Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

20 lip 2008, 14:25

Melduje sie 2w1......................

U mnie bez zmian,w nocy zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy a nad ranem wszystko przechodzi.Wczoraj nie moglam sie ruszac z bolu... :ico_olaboga: A dzisiaj tylko co jakis czas mam "stawiania".No i czuje ten maly lepus starsznie nisko,tak uciska ze czasem czuje taki ostry bol :ico_noniewiem:

Uciekam...wpadne pewnie jutro ...........

Jutro tez wracaja moje dzieci...plany sie zmienily bo mielismy jechac dzisiaj.
Pa........... :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

20 lip 2008, 18:51

czesc melduje sie 2w1.. co do wozka, dowiedzialam sie ze dobry wybor zrobilam kupujac pompowane z plastikowymi felgami, sa lepsze...
moja mala sie malo rusza ostatnio, nie wiem czy czasem nie powinnam pojechac do szpitala by spr, ale zarazem sie tak boje ze mnie zostawia i wogole....
pozatym spacerek dzis juz mialam moze pojde jeszcze na jeden krotki kto wie:)
pozdro :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 lip 2008, 05:56

Witajcie :)

i ja melduję się w dwupaku... Pan wyszedł do pracy, a ja się rozbudziłam i już doopa ze spania... To usiadłam do Was, a zaraz czeka mnie mycie lodówki, bo wczoraj rozmroziliśmy, potem do wydziału komunikacji, żeby odebrać stały dowód rejestracyjny i mam jeszcze kilka zajęć... Najbardziej wkurza mnie ta lodówka... ggrrrr... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ja jutro śmigam do mojej gin na - ostatnią już mam nadzieję - wizytę... odbieram badania, więc mam już komplet i mała może się pojawić po tej stronie... tylko czy zechce... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Narazie żadnych zwiastunów - grobowa cisza, co trochę mnie przeraza...

DELFI - jeśli masz podejrzenia, że z dzidzią może być coś nie tak, bo za mało się rusza (a liczysz ruchy po jedzeniu kładąc się na lewym boku? Pamiętaj, że jeśli nie naliczysz co najmniej 4 ruchów w ciągu godziny, to biegiem do szpitala!!!), to ja na Twoim miejscu dawno już pojechałąbym do szpitala, żeby to sprawdzić... nawet jeśli miałabyś już tam zostać, to co...? Dzidzia najważniejsza... Ale nie martw się, podobno te nasze szkrabiki mniej się ruszają bliżej terminu, bo mają już bardzo mało miejsca..., więc chyba spadek aktywności (za wyjątkiem tego, co napisałam wyżej) nie jest niczym złym...

dobra, ja zmykam, zajrzę do swoich dziewczyn na UM i zabieram się za tę lodówkę... ehh....

całuski i rozpakowujmy się!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 lip 2008, 07:39

Witam i ja.U mnie tez nic sie nie dzieje poza kilkoma skorczami dziennie blogi spokuj i oczekiwanie.Dzisiaj tez pobodka byla wczesnie Wiki wstala o 5.30 i tyle bylo spania.A pogode mamy chmurzasta wiec dzisiaj bedzie troch enudno i spiaco.No ale mi to z jednej sstrony odpowiada bo nie jest tak goraco :-)

Moj szkrab tez juz chyba zaczyna schodzic blizej wyjscia :ico_haha_02: Bo czasami czuje taki dziwny ucisk przy kazdym ruchu.No ale jutro dowiem sie wszystkiego bo tez ide popoludniu do gina i zobaczymy co tam slychac :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

21 lip 2008, 10:00

Witam i ja...................nadal :ico_ciezarowka:

Dzisiaj w nocy zupelna cisza,NIC!Żadnych bóli ,skurczy...... :ico_noniewiem:

Zaczynaja sie telefony... :ico_zly: z zapytaniem Czy już urodziłam....

Na ulicy też zaczynaja mnie sasiadki zaczepiac......... :ico_placzek:

Zaczyna sie............ :ico_zly:

Ech..........

Dzisiaj wracaja moje dzieci ....to mnie cieszy. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 lip 2008, 12:14

Dobrze ze ja mieszkam daleko i nie kazdy moze sobie pozwolic na telefon zeby mnie pozloscic :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

21 lip 2008, 14:16

Witam.

Ja jestem jakas chyba dziwna. Jak ostatnio nie spałam po pół nocy, to dziś od 23 do 9 rano, bez przerwy :ico_szoking: jak się obudziłam, to pędem wyrwałam do łazinki i o mało co a bym nie zdąrzyła :-D

Jagna, współczucia z tymi telefonami. Wiem co to znaczy, mnie też ciągle się pytają. Najlepszy był ostatnio mój kolega, podjechał na chwilę w odwiedziny po dobrych paru miesiącach i myślał, że Zuzia to już nasze drugie dziecko. Po dobrej godzinie wypala z tekstem " jaki on już duży!". A ja na to, że to nie on tylko ona :-D i padło super pytanie " jak to?to Ty w ciaży jesteś? to ile Ty w tej ciąży chodzisz?!" :ico_puknij: :-D ludzie są niesamowici :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

21 lip 2008, 14:20

czesc melduje sie ja nadal 2w1..................
dzis bede dzwonila do poloznej i moze sie spotkam kto wie..narazie ruchy czuje...
boli mnie ostatnio noga jakby piszczel... :ico_olaboga:
juz bylam na spacerku, widze ze wszystkie juz mamy stresa...
poznej wpadne milego dnia, u nas w bydzi pogaoda taka sobie..raz slonce, raz chmury i lekki deszczyk

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

21 lip 2008, 14:36

Oj tak stres jest, chociaż przy Tobie Delfi to ja z terminem jestem jeszcze sto lat za murzynami :-D

A u nas leje, jest wstrętnie zimno i ponuro. Nie wiem czy wogóle uda się dziś wyjśc na spacer. Bo w deszczu nie uśmiecha mi się chodzić. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

21 lip 2008, 15:18

sensibel ja niby termin za 2 dni, ale nie ma mowy mala nawet znakow nie daje ze chce wyjsc.... :ico_olaboga: :ico_placzek: chyba nie chce bym sie cieszyla i milala ja w ramionach, jest samolubna i leniwa!!!!!!!!!!
a moze to ja jestem samolubna bo chce juz ja widziec a ona moze wie ile ma byc w brzusiu ale ja sie tak denerwuje... :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość