Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 sie 2008, 12:23

Kajunia fajnie ze juz Milence lepiej :ico_sorki:

kingas, witaj :ico_haha_02: Dużo zdrówka dla Miloszka

Wszystkiego najlepszego dla trzech naszych księzniczek Agatki, Ali i Asi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 sie 2008, 12:48

Kajunia dobrze ze Milenka juz sie lepiej czuje. i dobrze ze spi, przespi to chorobsko.

Malgorzatka o jacie! ale historia, dobrze ze w pore zareagowalas.

Qunick fajnie macie, a my tu w centrum miasta do lasu daleko i tylko raz na ruski rok taki piknik nam sie uda zrobic

Ania synowa przesliczna. bede inne dziewczyny od Tymka odganiac:)

kingas duzo zdrowka dla Tobiaszka

wszystkiego naj naj dla Agatki, Ali i Joasi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-08-11, 12:49 ]
karolas trzymamy kciuki i mam nadzieje ze tym razem napiszesz nam ze masz prace na 100%

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

11 sie 2008, 14:17

Hej dziewczyny dzieki za zyczonka dla Miloszka, ja tez mam nadzieje ze mu przejdzie choc wlasnie mierzylam mu temp. i znowu ma juz 38,4 zobaczymy co bedzie dalej i pewnie dam mu cos na zbicie, dzwonilam do lekarza i kazal mi troche go przetrzymac a jutro znowu na kontrol, kazal tez zrobic wyniki moczu. Mam nadzieje ze nic groznego mu nie bedzie naprawde sie boje.
Kajunia a Twojej malej juz zupelnie minela goraczka a jesli nie to jak dlugo ja trzymala tylko przez ta jedna noc?

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 sie 2008, 14:24

Kajunia a Twojej malej juz zupelnie minela goraczka a jesli nie to jak dlugo ja trzymala tylko przez ta jedna noc?
Tak, na szczęście zupełnie minęła. Dwa razy w nocy podałam Panadol i już teraz nie daję bo Milenka czuje się dobrze, nie ma już temperaturki dzięki Bogu, szybko przyszła i szybko poszła :ico_sorki: :ico_sorki:

Twój Miłoszek długo gorączkuje, ciekawe czemu?? A może dopiero teraz przechodzi trzydniówkę??

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

11 sie 2008, 16:41

Hej dziewczyny! U mnie Cezar chory, ma temperaturę, w nocy też już miał nie ma apetytu, jestem niewyspana, wykończona :(

Dziękuję za życzonka dla Boryska :) Wczoraj była imprezka imieninowa, rodzinka przyjechała :) Jak znajde chwile zgrm foty z aparatu.

Mam nadzieję, że Boryse się nie zarazi :(

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 sie 2008, 19:08

Hejka
Pamiętacie mnie jeszcze???????????? :-)

Ja znów na pół sekundki :ico_zly:
Dopiero dotarłam do domu i szybciutko wpadłam żeby do Was zajrzeć a tu tyle naklikane :ico_olaboga: Postarałyście się moje Drogie hihi

Obiecuję zajrzeć ajk usnął te moje dwa szoguny, bo strasznie mi Was brakuje :ico_placzek:
A ja nie mam czasu nawet do kompa usiąść.
Jak nie zasnę na siedząco to będę wieczorkiem

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 sie 2008, 20:30

ellepati, duzo zdrówka dla Cezarka

qunick, jakoś dziwnie cytowanie selektywne Ci wyszło , bo to ja chyba napisałam ze wieczór mile byl spedzony, a u Ciebie wyszło ze Małgorzatka :ico_haha_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 sie 2008, 21:07

hej

Mamy nowe forum !!!!!!!!!!!

Możemy się przenosić moje kochane !!!!!!!!!!!!

Administrator zrobił mnie moderatorem ..mam nadzieje, że się nie gniewacie :ico_sorki:

I nazwe też sam wybrał więc z góry przepraszam :-D "POGADUCHY U MAŁGORZATY" się zwie ..lekko taka nazwa nie ten teges ale to nic..nie odemnie to już zależało :-D

[ Dodano: 2008-08-11, 21:10 ]
Widze, że napady gorączki u naszych dzieci ..czyżby wirus jakiś czy ząbki ?????????? No to i ja się przyłączam ... Wojtuś dziś ma gorącze od rana :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: Rano miał 38,5 a na sam wieczór 39 stopni .. :ico_noniewiem: Zapodałam panadol... Zdróweczka życzę..

Zapraszam na prywatne forum ..tylko nasze ..wyłącznie nasze!!!!!!!11 :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 sie 2008, 21:12

M szczoje chłopaki się kapią a ja choć parę słówek skrobnę.
Przed sekundą przez własną głupotę oderwałam 1/4 tipsa wraz z moim paznokciem :ico_szoking: Boli jak cholera.

Najpierw STO LAT DLA NASZYCH 1,5 ROCZNIAKóW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Dla wszystkich Chorutkich dzieciaczków życzonka powrotu do zdrówka!!!

Doczytałam kolejne bilansiki i są naprawdę wypasione!!!!!!!!!! Super!
Pięknie opisujecie Nasze smyki :ico_brawa_01:
A ja tkwię dalej w przekonaniu że raczej nie zdążę Wam opisać dokonań mojego dziecka z braku czasu. :ico_placzek:

Co do zamknięcia wątku jestem za!!!!!!!!!!!!!!! Nikt nie musi czytać co my tu piszemy tak będzie bezpieczniej!

Karolas pięknie wyglądaliście na weselu! A ty po prostu bomba i rewelacja!!! Cud malinka !!! :ico_brawa_01:

Małgosiu no moim zdaniem potraktowali cię oględnie bez zbytniego zainteresowania Twoim przypadkiem :ico_puknij: Myślałam ze przyłożą się do Twojej sprawy bo dla mnie to ona jest godna ukarania tych co zawinili!! :ico_zly:
Brawa dla Martusi za obracanie się na brzuszek :ico_brawa_01: Silna dziewuszka ci rośnie!!
A ta historia z bateriami po prostu koszmar :ico_szoking: :ico_olaboga:
Nasze dzieciaki są po prostu nieobliczalne :ico_szoking: To normalnie jest nie pojęte co potrafią wymyślić :ico_olaboga: Dobrze że wszystko szczęśliwie się skończyło :ico_sorki:

Kelly super fotki!!!! Tymuś strasznie zmężniał taki poważny chłopak się z niego zrobił. Ekstra!!!
A Twój tatuaż Rewelka, bardzo bardzo mi się podoba. Piękny jest!!!!!

Ania0807 Fajnie że sobie odpoczęliście i foteczki urocze!!
Ja też ostatnio mam mało czasu żeby skrobać tu parę choćby słówek ale staram sie być na bieżąco i w razie potrzeby pomóc jakby trzeba było. Albo wesprzeć dobrym słowem :-)

Ellepati Spóźnione życzenia dla Boryska :ico_wstydzioch: Niech chłopak rośnie zdrowo :ico_buziaczki_big:

Małgorzatka a czy my tu dalej będziemy pisać o naszych Lutowych Dzieciaczkach jakby nie było????????
Kurczę żebyśmy rozdowjenia jaźni nie dostały hihi

[ Dodano: 2008-08-11, 21:14 ]
Tylko teraz nam jeszcze daj uprawnienia do tego wąteczku cio?? :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 sie 2008, 21:16

aga0406 Tak, dalej. tylko jest to prywatne forum i nikt nie bedzie poza naszymi dziewczynami ani go widział, ani nie będzie mógł pisać... jest tylko i wyłącznie nasze... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-11, 21:17 ]
Tylko teraz nam jeszcze daj uprawnienia do tego wąteczku cio??
No własnie..zastanawiam się jak..zaraz ide obczaic baze... ! :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości