Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 sie 2008, 21:21

hej!
Coś wczoraj dotrzeć na TT nie mogłam, wybaczcie, ale po tak długiej nieobecności w domu to trochę było i sprzątania i pranie wielkie robiłam i wogóle do znajomych z Agatką pojechałam, skończyło się na tym, że w drodze powrotnej mój mężuś chciał nam pokazać jakieś fajne miejsce nad jeziorem gdzie moglibyśmy pojechać i urwaliśmy miskę olejową, no i klapa następny nieplanowany wydatek buuu....
A na wakacjach było super, szkoda że mój mężuś nie mógł być cały czas z nami ale dojeżał i nas odwiedzął i na weekendy zodtawał, pogoda była raczej ładna, a dwa tygodnie to wprost upalna, mieszkaliśmy z moją siostrą i naszymi dzieciaczkami w domku z dwoma malutkimi pokoikami (takimi 3mx3m) łazienką i malutką kuchnią, ale obok nas było zaraz wielkie plac zabaw no i 300m od jeziorka, odpoczęłyśmy na maksa, wogóle to był wyjazd nieplanowany, nawet nie zdąrzyłam się z wami pożegnać. Po prostu w niedzielę przyjechała do nas Arleta - chrzestna mojego męża i mówi do nas pakujcie się w końcu nas odwiedzicie, no i tak wyszło że w 4 pojechałyśmy, trochę głupio bo Arleta nic od nas nie chciała, a przecież sporo siedzieliśmy w tym Boszkowie i pewnie nie jedna rodzinka by w tym czasie wynajmowała nasz domek...więc kupiłyśmy jej na pożegnanie mikrofalówkę (wspominała że musi wyposażyć domki w te sprzęty) więc zostyawiłyśmy w naszym z kokardką i podziękowanie, ale się cieszyła hihi. No i wstawiam kilka fotek, ale mało bo większość mam u siostry już w laptopie, jutro zgram i wkleję kolejne, chciałam Wam wszystkim powiedzieć że świetne fotki wklejacie,
mamcia Julcia widzę rozwija sie fenomenalnie, kurcze pewnie będzie jakimś naukowcem :-)
karolas ja już coś ci pisałam o Twoich fotkach z wakacji i powiem jeszcze raz są zaje...fajne!!!! aż serce się kraje jak patrze na nie, tylko pozazdroscić, tacy szczęśliwi jesteście na tych fotkach, nareszcie Wam szczęscie sprzyja i oby tak dalej!
Małgorzatka Martunia rośnie jak na drożdżach i widzę że całkiem ładną figurkę dostajesz, laseczka z Ciebie jak nie wiem co :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

to ja może poczytam co mnie ominęło :-)

[ Dodano: 2008-08-05, 21:22 ]
ps. daty na fotkach są złe bo mi się miesiace pomyliły - o dwa wstecz ustawiłam
Ostatnio zmieniony 05 sie 2008, 21:33 przez Dorota.M., łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 sie 2008, 21:27

Mamcia: super że już jesteś i będziesz z nami pisać :)

Juleńka: to po prostu cudeńko, pięknisia, modnisia, śmieszka itd. śliczna dziewczyneczka a jaaaakie ma już włoski, jestem w szoku! Śliczny kolorek i jakie zdrowiutkie!! Podcinałaś już jej włoski??

Co do kreacji to ciągle się powtarzam w tym temacie i powtórzę raz jeszcze że mamusia stroi córeczkę z fantazją, oryginalnie, nie standardowo, wprost cudownie!
Żywe kolorki, ciekawe wzorki, fajne kombinacje i wzorzyste kreacje (ale mi się zrymowało :ico_haha_02: ).

A i domek jak ze snów, super że takie gniazdko macie - obyście jak najwiecej rodzinnych, ciepłych, cudownych momentów w nim przeżyli, wogule dużo, dużo szczęścia na nowej posiadłości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

05 sie 2008, 21:29

mamciakochana witaj po dlugiej nieobecnosci,super ze juz mieszkacie w swoim domku,wspaniale macie widoki, Julka jak zwykle przepiękna na zdjeciach,pieknie sie bawi i w ogole sama slodycz. Tylko tak sobie mysle,ze u was upalow to chyba nie ma, bo na zdjeciach raczej tak cieplo jestescie poubierane.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

05 sie 2008, 21:33

Dziewczyny niestety dziadziuś Myszki odszedł dziś rano... :ico_placzek: Jakie przykre to życie czasami...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

05 sie 2008, 21:34

MAMCIA dołaczam sie do Kajuni i Iwony,ze zdjecia rewelacyjne Julcia urocza.
Faktycznie ubieranie małej gwizdki jest nieco w innym stylu niz tu sa małe damy ubierane praktycznie na jedno kopytko hi hi,fajnie ze masz mozliwosc ją tak kolorowo poubierac u nas w sumie nie widuje takiego typu ciuszkow a jak są to ceny kosmos wiec ja sobie odpuszczam niestety.
Domek uroczy i faktycznie w pieknym miejscu polozony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MYSZKO Tak mi przykro,nassze wyrazy wspołczucia :((((,jestesmy z Tobą,nie wiem co wiecej napisac chyba tyle ze pomodle sie w intencji twojego dziadziusia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 sie 2008, 21:46

Myszko - przyjmij wyrazy współczucia, uwierz wiem jak Ci ciężko [*]
również pomodlę się za Twojego Dziadka

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 sie 2008, 21:54

myszka_f: najszczersze wyrazy współczucia :ico_placzek: ... potrafię wyobrazić sobie co czujesz... w tym roku też odszedł mój dziadziuś :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-05, 21:57 ]
Dorotka: i Ciebie witam kochana po sporej nieobecności :ico_haha_01: Wspaniale że już jesteś, cała, zdrowa i wypoczęta :ico_brawa_01:

Agatka: rośnie jak na drożdżach, cudeńko dziewczyneczka i jakie włoski też duże :ico_oczko: Mała śmieszka, wesolutka widać że jest :ico_brawa_01:

A jak Twoja babcia się miewa??

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 sie 2008, 22:06

kajunia o jak miło że pytasz, z babcią jest już dobrze, to znaczy ma na tyle siły by wszystko sama ze sobą zrobić czyli mycie i jedzenie, nawet do ogórdka wychodzi, ale wiesz strasznie jej się imiona mylą, czasami się powtarza i co njgorsza nie ma dnia żeby mi nie wmawiała czegoś czego nie zrobiłam, dostała też manie hmm...że to co chce musi być zaraz, nie mogę powiedzieć np. za minutkę lub za chwilę bo zaraz wywołuje takie kłótnie, a następnego dnia już tego nie pamięta....są dni co naprawdę mam takiego doła że pół nocy przepłaczę, ale wiem że ona robi mi przykrośc nieświadomie....
masz racje Agatce urosły trochę włosy, robię jej kiteczki ale zaraz je ściąga....
Milenka też dużo urosła, z resztą jak wszystkie nasze dzieci, Milenka to chyba po Tobie taka ładniutka...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 sie 2008, 22:10

Cześc wszystkim

Myszko :ico_placzek:[**] dla Twojego dziadzia :ico_placzek: Tak mi przykro !

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa, dziękuję!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 sie 2008, 22:15

Tak mi przykro z powodu dzidziusia Myszki . jestesmy z Tobą kochana [*][*]

MamciaKochana no sliczne fotki, Juleńka urocza,
no wiem kochana ze jestescie w nowym domku od dawna, to chyba Małgosia mówiła ze jeszcze w pl jestescie :ico_oczko:
a co Julence jest ze piszesz ze chora? przeziebiona?
a ja mam pięknym zaręczynowy pierscionek od paru miesięcy, :ico_haha_01:

Dorotka sliczne zdjecia, piękna Agatka, w tym kostiumie kąpelowym tak dorosle wygląda

Iwonka, w Łodzi też tak dzis wieje, normalnie urwanie głowy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość