Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

25 lip 2008, 09:18

Hej dziewuszki. nie odzywałam się bo się znajome na spotkania ze mna poumawiały i praktycznie w domu mnie nie było, ale musiałam zobaczyć ich maluszki.
Wiecie tak mi szkoda Eve ok :ico_placzek: naprawdę bidulka.
A co tam u as słychać? Jak się czujecie? A ja dzisiaj zapomniałam o mojego męża imieninach :ico_puknij: Pewnie jak bym radio włączyła i by było ze dzisiaj imieniny obchodzi Krzysztof to bym sobie przypomniała a tu na pecha ktoś mu smsa wysłał o 6 rano jak ja jeszcze spałam

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 lip 2008, 10:54

hej dziewczyny

u mnie dzis śliczna pogoda, upał gorąc :ico_brawa_01:
ja się czuje świetnie, a złaszcza, ze zqaczyna się weekend :-D

Beatris60 dlatego nie chodze państwowo, bo dla mnie tam są chamy, bynajmniej na na takich natrafiłam, 3,5 roku temu poszłam do gina powiedzieć, że chcem mieć dziecko, a ona do mnie no to co??, a ja na to no to pani mi powie co kiedy w jakie dni czy brac jakieś tabletki czy co, a ona do mnie to nie wiesz, o jezu i co musze ci wszytko tłumaczyć, no i z fochem cos tam mi powiedziała
po pół roku dalej nie byłam w ciąży i do niej poszłam i mówię, ze jeszcze nic się nie udało, a ona na to no to co ja cii zrobie, to normalne, jak przez 2 lata nie zajdziesz to dopiero sie do mnie zgłoś
a wiec poszłam do innego gina, to się dowiedziałam, ze mam utrudnienie bo mam przekrecona szyjke macicy i muszę z nogami w górze leżeć, ale później ona zachorała i juz nie przyjmowała, a wiec poszłam prywatnie, od razu wysałał mnie na badania, oglądał na usg moje jajeczko czy pęka czy nie co się z nim dzieje, zbadał męża tez go na badania wysłam podbudował mnie psychicznie no i w końcu sie uadło

czarnulka lbn, mój mężóś tez ma dzis imieniny, tez Krzyś , ale ja pamietałam i byłam pierwsza z życzeniami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 lip 2008, 11:16

dlatego nie chodze państwowo, bo dla mnie tam są chamy, bynajmniej na na takich natrafiłam
to faktycznie miałaś pecha.ja przed ciążą byłam na wizycie u państwowej ginki i była bardzo sympatyczna.Podniosła mnie na duchu,powiedziała że na pewno szybko się uda.Nie podobało mi się tylko to że tak trudno było się do niej dostac.na wizytę trzeba było czekać minimum tydzień.Dlatego chodzę do prywatnej przychodni.Tam jak coś się dzieje przyjmują mnie od razu.szkoda tylko ze w sierpniu połowa lekarzy ma urlopy,więc USG robię w przychodni która ma umowę z tą moją.
Zmieniając temat,to czuję się dobrze.tylko od czasu do czasu mam lekkie kłucie w dole brzucha.szybko przechodzi,więc na razie się tym nie martwię.gince o tym mówiłam.
Macie też czasem takie lekkie kłucia czy leciutkie bóle,które szybko przechodzą?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 lip 2008, 11:25

Siema lutówki:) nie martwcie sie ja rowniez mam kłucia brzucha a zwlaszcza lewego jajnika i to juz od tygodnia ....jakos daje rade i noospa pomaga a ja trzeba brac jak cos boli... powoduje rozkurcz...

ja styczniowka.... juz 17 tydzien idzie i nie czuje jeszcze dzieciaczka...i to mnie martwi:( wogole jak sie go nie czuje to sie mysli ze cos jest nie tak nie macie tak?

a co do ginekologa!!! polecam tylko i wylacznie prywatnego!! panstwowy lekarz mi powiedzial ze zagrozona ciaza haha i teraz mam tylko stracha ze moze cos b yc nie tak.... a prywatny moj powiedzial ze wszystko ok i nie potrzebne byly zadne leki... wiec wole wydac te 200 zł i pojsc do prywatnego:)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 lip 2008, 11:38

geheimnis, mnie w brzuszku nic nie kuje, ale czasami jak kichne to czuję jak mnie w środku rozrywa, dziwne uczucie

a co do gina państwowego to szybko u was przyjmuję, u nas na państwowego gina w kolejce trzeba czekać minimum 1,5 miesiąca, a na prywatnego od 1tygodnia do 1 tygodni, chyba, ze chcesz wcześniej to zawsze cię gdzies upcha jak cie cos nie pokoi i mozesz dzwonić do niego okażdej porze dnia i nocy, nawet jak jest na urolpie

milutka204, to drogo masz prywatnie, ja płace z usg 60zł, jak częśto chodzę a jak raz na parę miesięcy to 70zł
a gin jest super, od leczenia niepłodności
a co do czucia dziecka, to mnie nie martwi , ze nic nie czuję, ja wierze że wszystko jest ok w końcu widziałam bijące serduszko na monitorku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 lip 2008, 11:38

jakos daje rade i noospa pomaga a ja trzeba brac jak cos boli... powoduje rozkurcz...
no właśnie, u mnie to są krótkie bóle wiec nie wiem czy brać no- spe,czy nie.do tego nie boli mnie zbyt mocno,czasem to ledwo czuję te ukłocia,ale są.
co do ruchów dziecka,to pierworódki czują ruchy troszkę później,około 18-20 tygodnia.więc nie masz się milutka204 czym martwić :-)
ja chodzę do medicoveru,normalnie za miesiąc płacilibyśmy około 250zł,ale ponieważ mój mąż tam pracuje i ma zniżkę to za miesiąc płacimy tylko 50zł i mam dostęp do wszystkich lekarzy :ico_brawa_01: (nie tylko do ginekologów :-) )
Ostatnio zmieniony 25 lip 2008, 11:41 przez geheimnis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 lip 2008, 11:40

geheimnis, ty to masz dobrz z tym mężem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 lip 2008, 11:41

geheimnis, ale ty dobrze masz:P a jak sie czujesz??

[ Dodano: 2008-07-25, 11:41 ]
po za tymi kuciami?

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 lip 2008, 11:43

manenka, oj wiem.bardzo się cieszę że mam takie luksusy :-D dodatkowo większość lekarzy mój mąż zna osobiście a to dodatkowy plus.przy dzisiejszej służbie zdrowia każda taka znajomość sie przydaje

[ Dodano: 2008-07-25, 11:44 ]
milutka204, czuję sie świetnie,jakbym w ogóle w ciązy nie była.za jakiś tydzien-póltora pierwszy raz zobaczę moją kruszynkę.juz nie mogę się doczekać

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 lip 2008, 11:44

geheimnis, dokładnie tak, a widzisz ty z duzego miasta jesteś a ja z małego moze dlatego tu tak kiepsko o dobrego lekarza

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość