79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 wrz 2008, 20:27

Witajcie:)
Martunia nie nadążam za tobą jaki Wrocław? no to bedzie nas wiecej do spotkania na zakupach obuwia zimowego :ico_oczko:
Mój Kacper to dopiero ciekawy przypadek dla Super Niani :ico_oczko: miała by roboty z tym jego spaniem :ico_oczko:
Preudenc ty to dopiero masz luzacko z kolega na obiad moj bylby zazdrosny ze hej...
A ja dzisiaj znowu szfędałam sie z kolezanka i bylam na piwku... Głowa jak codzien mnie boli a to pewnie przez niewyspanie bo moj syn o 23 byl juz taki wyspany ze do 2 w nocy rozrabial ... no i odwalił dzisiaj niezly nr. wyszlam na fajeczke jak ogladal Szreka wracam a dziecka nie ma w pokoju biegam szukam wpadam do kuchni a z szafki poz zlewem wylatuje puszka schowal sie calu do szfki i buszowal w śmieciach :ico_olaboga:
Co do horrorów to Egzorcyzmy mnie rozwalily obudzilam sie jednej nocy o 3 i bylam ugotowana... tez takich filmow juz nie ogladam a zwlaszcza jak jestem sama :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-11, 20:37 ]
kto nie ogladal to 3 jest godzina szatana odwrotnoscia 15 godz. ukrzyżowania Chrystusa i o tej wspomnianej 3 w tym filmie sie działo :ico_szoking: :ico_olaboga: polecam jak ktos sie nie boi bo czasm sie zastanawiam ile w tym bylo faktu bo to podobno na faktach... ale sie nakrecam na nac co?

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 wrz 2008, 20:44

Kod: Zaznacz cały

schowal sie calu do szfki i buszowal w śmieciach
:ico_szoking: Ja Anita ale Kacper ma poczucie humoru, :-D

Za film chyba podziękuje bo potam będe miała koszmary, własnie czytam ksiażke Ostatni papież coś w duchu koda da vinci ale fajna moge smiało polecić :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 wrz 2008, 20:51

Ja mam cała symfonie lokalnego patriotyzmy, bo jestem sosnowiczanką z dziada, pradziada (no moze nie az tak, bo babcia spod Białegostoku, a dziadek z majątku pod Częstochowa, cała reszta od dawna na terenach Zagłębia czy też pogranicza Małopolski i Śląska).
Poza tym wiecie Kiepura to mój kolega z liceum, podobnie jak prezydent Krakowa ;-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 wrz 2008, 20:56

Hmm Justyna to skąd ty się w Krakowie znalazłaś :-D

Ja znów jestem Krakuską z krwi i kości stad mój lokalny patriotyzm!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 wrz 2008, 21:07

No ze studiów :-D Rosjoznawstwo było tylko w Krk i Lublinie, ale na UMCS był gorszy prgram i tylko licencjat. No i troche daleko od domu wiec Kraków był optymalny, choc nigdy nie lubiłam tego miasta - moze dlatego, ze co roku w czerwcu jechalismy tu na wycieczke.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

11 wrz 2008, 21:34

Mnie się bardzo Kraków podoba, ale Wrocław też :-D

Anita a to Kacperek szleje :ico_smiechbig:

Marta GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i powodzenia w zamierzeniach, szkoda, że ja nie mieszkam typowo we Wrocławiu, bo miałabym dla Ciebie takie mieszkanko :ico_oczko:

Ula :ico_nienie: nie pochwalisz się tym nowym pracodawcą ...buuuu.... proszę napisz więcej... w sumie to nawet ze szczegółami od pierwszej rozmowy zaczynająć :-D

Ania skąd Ty tyle czasu na wszystko bierzesz???? :ico_noniewiem: zazdroszczę Ci, że taka poukładana jesteś ..

a apropo super niani...to się dzisiaj rozryczałam....Julka włączyła telewizor- pstryk- i odpalił właśnie na tym programie- chciałam wyłączyć ale mnie zaciekawiło- było o rodzicach trzylatka, którzy mieli jeszcze malusią córeczkę...i ta mama zbiła tego małego, bo na nią napluł i miała wyrzuty sumienia, jakoś tak się wciągnęłam aż sama się poryczałam (być może trochę analogii - ja i mój synek- czasem mi nerwy puszczają :ico_wstydzioch: ) a Julka patrzyła na mnie i nagle....podeszła i zaczeła się bardzo wtulać i mnie całować :ico_szoking: wtedy to dopiero się poryczałam ... strasznie mądre te maluszki już....byłam dumna

[ Dodano: 2008-09-11, 21:39 ]
Janiolek, dopiero zauważyłam nowe zdjęcie Lenki :ico_wstydzioch: ależ urosła panienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 wrz 2008, 21:41

Aga78 tez ogladałam, ale Lenka spała. Nie rozumiem jak oni mogli spac z tym małym w jednym łóżku :) Ciekawe kiedy Jaśminkę zrobili ;-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

11 wrz 2008, 22:20

Ciekawe kiedy Jaśminkę zrobili ;-D
:-D w sumie mogli go samego w łóżku zostawić na troszkę, bo jest tyyyle różnych innych miejsc odpowiednich :-D

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

11 wrz 2008, 22:31

Hej dziewczyny!

Nie wiem co wypali z naszych planów wyjazdowych do Zakopca. :ico_placzek:

Patryk się rozchorował i nie wygląda to najlepiej. Rano jak wychodziłam do pracy był całkiem zdrowy a jak wróciłam zakitowany na maksa. Biedny strasznie się męczy, nie mógł zasnąć bo nie może oddychać. Usypiałam go ponad godzinę, jak tylko go odkładałam do łóżeczka to strasznie płakał. Dałam mu czopek i zakropiłam nos. Oj coś czuję, że ciężka noc będzie. Zobaczymy czy choroba się rozwinie czy to tylko mocny katar.

Jutro muszę podjąć decyzję czy jedziemy. Noclegi zarezerwowane, szczegółowy plan pobytu zrobiony a tu nonono. Strasznie jestem wściekła :ico_zly:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

11 wrz 2008, 22:37

sylwia77, może to tylko katar, a z reguły zmiana klimatu przy lekkich dolegliwościach pomaga, mam nadzieję, że Wam wyjazd wypali a Patryczek będzie się czuł dobrze

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości