Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 sie 2008, 11:16

delfi1 dla Olci :ico_tort:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

09 sie 2008, 11:28

mojamaja.corcia i jagna30 dzieki :ico_oczko:
jagna30 nie zadowolona, bo wogole nie interesuja sie pacjentami, jak cos chcesz szukasz kogos i odsylaja cie od jednej poloznej do drugiej.... :ico_zly: pozatym wszystko z laski mowia i robia....jak o cos prosisz to mozesz sobie czekac, bo one maja zawrot glowy i nie maja czasu...ja nie wiedzialam jak mala karmic i prosilam kogos to przez dwa dni nikogo nie bylo, raz polozna od dzieci mi przystawiala mala, ale powiedziala ze to ich tu na oddizle jest praca...pozatym pacjentki czekaja na korytazu na lozka by sie zwolnily po porodzie na wozkach tragedia :ico_puknij: tylko tyle ze remont, ale klasy napewno tam nie ma i nie wiem po co sie oglaszal a nawet dobrego sprzetu nie maja ktg...porazka i bad sluchu nie zrobili malej bo popsuty aparat :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 sie 2008, 11:33

delfi1, dlatego ja idę rodzić do Miejskiego...jak byłam na KTG,połozne miłe i odpowiadały na pytania. :ico_sorki: bez żadnej łaski.

Współczuję w takim razie takiej znieczulicy...

[ Dodano: 2008-08-09, 11:36 ]
No nic będe uciekać...trzeba zrobić jakieś zakupy.

Wpadne póżńiej.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

09 sie 2008, 11:38

Witam moje :ico_ciezarowka:
Miałam strasznie ciężką noc, nie mogłam spać, walałam się z boku na boku a brzuch to mnie tak bolał że paranoja. Nie wiem co się dzieje, bo teraz mnie nie boli. Nie mam pojęcia czy to przez sen, czy jakaś siła sugestii że to już :ico_noniewiem: :ico_placzek:

delfi1, jak ja c zazdroszczę że jesteś już po :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: , aż mi wstyd :ico_wstydzioch:

Gie spokojnie, tak jak Jagna pisze. przecież musimy sie rozpakować!!!
Wiem, dla mnie to wyczekiwanie jest nie do wytrzymania a ja mam jeszcze 12 dni do terminu. Będąc na Waszym miejscu chyba bym włosy z głowy sobie rwała :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-09, 11:43 ]
Z opinii kobiet, które rodziły w tym szpitalu w którym ja chcę, podobno opieka jest rewelacja. Położne super, a jedna lekarka jak tylko cie dotknie w szyjkę to po 3 minutach masz skurczę - ręce które leczą :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A przy jednym lekarzy to kibitki rodzą w sumie po 2-3 godz - zastanawiam się czy nie skontaktować się z nim, ewentualnie dać mu w łapę i jechać rodzić, nie czekając na mojego gin jak wróci z urlopu. Obawiam się tylko że ten lekarz nie będzie chcial, bo mój gin jest ordynatorem tego oddziału :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek:

Posprzątać troszkę muszę, a obiadu nie będę gotować bo P. nie będzie na obiedzie - będzie na kolacji więc coś zrobię, ale później.

Naraźko :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

09 sie 2008, 13:46

Hej

delfi1, sto lat dla Malutkiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Zostało 7 dni, ja nadal w dwupaku :ico_noniewiem: narazie nic się nie rusza, prócz bóli brzucha nic nie wskazuje na zbliżający się koniec :ico_placzek:

Jagna jak fajnie, pewnie we wtorek urodzisz. A my...? :ico_noniewiem:

Powiem Wam, ze jak tak obserwuję to wszędzie tam gdzie nie ma nawału rodzących to jest dobra opieka. Tylko niech przyjedzie więcej pacjentek- wszędzie zaczyna się coś walić i robi się popłoch. Trzeba trafić w dobrym momencie.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 sie 2008, 14:03

sensibel, we wtorek,albo środę :ico_brawa_01:
Zależy czy mnie ruszy od razu :ico_sorki: oby..................

Ale jak tylko sie urodzi dam Wam znać :ico_oczko: :ico_oczko:

Idę oglądać pływanie(jestem miłośniczką tej dyscypliny sportowej).

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

09 sie 2008, 14:31

Witam w sobote .Troche pozno ale u nas zawsze urwanie glowy w weekend. Zakupy porzadki itd.Wlasnie udalo mi sie wyslac tate z corcia na pole a ja sie pobycze bo juz ledwo sie turlam chodze juz jak hipopotam :ico_olaboga:

Dziewczyny przyjdzie na nas pora moze nasze dzieciaczki czekaja na chlodniejsze dni :ico_sorki: :ico_sorki: Zeby ysie nie meczyc w upalach :-)

Delfi Sto lat dla malutkiej :ico_tort: Czas szybko leci ani sie obejzysz a bedzie biegac :-) :-)

Nic lece polezec troche poki nikogo nie ma bo mi zaraz krgoslup peknie :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

09 sie 2008, 15:08

Ale jak tylko sie urodzi dam Wam znać :ico_oczko: :ico_oczko:
Liczymy na to że jakoś dasz nam znać.

U mnie pojawiła się szansa urodzenia w przyszłym tyg (ale tak na moje widzi mi się). Nie wiem czy tylko lekarz się zgodzi, bo nie jest moim prowadzącym. Będziemy kontaktować się z lekarzem w poniedziałek i zobaczymy co nam powie - obym mogła już urodzić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Powiem Wam, ze jak tak obserwuję to wszędzie tam gdzie nie ma nawału rodzących to jest dobra opieka. Tylko niech przyjedzie więcej pacjentek- wszędzie zaczyna się coś walić i robi się popłoch. Trzeba trafić w dobrym momencie.
Ten szpital o którym pisałam też miewa nawały pacjentek, ale tam zawsze była super opieka. Na szpital w moim mieście mówią "rzeźnia" i na bank nie będę w nim rodzić, choć nie ma tu wiele pacjentek. Wydaje mi się że nie ma na to reguły. Jest szpital i szpital :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 sie 2008, 15:19

szkrab, hehehheh.a ja juz myslałam że cos się zaczęło u Ciebie dziać :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-09, 15:35 ]
Idę sie położyć...coś słaba jestem... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

09 sie 2008, 17:13

ciekawe co z Gie ???

Coś ostatnio nasze forum przymilkło - szkoda :ico_noniewiem:
Czyżbyśmy nie miały siły na kompa???

Ja też w takim razie idę poleniuchować.
Brzuch mnie na dole boli cały czas i w ogóle jakoś dziwnie się czuję, tak nieswojo :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość