moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 lip 2008, 10:47

Indigo :) zaglądaj do nas częściej...

Ewuś jestem ciekawa jak tam przeprawa z szefem... wierzę że mimo wszystko okarze sie człowiekiem...

Wczoraj miałam straszne popołudniu... nie wiecie moze jakie wyroki dostaje sie za uduszenie Teściowej :P dosłownie masakra... ta kobieta... brak słów.. jej sie wydaje że Marti to jej dziecko i ze ona wie co i jak jest najlepiej dla małej wrrrr Dobrze ze mój M nie pozwala jej na to... Nie moge sie doczekać kiedy w koncu bedziemy na swoim... ciagle poszukujemy działki...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

15 lip 2008, 11:21

indigo pewnie że Cię pamiętam :ico_brawa_01: tylko uważaj bo u nas to zaciążanie zaraźliwe jest :ico_oczko: zaglądaj częściej kochana :ico_haha_01:

monis ja już po rozmowie z prezesem...i najgorzej nie było :-) Pogratulował, dopytał sie o zdrowie, zapytał o dalsze plany wzgledem firmy...skończy się na na tym, że umozliwi mi pracę w domku :ico_brawa_01: dostanę laptopa służbowegoi będę działać wisząc na tel. :ico_oczko:

Dziś mi jakoś lepiej...słonko za oknem...moze i jakoś sie poukłada...fajnie Was mieć :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 lip 2008, 13:10

Ewciu cieszę się ogromnie... :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 lip 2008, 13:33

Eve Ale wiadomości!!! Jejku, nosisz pod sercem 2 dzieci :ico_brawa_01: GRATULUJĘ :ico_brawa_01: Staram się wyobrazić sobie co czujesz - to takie niesamowite. Dbaj o siebie i na pewno wszystko będzie dobrze - masz zaufanego lekarza, który będzie o was dbał. I jak to dobrze, że w pracy ci się ułożyło, a tak się denerwowałaś. Wczoraj cały dzień myślałam o tobie :ico_oczko: ach, szkoda że nie mogłam zadzwonić do ciebie, bo nie mam numeru, a na TT nie mogłam wejść.
Trzymaj się kochana, pisz o wszystkim i pamiętaj, że jesteśmy z tobą.

majorowa Gratuluję :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ty jak się czujesz, kiedy wizyta u lekarza i w ogóle pisz wszystko :ico_oczko:

Sandrusia dawno cię nie było, nie znikaj na tak długo :ico_sorki: a za ciebie kcikui trzymam, żeby się udało :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

Moni no to tylko my zostałyśmy bez rodzeństwa dla naszych córeczek :-D Tylko, że ja baaaardzo zazdroszczę dziewczynom, też bym chciała już drugiego dzidziusia, ale staranka może zaczniemy dopiero za 2 lata :ico_olaboga: a potem czekanie kiedy się uda..... no ale nic na to nie poradzę, ja muszę tu pracować, bo mój mąż nie ma pracy, a tak bym chciała żeby było odwrotnie hihi i to ja zajmowałanym się domem

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 lip 2008, 15:47

Magdzinka plany są po te aby je realizować... więc jeszcze wszystko przed Tobą :)
Ja tez mam kilka celów na ten rok jeszcze:
1. zmiana pracy
2. kupno działki pod wymarzony dom
mam nadzieje ze mi sie uda to zrealizować

Hehe dziewczyny własnie sobie uświadomiłam że jestem tutaj najstarsza (chyba)...

Ewciu a u ciebie w rodziny były bliżniaki czy z "powietrza" u ciebie mnoga ciąża :ico_ciezarowka: hihih Tylko mi dbac o siebie...
8tc a ile juz przytyłas bo nie pamietam jak było z Jagą i czy mam juz na ciebie Krzyczec czy jescze troche poczekac :PP, ale my chyba dopieor pod koniec dałysmy czadu z wagą :D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

15 lip 2008, 18:43

monis z wagą na razie tyle, że jeden kilogram do przodu :-D nie jem dużo, bo apetytu w sumie nie mam i przypominam sobie co jakiś czas, ze coś powinnam w siebie wrzucić, ale żeby mi to jakąś przyjemność sprawiało - raczej nie :-) Z jagą to ja do 20 tyg. przytyłam z 3 kg...potem poszło jak burza - od leżenia w sumie najbardziej, wiec teraz chyba lepiej nie będzie... :ico_noniewiem: śmieję się, że jak z Młodą 24 kg przytyłam to z dwójką 48 będzie :-D Ale postanowiłam sobie nie dawać pofolgować :-)

magdzinka dziękuję Ci za cieplusie słowa :ico_buziaczki_big: obym mogła Ci się jak najszybciej odwdzięczyć :ico_oczko:

moniś no to zazdroszczę tego planu kupna działki...u nas sie wszystko poprzestawiało z finansami. Mieliśmy dom wykańczać a tak zostaniemy jeszcze trochę w starym...do tego musimy generalnie wyremontować resztę pomieszczeń, których nie planowaliśmy już ruszać...czeka nas dużo pracy i dużo włożonych pieniążków w coś co potem chcemy zostawić, ale rady nie ma... :ico_noniewiem: Będziemy mieszkać w fajny domku wewnątrz i ruinie zewnątrz...niefajna perspektywa... :ico_noniewiem: i ta kasa na lekarza..wizyty mam co tydzień +leki - każda wizyta 120 zł., leki na 2 tyg. - 100 zł...pomnożyć przez 30 tyg. do końca ciąży...jejuś... :ico_olaboga: zaczyna się kolejny mercedes.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-15, 18:45 ]
majorowa a Ty jak sie czujesz? :-D dawaj znać co u Ciebie :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 lip 2008, 22:00

Ewuś to juz wiesz że będzie Fasolka i Groch? ;)
Kobieta nie masz czego zazdroscic, my musimy kredyt zaciągnąc na to wszystko i spłacac bedziemy go.... nawet nie cche myslec do kiedy, ale cóż nie ma innego wyjscia. Czasami smieje sie i mówie ze, nie mam bogatych rodziców, bogato sie nie ozeniłam, w totka nie mam szczescia, krasc nie potrafie... wiec zostaje mi kredyt :D

Własnie Gdzie sie podziewasz Kasiu :D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

15 lip 2008, 22:48

czesc dziewczyny ja wykonczona bylismy na wycieczce nad oceanem ale sie nachodzilam dopiero godzine temu do domku wrocilismy uff nareszcze siadlam na ... :-D Kubus tez zmeczony spi jak zabity ale wyprawa bardzo udana mimo tego ze zimno bylo i wialo jak cholera wkleje jutro fotki bo dzis :ico_spanko: zmykam spac Magdzinka, dziekuje za przywitanie :ico_haha_02:
buziaki dla wszystkich i myk :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 lip 2008, 09:11

Sandrusia czekamy na foteczki :)

Dziewczyny mam pytanko, chciałam wymienić sobie Avatar efekt taki ze stary znikł a nowy sie nie zamieścił Wrr, co zrobic?

Ja własnie w pracy siedzę, ale mam takiego lenia... myslami to ja juz w górach jestem, tylko zeby sie wypogodziło.

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

16 lip 2008, 10:14

jejku, ale gapa ze mnie. A ja nie zaglądam na nasz wątek bo mi nie przychodziły powiadomienia, że coś nowego piszecie. dzisiaj już się wkurzyłam... mówię, co jest znowu? No i proszę, miałam dobre przeczucia, że Wy tu gadu gadu.

moni26, fajnie masz, że takie plany i ich realizacja przed Tobą. Jaka to musi być satysfakcja postawić własny dom i móc go urządzać. Twój mąż będzie musiał jeszcze drzewo posadzić i spłodzić syna :-P

eve.ok, ogromnie się cieszę, że samopoczucie się polepszyło. Nie mogę się napatrzeć na pierwszą fotkę z USG. Już widzę oczyma wyobraźni te dwie śliczne istotki- mały chłopczyk blond włoski i dziewczynka z trochę ciemniejszymi i falowanymi a wsród nich Jagusia. Starsza siostra, która ich wszystkiego uczy. Jakie to słodkie. Dzieci dają nam tyle radości. No i fajnie, że z prezesem tak gładko poszło. Jednak są porządne firmy na tym świecie, które dają rozwijać się również MATKOM!

Przede mną wizyta w szpitalu położniczym. Najpierw muszę iść zgłosić, że jestem w ciąży i dopiero dostanę list z datą pierwszej wizyty. Tutaj teraz zapraszają na pierwszą wizytę ok 16 t.c. Chyba się nie doczekam i pójdę do polskiego ginekologa. Już dzwoniłam i pytałam o wszystko... trochę mi szczęka opadła na informację o cenie wizyty- min 100 euro :-( Ale cóż, marzenia trzeba spełniać a ja pragnę zobaczyć moją małą fasolkę.

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny kochane i obiecuję nie zaniedbywać więcej :-)
Buźka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości