mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 paź 2008, 10:20

I ja sie witam :-) Ja na nogach od 6.00 i tak zieeewam ze szok. Na 8.10 mialam z Zuzia do dentysty, bo ona ma przerosniete wedzidelko, wiecie taka skorka miedzy gornymi jedynkami ze ma szpare i w polsce to sie dzieciom likwiduje jak wychodza stale jedynki, wtedy sie to wedzidelko nacina i stale dwojki sciskaja te stale jedynki i nie ma szparki. I w tej kwiestii bylysmy i powiedzial dentysta ze tego tu nie robia :ico_zly: ze to mozna pozniej robic itp no nie wiem.... ja bym wilala zeby to zrobili jak jest dzieckiem to pamietam nawet za bardzo nie bedzie, zawsze to jakis stres dla dziecka. Chociaz tutaj daja glupiego jasia dzieciom przed powazniejszym borowaniem czy rwaniem, wiec sie ciesza na tych fotelach, a kolezanki mala tak sie chichrala ze jak dentysta odszedl na chwile od fotela to az psadla z niego :-D :ico_haha_01: nacpane dzieci hehehe ale przynajmniej chiodza do dentysty bez stresu i nie maja takiego urazu jak np ja :-( tak mi dali popalic w dziecinstwie ze do dzisiaj jak mam isc do dentysty to nie spie juz 3 dni wczesniej i cala sie trzese na tym fotelu, oj glupia baba No i mamy wizyte na zalakowanie dwoch stalych dolnych jedynek aby sie nie psuly. I zrobili jej rentgen calej szczeki zeby widzieli co i jak.

Potem w autobus i z powrotem do naszej dzielnicy, Zuzie do szkoly, Nell do przedszkola. Tak sie ucieszyla ze zobaczyla swoja pania :ico_brawa_01: moja kochana niunia. Powiedzieli ze mam "idealne dziecko", chyba nie musze mowic ze duma mnie rozpiera i az gula w gardle rosnie jak slysze takie rzeczy... Jest troche smutna jak jej macham, no ale to chyba byloby dziwne gdyby nie byla smutna, co? :-)

Ula, ja zapomnialoam wczoraj ci zlozyc zyczonka, wiec sto lat kochana: radosci, milosci i pieniazkow :-) I zdradz te tajemnice, bo az mnie zzera: moze takie mini przedszkole chcewsz zalozyc u siebie? W koncu zaczynasz pedagogike prawda?

Nicola, ale fajna nocke mialas :ico_olaboga: te dzieci sa rozbrajajace :ico_olaboga: ale za to jaka sliczniusia Karolcia, pewnie mamusia juz jej wybaczyla, co? :-D Ten plym Johnsona w pompce tez mam, ale uzywam tylko dziewczynom do raczek, a do kapieli czy mycia pupy uzywam od zawsze mydla Oilatum, jest drogie ale starcza na kilka miesiecy i jest na bazie parafiny i dodatkowo natluszcza skore. Generalnie dla mnie to co nie pachnie ma wieksza wartosc. Sama uzywam kosmetykow Clinic, sa bardzo drogie, ale mam teraz tak wrazliwa skore ze szok,, ona nie pachna a wrecz lekko smierdza ale po 2 tygodniach moja twarz wyglada jak nowonarodzona, nie powim ze jest idealna ale skora ma zupelnie inny koloryt i znikly zaczerwienienia. Tusz tez tylko Clinica, bo nosze soczewki i inne mi pardzo podrazniaja skore.

Eska, piekny Olus w podpisie :ico_brawa_01: swietne ma te wlosy i fryzurke, jakby od fryzjera dopiero wyszedl :-)

Aga, super z tymi pieniazkami, zawsze to cos dla dziecka zostanie. A wszy wytepisz raz dwa, nie martw sie.

ale cisza w domu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jestem sama :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale dziwnie......
Po 12.00 biore Nell i jade do szkoly z nia bo musze spotkac sie z dziewczynami w zwiazku z praca grupowa na jutro..... I znow tramwaje, autobusy, ja sobie chyba wiatraczek w d**e wsadze , bo nog mi nie starcza :-)

Aha laseczki, czy nie wiecie moze czy w Polsce mozna dostac kopie swoich zeznan na policji sprzed kilku lat? Bardzo by mi byly potrzebne, ale nie wiem czy tak mozna? Macie moze kogos w rodzinie w policji albo kogos ze znajomych zeby sie dowiedziec?

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

22 paź 2008, 10:23

Eve a masz już child benefit? Bo mi te przysedl po tym jak wlasnie dostalam go, na pewno i Tobie przyjdzie :-D napis później jak ta strucla, bo ja wiele razy zastanawialam się czy kupić :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 paź 2008, 10:28

aaa wiecie co? pisalam krociutko kilka dni temu z gosiaperelka. Nie odzywa sie bo wiecie co? Ten skurwy**n jej byly razem z ta suka jego obecna baba czytali wszysciutko co ona tu pisala, ale to nic.... posluchajcie dalej.... oni sobie wydrukowali Lenki zdjecia, nie po to aby mial tatus zdjecie coreczki tylko po to aby do sadu wyslac ze gosia ma pieniadze bo takie drogie rzeczy (chodzik, hustawke np) dziecku kupuje. Bo ona walczyla o wysokie alimenty. Czujecie jaki skur**n ?????? bym palantowi jaja uciela przy samej skorze, patachlo jedno :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Oczywiscie nic nie zdzialal ale gosia nie chce juz pisac, same rozumiecie. Ja ja rozumiem. Ale dobra wiadomosc to taka ze ma juz rozwod z orzeczeniem o jego winie. Tylko z kaska u niej kiepsko..... :-(

[ Dodano: 2008-10-22, 10:29 ]
aaa, zapomnialam napisac ze te rzeczy Lenka miala w wiekszosci pozyczone bo gdzie by gosie bylo stac z tych marnych groszy takie rzeczy kupowac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

22 paź 2008, 10:49

Mamozuzi ale sie wkur......co za palant jeden :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:ale tamta jaki tupet ma...oj biedna Gosia....ja to nigdy nie zrozumiem skurw...na, to jego dziecko i musi na nie placic :ico_zly:
a Ciebie to podziwiam... :ico_brawa_01: ....że Ci sil starcza na to wszystko :ico_szoking: szkola, dzieci, dom...przedszkole i sto innych zajęć, mi to wstyd normalnie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-22, 10:51 ]
Daruś wlaśnie usnal, a ja zamiast sprzątać "na obcasach" chodze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 paź 2008, 10:54

mama_zuzi1980, o rany! biedna Gosia!i wiecie co mi sie w glowie nie miesci jak mozna cos takiego czlowiekowi robic, szok normalnie! :ico_zly:

a Ty zorganizowana babeczka jestes:) ja tez lubie miec czas wypelniony, choc ostatnio zaniedbalam wszystkie moje dodatkowe zajecia z Szymciem odkad sie przeprowadzilismy bylo zawsze sto innych rzeczy do zrobienia ale juz mysle nad ponownym powrotem do aktywnosci :-D

agnieszka01.04, nie dostalam jeszcze child benefit, caly czas czekamy wiec moze i my dostaniemy ten bonus :ico_oczko:

a ta strucla to jest przepyszna...mniam mniam
i kosztuje tylko 1f :-D ja kupowalam ostatnio w Asda, ale jest tez w somerfildzie za 1,5f

[ Dodano: 2008-10-22, 10:55 ]
agnieszka01.04, super filmik! niezle Darek szaleje za platkami, a wlasnie dajecie swoim dzieciaczkom juz mleko krowie takie prawdziwe??

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 paź 2008, 11:07

Tak, Eve, ja daje bo mi tu nawet kazali, ale tylko tak po kilka lykow do posilku np sniadanka.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

22 paź 2008, 11:20

Eve jak mówisz ,że pyszna to i ja pewnie niedlugo sprobuje :ico_brawa_01: ja mleko krowie też daje, ale troszke, tyle co zje do platkow i w danonkach czy danio :ico_noniewiem:

u mnie dziś narazie slonko :ico_sorki: ale wczoraj grad padal :ico_szoking:

ja tez mam rozklad tych zajec, gdzie co i jak dla maluszkow i też zamierzam chodzic, nie moge tak zastygnąć :ico_olaboga:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

22 paź 2008, 11:41

Fotki dzieciaczków prześliczne :-D

I jeszcze raz dziekuje za zyczonka.

Co do byłego Gosi to :ico_zly: :565: :fuckyou2: :wpale: :502: :503: :504: :505: :514: :587: :590: To tak w skrócie.H..

A jesli chodzi o kąpanie to ja Benka myję codziennie w wanience bo bez tego nie zaśnie.Od urodzenia nie był myty wieczorkiem tylko 3 razy i potem jest pobudka w środku nocy i nie chce spać.Mam płyn do kąpieli z oliwką Nivea i czasem go myje w tym a czasem tylko w wodzie z mydłem a potem smaruje go oliwka.Strasznie lubi taki masaż i słyszałąm że jest on dla dziecka bardziej wskazany niz samo dbanie o czystość.Wiadomo zresztą jak masaż działa na dorosłego a co dopiero na dziecko.

Dzisiejsza noc była koszmarem.Benek dalej ma biegunkę.Lekarka mówi że to przez żabki.Chyba idą 4 na raz.W nocy budził się do kilka minut.Potem obudził sie na dobre o 2 i tak sie darł jakby go ze skóry ktoś obdzierał.Nosiłam go, kołysałam i wkońcu zrobił kupkę.nonono jest cała czerwona więc sie nie dziwię że jak robił to płakał bo go bolało.Potem uspokoił się na moż 3 minuty i od nowa.Wiec od nowa noszenie, itp i znowu powtórka do pieluchy,Wkońcu zasnął u mnie w łóżku.Nawet dużo nie chciał jesć a w nocy wypija 120 ml kaszki.Całą noc nie spałam bo go chwilkę płakał przez sen więc go uspokajałam, nakrywałam kołderką bo strasznie lubi sie rozkrywać.O 6 obudził się wypił swoje 120 i zasnął.I ja tez.Obudził sie o 8, pobawił z Miskiem a ja miałam pół godzinki żeby odespać nockę.Ale jaka pobudkę mi zrobił...........
Wpadł do mnie do pokoju , z kubeczkiem i jak mi nie przyfasoli w ucho....Potem sprawdziłam że poszła mi krew ale na szczęście nie dużo.Teraz zasnął.Od 9 jadł juz 3 razy i w sumie wypił już 320 ml kleiku.Chyba nieźle go przeczysciło.


A co do biznesu to nic nadzwyczajnego.Żłobek mam zamiar otworzyc ale dopiero po skończeniu licencjatu.Juz sie dowiadywałam o co w tym chodzi i muszę mieć lokal z wszystkimi certyfikatami(sanepid, straz pożarna itp.)i złóbek zakładam z najmniejszą liczbą dzieci czyli trójka.W tym moze być jedno moje ale muszę mieć wykształcenie pedagogiczne.Na otowrzenie takiego żłobka mogę sie starać o dofinansowanie unijne i z urzędu miasta .Ale to jak piszę dopiero za 3 lata.A do tej pory...
Koleżanki brat sprzedaje w internecie ubrania.Bierze je z hurtowni i z marżą wystawia.Podobno wychodzi na tym nieźle.Ja juz sprawdziłam że ceny w hurtowniach są ciekawe(nawet o 5 zł za rzecz nową) i już sprawdziłam że u mnie na osiedlu jest takowa hurtownia.Dosłownie 2 ulice dalej wiec koszty przewozu odpadają.Wózek i nogi wystarczą :ico_brawa_01: Jeszcze tylko to muszę sobie na spokojnie przemysleć.A co Wy na to?

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 paź 2008, 12:22

Agnieszka masz racje że wszy to nic wstydliwego u dzieci przedszkolnych ja sama w zerówce się zaraziłam od kogoś i pamiętam jak mama mi okładała takim świństwem włosy fefef... no wiesz ja rozumiem ze chce sobie M popatrzeć ale mi się zmarszczki porobią od marszczenia tego czoła :)

Mamo Zuzi.. az mnie zagotowało jak to przeczytałam o Gosi!! JEBANY nonono!! Wiecie ze możemy soboe Nasz wątek zablokować hasłem ale musiałybyśmy go sobie poprzesyłać wiadomoscia prywatna i wtedy Gosia mogłaby do Nas wrócić :)

Tak się wkurzyłam że zapomniałam co miałam do was napisać... a naskrobałyscie od wczoraj Masę postów!!

Macelna dziś nietypowo poszła spać o 11:00 i własnie się obudziła i zaraz będziemy jesc obiadek.. ziemniaczki z mięskiem w sosie z pieczarek :D:D oczywiecie domowej roboty: A później lecimy na rowerek :)
zajrze potem i dopisze :*

[ Dodano: 2008-10-22, 16:09 ]
Wróciłysmy ze spacerku i porobiłyśmy parę zdjęć zaraz Wam wkleję :)
SZALONA JAZDA!!
Obrazek
Z POJAZDEM KOSMICZNYM
Obrazek
I PO DMUCHAWCU....
Obrazek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 paź 2008, 16:23

ulamisiula, biedny Benio, dzisiaj Szymon tez cos kupy czesto robi, chyba zeby bo co innego :ico_noniewiem: juz mu ladnie widac gorne jedynki :-D
Koleżanki brat sprzedaje w internecie ubrania.Bierze je z hurtowni i z marżą wystawia
ja mysle ze to dobry pomysl, ja swego czasu tez sprzedawalam na allegro, mialam nawet status "super sprzedawcy" kupowalam na wyprzedazach i wystawialam na allegro, zazwyczaj oryginalne ciuchy :-D powiem ze niezle mi szlo, pozniej w ciazy juz odpuscilam, to jednak zajmuje duzo czasu, musialam jezdzic wyszukiwac jakies okazje, pozniej robic zdjecia ciuchow, obrabiac je i wystawiac. ale mnie to cieszylo teraz chcialabym nawet do tego wrocic, juz na samym poczatku przyjazdu tutaj sprzedalam kilka rzeczy dzieciecych ale niestety przesylka jest droga i niektorych to zniecheca :ico_noniewiem:
a pomysl ze zlobkiem super, tylko szkoda ze mozesz go zrealizowac dopiero za 3 lata :ico_olaboga:

Szymon na drzemke, a ja gotuje kapusniak :-D
od kilku dni nie robie drugiego dania tylko zywimy sie zupami, ze wzgledu na Szymcia, ale kapusniaku mu nie dam :ico_nienie: on zje zupke z wczoraj :ico_oczko:

pozniej jedziemy do znajomych na kawke :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości