Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 wrz 2008, 18:15

Ania zobaczymy co z tego wyjdzie bo ja jeszcze nie mam harmonogramu. Juz o tobie myslałam w tym kontekscie no ale moj harmonogram bedzie pewnie wielka niewiadoma do 1.10 albo i pozniej. Jak juz bede cos wiedziec to postaram sie pomoc.
Jaka chcesz robic specjalizacje w ogole??

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 wrz 2008, 19:21

Witajcie:)
ja znowu sama Rysiek pojechal dzisiaj juz o troche rozsadnej porze bo o 17... no i w srode w nocy wraca... a jak on mnie kocha po tych swoich wyjazdach :ico_oczko:
Rysiek troche zalamany bo mimo jego szczerych checi Kacper i tak do mnie lezie czy tego chce czy nie...
Kacper tez sie robi maly cudak np. lata z blenderem czy żelazkiem i chce podlonczyc pod wejscie antenowe bo wyglada na kontakt :ico_oczko: niebezpiecznie sie zanosi :ico_olaboga:
Preudenc kolomnie tez zaczeli plabe stawiac juz jedna przezylam i to za sciana wiec ta mi nie straszna ale jest to strasznie meczace... a wiesz co jest naj... ze sobie miejsc parkingowych nie zrobili zapewne po drugiej stronie bedzie to samo... katastrofa stanac gdzies logicznie po poludniu...

[ Dodano: 2008-09-14, 19:22 ]
Yvone nie dziwie ci sie ze przezywasz zlobek ja tez nie lubie zmian ale potem wychodzi ze sie szybko wszystko uklada...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 wrz 2008, 20:24

W sumie już powoli się przyzwyczajam do myśli, ze Amelcia pójdzie do żłobka, ale i tak w jej pierwszym dniu będę przeżywać. Dzisiaj kupiliśmy jej ładne buciki na jesień, takie skórkowe i nieprzemakalne. Patrzyłam tez na kapcie do żłobka i znalazłam fajne, ale jeszcze nie kupuję. Jutro pierwsze zebranie dla rodziców. Tak więc zoboaczę co powiedzą. Spróbuję dowiedziec się o grafik i ją przyzwyczaić, ale wątpię, żeby sie udało w tak krótkim czasie. To będzie dla niej szok, ale chyba dobrze, ze tak szybko wyjdzie do ludzi. W końcu jak będzie źle to ją nie będę posyłać.
Czyli Anitko czasem rozłąka dobrze robi. A KAcperek to widać, że jakieś inżynierskie zapedy ma :ico_oczko:
Prudence właścnie, jaką w końcu specjalizację będziesz robic? Egzaminu współczuję. PEwnie będziemy zdawac o jednej porze. Ty swój, a ja mój z dyscypliny głównej.
Ale mnie się już nie chce uczyć, ale jak mus to mus. Pewnie razem będziemy narzekać. JA też pewnie będę już pracować, jak Amelka dobrze będzie znosić żłobek. Z nianią nieciekawie, bo rzeczywiście kupa kombinowania.
Janiołek spoko, z tortem dasz radę, a LEnce na pewno posmakuje.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 wrz 2008, 21:47

Janiołek spoko, z tortem dasz radę, a LEnce na pewno posmakuje.
jej smakuje wszystko pod warunkiem ze jest na moim talerzu :-D dzis nawet sprobowala puree z białej fasoli :-D
Ja tez jutro wskocze do zlobka. moze na wiosne by sie udalo...rozmawialam z jedna mama u marka w sklepie i mowila ze jest zachwycona tym zlobkiem. Dla dziewczyn z Krk - na Okólnej (Kozłówek)
Yvone, a ty z czego ten doktorat robisz??

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 wrz 2008, 23:28

Janiolek

Kod: Zaznacz cały

Dla dziewczyn z Krk - na Okólnej (Kozłówek)
To jest ten złobek do którego chodziła córka mojej koleżanki i była zachwycona a Marysia sie tam bardzo dobrze czuła. Ja się żłobka troche boje przez to jej serduszko, zwlaszcza chorób sie boje, stad ten pomysł z niańką, gdyby nie to bym sie dwa razy nie zastanawiała tylko Tosie zapisała.

Dzieki ,że tak o nas myslisz, to może kawa w tym tygodniu :-D Czy dacie rade z Lenką do centrum przyjechać? Jak nie to możemy podjechać do was.

Yvone-
no mnie sie równiez uczyć nie chce nic a nic, ale jak trzeba to trzeba. Ale pocieszam się tym,że idzie jesień i zima a wtedy się łatwiej zmobilizować. Będziemy sobie razem narzekać. łatwo nie będzie ale damy rade.
A Amelka zobaczysz po paru dniach sie zaaklimatyzuje i bedzie sie czuła jak ryba w wodzie. Ja bym chciala,żeby Tosia miała kontakt z dziecmi, może jak ten rok jakoś przejdzie bez wiekszych chorób to za rok ją zapisze do żłobka.

Anita Cieszę sie, że wam się teraz z Ryskiem tak fajnie układa :-D Musiał troszke zatęsknić żeby zdac sobie sprawe jaka ma super zone. A Kacper widze eksperymentator :-D Z Tosią tez jest masakra bo ona jak tylko widzi kable, gniazdko czy cos elektrycznego to kombinuje co z tym zrobić. A komputer to mi juz tyle razy właczała sama że łoooo tylko sie odwórce a ona przy nim majstruje.
A najlepsze jest to,że kupiłam takie zabezpieczenia na szuflady z Canpolu, zajeło jej raptem tydzień,żeby je rozgryźć. Ja wczoraj wchodze do kuchni a ta sobie spokojnie otworzyła szuflade a zebezpiczenia otwarte :ico_szoking: Normalnie jakiś debil to projektowal skoro roczne dziecko umie to otworzyć. T ak że z oczu jej spóścic nie moge :ico_olaboga:

Ja sie zaczynam troszke stresowac tym moim stażem, obecnie ściagam info od znajomych którzy robili w tym roku, gdzie sa fajne oddziały i ordynatorzy i gdzie nie trzeba nocnych dyżurów robić. Bo wizja snu na kozecce mnie nie pociaga :ico_olaboga: a i tak nic konkretnego mi zrobić nie pozwolą.
A co do specki to obecnie jestem na etaie myślenia o pediatrii, ale czas pokaże na co sie zdecyduje.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 wrz 2008, 08:00

To jest ten złobek do którego chodziła córka mojej koleżanki i była zachwycona a Marysia sie tam bardzo dobrze czuła.
no to bede walczyc.
Dzieki ,że tak o nas myslisz, to może kawa w tym tygodniu Czy dacie rade z Lenką do centrum przyjechać? Jak nie to możemy podjechać do was.
rade to damy tylko pogoda mnie przeraza troche :-) Powiedz tylko kiedy a bedziemy

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

15 wrz 2008, 08:59

Janiołek ja robię dotorat z filologi a konkretnie glottodydaktyki języka polskiego (tu akwizycja języka drugiego), np. wiesz o czym mówie, bo sama masz podobne studia do moich, chyba tez filologiczne czy raczej kulturoznawcze?
O rany, a dzisiaj załatwianie na uczelni różnych spraw i oczywiście wszystkie strony działają tyko wydziału filologicznego nie. Jadę więc w ciemno, a pogoda pod psem.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

15 wrz 2008, 09:40

Witajcie:)
ale koszmarna pogoda od rana pada i jest potwornie zimno temp. spadla o 20 st. przeciez w tamtym tygodniu bylo po 30 st a teraz marne 10 a gdzie zlota polska jesien ....
najgorsze ze my calkowicie jeszcze nie przygotowani do zimy... Kacper ma tylko trzewiczki i cienka kurtkę...
co tu dzisiaj robic :ico_olaboga: jakos nie mam pomyslu jak zajac dzien Kacprowi aby mamay zabardzo nie wykonczyl...
Ogladalam wczoraj komedie Panstwo mlodzi Czuck i Lary olecam juz dawno sie tak nie usmialam...
Pusciutko na tym naszym forum :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 wrz 2008, 09:47

witam
w sobotę byłąm na weselu wybawiłam się świetnie a jeszcze bardziej sie najadłam :-D jedzonko było pycha trochę sie chociaż rozerwalam tylko rano było jak zwykle ciężko bo przebudzilam sie o 8 i juz tesknilam za Łukaszkiem wiec obudziłąm męża i polecieliśmy do teściów bo oni z nim siedzieli

co do żłobka to ciężka sprawa ale czasami tzreba i nie ma wyjścia

pogoda paskudna z ciuszkami mamy problem ale chwilowo chodzimy w tym co na wczesnej wioście wcale nie jest bardzo za male a buty to mielismy juz wcześniej bo mały dostal na urodziny

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 wrz 2008, 10:08

Pogoda do bani niestety, dzwoniłam do kadr powinnam dzis odebrać dokumenty ale nie mam z kim młodej zostawić, a nie moge iśc z nią bo to na terenie kliniki dermatologii ale chyba nie pozostaje mi wiele do wyboru :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości