Awatar użytkownika
naaaomi
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 514
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:27

29 wrz 2008, 08:15

Witam dziewczyny

Chyba miałam kryzys po urodzinowy :ico_wstydzioch: ale tak czasami mi się zdarza.
jako lekarstwo zastosowałam wizyte u fryzjera- dopiero zaplanowałam bo coś mnie jeszcze męczy przeziębienie a oprócz tego ploteczki z przyjaciółką przy winku :ico_oczko: . Mysle, że pomoże, musi bo sama się zadręcze :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 wrz 2008, 10:35

to fakt ,że na niektóre sprawy patrzy sie inaczej po trzydziestce , ale wiecie co mnie bardziej doluje nie to że jestem po trzydziestce , ale to że juz za kilka dni stuknie mi okrągła 10 rocznica ślubu , i jak o tym poyśle to dopiero sie staro czuję :ico_wstydzioch:
i lapie ostatnio taki dolki ,że sama nie wiem jak z tym sobie poradzić , wszystko widzę w czarnych barwach i nic nie jest w stanie mnie pocieszyć , dzis w nocy miałam takiego dola ,że poł nocki przepłakałam i co z tego mam tylko podpuchniete oczy :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

29 wrz 2008, 12:09

Hej laseczki!!!Głowy do góry!!!Mówią że najlepsze są "ryczące trzydziechy" :-D :-D :-D
Ja czasem myślę że jestem stara a za chwilę że jakaś niedojrzała-taka huśtawka :ico_oczko:
wiolaw, uuu...to świętowanie znów u Ciebie :ico_brawa_01:
Jak pomyślę że my z M znamy się ponad 10 lat a ponad 7 jesteśmy małżeństwem to nie mogę w to uwierzyć :ico_szoking: a wydaje się jakby niedawno było nasze wesele :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 wrz 2008, 15:30

aniulek, no właśnie świetowanie , ciekawe czy mąż przygotuje dla mnie jakąś niespodzianke , pewnie nie znając zycie :ico_oczko:
a z tz huśtawką to i ja tak mam , ach szkoda gadać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

30 wrz 2008, 10:57

Tak to już jest dopadają nas dni gorsze czasem ale to chyba przez ten pęd życia w tych czasach np. czasu czy pieniędzy by zrobić coś dla siebie itd no i jeszcze jesień depresje przynosi :ico_oczko:
Mi za 3 tyg . minie 10 lat jak jestem z P. a w styczniu 8 rocznica ślubu i też sie często zastanawiam jak i kiedy to przeleciało . Czasem siedzę i przypominam sobie najpiękniejsze momenty naszego związku i od razu świat pięknieje :ico_oczko: myśle sobie że takich chwil będzie jeszcze wiele
Miłego dnia kobietki :)

urtica1
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:32

30 wrz 2008, 21:40

cześć kobitki :ico_oczko:
Nie wiem czy któraś z Was mnie jeszcze tu pamięta, bo dawno nic nie pisałam :-) Chciałam Wam napisać że bardzo cieszę się że wątek, który założyłam jeszcze jest, rozwija się i że tworzycie tu taką fajną atmosferkę. Pozdrawiam Was cieplutko. :-)

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

01 paź 2008, 07:47

urtica1, witaj serdecznie :-) :-) co u Ciebie ?jak Adaś ?
u mnie dziś pada i ma tak padać do końca dnia i jutro i pojutrze :ico_olaboga:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

01 paź 2008, 13:15

urtica1, witaj,zaglądaj tu częściej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Również pozdrawiam.
u mnie dziś pada i ma tak padać do końca dnia i jutro i pojutrze
U nas dziś padało solidnie z rana,teraz jest lepiej bo słoneczko czasem zza chmur wychodzi ale wieje bardzo.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 paź 2008, 14:39

urtica1, witaj i odwiedzaj nas czasami , bo jak sama napisałaś to twoje dziecko , a nic go nie dopieszczasz :ico_oczko:

u mnie tez pogoda sie troszke poprawiła :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

02 paź 2008, 08:47

witam :-) u mnie dziś słonko :ico_sorki: jakoś prognozy deszczowe sie nie sprawdziły ( odpukać :ico_oczko: ) ale za to wczoraj wieczorem była taka ulewa trwała ok 15 min ale ąż światła pogasły na naszej ulicy i kablówka znikła :ico_olaboga:
a dziś jak Basia wróci z przedszkola idziemy do jej kolegi z przedszkola ona się pobawi a ja poplotkuję z Jego mamą :ico_oczko: przy :ico_kawa:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość