Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

27 sie 2008, 16:33

A ja tym razem nie latam co chwila do łazienki. Z tymkiem w nocy potrafiłam wstać kilka razy a teraz raz i to potrafię wypić na noc sporo. Za to mam wysoko brzuch i jak siedzę to mnie dusi i nie mam czym oddychać. W sumie nie wiem co gorsze :ico_noniewiem: Najgorsze jest to że mój mały wydaje mi się coraz cięższy a ja mam chyba coraz mniej siły bo nie utrzymam go za długo na rękach :ico_placzek: mam wrażenie że powietrze ze mnie schodzi :ico_placzek:

osita, sliczne mundurki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A stycznióweczki to chyba mają dużo wolnego czasu ze tak skrobią dużo :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

27 sie 2008, 21:14

Evik.kp napisał/a:
mnie dusi i nie mam czym oddychać.
Evik, ja też tak czasami mam, wydaje mi się, że raczej brzuszek mam "niski" a bywa że nie mogę zaczerpnąć pełnego oddechu, tak jakby brakowało miejsca w płucach. Czytałam, że to jedna z przypadłości ciężarnych tzw. płytki oddech.
U mnie dzisiaj w domu małe zamieszanie, zachorował mój jamnik. Byłam u weterynarza, dostał dwa zastrzyki biedaczysko. Ma gorączkę i nic nie je :ico_olaboga: A propo psa, zastanawiam się jak zareaguje na maluszka w domu. Nigdy nie miał kontaktu z małymi dziećmi, aż tak małymi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

27 sie 2008, 21:51

wydaje mi się, że raczej brzuszek mam "niski"
to pokaze moj... z zeszlego tyg z basenu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mi sie wydaje, ze jest naprawde nisko, boli, a jak maly sie rusza... ufff :ico_noniewiem: no nie wiem, wydaje mi sie, jakby rosl "od dolu". lekarz w pl powiedzial, ze lozysko jest nisko, i to dlatego. i zeby kontrolowac...
A propo psa, zastanawiam się jak zareaguje na maluszka w domu.
ktoras z dziewczyn na forum mowila, zeby maz przyniosl pieluszke do domu (ze szpitala) zuzyta... zeby zwierzak "oswoil sie" z zapachem dziecka, zanim pojawi sie w domu.

ufff, ide na kolacje - tutaj to norma ze je sie o tej godzinie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 sie 2008, 22:37

osita, brzusio śliczniusi i taki zgrabniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

28 sie 2008, 00:47

Osita ale zgrabniutka jestes. :ico_haha_01:
Mi w sumie teraz zaczelo latanie sie do lazienki....

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

28 sie 2008, 01:57

A swoja drogą powiedz co Ty tam robisz, gdzie pracowałaś i dlaczego Japonia Twoim domem się stała?
Teraz to sie bawie w bycie dobra zonka i pania domu :ico_haha_01: wczesniej pracowalam jako hostessa a poniewaz w miedzyczasie poznalam swojego meza to juz tu zostalam.
chyba na TT to będzie pierwsza skośnooka dzidzia
Ciekawe do kogo będzie podobne.
:-D przyznam, ze sama jestem ciekawa jaki to polsko-japonski miksik wyjdzie
jaki ten świat teraz mały się zrobił. Jesteśmy w zupełnie różnych stronach świata a kontakt mamy jakbyśmy były sąsiadkami z bloku:)
tez tak uwazam :-D chwala za internet :ico_brawa_01:
A stycznióweczki to chyba mają dużo wolnego czasu ze tak skrobią dużo
oj duzo, duzo :ico_haha_01: i do tego sie nudza same w domku
osita, kurcze ale z ciebie fajna zgrabna kobietka jest :ico_brawa_01: :-D
A propo psa, zastanawiam się jak zareaguje na maluszka w domu
kurcze ja mam taki sam problem tylko, ze z kotem. A to maly wariat jest i jak chce sie bawic to podgryza ludzi :ico_szoking: no i jeszcze gorzej niz pies, bo wszedzie wskoczy lajza jedna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 sie 2008, 08:02

Osita brzusio naprawdę śliczny, zresztą mi się podobają wszystkie brzuchy tylko nie mój - mam chyba jakąś obsesję na punkcie tego jak wyglądam- wszyscy mówią że jest ok a ja nie mogę na siebie patrzeć :ico_olaboga:
Wczoraj wieczorem znowu złapała mnie taka jakby rwa kulszowa. No i nie wiem czy to możliwe żeby to synuś na jakieś nerwy mi uciskał i powodował że nie mogę się absolutnie ruszyć? Poza tym wczoraj miałam małe spięcie z M. no i mamy ciche dni :ico_noniewiem:
A no i jeszcze jedno: dostałam wczoraj od moich siostr śliczne skarpetki dla Alienka. Kupiły w Biedronce jak były na przedbiwakowych zakupach - cudne i do tego fajnie zapakowane.

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

28 sie 2008, 08:45

Wcinam od rana orzechy w czekoladzie co by rozruszac Fasole, bo cos nie daje znakow z brzuszka. Moze czekoladka ja rozbudzi :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 sie 2008, 10:08

osita laska z ciebie jak cholera :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja i tak o tej godzinie zawsze jem kolację :ico_wstydzioch: :-D

z tymmi pampersami to chodziło mi że włąśnie teraz młody ma jeden na całą noc, a wcześniej jako noworodek to co karmienie to zmiana wiadomo ale w miare upływu czasu jak przestał jesc w nocy to i nie zmieniałam pamperaka,teraz to i tak po nocy duzo tych siusków nie ma, ale z tymi 2 pampersami to cały czas sie zastanawiam co za kobity, ze im sie zmieniac nie chce zmieniac w nocy i biedne te dzieci, przeciez na poczatku to tyle tych kup małe robi i to takie rzadkawe :ico_olaboga: :ico_olaboga:

wszyscy co mieszkaja w anglii to opowiadaja o takim hartowaniu malenstw, nie jestem za przegrzewaniem, ale bez czapki i bez skarpetek :ico_nienie: :ico_nienie: , w zime oczywiscie, zalezy jeszcze od zimy, ale przeciez nie trzeba zaraz futrzaków zakładac, ja w ty roku kupiłam młodemu za ciepłe i po paru razach jak miał głowe spocona to zmieniłam na polARKOWE I BYŁO OK, a swoja droga ja tez nosze czapke zima, to jak tu malenstwu nie załózyc :ico_puknij: , wiosna latem rozumiem (choc u nas nad morzem jak nie raz przypizdzi wiatr to i latem zakladam cienka

kurcze miałam popisac, ale junior nie daje

na razie dziewczny :-)

[ Dodano: 2008-08-28, 10:10 ]
osita ty masz 100 dniówkę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 sie 2008, 11:37

Osita już 100-dniówka??? Ale to zleciało... no to buziaki i świętujemy :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość