Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lip 2008, 21:20

Ja miałam dzisiaj gościa, kumpelka była pogadać, chłopaki poszli na plac zabaw...troszke ogladaliśmy Air show...i żałujem,y ześmy biletów sobie nie kupili bo to jest kapitalne :ico_brawa_01:
A rano bylismy na carboot'sie.

Jestem zazdrosna o mojego Toska, bo ostatnio jak jest tatuś tp Antolek tylko z tatusiem... :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 lip 2008, 22:35

Maggie, u nas też ostatnio tatuś jest na topie :-D wieczory są przeznaczone na szaleństwa i przytulanie z tatą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 lip 2008, 22:55

tatuś..... eh ... MAlwinka to córunia tatunia ... tylko u nas było to widoczne od urodzenia .... teraz gdy ma tatusia bardzo mało widzęże teskni alei widzę że ja bardziej sie licze.... :-D

Noi pochwale sie ...Malwinka już wogóle nie potrzebuje pieluszki .... nawet na noc..... jestem z niej taka dumna ... sama woła siusiu i kupkę... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 lip 2008, 09:23

Malwinka już wogóle nie potrzebuje pieluszki .... nawet na noc..... jestem z niej taka dumna ... sama woła siusiu i kupkę
Aginko , ogromniaste gratulacjony....i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Malwinki...jak tego dokonałaś, chwal się, zdradz tajemnicę :-D

U nas nie jest tak że Antoś jest tatusiowym czy mamusinym synkiem, ale bardzo teskni za tata, na szczescie niedługo jedziemy na urlop wiec bedzie miał na dłużej tatusia.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 lip 2008, 14:37

Hej Baboski :-)
oOj nie bylo mnie troszke :-)
Juz jestesmy po urodzinach i bylo jak zawsze srednio.. ;-)
Pozatym to u mnie nic nowego,przygotowuje sie juz pomalusiu do urodzinek Nicolinki ma w piatek :-) A w sobote robimy urodzinki Nicolinki dla rodzinki :-D :ico_oczko:
Pogoda u nas straszna.. pada deszcz i za chwile wychodzi slonko zeby moc znowu popadac deszczem... i dzisiaj jakos strasznie wieje..
Moje kochane dzieci sobie spia,a ja czuje sie jakas zmeczona.. :ico_wstydzioch:
Nicole jest bardzo zywa i kochana dziewczynka.. chce zebym sie tylko nia zajmowala.. a tak sie nie da.. bo Marcusek tez chce zeby go ponosic czy pogadac z nim i udaje mi sie to wszystko pogodzic.. tylko zalezy od dnia raz jest lepiej a raz gorzej mam nadzieje ze wiecie co mam na mysli ;-)
A u nas to Nicole raz jest bardziej za mama a raz jest bardziej za tata.. jestem pewna ze jak tata bedzie w domu to Nicolinka odrazu bedzie chciala sie tylko z tata bawic.. i bedzie sie nazywalo ze Nicole to coreczka tatusia a pozniej znowu jak bedziemy same to niby ze coreczka mamusi.. a jak idziemy do tesciowej do babci Nicole to wtedy jest tylko babcia i mala jest tam ulubiona wnusia :-) A ostatnio Nicolinka to kazdemu buzi daje ;) Dziadkowi,tacie,mamie a najbardziej to mala caluje Marcuska :-)
Ogulnie to wszystko ok.

Diem fajnie ze jestes z nami znowu :-) I brzuszek jaki juz pieknie duzy i juz niedlugo bedzie twoj synus na swiecie a jakie macie imie?? Kiedys mowilas ale zapomnialam.. :ico_wstydzioch: A Kourosh ladniutki jak zawsze i te kocie oczka przyciagaja kazde spojrzenie :-)

Aginka gratuluje ze Malwinka juz bez pieluszki jest :-) My zaczynamy nocnikowanie juz nieldugo jak Nicole skonczy 2 latka to wtedy bedzie miala tylko majteczki :-) I juz mam dobre przeczucie ze sie uda nam z tym nocniczkiem bo mala juz na nocnik sama siada i wie ze ma tam cos zrobic :ico_oczko: A wiec nie zmuszam jej do niczego Nicole sama wykazuje checi i podoba mi sie to i za niedlugo zaczeniemy tez siusianie do nocniczka :)

Ok ja uciekam bo jeszcze musze obiadek dla Nicolinki i dla mnie zrobic milego dnia papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 lip 2008, 07:35

Witam - oczywiście z pracy....
jak tego dokonałaś, chwal się, zdradz tajemnicę

oj żadna tajemnieca ....to około miesiąca ciągłego pilnowania ... brania sikać co 5 minut ....pytania czy chce siusiu ... czy podlejemy kwiatuszki .. bo tak jak mówiłam całe dnie Malwinka spędza na podwórku .... proszenia - "może zrobimy siusiu" i tak dalej .... ale kluczowe i bardzo ważne było to że gdy już doszło do tego że Malwinka się osiusiała... a ja nie byłam aż taka szybka w przebieraniu (chodziła mokra góra 3 minuty) ... strasznie jej przeszkadzało to że ma mokro ... nie umiała chodzić z mokrymi majtkami a nawet spodniami .... sama domagała się szybkiego przebrania ....i myślę że właśnie dlatego że korponie jej to przeszkadzało ... szybko zaczęła pięknie trzymac i wołać .... ale przez ten czas słowo "siusiu" powiedziałam chyba miliardy razy .... więc i Wam życzę sukcesów ....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 lip 2008, 07:47

Aginka, zazdroszcze bardzo Niestety Emilce nie przeszkadzaja mokre majteczki i to jej nie skłoniło do siadania na nocnik
a ja właśnie myślę że tto było najważniejszym czynnikiem dzięki któremu cała mega paka pampków i druga majteczek stoi w kącie :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 lip 2008, 17:07

Witam!


U nas dzis jest taaak duszno i goraco ... nie daje rady ... i jeszcze od rana zakupy , gotowanie , sprzatanie ... dopiero teraz usiadlam i mam chwile na odpoczynek ... ledwo zyje ... moj skarbek wlasnie spi
Pisalam , ze osattnio sie przeziebilam i Kourosh takze ... no wiec czujemy sie lepiej ... z tym , ze Smerfik ma goraczke , bez przerwy ... od niedzieli bola go dziasla ... tak jakby zeby madrosci rosly ... sa cale czerwone i powiekszone :ico_olaboga: tak mi go szkoda ... :ico_placzek: na poczatku myslalam, ze moze ma dziurke w zebie ... bo neistety ostatnio codziennie je cos slodkiego ... tak mi glupio bo zarzekalam sie, ze zadnych slodyczy ...jak najdluzej ... ale brak mi ostatnio stanowczosci ... troche chce jemu wynagrodzic to , ze nie jestem juz tak w pelni sprawna :ico_haha_01:
wiec, ogladam jego paszczaka kiedy tylko moge i dziurki nie widac ... poza tym dziasla po obu stronach ma nabrzmiale... wiec troche dziwne by bylo , gdyby akurat dwa ostatnie dolne zabki zaprochnily sie :ico_noniewiem:
stawiam jednak na przeklete zabkowanie ...
czy to mozliwe???

bidulek jesc nie moze zbytnio ... jada czesto,ale jak myszka ... i wciaz ma temperature ... choc dostaje lekarstwo na zbicie ...


Wyzalilam sie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Aginka ... :ico_sorki: brawa najwieksze dla Ciebie i dla Malwinki ... ja rowniez niesmialo zazdroszcze , ze juz bez pieluszki pannica biega ... wlasnei tego sie boje, z eniedlugo utone w pieluszkach ... i tylko w kolko bedzie karmeinei i przewijanie ...
Te wiesci jednak mobilizuja mnie ... dzis znowu kourosh biega bez pieluszki ... tylko akurat , gdy robilam klopsiki na obiad jemu zachcialo sie kupy :ico_noniewiem: :-D wiec zalozylam pieluche ... i jak tu byc konsekwentnym ? przeciez sie nei rozdwoje? jak ?Ty sobie radzilas?
ja nie znioslabym sprzeatanie z dywanu wlansie w momencie pichcenia :ico_noniewiem:

Maggie ... fajna sprawa z tym darmowym angielskim :ico_haha_02: mozesz napisac wiecej? kto to organizuje?

Jeszcze raz dziewczyny wielkiie dzieki za mile slowa odnosnie mego brzuszka i Kourosh'ka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

Kristi ... pytalas jakie mamy wybrane imie dla synka ... wiec , zmienilismy zdanie i to ktore ostatnio podawalam jest nieaktualne ... a to na ktore sie zdecydowalismy to niespodzianka :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 lip 2008, 18:34

przeciez sie nei rozdwoje? jak ?Ty sobie radzilas?
diem, no ja niestety czas po pracy poświęcam tylko dla dzieci wiec pilnowałam na okrągło ... reszte czyli pranie gotowanie z dnia na dzień , sprzątanie (oprócz codziennego odkurznia które robię w trakcie kąpieli dzieci) i prasowanie robie gdy dzieci pójdą spac ... a idą spać bardzo późne...dlatego też czesto usypiam z dziećmi i robie sobie pobudkę koło 2 w nocy i oddaje sie obowiązkom ..... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lip 2008, 19:51

hej baboski, niestety mojemu Antkowi tez średnio przeszkadzały mokre majotosy, ale zauwazyłam ze szybciej siada jak lata z goła pupką :ico_oczko:
dzisiaj zrobił raz siusiu na nocniczek i raz kupke tez na nocniczek...
bardzo sie cieszył, a ja jeszcze bardziej :-D

Gabi, cudna foteczka w podpisie :ico_haha_02:
Maggie ... fajna sprawa z tym darmowym angielskim :ico_haha_02: mozesz napisac wiecej? kto to organizuje?
diem, dowiedziałam sie na jednej z grup ze sa takie zajecia a prowadzi je babeczka która gra na tej grupie dzioeciaczkom na gitarze, w grupie mam 4 osoby razem ze mna.
gdy robilam klopsiki na obiad jemu zachcialo sie kupy :ico_noniewiem: :-D wiec zalozylam pieluche ... i jak tu byc konsekwentnym ?
no własnie wtedy trzas by ło dać Kouroshowi nocnik...
u nas była taka sama sytuacja , tylko Antoś zawował "mama nonik"

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości