Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

21 paź 2008, 07:07

dzien dobry z rana
dzis pobudka o 6 :ico_zly: kuba wstal w kiepskim humorze :ico_olaboga:
o 8 ma przyjsc kuzynka jak odprowadzi swojego malego do przedszkola

kasiekk dobrze że mamusia lepiej , i a siooo od was choroby :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

my tez musimy jeszcze kubusiowi dokupić kurtkę i spodnie ,może dziś pojedziemy na zakupy ale to jeszcze nie wiadomo jak mężuś pohandluje :ico_oczko:

co do studiów to dzięki dziewczyny za pocieszenie :ico_oczko: no tu właśnie nie ma byc kolokwiów tylko ta aktywność referaty i obecność ale egzaminy już normalnie mają być

martka może faktycznie lekarz coś poradzi , biedny Mati się męczy
a ty kochana zalatana ,podziwiam :ico_brawa_01: a jak twoja praca?jesteś zadowolona?

Natka szkoda ze wyniki nie wyszły
mam nadzieję że jednak to nic ,może faktycznie zmień lekarza :ico_sorki:

miłego dzionka

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 paź 2008, 07:23

dziendoberek
ja juz po kawusi i teraz pije herbatke wisniowa...
nocka ok,Oski wciaz spi,ale zasnal o 21..myslalam ze beda problemy bo caly wieczor swirowal jak czubczyk z tata i ze mna..wiem ze nie powinno sie tak dziecka przed snem rozbawiac ale tak malo czasu mamy razem i tak milo powariowac w trojke..a maly zasypia wowczas spokojnie i zadowolony jest :ico_haha_02:

Patka czesto na 1 roku "strasza" troche tymi wszystkimi zajeciami,przygotowywaniem sie..oja psiapsiola skonczyla licencjat teraz z wczesnoszkolnej i przedszkolnej i poszla na uzupelniajace w tym kierunku..popatrz 3 lata i dala rade a wierz mi ze z niej to jest dopiero len patentowany :ico_haha_01: wiec ty na pewno dasz rade bez wiekszego problemu

Kasiek dobrze ze mama w dobrym nastroju i krzata sie po domu jak za "dawnych " czasow..oby tak pozostalo :ico_haha_02:

Martka.to faktycznie lepiej do lekarza sie udac z Matim..a nie jada za duzo slodyczycnaprzylad?? bo moze to przez to te zaparcia i brak apetytu...juz sama nie wiem...

co do mnie to byc moze nawet nigdy moge sie tego nie pozbyc tego streptococcusa,bo jesli jestem nosicielka to byc moze moge to tylko zaleczac i wtedy w profilaktyce ciazy ok 36 tyg powinnam dostac antybiotyk i dzidzia bezpiecznie sie urodzi ,z duzym prawdopodobienstwem ze nie przjmie tego dziadostwa ode mnie...
Oski niestety tej szansy nie mial,bo urodzilam go za wczesnie i nie mialam robionych zadnych wymazow z szyjki macicy, a cytologia tego nie wyrkywa bo to musza byc bakteriologiczne badania...
podobno co 5 osoba ma jakiegos paciorkowca...a nawet o tym nie wie..30% kobiet :ico_olaboga:
ja oczywiscie jestem pewna na 90% ze to mam,mimo ze badan nie robilam jeszcze w tym kierunku,no ale skoro Oski sie zarazil niby ode mnie to chyba oczywiste,tyle ze trzeba teraz to zlokalizowac i sprobowac podleczyc lub wyleczyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 paź 2008, 13:08

witam
KAcper teraz wstaje po 7,przed 8 codziennie
ja dziś smaram na cąłego i boli gardło :ico_chory: muszę sobie cos kupić na gardło

byliśmy rano w mieście,kupiłam nonono buty,takie same jak w tamtym roku tylko większy rozmiar,fajne były,niedrogie i cieplutkie to co bede szukać innych
kupiłam mu tez sztruksy ocieplane i rajtuzy dokupiłam
jeszcze kurtka i z jedne spodnie ,no i czapka,szalik,rękawiczki
ceny kurtek to poprostu :ico_szoking: :ico_olaboga:

dzis jest okropnie niedobry,na mieście diabel wcielony dzis był,teraz też wyje bo mówi ż enie chce spac,a ledwo patrzy,musi zasnać bo i bez tego jest nie do wytrzymania a co dopiero jak nie będzie spał :ico_olaboga:
trace cierpliwość :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-21, 13:09 ]
a na dworze normalnioe wiosna,cieplutko bardzo
ale ponoc od jutra koniec pogody :(

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 paź 2008, 13:28

witam.

Wiktor śpi :ico_sorki: :ico_sorki: Wczoraj i przedwczoraj miałam dość bo nie spał w południe i był nieznośny więc kasiekk wiem doskonale, co czujesz :ico_zly:

Ja Wiktorowi kupiłam ostatnie kurtkę w Smykach, czapę, szalik i rękawiczki też, pozostały tylko buty. I też muszę poszukać spodni ocieplanych na sanki bo nie ma.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 paź 2008, 13:48

witaj Kamila
mój już spi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

buty kupiłam takie http://www.allegro.pl/item456802159_mc_ ... sklep.html
w tamtym roku miał identyczne tylko z bordową podeszwą i bordowymi końcówkami rzepów,a teraz ma z żółtymi
i u nas zapłaciłam taniej niz na allegro,bo 52.90 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrzę właśnie na kurtki
dzis fajna widziałam z wójcika ale szczęka mi opadła jak zobaczyłam cenę 193zł :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: inne są w większości po 109,119zł,na targu są też fajne za ok 60zł tylko kolory za jasne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 paź 2008, 13:52

Buty świetne, i rzeczywiście niedrogie. Ale ja boję się zamawiać na allegro, z tymi rozmiarami butów bywa różnie :ico_noniewiem:

Ja kupiłam kurtkę za 90 zł Cool club, a Wójcik i Coccodrillo czy Mariquita rzeczywiście maja ceny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 paź 2008, 14:09

ja też bym nie zamawiała butów dla KAcpra,jednak dziecku trzeba mierzyć
patrzę za kurtkami ale tez chyba nie zdecyduje sie zamówić,muszę pomacać czy jest odpowiednia
moze jak małż przyjedzie to pojedziemy do Opola rozejrzec sie,moze tam cos będzie,ostatnio były fajne ale Kacpra nie było z nami,a muszę mu zmierzyć

Kamizela,to jeszcze nie tak strasznie za kurtkę:-)
w tamtym roku Kacper miał coccodrillo,kosztowała niemało a po każdym praniu takie dziwne plamy wyłaziły :ico_noniewiem: dopiero potem potem znikały i to nie wszystkie i za co sie płaci? :ico_puknij: :ico_olaboga:
ona jest jeszcze dobra na Pelka ale na całą zimę i tak nie starczy i trzeba kupić większą,a potem nie bedzie dopiero w czym wybierać

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 paź 2008, 14:19

kasiekk wiem, że 90 zł to wcale nie dużo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 paź 2008, 15:02

jutro ide do fryzjera na 11
kurcze mam dosć juz moich włosów,nie wiem co z nimi zrobić,napewno pasemka,bo dawno nie robilam,ale chcialabym jakos inaczej ściąć,tylko jak nie wiem :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 paź 2008, 16:16

hejka
ja tez musze sie za kurtka dla Oskiego rozejrzec ...ale na sama mysl o cenach w sklepach glowa boli :ico_olaboga: no ale mus to mus bo zeszloroczna ma jakiej takie prawie juz za krotkie rekawki...niby na poczatek jeszcze moze byc ale i tak trzeba bedzie kupic...

Kasiek swietne te butki :ico_brawa_01:
a ja musze popatrzec w ccc lub boti bo tam tez w zeszlym roku widzialam fajne butki

my juz po obiadku,Oskar coraz ladniej je sam..juz nie lezy wszedzie dookola to jedzenie :ico_haha_01: no i prawie wszystko wcina

dzis zaplanowalam mily wiedczorek dla siebie i T..ot tak po prostu,kupialm czerowne winko...a ze Oski nie spal w dzien to licze na to ze zasnie wczesniej :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość