ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

07 paź 2008, 11:20

dlatego że ogólnie źle się czuje chyba mnie łapie jakas grypa jestem ogólnie przemęczona i obolała.. może przez zły stan zdrowotny mam jakby mniej cierpliwości..
Ja czuje sie tak samo.Jeszcze wczoraj wieczorem pojechaliśmy do galerii kupić dla mnie jakąś kiecke na wesele.Założyłam buty -półbuty skórzane, .Przed ciążą były wygodne potem w nich nie chodziłam bo są na kilkucentymetrowym obcasie, a teraz załozyłam je bo to są jedyne buty które pasuje do kurtki.I wróciłąm z wielkimi odciskami na palcach, które juz zdąrzyły popękać.
Noc była koszmarna.Nie dość ze Benek często sie budził to jeszcze gdy tylo zasne i dotknę poranionymi palcami do przescieradał budze sie i ........koniec.
Znowu chyba mnie cos bierze lub to poprostu przesilenie jesienne bo wszystko mnie boli i jestem ciągle zmęczona.

Dzis pogoda jest do d....Desszcz, wieje.A wczoraj było w miare fajnie.Jutro z koleżanka i dziećmi mielismy sie wybrać na miasto bo będzie instytut Pampers pod teatrem ale jesli bedzie taka pogoda to siedze w domu.

NICOLA_1985

07 paź 2008, 11:46

no tak wczoraj u mnie tez była pogoda fajna a dzisiaj beznadziejna w prawdzie jeszcze nie pada ale na słońce nie mam co liczyć...
mam nadzieje, że nie będę chora i że to tylko jesienne przesilenie.
ide zrobić sobie :ico_kawa: moze troche postawi mnie na nogi.. dzisiaj na szczescie dzień spokojny, miesko na obiadek zostało ze wczoraj tylko ziemniaczki mam do gotowania, sprzatac nie bede bo nie mam siły.
Karolka śpi ale pewnie już za niedługo sie obudzi.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

07 paź 2008, 13:48

Znowu chyba mnie cos bierze lub to poprostu przesilenie jesienne bo wszystko mnie boli i jestem ciągle zmęczona.
wydaje mi się że to wina pogody, ja ostatnio to mogłabym chodzic spac o 21.00 albo i wczesniej, poza tym nic mi się nie chce, sprzątam tylko to co konieczne z obiadami kombinuje żeby jak najmniej roboty było, nie wiem co jest grane :ico_noniewiem: Pewnie to brak słoneczka tak na nas dziala , ja chyba jeszcze w tym tygodniu odwiedze solarium :-) może to cos da.

Olek dopiero teraz zasnął :ico_olaboga: wieczorem padł o 20.00 a pobudka o 6.00 :ico_placzek: , chyba znowu musimy wybrać się na Majorke bo tam spał do 8.30 i potem w domu też tak a od ostatniego tygodnia czar prysł i już od 6.00 urządza sobie gadu gadu :ico_puknij:
Noc była koszmarna.Nie dość ze Benek często sie budził to jeszcze gdy tylo zasne i dotknę poranionymi palcami do przescieradał budze sie i ........koniec.
jejku to wspólczuje bardzo , teraz to na wesele chyba tylko w papciach co? :ico_oczko: Sorki za taki żart ale ja nie wyobrazam sobie na tak poranione nogi założyc jakies obcisłe buty i jeszcze w nich tańczyć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 paź 2008, 19:55

Witam! Ja popijam kawkę, jakoś tak wyszło,że dopiero teraz. Strasznie mnie ta podróż wymęczyła,ale szkolenie było fajne z bezpieczeństwa osobistego, prowadził facet z Gromu.
Zuzanka zamiast spać to gada. Nie wiem, co z nią, bo po kąpaniu zawsze pada, a od paru dni odmawia współpracy :-D Po urodzinach pewno taka dorosła się poczuła,że chce teraz później chodzić spać :ico_haha_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

07 paź 2008, 20:18

Po urodzinach pewno taka dorosła się poczuła,że chce teraz później chodzić spać
:-D :-D dobre :ico_brawa_01:
Olek za to ostatnio z tymi swoimi fochami jest tak męczący że od niedzieli kąpiemy go ok 19.20 a o 20 juz spi a ja odpoczywam :ico_oczko: . Więc u nas tak jak u Mamy Zuzi :ico_oczko: Dzis przy kąpaniu nawet obylo sie bez krzyków za to nosa nie dał sobie wyczyścić a ja nie miałam juz sil żeby z nim "walczyć", niestety podstępem też sie nie dało :ico_zly: Więc odpusciłam, na spaniu kropne mu Otrivin i tyle.

Kocura z tobą po takim szkoleniu to lepiej nie zadzierać :ico_oczko: a mężu niech uważa :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

07 paź 2008, 21:31

cześć Mamusie :-D

dziś też taki nijaki dzień mialam :ico_noniewiem:
dobrze, że nie jetem sama z tym :ico_wstydzioch: :ico_oczko: a tak poważnie to i mi nic się nie chce, taka zdechla jestem, już myślalm, że coś ze mną nie tak, ale to chyba faktycznie to przesilenie jesienne :ico_noniewiem:

moje dzieciaczki też juz śpią :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

opowiem Wam historię dnia...tak okolo 18.00 dostlam smsa...patrzę a tam " uważaj na ...i tu imię mojego Exa...bo to kawal sku****na" :ico_szoking: no to piszę , napisz kim jesteś i skoro piszesz takie smsy napisz o co chodzi, najlepsze, że to polski numer :ico_szoking: nikt nie ma mojego numeru :ico_szoking: no odpisuje , że "blablabla Ex wie gdzie mieszkamy blablablaon nie pracuje za granicą, dla niego tylko kasa się liczy"...myślę , no i komu to piszą jego bylej :ico_puknij: żadna nowość, ale myślę, że to Ex napisal, więc piszę, skąd owy ktoś tyle wie???niech się ujawni???no i co z tego że ma mój adres???czy mam się przestraszyć ???czy on dal mu mój numer???.......po pól godzinnie ponad przychodzi sms...że nie, bylam jakiś czas z A. i sobie sama spisalam.....

i co o tym myślicie??/ja się tam nie przejęlam, ale tak myślę kiedy będę miala święty spokój od tego czubka...to chore normalnie... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

07 paź 2008, 21:42

jejku to wspólczuje bardzo , teraz to na wesele chyba tylko w papciach co? Sorki za taki żart ale ja nie wyobrazam sobie na tak poranione nogi założyc jakies obcisłe buty i jeszcze w nich tańczyć
Hahaha :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_smiechbig: dobre.I wcale sie nie gniewam.I rzeczywiście chyba mi zostana papcie lub gumowce9bo też szerokie na dole)ewentualnie po kilku :ico_zdrowko: na bosaka.
już od 6.00 urządza sobie gadu gadu
Niestety u nas to samo.Wcześniej spał nwet do 7,30 a teraz potrafi i przed 6 wstac. :ico_zly:
Po urodzinach pewno taka dorosła się poczuła,że chce teraz później chodzić spać
My potomka załatwilismy tak:
o 19 kapiel, pochasa sobie jeszcze godzinkę i potem kaszka i spanie.

Agnieszka faktycznie dziwna sprawa.Jesli reczywiscie to jakaśjego była to po jaką chol.......wysyła takie smsy do Ciebie.Przeciez się juz o tym jaki on jest przekonałaś na własnej skórze.Zastanawiajace :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

07 paź 2008, 21:46

agnieszka ja bym sie nie przejmowała tym ale ta dziewucha tez nie ma za dobrze pod sufitem.. nie wiem po co Ci pisze takie bzdury i wogóle zawraca głowe Twoim eksem jak Ty przecież chcesz o nim zapomniec ...

eska u mnie to samo z czyszczeniem nosa za żadne skarby Karolina nie daje sobie wyczyscic nosa, drze sie jakbym ją co najmniej ze skóry obdzierała, a o obcinaniu paznokci nie wspomnę...

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 paź 2008, 21:49

Eee, z Zuzanką nie jest tak źle, pogadała z 10 minut, byłam u niej dwa razy i nagle nastała cisza i Zuzia śpi. Tylko, wiecie, wcześniej to już przy butli zdarzało jej się zasypiać.
co o tym myślicie??/
walnięta jakaś :ico_puknij: To przecież Ty mogłabyś do niej pisać takie rewelacje jak z nim była, a nie ona teraz do Ciebie :ico_puknij: Ale nowin Ci dostarczyła :-D Olać babsko!

NICOLA_1985

08 paź 2008, 11:42

już prawie 12.00 a tu nikogo nie ma? jak to mozliwe.. ja juz po rehabilitacjach i po spacerze, zaraz wychodze na zakupy, mam troche biegania musze jeszcze jechac do urzedu odebrac pismo i jechac do nastepnego zeby mi pokazali decyzje o umorzeniu wniosku bo kazali skladac drugi raz ale niepotrzebnie... jak to tak umieja czlowieka w bład wprowadzac a pozniej głupi lata po tych urzedach... :ico_zly:
ogólnie noc była spokojna aż byłam zdziwiona tylko jedna pobudka :ico_brawa_01:
mam dzisiaj troche roboty wiec może mnie nie byc po poludniu ale wieczorem sie odezwe i sprawdze czy był jakis tłok :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-08, 12:57 ]
hej dziewczynki co jest?? gdzie sie wszystkie podziałyscie? ja juz po zakupach zabieram sie za obiad i sprzatanie, urzad olałam i tak jak przyjde to usłysze tylko że wniosek został umorzony.. zasiłek i tak mam wiec nie potrzeba sobie czasu marnować...
no to do wieczora, mam nadzieje, ze bedzie co czytać :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość