ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 paź 2008, 11:02

Jak po weekendzie?Cos mało napisałyscie.
My o weselu.Było inne niz tedzień temu.I Benek tez gorzej zniósł rozstanie.Tydzień temu przestał płakać jak tylko wyszliśmy na klatkę a w sobote jeszcze na parterze go słyszałam(my mieszkamy na IVp).
Ale co do wesela.W kościele msza trwała 2 godziny a było cholernie zimno.Potem jeszcze życzenia przed kościołem.Jak zaszłam do samochodu to nie czułam palców u stóp.
Sala rewelacja, jedzenie swietne, obsługa fantastyczna, zespół tez niczego sobie a ogólne do niczego.Było ok 230 os.Było troszkę ciasno.Wogóle to czekalismy tylko do oczepin i chcieliśmy wrócic do domu.I tak zrobiła połowa gości.Ja miałam przynajmniej wymówke w postaci Benka.Może gdyby te wesela były w odwrotnej kolejności byśmy patrzyli na nie inaczej .A co do zespołu to było 4 facetów.Grali na skrzypcach, organach, akordeonie i gitarze elektrycznej.I była solistka.Dowiedzielismy sie ze taka kapela za wesele bierze 7 000.Chyba sama załozę band :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 paź 2008, 11:06

i ja sié witam :-D

Nikola to Twojgo mężusia to trzeba do pionu postawić :569: :wpale: :wpale: :wpale: ja tak dla świętego spokoju jakoś nie umiem nic przemilczeć, bo to wtedy mój ma święty spokój, a we mnie się gotuje...zresztą ja dlugo nie potrafię się nie odzywać ani obrażać a nawet być wkurona i od razu mówię co mi na sercu leży :ico_noniewiem: chyba w końcu będziesz musiala interweniowć co? tylko mnie tak zastanawia, co on sobie myśli jak TY idziesz spać do drugiego pokoju :ico_noniewiem: a ja też Twojego nazwiska nie mam, żeby nawet zaprosić Cię do znajomych :ico_olaboga:

Mamozuzi nie ma za co :-D jak ja wiem jak się czujesz biedulko :ico_pocieszyciel: pamiętasz ostatnio to samo pisalam jak Julcia do szkoly wracala, a jakbym jeszcze Darka dala do przedszkola to chyba bym zwariowala :ico_olaboga: ale bym chcal w sumie z drugiej strony, bo myślę, że lepiej dla niego by bylo nawet z powodu języka, żeby się przyzwyczajal, a też widzę jak on jest za mną, bo przebywa ze mną 24h i boję się, że później będzie problem, żeby go gdzieś zostawić :ico_noniewiem: sluchaj, ale to trochę nienormalne co? :ico_oczko: jak są czlowiek chcialby chwili spokoju, a jak nie ma i oczywiście wiadomo, że są pod dobrą opieką i nic im nie zagraża, to tęsknota robi swoje :ico_szoking:

Eve a Ty chyba pisalaś, że dajesz Szymusia do żlobka co? Na jakiej zasadzie on tam chodzi? Zadowolona jesteś? :ico_noniewiem: antena powieszona? pchly zabite? :ico_noniewiem: sto pytań do hihihi :ico_oczko:

ale u nas dziś pogoda :ico_szoking: jak prowadzilam Julię do szkoly to myślalam, że nie dojdę, bo mnie zwieje i do tego jeszcze lalo :ico_olaboga:
u mnie nocka średniawo :ico_noniewiem: nie jestem wyspana chyba :ico_noniewiem:
wczoraj dostalam okres i oczywiście nie mogę nigdzie dziś wyjść tak się ze mnie leje :ico_olaboga: jeszcze gorzej jak ostatnio :ico_noniewiem: postanowilam wogóle, że pójdę do lekarza po tabletki antykoncepcyjne, tylko mam nadzieję, że tu mają inne zasady ich dawania niż w Polsce, bo tam dawali mi chyba z pięć rodzajów ot tak masz...i plastry też i żadne nie byly dobre, bo tak zatrzymywaly mi wodę w organizmie, że bylam większa o dwa rozmiary w dwa tygodnie :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-10-20, 11:10 ]
Ula 230 osób na weselu??? to jak szkola co? :ico_olaboga: slyszalam wiele opinii, że przy takiej ilości gości ciężko się dobrze bawić...ja bylam na weselu to bylo 120 osób najwięcej...mówisz band zakladasz? :ico_brawa_01: kompletujesz zalogę? bo tu niezla by się mmogla utworzyć :ico_oczko: i do tego "na obcasach" :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

20 paź 2008, 11:10

mamo zuzi wpisz sobie w wyszukiwarce na NK: Marlena Kozłowska (Jasińska) Żory
a co do Neluni to nie płacz tyle bo ona się tam na pewno dobrze bawi z dzieciaczkami - przynajmniej dziecko ma rozrywke. popatrz na to z innej strony.. ona ma tam możliwości lepszego rozwoju bo napewno nie masz tyle czasu ani możliwości żeby organizować jej takie zabawy jak w przedszkolu. a ty przynajmniej masz troche czasu dla siebie . same plusy :ico_oczko: no wiadomo że sie teskni ale to tylko kilka godzin! głowa do góry :ico_oczko:

ulamisiula to zakładamy band i bedziemy zarabiać niezłą kase hehe - jakby tak się wszystkie mamy-wrzsniówki zebrały na tym weselu to ani by żadnej kapeli nie trzeba było :ico_oczko: same bysmy sobie dały rade! :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-20, 11:14 ]
agnieszka no widzisz.. ja ogólnie tez nie potrafie za długo milczec i się we mnie zbiera a później jakies napady migreny.. aja się zastanawiam od czego.. :ico_puknij: no chyba bede musiała przeprowadzic z tym moim mężem jakąs rozmowe.. ale nie wiem czy to ma sens bo u niego rozmowa dziala tylko na jakas krotka chwile.. on poprostu jest zbyt nerwowy i impulsywny.. no ale to sie leczy... chyba zaczne mu dodawac do jedzenia moje proszki na uspokojenie :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 paź 2008, 11:34

Oj wiem laseczki ze niepotrzebnie beczalam, juz nie becze i zaraz po nia ide, dzis ma byc do 12.00. Ale sie ciesze ze znow ja bede miala przy sobie :-) U nas to bylo o tyle dobrze ze mala najpierw byla nianczona przez moja mame wiec juz powoli sie ode mnie odzyczajala, nie byl to dla niej taki szok.
Ula, masz racje jakby te wesela byly w innej kolejnosci to i wrazenia bylyby inne.
Nicola, tak juz cie mam, i juz djatka widzialam, ale sliczna KArolcia, taka drobinka, smiesznotka :-)
U nas dzis taka sama pogoda jak u Agi, leje i wieje. :ico_olaboga: mialam jechac z mala do sklepu kupic jej kapcie ale w d*** z tym w taka pogoda nigdzie nie jade, dzis miala adidaski to i jesczze moze troche poczekac.

NICOLA_1985

20 paź 2008, 11:42

mamo zuzi ja też ogladałam foteczke hehe słodka Nelcia i śliczna Zuzia :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no a mamusia - niezła laska nic dodac nic ująć! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 paź 2008, 13:59

Mamozuzi no niby u mne te Darek byl przecie z babciá, ale teraz to szok jak nie spuszcza ze mnie oka...na szczęście bez problmu zostje z W., czyli może nie będzie tak źle...a Ty opowiadaj wrażenia po przedszkolu :-D

Nikola Karolcia faktycznie taka drobniusia, urocza :ico_brawa_01: dawaj tu jej fotkę :-D Ty też fajna babka :ico_brawa_01:

do mnie dziś elektrycy przyszli usterki naprawić, mi landlord nic wceśniej nie mówil, dobrze, że mieszkanko akurat ogarnęlam :ico_sorki: bo przy tym balaganie, ktory byl to ze wstydu bym sie spalila :ico_wstydzioch:

NICOLA_1985

20 paź 2008, 14:13

agnieszka dzieki :ico_oczko: ja tez byłam na Twoim profilu super zdjęcia śliczne dzieciaczki mała księżniczka i mały książe :ico_brawa_01: no i mamusia też super bo inaczej dzieci nie byłyby takie sliczne :-D
wkleje dla was fotke, postaram się jeszcze dzisiaj.
mój S wrócił o 13.00 z pracy... nie wiem co sie stało.. a jaki zadowolony...
właśnie jest na dworze z Karoliną i widzicie jak ja wykorzystałam ten czas hehe - naObcasy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-20, 16:37 ]
sprawdzam czy dobrze wklejam :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2008-10-20, 16:47 ]
ok chyba dobrze nic nie poknociłam :-D

Karolka na nocniczku :ico_oczko:

Obrazek

25.09.2008 - urodzinki Karoliny (impreza była kilka dni później... zdjęcia wkleję jak je wezmę od siostry.)

Obrazek

kucyczek :-D

Obrazek

basen :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

na razie to na tyle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 paź 2008, 16:50

Nikola śliczna fotka dobrze wklejona :ico_brawa_01:

ledwo wrócilam ze szkoly Julci do domu :ico_olaboga: rany jakie wiatrzysko :ico_olaboga:

NICOLA_1985

20 paź 2008, 16:50

a to w tych czarnych włosach to poniekąd moja siostra hehe :ico_oczko: podobne no nie??? :-D jak dwie krople mleka i czekolady :ico_smiechbig:
i pomyśleć, ze kiedyś o mało sie nie pozabijałyśmy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 paź 2008, 16:51

mi się coś tt zacielo :ico_szoking:

Nikola fotki znaczy sieę super :ico_brawa_01: wiesz, ja też mam siostre i dokladnie tak samo jestesmy podobne do siebie jak i Wy...i też malo co nie doszlo do morderstwa kiedyś :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość