ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

24 sie 2008, 16:54

Natalia, ja bym na Twoim miejscu tak od razu sie nie poddawała... teraz we wrzesniu wiele miejsc w przedszkolach sie zwolni wiec moze udałoby Ci sie uprosic zeby przujęli Oskarka... kurcze szkoda byłoby zatracić tą prace...

Jezeli chodzi o jakies wyjscia z moim Piotrkiem to nawet gdyby cos takiego mi zaproponował (a nie sądze) to i tak bym nie poszła bo strasznie mnie drażni ostatnio i nawet za bardzo patrzec na niego mi sie nie chce... ja nie wiem gdzie ja mialam oczy jak zdecydowałam sie z nim mieszkac :ico_zly: drażni mnie i juz...

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

24 sie 2008, 21:36

Ech... z tymi nianiami to tak jest teraz, u nas życzą sobie 4,50 _5 zł za godzinę, to ja tez takiej stawki nie zarobie , przynajmniej nie blisko domu :ico_olaboga: sama sie zastanawiam, czy nie wziąć sobie jakiegos dzieciaczka do pary do opieki, ale chyba na dowożenie nie byłoby chętnych :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

25 sie 2008, 07:37

Ja tez sobie tego nie wypbrazam, przy majce mozna oszalec a co dopiero przy dwojce :ico_olaboga: chociaz moi znajomi mają dziewczynke 16-to miesieczna a zaczeli staranka o druga dzidzie... ja w ogole nie lubie prac domowych, robie to na siłe, wiec co to by było gdybym miala dwoje dzieci :ico_olaboga: :ico_chory:

Maja wczoraj dostała znowu Nurofen i spała całą noc :-) zauważylam, ze jak ida jej zeby to dostaje kataru :ico_szoking: tak było przy 3-kach, 4-kach i teraz 5-kach...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

25 sie 2008, 08:57

Gabrysiu, jeszcze zostały jej do kompletu trzy 5-ki i bedzie spokoj :ico_sorki: a jak z 5-kami u Emilki? Bo ona zawsze przodowała w tym temacie :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 sie 2008, 09:55

dziendoberek

no ja niestety musze zrezygnowac z pracy bo zadnej opiekunki nie znalazlam a do dzis mam odpowiedziec dyrektorce przedszkola :ico_noniewiem: ...trudno

moze wlasnie pomysle nad wzieciem do opieki drugiwego dziecka...u nas roznie jest i wiele matek wozi wlasnie dzieci do opiekunek...sprobowac mozna zawsze,..na waciki bede miala hehe :ico_haha_01:

ja zaraz zabieram sie za porzadki bo poki co prasowalam wielka sterte i juz koncze...za chwile tez malego klade spac i zabieram sie za reszte roboty..od rana meczylam sie z intalacja i uruchomieniem maszyny wielofunkcyjnej bo musielismy kupic bo nasze 2 drukarki zepsute :ico_haha_01: ..no udalo sie i nawet dziala hehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 sie 2008, 10:23

kto wie być moze..
poki co umiescialm ogloszenie ze zajme sie innym dzieckiem...moze tu ktos chetny sie znajdzie :ico_haha_01: zawsze by dodatkowych pare grosikow bylo :ico_haha_01:

Oskar ma na razie jedna piatke i tov nie cala tylko kawalek jej widac, jakos tak sie zatrzymala :ico_noniewiem:

ide klasc mojego brzdaca spac i biore sie za porzadki bo burdel mam jak nie wiem co :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

25 sie 2008, 13:46

Gabi pisze:bym chyba nie dała rady jeszcze jednym dzieckiem sie zajmowac
je też się powstrzymuje, bo Michałek bardzo jest absorbujący :ico_olaboga: tyle,że nie mieszkam sama i tak tego nie odczuwam :ico_sorki: Tak naprawdę , to przydało by mi się jakies takie 4-5 letnie dziecko :ico_haha_01: ,bo Michałek jak dorwie do zabawy swoich kuzynów to ja mam już święty spokój :ico_haha_01:
Co do drugiej dzidzi malutkiej, to sobie tez przy Michałku na razie nie wyobrażam :ico_szoking: , ale dzieci są różne, moja koleżanka ma takiego dzieciaka jak Michałek, a teraz urodziła drugie, ale ma super, bo maluszek tak samo jak starszy przesypia całe noce, jest bardzo spokojny, prawie na ręce go nie bierze :ico_szoking: a starszy do tej pory śpi 2 razy w dzień i o 20.00 już zasypia na noc :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 sie 2008, 17:12

no i tak jest co dziecko to inne, dlatego dzieci nie ma co porownywac bo kazde to male indywiduum :ico_haha_01: ...

moj czortek ma dzis dzien smieszka, smieje sie jak oszalaly...

co do drugiego dziecka to akurat teraz jakbym zaszla w ciaze to akurat moglo by byc bejbi ale i tak jeszcze szkola mi zostala wiec odpada... a gdy pomysle o mgr to juz w goole chyba moja decyzja sie odlozy na dalszy plan :ico_noniewiem: choc roznie to bywa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

25 sie 2008, 18:53

Natalia szkoda ze nie wyszło z pracą... no ale moze za rok trafi sie jeszcze lepsza okazja :-)

U nas jesli chodzi o drugiego maluszka to nic sie nie zmieniło- nie planujemy...

MOja córeczka dziś troche chorutka (znów :ico_placzek: ) ma katarek i ogolnie widze ze zle się czuje. Wczoraj bylismy na spacerku i wiało troche- no i ją przewiało. Mam nadzieje ze nie bedzie mi gorączkowała i szybko to jej minie :ico_sorki: :ico_sorki:

U mnie w pracy już ostre przygotowania do rozpoczęcia- zabawki juz poukładane, sale odświeżone.. za tydzien się zacznie :ico_noniewiem: płacz i ciagłe pytania: A przyjdzie moja mama? A kiedy moja mama przyjdzie?

heh rok temu była taka sytuacja, płacze mi chłopczyk ( domysliłam sie ze o mame) i pyta sie ciagle kiedy po mnie przyjda? i płacze i płacze, aż siny z tego płaczu. Ja mu mowie ze mama po sniadaniu po niego przyjdzie, ze ma nie płakać. Ten popadł w jeszcze większą histerię. Aż wkońcu wystękał, że on nie chce zeby mama przyszła po niego, bo ma TATA przyjsc... dzieciaki są niemożliwe.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

25 sie 2008, 18:53

Natalia, dziękujemy Wam bardzo, bardzo, bardzo za karteczke dla Mai :ico_buziaczki_big: nawet nie wiesz jaki Piotrek był zaskoczony jak otworzył skrzynke, zaraz do mnie zadzwonił i mówi ze Maja dostała list i to aż ze Szczecina :ico_smiechbig: :-D :-D :-D Także Natalia, kartka dla Mai ale i frajda dla mojego Piotrka :ico_haha_01:

Aha, kupilismy dzis Mai na urodziny kłada :-D (wiem, ze pisze sie inaczej, a że nie wiem jak to nie będę kombinowac), na baterie i jak wcisnie guzik to sama jedzie :-D w kazdym razie ma radoche...

[ Dodano: 2008-08-25, 18:58 ]
Kasiu, powiedz mi czy Panie w przedszkolu to tak naprawde pilnują te dzieci? nKurcze pytam bo ja nie wiem jak 2 czy 3 panie moga upilnowac tyle dzieciaczkow... i troche sie boje, ze może ktos uderzy Maje albo cos takiego i cos sie jej stanie... troche mam stracha...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość