Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 paź 2008, 09:24

Drogie Kasie ja tez nie wiem jak bede sie uczyc przy Nel :-D !mam nadzieje ze wyjdzie...albo nicki zarwe :-D wtedy zamienie sie w zombi i nie bedzie problemu :ico_brawa_01:
ten klub maluszka to calkiem dobry pomysl bo czasem z moim a nie damy rady sie wymieniac i cos nam sie pokryje...


ZNOWU PADA :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 paź 2008, 09:31

ja tez nie wiem jak bede sie uczyc przy Nel !mam nadzieje ze wyjdzie...albo nicki zarwe
ja robiłam tak, że kiedy Lenka spała w ciągu dnia ja tez spałam, albo chociaz odpoczywałam, a potem jak poszła lulu wieczorem to siedziałam do 2 i sie uczyłam, dłuzej nie ma sensu bo to tylko stracony czas. A i jeszcze jak miała chwile przerwy w zabawie to jej czytałam :-D

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

03 paź 2008, 10:05

Wstawiam link do zdjec z Zakopca, jak macie ochote to ogladajcie.

http://picasaweb.google.pl/pawel.jamroz ... M9J3FU95fw#

Ania my nie nocowalismy w Zohylinie, ale bylismy tam na obiedzie.

Oglądacie może "Gotowe na wszystko"??? Zaczęła się wczoraj 4 seria. Uwielbiam ten film.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 paź 2008, 10:08

http://www.krainamaluszkow.pl/cennik_kraina.htm
Martunia tu masz link, tam w twoich okolicach to wiem, ze jest lalkowo na urzędniczej, ale tam biora od drugiego roku zycia i na Łokietka tez z tego co pamietam jakies takie cos było. Zaczynam umierac na katar :ico_placzek:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

03 paź 2008, 11:24

to już n-te podejście do pisania, ledwo wszystko przeczytam to "DONG" czas wolny minął :-D dzieci wzywają :-D

Sylwia zdjęcia rewelacyjne :ico_brawa_01: śliczna rodzinka i jak widać udany odpoczynek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Janiolek trzymam za Was kciuki i za Lenkę, żeby była dzielna , chociaż to raczej żeby mamusia była dzielna bo Lenka na pewno da radę :-D
super ta kraina maluszków i ta kamera on-line :ico_szoking: ale gdybym widziała moje dziecko jak cały czas płacze albo siedzi po kątach to zatopiłabym i zgryzła laptopa :-D

Marta już po porządkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz musisz obiecane zdjęcia wkleić :-D
biedna Nela z tym nochalkiem :ico_pocieszyciel: moja Julia ma tyle nabitych śiniaków i zadrapań- że wyglada jakbyśmy ją molestowali :-? ...chyba jej kask kupię

Ania super, że w pracy juz lepiej , a matka tego chłopca no dziwna :ico_noniewiem: ale może spróbuj z nią sama nawiązać kontakt i ustalić wspólne korzystanie z niani- może zareagowała dziwacznie, bo nie zna kto co i dlaczego???

Kasia3 podziwiam Cię :ico_sorki: jesteś bardzo cierpliwa i kochana, że wytrzymujesz wszystko, ja to bym nie dała rady
cieszę się, że się odezwałaś i wszystko u Was ok :-)

Kasia, no wiesz wcale Ci się nie dziwię że nie myślałabyś teraz o nauce, jeszcze przez pewien czas będzie ciężko z dwójką małych urwisków :ico_oczko: nawet jeśli byliby grzeczni zawsze jak aniołki :-D

Anitka a co robi Twój mąż , że tak dużo już zgubił kilogramów???

Julia wczoraj zrobiła takie dwie brzudkie biegunkowe kupy, nie dość że rzadkie to jeszcze śmierdzące, dzisiaj rano już też taką zrobiła :ico_noniewiem: w sumie gdyby od zębów - to by nie śmierdziały :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 paź 2008, 11:37

ale gdybym widziała moje dziecko jak cały czas płacze albo siedzi po kątach to zatopiłabym i zgryzła laptopa
no niestety jeszcze nie działa, a na uczelni za duzo nie zobacze, ale na jakims okienku mysle ze bede podgladac.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

03 paź 2008, 11:40

ciekawe czy każdy będzie mógł podgladać, czy tylko rodzice po zalogowaniu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 paź 2008, 11:49

Aga78, jak wszyscy to sie umowimy na wspolne podgladanie :-D :-D idziemy na 12.30 jednak bo mala spi a ne chc :-D jej budzic zeby nie byla zbyt marudna

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

03 paź 2008, 14:01

No a ja po fryzjerze, kawce z koleżanka i aż chce mi się żyć. W sumie to mi wstyd za to moje narzekanie, ale koniec końców, to kwestia tego, że do niedawna, nie miałam czasu na umycie zębów, a teraz jakieś takie wakacje. Aż mi dziwnie. Martuunia, dasz radę z uczelnią. Spokojnie. Ja w zeszłym roku jeszcze miałam zajęcia, fakt, ze jako prowadzący, do tego raz na jakiś czas seminaria z szefem i rady zakładu, a w domu egzamin i pisanie pracy plus artykuły i dało radę wszystko zrobić. Powiem ci nawet, że im więcej tych rzeczy było, tym lepiej byłam zorganizowana. I pewnie ty też tak będziesz miała. Ja uczyłam się wtedy kiedy Ami spała, bądź z książką na spacerze, nie wspominając o badaniach statystycznych w piaskownicy, (znowu ta od kartek). Dlatego teraz koniecznie szukam zajęcia, bo jak coś robię to odżywam.
Teraz postanowiłam zająć się zaległymi planami co do moich przyszłych artykułów.
Janiołku, Martuunia ma rację. Nie panikuj, bo to się udzieli Lence. Jak ty do tego podchodzisz tak i będzie dziecko odchodzić. Zresztą i Kasia to naprawde ładnie ujęła. Jeśli ona czegoś mocno chce to dzieci się godzą.
A ja od niedzieli sama. Mój M na szkoleniu w stolicy, a ja jak Anitka z dzieckiem i psem. Ja swoją nianię zostawiłam u teściów i niestety wyjdę ostatni raz z psem o 6 i do rana będzie musiała wytrzymać. Ale i tak powtarzam, ze jesteś Anitko moim idolem.
Cieszę się Pruedence, ze już dobrze w pracy.
sylwia pewnie, ze oglądam ten serial. Uwielbiam, a czwartek wieczór to mur beton przed tv. Losty, Haus i jeszcze gospodynie. Tylko wczoraj klikałam z kanału na kanał i nie wiem jak skończył się Haus. Wszystki i jedyne rzeczy, które oglądam, puszczają w tym samym czasie. :ico_zly:

Apropos pana aloszy, Janiołku, to jest przecudowny człowiek. Mialam okazję go poznac na konferencjach i nawet podyskutować i wypić winko przy bilardzie. Wspaniała osobowośc, a jak się rozkręci, to takimi anegdodatmi sypie i ma podejście do ludzi i słuchaczy. Świetne jest to że przyjmuje rolę tłumacza z polskiego na nasze. I napięte sytuacje rozładowuje. Naprawdę zazdroszczę wam takiego profesora.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 paź 2008, 14:25

Apropos pana aloszy, Janiołku, to jest przecudowny człowiek. Mialam okazję go poznac na konferencjach i nawet podyskutować i wypić winko przy bilardzie. Wspaniała osobowośc, a jak się rozkręci, to takimi anegdodatmi sypie i ma podejście do ludzi i słuchaczy. Świetne jest to że przyjmuje rolę tłumacza z polskiego na nasze. I napięte sytuacje rozładowuje. Naprawdę zazdroszczę wam takiego profesora.
ja do tej pory mialam z nim tylko egzamin ustny. Byłam przerazona, mialam mowic o zagrozeniach wynikajacych z zawierania znajomosci przez internet. Zaczynalo sie od tego ze 16latka poznala jakiegos 40 latka i on ja przez trzy dni wiezil, trzymal na lancuchu i gwalcil. Niestety nie przeszlam do reszty artykulu bo Alosza zastanawial sie jak on ja gwalcil jak byla na lancuchu :-D
Marek sie znalazł, jeszcze go nie a i nie wiem czy chce zeby wracal bo okazalo sie ze noc spedzil na Rozrywki, w dosc specyficznym hotelu. Wstyd mi dlatego nie powiem dosłownie, z drugiej strony chce to z siebie wyrzucic.

[ Dodano: 2008-10-03, 14:27 ]
a własnie Lenka zaczela sie troche burzyc jak zaczelam wyciagac jej rzeczy, ale wsadzilysmy ja do rowerka i jakos wyszlam, zobaczymy co to bedzie, jade po 16 chyba ze cos sie bedzie dziac to pani zadzwoni.

[ Dodano: 2008-10-03, 15:32 ]
musze jeszcze odkurzyc i pozmywac i bede miala w miare posprzatane.
Wiecie co: Ja tez sie dziwie czuje bez Lenki w domu :-D
Jeszcze nie dzwonili wiec chyba jakos jest :-D zrobilam tak jak mowilam wczesniej- pani iala dzwonic jakby cos sie dzialo, minely 2 godziny. Zobaczymy :-D
Alez jestem chora...tak mnie łamie w kosciach a nawet nir mam termometru bo bateria poszla i miodu zeby jakos gardlo wyleczyc. A Marka okradli....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości