie tez :ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ja ci tu fotki wysyłam w mailu a ty takie problemy masz :(,sorki nie wiedzialam bo nie mialam kiedy na TT wejsc . No to co do nieporozumień z teściową i meżem to ja osobiscie przyznaje racje innym dziewczynom, ze to tylko i wyłacznie twoja decyzja kiedy wrocic do pracy cchesz i czy cchesz Agatke do łobka wysłać!!!! Nie tesciowa i nawet nie maż to ty jestes mamą i twoja sprawa. Jasne ze jak tyle sie znia widzisz to sie przywiązałaś zobacz jak Magdzince było trodno i nadal chyba jest chodzic do pracy i jak tęskni do małej a ty jeszcze szkoła to mi sie to w głwoie nie miesci :(
Dla pocieszenia dodam ze tez mam spiecie z meżem tylko o cos znaczniej mniejszego błachostka i taka głupota ze szkoda pisać ale tak mnie wkurzył gościu ze musialam go do pionu sprowadzic znów,raz na jakiś czas musze bo ten typ to tak ma cholercia hahahahaha
No a mysle e jak wyciągniesz pierwsza ręke to sie nicnie stanie choc powiem szczerze ze u nas ja nigdy prawie nie robie tego tylko maż hi hi hi,uparciuch ze mnie no ale co i tez zle sie czuje jak za długo nie gadamy ale twarzielke zgrywam ;)
Bedzie dobrze głowa do gory spoko, ciche dni miną i bedzie si ale tak mysleze moze pogadaj z tesciową ze jak ty to widzisz i ze to twoja sprawa a ona nie powinna tak mowic i tyle :)
Szkda ze nie udało Ci sie zaliczyc egzaminu, no wąłsnie pamiętam jak tu przyjechałas pytałam cie i jak ci poszło a ty ze spoko hm co za świrek z tego gostka no zobacz i musialo na ciebie trafic akurat. Nieraz tak jest kogos sobie wymyslą i go obleją tak seeeeeeeee nie?
Bedzie dobrze, teraz pewnie siedzisz i soie materialy przypominasz i bedzie dobrze zaliczysz napewno :) tylko sie nie przejmuj innymi sprawami teraz tylko sie skup zeby nie miec z głowy to, podrowionka i buziczki :)z Poznania i szybkiego powrotu do zdroweczka pełnego dla Agatki :)
Sto tysięcy uściskow od Melci dla Agaci hi hi hi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
DZIEKI DZIEWCZYNY ZA GRATULACJE CO DO AUTKA no my sie cieszymy bardzo taka niezalenzość teraz jeny nasz samochodzik jupii. Troszkę trzeba w nim porobic ale i tak jest fajny :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 lut 2008, 09:06

karolas, autko wygląda z zewnątrz na super stan, a być może to jest autko rok produkcji 96 ale rok modelowy 97, ponieważ rok modelowy zmienia sie na ogół w połowie roku wcześniejszego i stąd te lampy z tyłu o których piszesz.

lulu zdrowiej szybciutko! Trzymaj się cieplutko!

Kajunia25, Małgorzatka, dzięki za oddane głosy w imieniu moim i anilewe i jakbyście miały ochote jeszcze przez jakiś czas głosy pooddawać to byłoby fajnie. Ale pamiętajcie, że można oddać jeden głos dziennie z jednego komputera, do 20 kwietnia.

Małgorzatka super fotki na pewno teraz będziesz nas nimi zalewać każdego dnia, ale to super, uwielbiam oglądać zdjęcia dzieci. No i twój brzusio jest rewelacyjny. Taki widok na prawde wyzwala zazdrość. I od razu też by się taki chciało. No ale jeszcze rok albo dwa i może też będzie mi dane przeżyć ten cudowny stan jeszcze raz.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

29 lut 2008, 10:37

OLALA ja tez wczoraj zagłosowałam na twoja gwiazdkę :(
No i jak co bede głosowac jeszcze ;)
Dzieki za wyjasnienia co do tego rocznika, ja sie nie znam ale ty skąd to wiesz??? Moze faktycznie tak jest ze własnie mamy tą nowszą wersje juz. Wygląda na zewnatrz tak jak widac,jest mały wgnitek na masce jakby szyszka spadła hi hi hi no i w srodku czyściuteńko takze bardzo mi sie to podobało ze ktoś dbał. Ale jak pisałam troszke trzeba go podreperowac typu wymiana opon na nowe klocki hamulcowe ;)

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

29 lut 2008, 11:04

Magorzatko śliczny brzusio :ico_brawa_01: Widzę że aparat bardzo ładne, wyraźne fotki robi. Mój się wczoraj posuł doszczętnie, teraz to nawet za grosze go nei sprzedam, lampa mi poszła i nagrałam filmik jak Agatka chodzi, chciałam go wkleić ale no prawie nic na nim nie widać, taki ciemny wyszedł -karolas może potwierdzić bo go widziała. A co do tych wrednych wykładowców nauczycieli, to też w klasie maturalnej miałam taką wredną babe, wogóle to co rok nam zmieniali nauczyciela od niemieckiego i każdy oczywiście inną ksiazke wprowadzał, więc ciagle uczyliśmy się różnych rzeczy - niepokolei. No i ja tam jestem taka że co na myśli to na języku więc się nie lubiliśmy i babka mi też powiedziała że albo daje mi 2 i nie podchodze do matury, ale mnie udupi, a ja twardo, wiedziałam że umiem ten język, a z rosyjskiego to byłam cienka. No i miałam ją w komisji na maturze, ale było też 4 innych nauczycieli i zaliczyłam, ale widziałam w jej oczach tą mine, te niezadowolenie, przez gardło nie mogła wydobyć "gratuluje", ech ma babsko za swoje. A teraz się ucze do jutrzejszego egzaminu i zrobie tak, usiade w pierwszej ławce żeby gościu mnie widział, jestem dobrze przygotowana i w razie czego jak znów nie zaliczy m itego, to poproszę go o rozmowę przy opiekunie naszej grupy i poproszę aby mi pokazał co zrobiłam źle.
Magdzinka och kochana wyobrażam sobie jakie nerwy i strach przezyłaś, dobrze że nic ci sie nie stało, uwierz wiem co to jest jak ktoś ma wypadek, pomijając fakt tego wypadku co niedawno miał mój tato i szwagier, ja osobiście nie miałam, ale kiedyś chyba z 10 lat temu jak jechałam z mamą, to też w nas auto wjechało, miałam noge wtedy w gipsie, bo uderzyło od mojej strony, też gościu sie spieszył i nam wyjechał przed nosem, jeszcze nas wyzywał że baba za kierownicą to problemy. Oj niektórym to prawo jazdy powinni zabierać, jak ja jeżdżę do poznania i widze co ci kierowcy robią na rondzie lub na katowickiej to czasami oczy zamykam :-) Cieszę sie że jesteście całe i zdrowe.
karolas jak wczoraj już ci pisałam na GG - autko jest super, świetny wybór. No tak miałam spięcie z mężem, ale jest lepiej, to znaczy wiecie nie tak jak zawsze ale dostałam od niego "przeprosinowego" buziaka, nie wiedziałam jak zareagować ale powiedział, no że musiał przy mamie jego o to mnie poprosić i tak zareagować, od razu mi się nasunęła myśl - synek mamusi, nie wiem czego on się boi, ale chyba jest już ok, napewno lepiej niż wczoraj :ico_brawa_01: Cieszę się bo ja naprawde nie lubie się z nim kłócić, zwłaszcza że w niedziele wraca do Dani.
lulu och biedaczko, zdrowiej nam prędko, wiem co to za ból pkropny...

Agatka dziś pięknie przespała noc, ani raz nie zakasłała, uff jak dobrze, i obyło się bez lekarza, dawałam jej Calcium i Mucosolvaw, pomogło acha i na noc smarowałam klatke i plecki pulmexem. Polecam fajnie rozgrzewa i ułatwia oddychanie. Lecę się uczyć, jutro egzamin buuu i trzeba jutro przed 6:00 wstać, mam zajecia od 8:00 do 20:20 :ico_olaboga: a w niedziele znów przed 6 trzeba wstać bo na 8:00 zajecia. och...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość