Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 sie 2008, 22:30

mmarta81, ja wlasnie ubralam sie w moje dziny z przed ciazy, wlazlam w nie, choc dodam ze to byly luźne spodnie teraz sa na wcisk :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-22, 22:34 ]
zaraz jedziemy ta opone zalatwiac , znajomy ma podobno ale nie wiadomo czy jakies sruby beda pasowaly :ico_noniewiem: . a potem czeka mnie calonocne czuwanie i wydzwanianie do niego w czasie trasy :ico_noniewiem: , potem caly dzien bo wroci jakos ok. 22 :ico_noniewiem: , kurde boje sie :ico_noniewiem: , jesli jeszcze nie pojdziecie lulku to do pozniej :-D ,ja bede tu pewnie strózowac cala noc :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sie 2008, 22:34

mmarta81, ja wlasnie ubralam sie w moje dziny z przed ciazy, wlazlam w nie, choc dodam ze to byly luźne spodnie teraz sa na wcisk
no to masz fajnie bo ja nawet nogi nie wloze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 sie 2008, 00:21

mamy opone :ico_sorki: , choc o tyle bede spokojniejsza :ico_sorki: , ale i tak pewnie bede czuwac cala noc :ico_noniewiem: (reszte nocy :-D )

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 sie 2008, 09:29

:ico_haha_02: dziendoberek :ico_haha_02:
adia26to super ze macie te oponki :ico_brawa_01:
Boze co godzine sie budze w nocy :ico_olaboga:
jeszcze sasiedzi byli na imprezie i o 2 w nocy latali spici po ogrodzie ze swieczkami i wrzeszczeli :ico_puknij: debile a jak pozamykal;am okna to myslalam ze sie udusz :ico_zly:
Zaraz im zaserwuje muze na maxa w podziece :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 sie 2008, 10:34

Dzien dobry dziewczynki :-) Witam Was na wpol oswojona z wczorajsza wiadomoscia,jeszcze nie do konca ale juz po pierwszych przemysleniach :ico_noniewiem:
Adia!!!!!!!!!!!Jak ja Ci zazdroszcze ,ja w moje dzinsy nawet duzego palca od nogi nie wloze ,przytylam 20 kilo,jestem gruba jak prosie.Dzieki Bogu moj sluszny wzrost troszeczke to maskuje,ale moge sobie teraz podawac rece z Angielkami na ulicy.Na szczescie one bywaja jeszcze grubsze,chociaz to dla mnie teraz marne pocieszenie :ico_placzek:
jeszcze sasiedzi byli na imprezie i o 2 w nocy latali spici po ogrodzie ze swieczkami i wrzeszczeli
No to piekna nocke mialas,ja ostatnio spie jak zabita a budze sie spuchnieta jak nie wiem bo nie chodze juz w nocy do kibelka :ico_noniewiem: Martus teraz mamy wytlumaczenie dlaczego te nasze dzieci tak podobnie sie zachowuja,co? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Po prostu grzeczne dziewczynki i tyle :ico_haha_01: Ciagle jeszcze to do mnie nie dociera za bardzo,nie przechodzi mi jeszcze przez gardlo "ONA"ale to kwestia czasu :ico_haha_01: Dobra musze jechac do sklepu,odezwe sie pozniej!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 sie 2008, 11:36

Hej hej witam sie i ja :-D
adia26to super ze macie te oponki
od razu sie uspokoilam i nawet pospalam :ico_brawa_01: (tzn. nikt mi do ucha nie chrapal :-D )
Adia!!!!!!!!!!!Jak ja Ci zazdroszcze ,ja w moje dzinsy nawet duzego palca od nogi nie wloze ,przytylam 20 kilo,jestem gruba jak prosie.Dzieki Bogu moj sluszny wzrost troszeczke to maskuje,ale moge sobie teraz podawac rece z Angielkami na ulicy.Na szczescie one bywaja jeszcze grubsze,chociaz to dla mnie teraz marne pocieszenie
Nie ma czego jeszcze tydzien i w nic nie wejde :ico_noniewiem: , jakies żarłoczne to moje dziecko ostatnio :-D , a wiecie mamusia dla dobra niego nic sobie nie odmawia :-D , wlasnie jem na sniadanko biala czekolade :-D zagryzana ogorkami malosolnymi :ico_szoking: i chlebek za smaloszkiem :ico_noniewiem:
Miszka jeszcze kilka dni :ico_sorki: ,i bedzie juz tylko malutka w twojej główce :ico_brawa_01: i juz bedziesz sobie wyobrazac jak ubierasz ja w sukienusie i robisz jej kiteczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

23 sie 2008, 12:38

Witam kobitki,pozwolcie ze zabiore glos,ale nowina Pati mnie zaszokowala.JA zagladam i wlosy mi deba staja.Wiem co czujesz,nastawienie na chlopca a tu dziewczynka.Dokladnie bylo u mojej siostry,wszyscy czekali na chlopaka a tu dziewucha sie urodzila,ktora teraz chyba robi na zlosc i interesuje sie wszytskim tym co plec przeciwna:-) :ico_noniewiem:
Ale ja wam tez cos powiem.Mi lekarze tez mowili prawdopodobnie chlopczyk,wogole to kazda znajoma i kolezanka gdy tylko spojrzala to typowala ze napewno nie dziewczynka bo za ladnie wygladam,a dziewczynki ponoc urode zabieraja.
TYdzien temu w piatek,mialam bardzoczeste twardnienia brzucha,ktore wystepowaly w odstepach kilkuminutowych i trawly przez wiele godzin,pojechalam do szpitala .TAm zrobiono mi wszytskie mozliwe badania,wyniki,pomiary,cisnienie,usg i lekarka stwierdzila ze typuje na dziewczynke :ico_szoking: :ico_szoking: I teraz mam wielki dylemat,poniewaz do tej pory tez obstawiano chlopca.
NA szczescie mam troszke nautralnych ciuszkow wiec gdyby byla niespodzianka to az tak zle by nie bylo,a co do plci to dla mnie nie odgrywa to roli,wiec zbytnio sie tym nie przejelam.Ale dziwne odczucie.
Dzidzia zeszla juz do dna miednicy i lezy nisko.Moge sie szybciej rozsypac,ale choc dwa tygodnie musze jeszcze wytrzymac,potem hulaj dusza :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

23 sie 2008, 14:50

witam dziewczynki! :-) u nas sie wypogodziło! od rana mam faze i sprzątam-generalnie!! :ico_brawa_01:

ale nowina Pati mnie zaszokowala.JA zagladam i wlosy mi deba staja.Wiem co czujesz,nastawienie na chlopca a tu dziewczynka

to chyba u
miszki zaszła pomyłka!! a tak wogóle to GRATULACJE DZIEWCZYNKI :ico_prezent: dobrze kochana że masz jeszcze troche czasu aby sie oswoić z tą myślą! powiem ci szczerze ze ja tez mam wątpliwości chociaż dwa razy wyszło jak byk ze chłopczyk-widocznie!!! ale często słyszałam o takich pomyłkach że właśnie myśląc że to chłopczyk urodziła sie dziewczynka :ico_noniewiem: ja juz sie nastawiłam na chłopca także mam nadzieje ze u mnie takiej pomyłki nie bedzie :ico_sorki: powiem ci ze na początku byłam zła bo chciałam drugą dziewczynkę-żeby moja córcia miała siostre-bratnia duszyczke ale jest braciszek i juz sie z tym oswoiłam!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 sie 2008, 15:30

:ico_haha_02: ja juz po zakupach ale niestety przed robieniem obiadu
wogole to ma shize ze mam skurcze co 30 minut :ico_szoking:
jestem zalamana :ico_puknij: to chyba podswiadomosc
Wogole te skurcze to mnie caly brzuch boli nie na dole :ico_noniewiem:
jeszcze troche i sobie wmowie ze mi wody odeszly :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 sie 2008, 17:01

JA zagladam i wlosy mi deba staja.Wiem co czujesz,nastawienie na chlopca a tu dziewczynka.
No dokladnie tak sie poczulam jak uslyszalam.co innego nawet w polowie ciazy,ale jak juz wszystko gotowe tylko czekasz na swojego synka,a tutaj prosze :ico_haha_01: ja musze teraz inne dziecko pokochac-powaznie :ico_noniewiem: To tak jakbym szybka ciaze przezyla teraz ,taka wiecie kilku tygodniowa,bo tyle mam czasu zeby to ogarnac :ico_noniewiem:
to chyba u miszki zaszła pomyłka!! a tak wogóle to GRATULACJE DZIEWCZYNKI
No wlasnie :ico_placzek: u mnie a nie u Pati,ona bedzie miala swojego syncia,a ja nie :ico_placzek: Ale dziekuje Ci kochana za gratulacje.U mnie cala rodzina sie cieszy jak nie wiem,bo same chlopaki sa,wiec jak tesciowa uslyszala to mi sie rozplakala do sluchawki ze szczescia :ico_sorki:
ja juz po zakupach ale niestety przed robieniem obiadu
Ja tez ide teraz jakis objad zrobic.A najwazniejsze,ze moj Artur juz sie pogodzil ze bedzie dziewczynka i widze ze mu to duzo latwiej niz mi przyszlo :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość