Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 mar 2008, 22:15

lulu81 Ja też myslałam o ten szczepionce na pneumokoki ale jak usłyszłam, że jedna dawka kosztuje 305 zł a trzeba trzy to dała se luzu i wykupiłam taka za 105 zl ... Tak, że luzik.

Dorota.M. Ale 37,5 to nie jest duża temperatura. Podobno u dzieci powinno się liczuć temp. od 38 stopni a niższa to nie powód do niepokoju. A tak na marginesie to gdzie mierzysz? Bo jak w pupci to trzeba odjąć od wyniku 5 kreseczek!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

04 mar 2008, 22:24

Małgorzatko zapomniałam napisać że zaraz po obiedzie miał 38,1 ... ja mierzę jej pod paszką, albo mam ten smoczek z termometrem...
powiedz gdzie można kupić tańsze szczepionki na pneumokoki? Jeszcze nie słyszałam o takich, to też bym zaszczepiła Agatke...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 mar 2008, 22:26

Dziewczyny Czym się depilujecie i tam i na nogach? Bo ja chce sobie kupic depilator elektryczny, teraz używam plastrów i efekty sa fajne, ale szkoda ksy...depilatro byłby lepszy ...jaki polecacie a jak juz te plastry to jakie? Bo maszybka to tylko TAM, gdzie indziej odpada...

[ Dodano: 2008-03-04, 21:29 ]
Dorota.M. Ta szczepionka to nie na pneumokoki ... nie stać mnie na taką... A tą za 105 zł to na rotawirusy jest i jeszcze na jakies inne dodatkowe co w zwykłych nie ma ale nie pamiętam dokłądnie na co...!

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

04 mar 2008, 22:33

hej dziewczyny:)
my dzis po pierwszych postrzyzynach u Kacperka...no i przy okazji ja fryzurke zmieniłam:)

wpadłam prosić Was o głosy na mojego Kacperka w konkursie:)o to lik:
http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/gallery_ ... om=gallery

głosowaćmozna raz dziennie z jednego komputera:)z góry dziekuje za głosy:D

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

04 mar 2008, 22:34

:-? ile ja sie musialm wystresowc zeby sie jakis konkretow dowiedziec :evil:
:532: lekarz tez czlowiek wiec nie bede bardzo narzekac ;-)

jak wam pisalam czwczoraj mialam isc sie dowiedziec od lekarza co z patrykiem, no poszlam o szpitala chcialam zajsc tak zeby bylo po badaniach wszystkich, no i poszlam bylam pare minut po 14 ale lakarki nie zastalam. :ico_szoking:

:542: ile dzisiaj musialam nerwow zjesc to juz bylo minelo, ale w koncu udalo mi sie dowiedziec przynajmniej kilku konkretow.
niestety patrys najgorzej ( w jezyku lekarskim to chyba znaczy ze najwiecej bo prawie cala) ma buzia oparzona, w dwoch miejscach ma powazniej ramionka oparzone (leczenie przez wycinanie) i teraz tylko czekac na poprawy.

:ico_brawa_01: a teraz dobre wiadomosci, oczka sa wporzadku, i czekam tylko az przeniosa patrysia na oddzial gdzie bede mogla z nim przebywac

podpytowujac sie przez rodzinne powiazania udalo mi sie dowiedziec ( no dobra przyznam ze tu akurat sie przydala tesciowa) ze patryk jest pod opieka najlepszej lekarki z tej dziedziny, no i w sumie to chyba najlepze maja tam srodki do leczenia oparzen

nerwy ze mnie zeszly i polowa mi uciekla z glowy co mialam wam napisac ale mam nadzieje ze mi sie przypomni i wam dopisze, na razie poczytam sobie zaleglosci.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

04 mar 2008, 22:48

wyczytałam o spotkaniu ja jestem z okolic Lublina, tak dokładnie to z Niemiec:)

mysiaac, co sie stało Twojemy Maluszkowi>>trzymam kciuki by szybko wyzdrowiał!!!!!!!

karolas, moje kondolencje

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 mar 2008, 22:49

Witajcie kochane!

lulu, Dorotka, mysiaac dużo, dużo zdróweczka Waszym dzieciaczkom życzę!!
lulu nie martw się i nie zakładaj najgorszego, zobaczysz że Filka będzie zdrów jak rybka!!
Dorota ja bym się udała na kontrolę do lekarza bo temperaturka na pewno nie pojawiła się bez przyczyny, możliwe że Agatka jest tylko przeziębiona ale sprawdzić dla własnego spokoju można, to nic nie kosztuje!
Ja za każdym razem jak widzę coś niepokojącego u Milki to od razu do lekarza biegnę :-)

karolas ja też pomodlę się za Twojego dziadziusia..
dziewczyny czy wiecie co z mężem asiam_26??

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

04 mar 2008, 23:08

Jeszcze jedno lekarka powiedziala ze trzeba sie liczyc z tym ze moga zostac slady (blizny, zaczerwienienia, nie wiem dokladnie), ale posadzam ze jakby nawet to z wiekeim one stana sie mniejsze lub nawet i zanikna, ale to sie okaze po wszystkim juz.
No i przeszczepy skory pewnie nie beda konieczne.

DOROTKA gratuluje zdania egzaminu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

qunick moze to poprostu pieluszka za ciasno zapieta byla ze sie krostki porobily, ja myje maluszka nivea baby zel 2 w 1 i do tego uzywam oliwki bambino, jak chcialam uzyc ostatnio zelu o zapachu czekolady to patryczkowi na byzi tez wyszly krostki.

karolas najszczersze kondolencje, sciskam mocno

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 mar 2008, 23:19

karolasjestesmy z Tobą i bedziemy tez w czwartek

dorotkamoj miał goraczke bez objawow innych tuz przed wiatrówka, najlepiej to do lekarza idz jak jutro sie powtórzy

mamajulcija mam robot Philipsa Cucina http://www.allegro.pl/item323067012_nie ... 45_gw.html
dla mnie rewelacja, miksuje, tnie,trze,kroi na plastry, mam go 2 lata, super jest sokowirówka, podobno lepsza niz w wielu innych bo metalowa a na ogół dają plastikowe sito. Ale to zalezy czy ci na niej akurat zalezy ale slyszlam ze Kasia czy zelmer zwł. Fenomen jest tez fajny.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 mar 2008, 23:37

mysiaac pisałam wczesniej ale cos sie tt zawiesil, oczywiscie ciesze sie,że oczka ok i przeszczepy nie sa potrzebne, abliznami się na razie nie przejmuj, bo my mamy jeszcze po ospie, no i super, ze niedlugo bedziesz mogła byc z Patrusiem, jeszcze raz trzymaj sie

małgosiaja sie depiluję pianką do depilacji ale tak bez maszynki, zostawiam na ok 10 min i spłukuje. Jak dla mnie najlepsza jest Rossmanna, lepsza od tych drozszych, firmowych.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość