Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 lut 2008, 22:20

a my kupiliśmy taki
http://www.allegro.pl/item321648509_par ... amin_.html
zależało nam na dużej pojemności, a ten ma 11l, i żeby podtrzymywał ciepło. U nas to konieczność, bo Arek często wraca później z pracy, dzięki tej funkcji nie muszę podgrzewać, a obiadek czeka cieplutki :-D
my jesteśmy zadowoleni, a przesyłkę otrzymaliśmy szybko i parowar w porządku, z gwarancją :-D
tylko niewiele jest przepisów do gotowania na parze, w necie też mało :ico_noniewiem:

Ika202 pisze:u nas grasował taki psychol próbował wykraść dziecko

takich to trzeba zamykać i nie wypuszczać, ja nawet nie zastanawiam się do czego mu dziecko było potrzebne :ico_olaboga:

kilolek ucałuj Kubusia, niech szybko wraca do zdrówka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lut 2008, 22:41

Agnieś81 pisze:a my kupiliśmy taki
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Agnieś81 pisze:ja nawet nie zastanawiam się do czego mu dziecko było potrzebne :ico_olaboga:
w telewizji mówią że sami nie wiedzą ale podejrzewają że chciał dziecko sprzedać na narządy :ico_olaboga: :ico_placzek: i sami powiedzcie czy nie strach wyjść z dziećmi na dwór ?? niby go mają a teraz moja mama dzwoniła że podejrzewają że to nie ten :ico_noniewiem: idiotyzm

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 lut 2008, 22:49

Też marzy mi się parowar :-) Moja mama się zainteresowała tematem, teraz Lenka zaczyna jeść normalnie więc może będzie prezencik. Poczekam do urodzin (tyle nie miałam to do lipca dam radę) a potem poszukam jakiegoś. Kupi się spokojnie za 150zł, ale taki mało bajerancki.
Widzę, że moja metoda jest powszechnie wykorzystywana. Kilolek - od tego nie schudniesz, ale skóra się robi milsza.
Z tym kurczakiem na parze to jest tak, że trzeba go odpowiednio zrobić - np. z puree szpinakowym z czosnkiem i ryżem - mniam. Nawet Mareczek, który uzyskal ode mnie ksywę "Smażona karkówka z frytkami" (w pewnym momencie żarł to codziennie) mówi, że pyszne. Z resztą zawsze można upiec w folii czy cos.
Kilolek życzę zdrowia Kubusiowi.
A ty IKA się uspokuj 92 w biodrach to ja miałam 5 kg temu i mówiłam, że są za wąskie. Poza tym pamiętaj, że w tych idealnych wymiarach jest 90 więc blisko.

[ Dodano: 2008-02-29, 21:57 ]
A ja nie pamiętam kiedy nosiłam 36. Od iluś lat 38 (potem schudłam ale urosłam więc dalej 38). Teraz noszę 38/40.
O pamiętam buty 36 miałąm w drugiej klasie podstawówki!!!!

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lut 2008, 23:03

za zanim zaszłam w pierwszą ciąże nosiłam rozm.34-36 i ważyłam 48 kg a buciki nadal noszę roz.36-37 no chyba ze zimowe to 38

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

01 mar 2008, 09:42

ja przed pierwszą ciążą ważyłam 52-54kg i nosiłam rozm.38, a po urodzeniu Jaśka, po ok. 9 mies. ważyłam już 50kg i zmieniłam rozmiar na 36 :-D Jak na razie do mojej wagi brakuje mi jeszcze 5-6kg no i oczywiście 20cm w talii :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 mar 2008, 10:08

Ika202 pisze:w telewizji mówią że sami nie wiedzą ale podejrzewają że chciał dziecko sprzedać na narządy :ico_olaboga: :ico_placzek: i sami powiedzcie czy nie strach wyjść z dziećmi na dwór ??
o Boże Święty :ico_olaboga: a ja jak mały sklepik i się wózek nie mieści to zostawiam przed sklepem i wchodzę na chwilkę :ico_olaboga: już w życiu tak nie zrobię. Od dzisiaj robię zakupy tylko w marketach! Myślałam, że takie rzeczy to tylko na filmach.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 mar 2008, 13:54

dziewczyny przestańcie się tak przejmować tymi wymiarami :ico_olaboga: Spokojnie mamy jeszcze czas żeby zgubić te zbędne kilogramy, do lata jeszcze daleko. Myślę że trochę konsekwencji i będzie ok :ico_oczko:
Ja też mam jeszcze brzuszek który niezbyt mi się podoba ale to dopiero 3-4 miesiące po porodzie więc nie ma się czym przejmować.
kilolek, ja też mam ponad 100 w biodrach i się tym wcale nie przejmuję. Mi osobiście podobają się duże tyłki i nie mam zamiaru pracować nad mniejszym , no może bardziej jędrniejszym ale to wszystko jest do wypracawania.
Janiolek, podaj przepis na te puree bo ja bym chętnie zjadła. Już mam dosyć gotowanego kurczaka z marchewką i ryż :ico_noniewiem:
A te parowery to świetna sprawa. Sama się nad takim zastanawiam. Ja aż tyle co Agnieś81, to nie wydam ale taki jak znalazła IKA czemu nie, zresztą zasada ich działania jest taka sama.
Wczoraj byłam w szkole na seminarium a mój Maciek siedział z małym. Jak wróciłam to był taki wściekły bo Tymek mu płakał chyba przez godzinę. Śmiać mi się chciało bo w końcu przekonał się jak ja mam codziennie :-D miodzio :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

01 mar 2008, 16:36

Evik.kp pisze:Śmiać mi się chciało bo w końcu przekonał się jak ja mam codziennie miodzio

właśnie :-D niektórzy faceci to myślą, że to prosta sprawa zajmować się dzieckiem i domem. Arek wie co to znaczy i boi się sam zostawać z Adasiem w domu :ico_noniewiem: i mogę wyjść z domu dopiero jak nasz Kaczorek śpi.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 mar 2008, 17:13

No dokładnie! Ja to przeciez "nic nie robię w domu" tylko sobie siedzę i najpewniej telewizję oglądam. A jak dzisiaj rano robiłam krokiety i Artek miał się małym zajmować to po 1,5 godzinie już krzyczał, że nie ma siły :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 mar 2008, 23:00

Agnieś81, Evik.kp, kilolek, dokładnie to samo. A to, że zrobię zakupy, które doniosę do domu mając jeszcze dodatkowe ruchome 5kg w chuście, posprzątam, pozmywam to już jest dramat. Rozumiem, że on pracuje 11 godzin, ale on siedzi w sklepie, albo jedzie do klienta i mu za to płacą. Mi za to nikt nie płaci no chyba, że policzę 100zł tygodniowo od mamy, które dostawałabym bez wychowywania dziecka i sprzątania, tylko ucząc się. Faktycznie nie zawsze zrobię obiad. Dlatego, że np. ja na szybko zjem warzywka z kuskusem a Marek tegi nie strawi. I ma pretensje...a jak już zrobię obiad to on nie jest głodny. No i jaki sens?? Dziś przyszedł wcześniej, mówię mu żeby się Lenką pozajmował, bo chcę umyć lodówkę i takie tam. Stwierdził, że dziś sobie pogra na kompie i jutro się nią zajmie. A nonono a nie zajmie. Chyba pojdę na pół dnia na spacer, żeby nie miał wyjścia.

Evik.kp, Poszukaj na mrożonkach na pewno wygrzebiesz puree szpinakowe. Do obiadku potrzeba: Pierś kurczaka , szpinak, ryż, czosnek(może być MINI kosteczka czosnkowa) i sól. Lekko tłuczesz kurczaka i solisz go lekko. Gotujesz wodę na ryż, wrzucasz ryz, na to kładziesz sitko i na to kurczaka i przykrywasz. Na patelnie dajesz zgnieciony czosnek i 150-200g puree szpinakowego (na 2 osoby), ewentualnie dajesz szpinak i kiedy się rozmrozi dodajesz minikosteczke. Dajesz ryż i kurczaka na talerzyk i dajesz na kurczaka szpinak.

[ Dodano: 2008-03-01, 22:23 ]
Agnieś81 pisze:niektórzy faceci to myślą, że to prosta sprawa zajmować się dzieckiem i domem

Myślą, że to proste zadanie dla Ciebie i w ogóle się nie zmęczysz, ale oni już się nie podejmą. Dziś powiedziałam Markowi, że ja mogę za niego posiedzieć w pracy tylko niech on się zajmie domem. Zażyczł sobie tanio 2 stówki. To też podliczyłam mu za sprzątanie, gotowannie i opiekę nad dzieckiem. Najgorsze jest to, że poza domem są jeszcze studia. Dla niego to nic. Dam sobie radę, nie.
Kiedyś powiedziałam mu, że musi iść za miesiąc z Lenką do nefrologa bo ja mam wtedy egzamin. Dwa dni przed wizytą oświadczył mi, że on musi się z Pawłem (swoim wspólnikiem) spotkać i on nie ma czasu. Potem ma pretensję, że ja się wkurzam, mam doła, itd.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość