Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 paź 2008, 20:34

umieram... termometr zadzialal i okazalo sie ze mam 38,2, teraz troche spadła po paracetamolu, cieknie mi z nosa i kaszle okropnie
Lenka calkiem niezle sie spisała, miala pare momentów, ze sobie przypomniala ze mnie nie ma, ale generalnie ok. zobaczymy co bedzie w poniedziałek.
a co do obiadu to ja jem jak marek wraca czyli miedzy 19 a 23, jak wraca pozniej to juz nie jem.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

03 paź 2008, 22:09

Cześć dziewcyny ale się rozpisałyście. U mnie Paweł wyjechał na 3 dniowe szkolenie więc byłam sama z małą a że ją rozpiera energia to napewno same wiecie ledwo za nia poskladam w jednym kącie to ta idzie do nastepnego. Jeszcze chciałam pomyć okna przed urodzinkami tak że padałam razem z nia i przez 2 dni nie włączałam komputera.
Macie racje dziewczynki pierwsza urodzinki ma nasza Julcia. W śrdoe przychodzą dzieciaczki z parku. A w niedziele jest msza za Julcie i przyjezdzają dziadkowie i wujkowie z Krakowa plus reszta rodzinki z Tarnowa. Mniej wiecej już wiem co piec i gotować nie moge tylko znaleśc pisaków do ozdobienia torta ale podobno jeszcze w jednym sklepei u nas moga być a jak nie znajde to bede cos kombinować.
Janiolek, ślicznie zrobiłaś nasz nowy wątek zaraz pobiegnę go doklładnie obejrzeć i cos tam skrabnąć w końcu jaka pierwsza powinnam sie tam przenieść na stałe :ico_oczko:
Evik strasznie przykro mi z powodu Twojej babci ale moze okaże sie że to nic poważnego i szybko wroci do zdrowia w każdym razie trzymam za nia kciuki. Ja dzis zmykam zaraz do łóżecza musze troche poleniuchować może w końcu poczytam jakąs książkę... :ico_haha_02:


ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

04 paź 2008, 20:37

kilolek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podoba mi się ten strój na HALLOVEN, a tak na prawde to ceny super.


janiolek jak się czujesz ? Zdrowka Ci życze.

Moje dziewczątka już wykąpane :ico_oczko: młodsza słodko śpi :555: , a większa je kolacje :ico_obiadek: .
Wczoraj bylam razem z koleżankami z pracy w Poznaniu na operetce : "KSIĘŻNICZKA CZARDASZA" piękne było, i udało mi się pierwszy wyjechać bez męża i dzieci. :-D
Ostatnio zmieniony 04 paź 2008, 20:39 przez ania25, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 paź 2008, 20:37

kilolek, super rzeczy a ceny jeszcze fajniejsze :ico_brawa_01:

Dzięki dziewczyny. babcia na obserwacji, zobaczymy co tam będzie. ja ledwo chcodzę, jeszcze dziś miałam gości :ico_olaboga:

Pozdrawiam

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

04 paź 2008, 20:41

Evik współczuję Ci teraz takich stresów, miejmy nadzeję że będzie dobrze i babcia szybko wróci do domu.

Buziaczki :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

04 paź 2008, 22:48

kilolek, fajne ciuszki
Evik.kp, wszystko bedzie ok
a ja piję sobie :ico_zdrowko: drinka a mój małżonek :555:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 paź 2008, 23:04

kilolek, no super. Teraz ardzo cie prosze zdradz mi szczególy jak kupujesz. Masz konto walutowe czy korzystasz z jakiegos paypall'a??
janiolek jak się czujesz ? Zdrowka Ci życze.
juz lepiej, dziekuje. Goraczki juz dzis nie mialam, katar wzglednie lekki. Zjadłam chyba 1,5 litra rosołu z kleikiem ryżowym :-D Evik.kp, bedzie dobrze.
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 paź 2008, 00:18

kilolek, no super. Teraz ardzo cie prosze zdradz mi szczególy jak kupujesz. Masz konto walutowe czy korzystasz z jakiegos paypall'a??
z paypalla.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

05 paź 2008, 10:41

Witajcie
Ewik mam nadzieje ze zbabcia jużlepiej, na pewno bedzie dobrze
Janiłek życze zdrówka, fajnie ze Lence podoba sie w krainie maluszków mysle ze jak jest tam mało dzieciaczków to fajna sprawa .Profesjonalna opieka zawsze lepsza do dzieci niż przypadkowe nianie. Ja ostatnio sie martwie bo przez to ze jestem słaba zrobiłam sie mniej cierpliwa dla Olenki a ona oczywiscie jest na etapie probowania na ile jej pozwole
Moje dziecko natomiast chyba na zimę potrzebuje zapas energi bo czsem w srodku nocy domaga sie jedzonka- mam nadzieje,ze waga trochę w góre pójdzie
My impreze urodzinowa przekładamy na listopad, coz tak trzeba jak sie urodziło dzień przed Wszystkimi Swietymi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość