Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 mar 2008, 16:12

Jula zasneła a ja spokojnie szykuje obiadek
Asiula, super ze ci sie udało z praca niestety co do ksiazki przychodow i rozchodó to ja ci nie pomogr

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 mar 2008, 18:54

witajcie


ja troszke pózniej was przeczytam ,my po zakupach włosy zrobione ,butki i rowerek kupione :ico_brawa_01: porobie fotki i wkleje potem ,a teraz tylko fryz mam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

troche za jasno mi zrobiła chciałam ciemniej , fotki ciulowe bo sama sobie robiłam na wysiegniecie reki :ico_haha_01: ile sie dało

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

03 mar 2008, 18:57

bardzo fajna fryzurka fajnie wygladasz Beti :-D :-D ale laska>>>>>

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 mar 2008, 19:28

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale lasencja nono no nie pogadasz :-D :-D :-D :-D Bardzo ci ładnie w tych włosach i sadze ze nie sa za jasne

[ Dodano: 2008-03-03, 18:29 ]
noi czekamy na kolejne zdjecia rowerka i bucików

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

03 mar 2008, 20:16

witajcie.


[size=150]Po pierwsze najlepsze życzenia urodzinowe dla Michasia Miniowej [/size] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

U nas raczej średnio.
Maja jest strasznie wysypana i nie ma tu zasady, że małe dzieci lepiej przechodzą ospę niż starsze. Miki był sto razy mniej wysypany. A poza tym te krostki Majeczki są takie ogromne. Pewnie dlatego, że ona jest taka alergiczką i ma bardzo delikatną skórę podatną na wszelkie zmiany.

Becia świetnie wyglądasz. Moim zdaniem nie masz za bardzo jasnych włosów, a juz na zdjęciu to w ogóle nie widać. No , ale skoro sama mówisz to pewnie wiesz :-D i widzisz to inaczej.
Też chętnie poszłabym do fryzjera i coś ze sobą zrobiła, tylko, że chcę dać swoim włosom troszkę czasu na odrośnięcie, bo baaaaardzo dużo włosów mi wypadło. Obecnie łykam silicę i czekam na cud.

W pracy kongo. Z trzech dziewczyn zostałam się sama, bo reszta na L4. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A indeksów do rozliczania mam mam chyba milion ( troszkę przesadziłam).

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 mar 2008, 20:33

biedna Majeczka

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 mar 2008, 23:40

no wiec tak

[size=200]karola[/size] to bajeczny wieczorek miałaś-prawie jak oświadczyny :-) widzisz ,ale masz cudownego i kochajacego mezula :ico_brawa_01:

[size=200]urmajo[/size] biedna :ico_pocieszyciel: za wszyskich musisz zapiepszac ehh....
i[size=200] majunia [/size]bidulka z tymi krostkami oj

[size=200]asiula [/size]ja mam taką ksiazke przychodów i rozchodów ,ale nie wiem o co w niej chodzi ksiegowa mi prowadzi - bo ja pojecia o tym nie mam

teraz fotki

buty takie sobie ,nie było w tych numerach wyboru ,ale BARTEK 104zł :ico_olaboga:

Obrazek
Obrazek

eta moja bryka :-D

Obrazek

Obrazek

uciekaj to moje :ico_nerwusek:

Obrazek

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

03 mar 2008, 23:52

Witajcie :ico_haha_02:
Niemogłam wogóle się wbić na tt,podobnie chyba jak wszycy! Dzionek minął dobrze,zajechałam do mamy,wypiłyśmy kawusie i zjedlismy słodkie ,ubrałam małego i mama poszła mnike odprowadzić ja do kosmetyczki a oni na spacerek! Kumpelka robiła mi pazurki,a ja się odprężałam przy pogaduchach z nią :ico_brawa_01: Jutro miałam jechać do kumpelki co też ma o dwa miesiące młodszego chłopca od Michasi,ale ma ponoć padać,no niewiem zobaczę!

NAJ NAJ LEPSZE ZYCZONKA DLA MICHASIA,DUUUUUUUżO ZDRóWKA,A RESZTA SAMA PRZYJDZIE...

Becia-no,no co za lasencja.Co chcesz od tych włosków masz oki wcale niemasz za jasno :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No a o Patryczku czytałam,bidulek to mało powiedziane,ale tak to jest to był moment,bohe,ale musi cierpieć!!!!

Urmajo-a widzisz u mnie było odwrotnie,Maks miał więcej a Michaś mnie tych bombelków,spoko smaruj bedzie dobrze.Ale może być przez to ze ma ta alergie!

Asiaa-fajowo,ze wracasz na pół etatu,te pare godzinek zklecą raz dwa,ale jakie sianko przynajmniej będzie :ico_brawa_01:

No i na koniec KAROLKA-nie no poprostu tylko ci pozazdrościć,normalnie jak z bajki opowieść :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super.I podziwiam mężulka,że wpadł na taki fajowski pomysł,a jak piszesz był to pierwszy raz to pewnie juz nieostatni!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

04 mar 2008, 07:42

cześć babeczki. chciałabym Wam baaardzo gorąco podziękować w imieniu Michasia i swoim za pamięć i życzonka z okazji pierwszych urodzinek mojego synka. tym bardziej, że właściwie nas na tym forum nie ma :( no niestety praca zawodowa, a po pracy obowiązki domowe nie pozwalaja mi być na bieżąco z Wami. Beatris dała mi wczoraj cynk na gg, żebym tutaj zajrzała ( dziękuję kochana :-) ) tak więc jeszcze raz ogromne buziaki i podziękowania dla Was wszystkich i Waszych dzieciaczków prześlicznych :ico_buziaczki_big:
no a teraz chciałabym złożyć AMI najserdeczniejsze życzonka z okazji ukończenia pierwszego roczku. życzę Ci szkrabku dużo zdrówka, miłości najbliższych, życzliwości, i żebyś wyrosła na mądrą dziewczynkę ( bo śliczna to już jesteś :) buziaczki :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 mar 2008, 08:48

witajcie u nas nocka z dwiema pobudkami
Od samego rana swieci słoneczko wiec tak jak wczoraj spacerek obowiazkowy
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
[img][url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img17.glitterfy.com/64/glitterfy005219945D39.gif[/img]http://img17.glitterfy.com/64/glitterfy004805311D35.gif[/img][/url]

[ Dodano: 2008-03-04, 07:56 ]
A ZAPOMNIAŁAM DOPISAC ROWEREK REWELACYJNY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość