Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

14 lip 2008, 16:04

Ale macie duze dzieci Lenka waży tylko 9,800 i ma 74 cm
Dorota grztuluje zdanych egzaminów a tym jesnym nie ma się co przejmowac masz 2 miesiące zeby się nauczyc to jeszcze 5 dostaniesz:) Fajnie ze masz pracę i to dobrze płatną ja narazie nie magę podjąc pracy i kiszę się w domu :( Agatka juz tyle zębów ma Lana ma 16 chyba bo ostatnio nie liczyłam ząbków .Zdjęcia super :)
Iwona ja Stodal w ciąży piłam mi pomógł rewelacyjnie więc Patrykowi Tez pomoże :)
Katelajdka mam nadzieje ze dostaniesz tą pracę bedę trzymac kciuki

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 lip 2008, 16:45

Hejka :516: :516: :516:

Waga Wojtuś na ostatnim szczepieniu czyli na roczek wazył 8800 g i 71 cm miał a jutro albo po jutrze idzimy na szczepienie znów - to zależy czy będzie mi miał kto iśc z małą bo tez już skończyła 6 tygodni i juz powinnyśmy ją zaszczepić i chce iśc z nimi razem, bo po co dwa razy łzić no nie?? - to się dowiem dokłądnie ile ma Wojtuś!

Dorotko Twoja Agatka śliczna dziewczynka, zdjęcia piękne !!!!!!!!!! No rzeczywiście duża dziewczynka z Agatki! Ty też laseczka jesteś!
GRATULUJE zdania egzaminów a tym jednym się nie przejmuj, zdasz na pewno a że w .późniejszym czasie...

Dorota.M. pisze:Dużo mówi ; mama, tata, baba, diadia (czyli dziadzia), naśladuje odgłosy kotka, pieska, krówki, owieczki, kurki i pokazuje jak ptaszki latają, poza tym świetnie dajemy sobie radę z robieniem kupki na nocniczek, z siusianiem jest gorzej  No i umie się doprosić o jedzenie, picie czy jak chce iść na dwór to mi mówi Dada i przynosi czapkę i buciki…


Czyli to prawda, że dziewczyny szybciej się rozwijają niż chłopcy ..prawda jest , ale to nic!

Mamy prawie komplet ząbków, jeśli dobrze policzyłam to 22.


:ico_brawa_01: aż sie dziwie, że da sobie do buzi zagląnącć :ico_szoking: Wojtuś zaraz gryzie, więc nie wiem ile ma ząbków..ale dużo z tego co widze!

katelajdka pisze:No i cały miesiąc znów w niepewności... :ico_noniewiem:


No właśnie, ta niepewnośc jest najgorsza...!

Nasz :ico_ciezarowka: gdzie jesteście ??? Piszcze jak się czujecie, wklejejcie zdjęcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 lip 2008, 16:53

katelajdka, trzymam kciuki za prace.

Dorota.M., ale masz wysoką córe: moja ma dopiero 80cm

Zęby: Asia ma dopiero 8 (chyba, bo nie lubi jak jej zaglądam do paszczy).

Karolas: mam nadzieje, ze nie chodzisz z Amelką do piaskownicy na Taczaka. Poczytaj sobie:
http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001, ... worku.html
choć dotyczy to równiez innych piaskownic ale tam szczególnie.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 lip 2008, 17:35

Witajcie
Ja właśnie wróciłam z Katowic i teraz wpadłam od razu do kompa żeby poczytać co tam u Was hihi
Wojtek prawie teraz sprząta mieszkanko więc mam chwilkę hihi On cay czas coś pucuje bierze te chusteczki nawilżane i heja!!

Dorotko super że powróciłaś po tych naukach cała i zdrowa do nas :ico_brawa_01: A jeden egzamin we wrześniu to nic takiego, na pewno dasz radę, zaliczyłaś 11 to jeden to pesteczka :-)
A Agatka pannica ze hoho :ico_brawa_01: Spora jak na dziewuszkę ale to bardzo dobrze będzie piękna dziewuszka jak sie patrzy!
Co do pracy to gratuluję samozaparcia, bo przepracować tyle godzin i potem jeszcze opiekować się dzieciakiem praktycznie bez snu :ico_sorki: podziwiam bo wiem jakie to jest męczące. Już kiedyś pisałam jak pracowałam na dyskotece, pracowałam normalnie na etacie i studiowałam a Radek miał wtedy 3 lata, dlatego wiem jak wiele to kosztuje wyrzeczeń i samozaparcia :ico_sorki:

Ja szczerze nawet nie wiem ile Wojtula ma wzrostu musiałabym go zmierzyć :ico_noniewiem: bo my szczepienie dopiero we wrześniu będziemy mieć bo Wojtek ze względu na bakterię Coli miał wszystkie szczepienia opóźnione stąd ten poślizg dwumiesięczny.

Co do zębów to u nas dalej 8 sztuk i coś się tam kluje :ico_haha_01:

Katelajdka no właśnie miałam pytać co tam z twoją pracą? No i sobie czytam.... a tu taka niepewność ci pozostała, kurczę czy oni nie wiedzą ze człowiek się denerwuje w takich sytuacjach?? :ico_puknij:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 lip 2008, 18:45

aga0406, może o tym pisałaś, ale nie pamiętam, gdzie Wojtuś podłapał bakterie Coli?

Kajunia byłaś w piątek u lekarza?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 lip 2008, 18:48

olala pisze:Kajunia byłaś w piątek u lekarza?


No własnie, halo, odezwij się!!!!

A co z naszą anilewe Hej, gdzie jesteś?

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

14 lip 2008, 20:50

Małgorzatko też się dziwie że Agatka pozwala mi zajrzeć w buźkę, ale ona wogóle lubi jak jej się nosek czysi, uszy hyh
Ostatnio musiałam iść do dentysty bo miałam kontrolę po wyrywaniu korzenia, zabrałam ja ze sobą, to koniecznie też musiała usiaść na fotelu ale nie chciała pokazać ząbków tylko dentystce pokazywała swój pępek na który mówi "bubu":-)
Katelajdka ja myślę że Bartuś jest większy od Agatki - przynajmniej tak z zdjęć wnioskuję, wygląda na takiego już dużego chłopca, nie dziecko :-) Nie wiem gdzie ta moja chowa te kilogramy chyba po kieszeniach :-)
Aga dziękuje i Tobie za słowa wsparcia, skoro pracowałaś w dyskotece to wiesz jak to jest... za pierwszym razem jak poszłam i wróciłam do domu po 22 godzinach to myślałam że mi kręgosłup pęknie, jeszcze Agatka koniecznie chciała się przytulić i musiałam ją na ręce wziąć, jak to bolało :-) No ale się zawzięła, uparłam się że zarobię i nazbieram na wyjazd :-D
Doczytałam przed chwilką o co chodzi z ciążą Kajuni, kurczę kobieto pisz co się dzieje, mam nadzieję że wsio ok, ja również znam przypadki gdzie kobieta była w ciąży i do 5 miesiaca dostawała jeszcze okres, jedyny minus to było to że nie można było dokładnego terminu porodu wyznaczyć. Ale urodziła piękną, zdrową dziewczynkę.
U nas jak pisałam odstawiłam pigułki, nadal ich nie biorę, ale tak hmm jeśli dochodzi do nazwijmy to "zbliżeń" to stosujemy tylko prezerwatywy, nie jesteśmy do końca zdecydowani...

[ Dodano: 2008-07-14, 20:53 ]
dziewczyny a jak śpią Wasze dzieci w nocy? Budzą się na karmienie? To znaczy na mleko? Agatka zasypia ok 20:30, no i tradycyjnie o 2 budzi sie na mleko, nie da się jej oszukać sokiem czy cherbatką, potem śpi do 8:00 - 9:00 czasami zdarza jej się obudzić jeszcze ok 6:00 znów na mleko, mam nadzieję że w końcu z tego wyrośnie....

[ Dodano: 2008-07-14, 21:01 ]
mam problem bo nie mogę zmienić fotek w "podpisie" pod moimi wypowiedziami, zawsze mi się udawało, a teraz piszę że w "to" pole mogę wpisać tylko ciąg 9 znaków, zatem teraz w moją wypowiedź wkleję fotkę którą zrobiłam dziś, mój mały rozrabiaka

Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 lip 2008, 22:26

Co tam słychać wieczorkiem?

My właśnie wróciliśmy z grilla i dobrą porę wybraliśmy bo strasznie się u nas rozpadało :ico_placzek: Ta pogoda normalnie nie odpuszcza :ico_zly:
Wojtaszek już śpi, Zbyszek ogląda "Ryzykantów" a Radzio jeszcze na Karaoke został z Wojtusia chrzestnym. mały wokalista nam rośnie hihi I powiem Wam że skubany czasem nie zna piosenki a ciągnie ładnie po melodii i sam ją wyłapuje :ico_szoking: Chyba jednak muszę go do szkoły muzycznej zapisać :ico_noniewiem:

olala z tą bakterią Coli to o końca nie wiem skąd się wzięła bo Wojtuś miał wtedy 3 miesiące jak to odkryliśmy, ja przypuszczam ze ze szpitala, ale nie jestem pewna :ico_noniewiem: a objawiło się to wysypką na buźce i dopiero posiew moczu wykazał tą bakterię. Przeszliśmy trochę przy tym bo lekarkę mieliśmy do bani i dopiero prywatnie alergolog to wyczaił. Na dodatek w trakcie leczenia przyplątała się anemia fizjologiczna i tak prawie 3 miesiące walczyliśmy z tym wszystkim.

No właśnie a gdzie Kajunia i Anilewe???????????????????????

Dorotko Wojtus przesypia już dawno całe nocki i nie budzi się na jedzenie. Ani też nigdy nie podawałam mu soków ani herbatek w nocy bo od tego to próchnica murowana, przerobiłam to przy Radku i więcej nie zaryzykuje.

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

14 lip 2008, 22:43

olala We wszytskich piaskowinicach mogą być bakterie, niestety a z tą na Taczaka to jakoś nie kojarzę, żeby tam gdzieś był plac zabaw, kurcze studiowałam tam 5 lat i nie zauważyłam? :-)

Dorotka Śliczna fotka Twojego łobuziaka :) Muszę przyznać, że podobna do tatusia:) Borys przesypia całe noce, czasem jak się obudzi to podaję mu mleko albo bardzo rozcieńczoną herbatkę, ale bardzo rzadko to się zdarza. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za egzaminy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga Z tym zapisaniem do szkoły muzycznej, to wytłumacz najpier Radziowi, że tam się uczy nie tylko śpiewać ale i grać na instrumetach, do tego zapytaj go czy by chciał chodzić, bo wiesz to różnie bywa. No i pamiętaj, że musi ćwiczyć w domku :-D i też się zastanów czy Twoje uszy to zniosą. :)
Ostatnio zmieniony 15 lip 2008, 07:53 przez ellepati, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

14 lip 2008, 22:52

Dorota.M., dorotko witaj,gratuluje zdania egzaminow a poprawka sie nie przejmuj,masz duzo czasu.
Patrus tez juz dawno nie budzi sie w nocy na jedzonko.



Ojej ale strasznie boli mnie gardło, gule taka czuje i jakby wciaz rosła, cholinex cos mi malo pomaga,kurcze jak to moge zwalczyc?
Patrus chyba lepiej,jutro jeszcze skoczymy na kontrole i jak bedzie nadal ok to w nocy wyruszamy. W razie czego zaczelam mu podawac viburcol, zeby byl spokojniejszy bo zabki i zmiana klimatu to nic dobrego nie wroza.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość