Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 sie 2008, 22:14

Wszystkiego najlepszego dla Amelusi :ico_tort:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 sie 2008, 22:38

Hej

Obrazek
No Karolinko wakcje się udało, bardzo się cieszę z zazdroszczę ... nawet nie samego wyjazdu- bo to się kiedyś uda na bank- ale męża romantyka..eh ... Zazdroszczę! No i te wydemki :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01: :-D super sprawa!

aga0406 pisze:I my oczywiście dajemy radę nawet wtedy kiedy sobie nie dajemy rady z naszymi pociechami...


No rewelacja !!!!!!!!!! Jak to przeczytałam to zaraz mi się humor poprawił :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_smiechbig: :064: gD> gD> gD> :532: :532: Super hasełko!

qunick pisze:che cje - ja!


hm ... :604: :601: Nie obczaiłam, chyba głupolek ze mnie :582: :582:

Ponawiam pytanie: karmi jeszcze któraś cycem?

ellepati O własnie... Fajnie, że liste skopiowałaś, jestes cudowna!

Ludmiłko moja kochana Bo tak mało piszesz?? No mam cię przełożyc przez kolano czy jak??? Prosze więcej pisać!

A ciekawe gdzie Mamcia? Jeszcze w Polsce pewnie. Jutro Julka obchodzi połóweczkę :648:

My byliśmy dziś na USG brzuszka Martuni, wszytsko ok, nie mamy się czym martwić :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale ulga :ico_sorki: Ale na USG bioderek się nie dostaliśmy, bo strasznie dzieciaków dużo było ..ale się umówilismy na 12 sierpinia!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 sie 2008, 10:22

Małgorzatka, ja miałam na myśli, że juz tylko ja karmię jak samotny biały żagiel...;)
Ale przecież Ty karmisz Martusię a i Magdzinka Joasię chyba jeszcze też (?)
Karolas - ale super opis wakacji!!! Zazdroszczę Ci tego męża romantyka - mój jak zaczął się ze mną umawiać to tymi słowy: "Może byśmy się umówili czy coś..." żenła! Ale go kocham cóż... A na wakacje moze też się wybierzemy nad morze tylko włoskie, wiosną - o ile oczywiście styknie kaski po tych remontach. Bardzo bym chciała bo we Włoszech w maju pogoda akurat a mamy tam znajomą. No i zależy mi żeby Jurek odpoczał bo widze, że już resztkami sił goni...

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

02 sie 2008, 12:13

Zaglądam do Was bo Wojtula właśnie usnął a ja uporałam się z wymianą tuszów w drukarce :-)

Nie dopisałam Wam wczoraj że Wojtuś po tygodniu awersji do nocnika teraz pięknie załatwia się na niego :ico_brawa_01: I jak jesteśmy w domku to lata bez pampersa i kiedy chce to sobie sika na foczkę. :-)
Tylko w sumie nie wiem jak rozwiązać to, że jak się wychodzi to i tak zakładamy mu pampersiaka i żeby znów nie przywykł do lania w niego :ico_noniewiem:
A wychodzenie z kolei bez pampersa to mega ryzyko bo pewnie zlałby się na bank
I co proponujecie?????????

karolas jak ja ci zazdroszczę tego morza :ico_wstydzioch: :-) Im więcej oglądam takich wspaniałych fotek bym bardziej chciałabym pojechać nad morze i w sumie nie brak kasy nam przeszkadza tylko jakoś tak wszystkiego nie mogę ogarnąć. I nie wiem co by było z urlopem :ico_noniewiem: w końcu nowa praca i wogóle choć z drugiej strony myślę ze szef by nie robił problemu. Kotłuje mui się to wszystko w głowie...
Ale Wy zaliczyliście bombowe wczasy!!!!!! Widać ze odpoczywaliście na maksa i taka wesoła energia od Was bije :-D

Małgorzatka pisze:No rewelacja !!!!!!!!!! Jak to przeczytałam to zaraz mi się humor poprawił :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_smiechbig: :064: gD> gD> gD> :532: :532: Super hasełko!

I o to chodziło moja Droga :-D :-D :-D

MamciaKochana Dla Juleczki!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

02 sie 2008, 16:29

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AMELKI I JULI
kAROLAS ZDJĘCIA SUPER ZAZDROSZCZE WYPADU NAD MORZE I MĘŻA ROMANTYKA

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 sie 2008, 21:09

Dla Juli wszystkiego najlepszego

Małgosiu no wiesz jaka jest sytuacja napięta po powrocie faceta, ale próbujemy własnie to jakos ułożyć. teraz Filka usnął, to biore szybbki przysznic i na randke , hehe nie daleko tylko do siebie na podworko pod drzewko piwa popic, hehehe, romantyka :ico_haha_01: ale nie moge nigdzie pojsc bo malego nie zostawie przeciez a tak co chwilka bede zagolądac

no i taka pogoda tp całymi dniami na dworze a wieczorem nie mam sily nic pisac

Własnie moja ciocia przyjechala do PL w Zory i musze do niej pojechac bo dlugo nie widzielimy sie, ale to tylko na jeden dzien. Oni juz na stale tu cala rodzinka, jako repatrianci

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 sie 2008, 21:35

AGA0406 hm gratulacje za sukcesy nocnikowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Co do wyjsc i pieluszek to własnie tak dziwnie jest z początku bo oni jeszcze przeciez sie zapominaja i tylko dzieki systematycznemu nasadzaniu sobie to układaja. Mysle ze moze na bliskie spacerki mu zakładaj moze tetrową pieluszke i na to tą ceratke zeby na ciuszki nie przelecialo a jak bedzie czul tam mokro to bedzie z czasem wiedziec ze bebe tam jest i nie wolno nawet na dworku sikac do pielusi co?
Ja akurat nad tym tak nie mysle jeszcze co z pieluszka na dwor bo Amelcia coprawda siusia tez juz ładnie wola co jakies 40 minut sisi no łazi po foczke swoja sama i robi sisi ale z kupkami znow gorzej,tak jak przed wyjazdem na wakacje ładnie kupki tez robila na nocnik tak przez wakacje znow jej sie odwidzialo bo nad morzem nie mielismy nocniczka hi hi ;)
I poza tym teraz robi mega luzne zielone kupalki bo zabki idą.
No a ja narazie nie mysle o tym jak to na spacerkach bedzie wygladac bo pozniej jak sie chlodnej zacznie robic to i tak na spacery bede jej zakładac pampersa a jak tylko dotrzemy do jakiegos tam celu nie wiem typu odwiedziny u babci to jej bede sciagac pieluszke i w majtuskach. Oczywiscie pewnie pelno majtaskow na zmiane hi hi ale to pozniej tym sie bede martwic,narazie ciesze sie ze zaczela sama wolac sisi i lata po foke.
No z tym morzem to tez nie wieadomo jaka bedzie dalej pogoda bo teraz kilka dni ochlodzenia idzie a jak wam w gorach dobrze to fajowo tez. My do gor mamy dalej iz nad morze ale i tak wypad długo nam pozostanie w głowach :)
LULUHmmm no to zycze udanej randki i smacznego piwerka ;). A jak tam milość kwitnie ???
DZIEWCZYNY ciesze sie ze podobaly sie wam nasze focie z wakacji
jULENKO MAMCI KOCHANEJ Rosnij nam zdrowa i pogodna,sto lat na te 1,5 roczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

02 sie 2008, 22:06

karolassuper :ico_brawa_01: foteczki,widac ze wakacje udane, a jesli mozna wiedziec to gdzie byliscie bo nie pamietam jak pisalas a pewnie pisalas,no i tez jestem ciekawa co to byl za numer co odwalilas,tez jak ellepati nie zrozumialam.

Wszystkiego Najlepszego dla Amelki i Julcii STO LAT !!! :ico_tort:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

03 sie 2008, 00:07

Hej dziewczyny!
Ja padam dzisiaj, na oczy już nie widzę, Wystawiałam dzisiaj pełno moich rożnych starych książek i zabawek dzieciaków na allegro i padam. Do jutra miłej nocy.

aaaa karolas nie skumałam bo dla mnie takie rzeczy jak przenoszenie śpiochów to natural :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 sie 2008, 11:26

IWONAno my bylismy w Dźwirzynie tj.12km. od Kołobrzegu.
A ten numer co odwaliłam to juz tez ellepati odpisalam hi hi ze chodzilo mi o to ze jak wstawalismy rano po tej 4.00 i sie pakowalismy do samochodu to Amelcia jeszcze smacznie spała wiec jak juz bylismy zupełnie gotowi do drogi to nawet jej nie przebieralam juz i nie budzilam ze jedziemy tylko ją nakryłam kocem całą i tak przeniosłam do samochodu i spała bez pobudki hi hi. Obudzila sie dopiero kolo 9.00 w samochodzie i nie wiedziala co sie dzieje bo przeciez spała w łozeczku a tu budzi sie w aucie prawie nad morzem ;)
ELLEPATI No ja pierwszy raz w sumie numer zrobilam z tym przełozeniem do samochodu bo nigdzie na dalekie trasy nie jezdzilismy to nie bylo potrzeby;)
A co tak wystawialas ksiazki z lat szkolnych czy co?????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość