Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 lip 2008, 10:05

JUż jestem mokra jak szczur :ico_sorki: chyba podziękuję i tak jeszcze została mi kuchnia.
Rano przyprawiłam kurczaka bo babcia mi wczoraj mi kupiła takiego małego (600 dkg) i będę go piekła w całości na butelce :-D już nie mogę się doczekać pyszności :ico_oczko:

Wiecie że mój Tymek pokazuje już jaki jest duży, robi indjańca jak się go poprosi i od wczoraj robi tany tany. Tak śmiesznie bo ciałkiem podskakuje do góry a główką macha na boki. Wygląda to komicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-17, 10:05 ]
I cały czas siedzi w bujawce :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 lip 2008, 10:25

I cały czas siedzi w bujawce :ico_szoking:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: szczęściara :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
JUż jestem mokra jak szczur :ico_sorki:
Odpocznij troszkę :ico_oczko:
Rano przyprawiłam kurczaka bo babcia mi wczoraj mi kupiła takiego małego (600 dkg) i będę go piekła w całości na butelce :-D już nie mogę się doczekać pyszności :ico_oczko:
Ja tez chce :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 lip 2008, 10:26

Ika202, to zapraszam :ico_oczko:
Właśnie jemy sobie jajecznicę na masełku z dziadka pomidorkiem z pod foli i od taty kurek jajeczek :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 lip 2008, 11:09

hej! A my dalej pracujemy. Od wczoraj jestem w głebokim szoku. Myslałam, ze przychodzimy do Marka towarzysko + pomóc ile sie da, a dowiedziałam sie ze jestem w pracy i bedzie wypłata :ico_oczko: mała bo mała ale zawsze. Lenka gada co raz wiecej :-D
dziewczyny uwazajcie z tymi kablami! ja po uslyszeniu jednej historii uwazam jak sie da. Spotkalam na spacerze jaklas babke ktora pracowala w szkole specjalnbej i mowila ze maja jakies dziecko ktore wlasnie ugryzlo kabel, prad je pokopał no i w rezultacie sie uwstecznilo

[ Dodano: 2008-07-17, 11:21 ]
a co do jedzenia to mi sie nawet nie chce jesc przy Lence. Zjadam minisniadanie a potem dopiero wieczorem obiad z Markiem, teraz jemy obiad kolo 14-15 i potem juz nie jem.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

17 lip 2008, 12:10

:-) dziś chyba jakaś wena do sprzątania . Ja tez juz zrobiłam generalne porżdki w łazience, kafelki błyszczą, szafeczka i póleczki też piękne.
Oleńka dziś mi robi prezenciki w postaci spania dziś obudziła sie ciut wcześniej na sniadanko za to potem pospała do 9.30 a teraz znów poszła spać :-) :-) :-)
Te nasze dzieciaczki robią sie coraz słodsze :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Hm Ja staram sie uważąc na posiłki regularne, bo inaczej to bede ważyć jak wrobel i tak po ciąży wrociłam do swoich 43 kg i to przy wzroscie 168 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , chciałam zeby mi ciut zostało a tu nic

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 lip 2008, 13:37

Evik, ależ ten Twój Tymek to zdolniacha!!!!!

Ja nie sprzątam, nie mam siły. Kubuś śpi ja chwilę odpoczywam. Też chcę spać!!!!! W nocy mały wstaje 3 razy na jedzenie, za to w dzień nic nie je tylko marudzi. No może nic to przesada - je wyłącznie mleko. Marudzi i płacze o byle co. Coś go wyraźnie gnębi :(
Zbieram siły na prosiaczka. Zamówiłam na wsi u znajomych pół prosiaka i dziś ma przyjechać. Fajnie, bo lubię sobie pomrozić no i duzo taniej niż w sklepie. Tylko wiadomo rąbankę trzeba rozebrać, więc czeka mnie zarwana noc :(

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 lip 2008, 14:10

kilolek, pycha prosiaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja bym poświęciła się rozbieraniem dla tak dobrego mięska.

No my też właśnie wstaliśmy. Tymonek właśnie rozwala to co ja wcześniej posprzątałam :ico_olaboga: no ale cóż. Zaraz wstawiam kurczaczka i pójdziemy na spacerek

Zapomniałam postawić :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Z okazji 8 miesięcy mojego kochanego urwisa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

17 lip 2008, 15:38

Zapomniałam postawić :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Z okazji 8 miesięcy mojego kochanego urwisa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Buziaczki dla Tymonka :ico_brawa_01:

myszka malutka jest słodziak na tych zdjeciach.

ika u nas też problem z kupką, mała marudzi i jest niespokojna aż nie zrobi, strasznie stęka bidulka i robi takie twardziele.
Dzisiaj kupiłam jej BOBOFRUT jabłko+jagody i wypiła pół buteleczki i wystekała.

A tak ogolnie to powiem Wam że jak dziecko juz skończy 8 miesiecy to dla mnie juz jest super, Ala siedzi w krzesełku w kuchni i ze mna gada '' aba aba aba baba baba" ja jej odpowiadam i robie juz przy niej prawie wszystko.
Teraz śpi a ja podłogi umyłam też mnie wzieło na sprzątanie :-D bo na dworze chłodno to lepiej mi sie w domu wszystko robi.

Buziaczki

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

17 lip 2008, 17:55

Zapomniałam postawić Z okazji 8 miesięcy mojego kochanego urwisa
gratulacje ale ten czas leci...

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 lip 2008, 19:45

Zapomniałam postawić :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Z okazji 8 miesięcy mojego kochanego urwisa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: całusek w sam środeczek maleńkiego noska od cioci
Oli :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość