Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 paź 2008, 19:48

Pruedence no to super, że juz w pracy lepiej i że się odnajdujesz. Bardzo mi szkoda, że ta matka taka jakaś dziwna. Co jej przeszkadza inne dziecko, zwłaszcza, że niania sobie radzi, a dzieci się lubią. Biedny chłopiec, pewnie tylko rowerek trzykołowy i pod okiem mamusi do trzydzieski. Takie baby są najgorsze.
Kasiu dasz radę, bo ty dzielna kobitka jesteś. wytrzymacie i na swoje. Grunt. że racjonalnie do tego podchodzisz i się, mimo handry, nie łamiesz.
Wiesz Sylwia, o tym skostnieniu na uczelni, to trochę racji w tym jest, ale i tam są ludzie elastycznie i życiowi. I jest ich bardzo wielu, ale sa i ufoludki.
A z praca poczekamy, zobaczymy. tylko teraz jak Amisia w żlobku, doktorat u promotora, a ja w domu już wysprzatałam wszystko co tylko było do sprzątnięcia, obiady wymyślam, że szok, a tak w ogóle to naprawdę kota dostaje i to takiego kociego. Na jutro wymyśliłam gołąbki i fryzjera.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 paź 2008, 20:10

u nas w instytucie to sa przeciekawe przypadki z szefem Awdiejewem na czele. Jedna pani doktor jest moja idolka i to powaznie. W zeszłym roku zrobiła dr, ma w tej chwili 12letnia córke, 32 lata, teraz miała bronic magistra z drugiego kierunku z którego zrezygnowała jak była w ciąży i zaczyna "walke" o habilitacje. Nie znam drugiej tak zorganizowanej osoby jak ona. Też bym tak chciała :-)

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 paź 2008, 20:23

Janiolek, pojdz na 2 godziny i nie myśl o wrazie czego, dziecko ma 2 godziny bez ciebie na nauczenie się ze jest fajnie z innymi dziecmi. A ty wogóle nie myśl o niej że jej źle, tylko skup się na tym że jak wrocisz to się dowiesz jak bylo, bez dodatwkowych myśli , czy jej było dobrze czy źle!! Ja tak robiłam jak zosiaka zostawiałam z moją mamą, czy z innymi członkami rodziny.
Powodzenia i życie ci miłych dwóch odzin jutro !!
Yvone, a ja nadal nie mogę się rozpakować , może użyczysz mi swojego czasu!!Ale mi się marzy coś takiego!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 paź 2008, 20:28

A ty wogóle nie myśl o niej że jej źle, tylko skup się na tym że jak wrocisz to się dowiesz jak bylo, bez dodatwkowych myśli , czy jej było dobrze czy źle!!
Jak ja zostawiałam z niania to nie myslałam o tym. Teraz sie boje, ale jestem dobrej mysli. Z reszta nie bede miala za duzo czasu bo musze zastapic Marka w pracy.
Po prostu martwie sie ze to tez nie wypali i nie wiem co wtedy zrobie. Branie urlopu jest bez sensu, bo odsune problem na przyszły rok, wiec dołoze sobie tylko stresu. Poza tym na ruski i tak bym chciała chodzic bo bez tego nie ma szans na zdanie wiec problem by byl tak czy owak.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 paź 2008, 20:48

witajcie:)
Preudenc jeszcze bedziecie w pracy kawke pily i gadaly o duperelach tak jest jak sie pracuje w stalym skladzie a jeszcze nie podejrzewam aby tam mialy za duzo czasu dlatego sie dziwie ze cie nie wykorzystywały...
Kasia3 to ty tez masz przerabane z tym siedzeniem w domu ale powiem ci ze nie dogodzi bo ja tak mometami mysle ze tesciowa by sie przydala...
Janiolek dosc marudzrnia bedzie dobrze i tyle zadnego ale...
a ja siedze i wcinam fryty kreci mnie w nosie Kacper zarazil jemu lepiej a mama zaczyna kichac... jakos nie mam weny na pisanie...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 paź 2008, 20:54

Janiolek dosc marudzrnia bedzie dobrze i tyle zadnego ale...
dobrze :-D umowione jestesmy na 12 wiec ok 15 zdam wam relacje. No i tak kurna sie boje.Poszłabym umyc głowe, ale przypomniałam sobie ze juz dzis myłam :-D :-D nudy takie...dziecko drugi dzien padło wczesniej :-D co prawda spała tylko 2 godziny w ciagu dnia.

[ Dodano: 2008-10-02, 20:55 ]
http://www.krainamaluszkow.pl/index.htm
szkoda ze jeszcze tej kamery nie ma to bym jutro podglądała

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 paź 2008, 21:12

79anita, mnie co wkorza, to poprostu, miałam inne oczekiwania i pewnie jestem rozczarowana.
Powodzenia w zwalczaniu przeziębienia u mnie w rodzinie dziala sok z cytryny z miodem raz dziennie i kapięl przed samym spaniem z kropelkami pichtowymi. Keely pasierbica miała zaledwie 3 dni lekki katar i czuła się lekkawo słaba i tyle, teraz bryka.
Janiolek, powiem ci historje mojej mamy. Siostra moja i ja siedziałyśmy w domu do 2,5 roku moja siostra a ja do 5 roku życia i jak przyszło do zerówki i żlobka była katatrofa, tylko maja mama nie mniala wyboru i gosia zostawała w żlobku od 8 rano do 17 i przez dobra dwa tygodnie miała strupy pod oczami od tarcia łez.
A potem tak sie przyzywczaiła, że jak była burza śnieżna i samochod nie odpalił, mój tata musiał ją zaprowadzić do złobka bo była histerja, że ona opóści dzień.
Zobaczysz przetrzymacie wszytko i będzie póżniej to jako jedno z wielu wspomniej z Lenki dzieciństwa.
Powodzenia!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 paź 2008, 21:19

Kasia3, to lepiej teraz walczyc bo jest mniejsza wiec chyba szybciej sie przystosuje. Ja byłam w domu do 3lat.
Poza tym sa plusy
1. kontakt z innymi dziecmi w tym ze starszym co mobilizuje
2. podobno dzieci oddzielane sytematycznie od mamy pozniej lepiej radza sobie ze stresem. Ja nie byłam i teraz prosze- zatykam kibel z nerwow :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

02 paź 2008, 21:47

hejka Dziewuszki!!!

Sylwia wysłałam zaproszenie nk :-D

Ania jutro powinnam miec harmonogram wiec dam Ci znac jak z czwartkiem i poiatkiem i jak bede wolna to Tosie mozesz do mnie przywozic!Super ze w pracy juz lepiej!!! :ico_brawa_01:

Janiolku Ty do cholery jasnej uspokoj sie panikaro jedna bo Lence nic nie bedzie!Predzej dziecko zwariuje przez swoja szalona mame :-D sorki za ostre slowa ale normalnie panike siejesz na maksa!!!BEDZIE DOBRZE!!! :ico_oczko:

Kasia3 no to masz nieciekawie ale Twoje podejscie jest wspaniale i na pewno wszytsko sie uda!!!Swietna Babka jestes!!!

Yvone ale satysfakcja ktora daje Ci wiedza ktora zdobywasz jest bezcenna :-D !To jest tylko Twoje i tylko Ty wiesz ile Cie to kosztowalo!!!A co przyszłosc przyniesie??Zobaczymy!!!QAle trzeba wierzyc ze ebdzie ok!Trzymam kciuki za prace!!!A te 5 pampersow to jakas masakra!

A ja dzis bylam na spotkaniu inauguracyjnym.Mam fajny rok!jeden facet czyli bedzie nasz rodzynek :-D W srode umowilam sie z opiekunka roku w sprawie indywidualnej org studiow.Dzis skrecilismy ostatni regal :ico_brawa_01: Zmeczona na maksa jestem!!!W sobote odpoczywam!!!!!!!!
Nel pierdzielnela tak nosem w fotel ze myslelismy ze zlamala :ico_olaboga: :ico_placzek: Naszczescie obila sobie tylko.Ma teraz miedzy oczami siniaka i zdarta skorke :ico_placzek: biedna moja....

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 paź 2008, 21:55

sorki za ostre slowa ale normalnie panike siejesz na maksa!!!BEDZIE DOBRZE
Wiem wiem :-D oj zawsze mowie ze nie zdam egzaminu a potem mam z niego 4. :-D
Ja niestety srode i czwartek mam zawalone od 11 wiec odpadam, ale piatki mam wolne zupełnie wiec w razie czego jestem w pogotowiu, ewentualnie moze chcesz numer do mojej niedoszłej niani.
Nel pierdzielnela tak nosem w fotel ze myslelismy ze zlamala Naszczescie obila sobie tylko.
lenka caly dzien sie dzis wywalała, jakis dzien do kitu w ogole.
A jeszcze zeby bylo jasne: Ja sie nie boje, ze Lence cos zrobia tylko ze ona komus cos zrobi, a raczej ogłuszy :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości