Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 paź 2008, 21:13

mama_zuzi1980, ja miałam podcinane wędzidełko, tylko już stara byłam, bo jakoś 4 klasa podstawówki chyba. Trochę mam żal do rodziców,że wcześniej nie zajęli sie tą moją szparą między zębami... No cóż, jakoś nie myślę o tym na codzień i to pewno innych zaskakuje ta przerwa, bo ja jej nie widzę :-D Nawet myślałam o aparacie,ale odłożyłam pomysł. Musiałabym pogadać z dentystą, bo może jest więcej przeciw niż za, biorąc pod uwagę wiek. A niektórzy uważają to za moją zaletę, sama nie wiem.

Ja też jestem za tym hasełkiem. Chociaż zupełnie nie wiem jak to działa :ico_wstydzioch:
Fajnie byłoby, gdyby Gosia do nas wróciła :-) Szkoda słów na jej ex. Ale ja wierzę,że całe zło, które wyrządził wróci do niego.

eSKa, ja mam jutro wolne!!! A Ty??

ulamisiula, super pomysł z allegro :ico_brawa_01: Ja też o tym myślałam,ale ze mnie leń :ico_wstydzioch: Mnie się nie chce pojedynczych moich rzeczy wystawiać,a co dopiero biznes kręcic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 paź 2008, 21:21

Jak koś bedzie chciał dołączyć do Nas to wystarczy ze napisze do którejś z Nas na Priv albo na starym wątku zostawi wiadomość... Tyle że wątpię żeby ktoś nowy jeszcze się znalazł no ale nigdy nie mów nigdy!!

Wiecie co dziś odwiedziła mnie kolażanka na ploty i wcześniej wysłałąm jej zdjęcie opakowania po pampersach Pampers Sleep & Play rozmiar 5 z prośbą o kupno takich w Tescoo bo u mnie nie ma i kumpela kupiła ale rozmiar 3!! no cóż Marcelinka się w nie mieści ale muszę częściej zmieniać.. nie mogłam oddac bo nie mamy paragonu

[ Dodano: 2008-10-22, 21:32 ]
Kocura Bura, ja będąc dzieckiem jak wyszły mi zęby stałe miałam taką wielką szparę między jedynkami że zapałkę można było włożyć a po paru latach obie jedynki zaszły mi na siebie i wtedy musiałam nosić aparat żeby to rozsunąć KOSZMAR!!

Zbijać kase na allegro w sumie brzmi prosto ale to tak naprawdę cięzka robota!! Zdjęcia odpisywanie na maile telefony... pakowanie wysyłka kontrola co od kogo i td... czarna magia dla mnie!!

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

22 paź 2008, 22:16

Dzięki dziewczyny za taką solidarność, tyle że nie wiem jak to działa. Może Nicola nam wyjaśni. Jutro mam do pracy tak jak codziennie czyli na 8, już o 6 muszę wstać a o 7 przychodzi opiekunka do Lenki. I tak codziennie, w środy mam na 7 do pracy, kobieta wstaje o 4 aby być u mnie o 6. Ech...ciężkie życie.
Fajny pomysł z tym allegro ale rzeczywiście trochę z tym roboty jest. Ania już dawno pisała że jej mama załatwiła dobrą pracę którą może wykonywać w domu i się opłaca. Ciekawe co to za praca, sama bym się czegoś chwyciła dodatkowego, bo ciężko prządę na jednej wypłacie.
Dobranoc dziewczynki

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

22 paź 2008, 22:18

dziewczyny tak was se czytam i widze ,że macie ten sam problem co u nas był :ico_zly: ehhh złośliwośc ludzi :ico_zly:

my mamy wątek zamknięty ,nie trza hasła , moderator tego wątku (którego wybierzecie sposród was) zaprosi wszystkie wrześniowe mamy z tego wątku na nowy ,a zadna inna osoba nieuprawniona(niezaproszona) nie bedzie miała wglądu do czytania postów ,ani pisania na nim :ico_brawa_01: my wszystkie marcówki piszemy na zamkniętym wszystko,a stary wisi sobie na jakąś nową np. mamusie która bedzie mogła dołączyc do nas zostanie wpisana na liste wątku zamkniętego.... i tak to wygląda :-)

wymyślcie sobie nazwe nowego wąteczku bo ta nie może byc i zgłoscie do emki ona załozy wam nowy wątek ,trzeba jej zgłosić tylko nazwe i kto ma wątek moderować i to wszystko :-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

22 paź 2008, 22:41

Ula ja myślę, że pomysl ze żlobkiem i z Allegro to strzal w dziesiątkę :ico_brawa_01: ja swojego czsu też na Allegro sprzedawalam co nieco, ale nie mam takiego doświadczenia jak Eve :ico_haha_02: wychodzilo calkiem niezle :ico_brawa_01: teraz to robi w Polsce moja siostra :-)

Mamozuzi gratuluję zakupów :ico_brawa_01: pewnie, że Ci się należy :ico_brawa_01:

ja bylabym jednak za zaszyfrowaniem calego wątku, bo uważam, że to by bylo troszkę sztuczne rozmawianie z Gosią tam, a tu my, bo myślę, że ona nie tylko swoich smutków nie chce przed nimi pokazywać, myślę, że wogóle nie chce by czytali co ona ma do powiedzenia :ico_noniewiem: ale oczywiście uszanuję decyzję wszystkich :ico_noniewiem:

my jesteśmy po balu Halloween i po kuracji przeciwwszowej :ico_noniewiem: kupilam dziś taki środek który się kladzie na wlosy na 10 min tylko :ico_szoking: byl troszke droższy, ale chcialam oszczędzić Julii tych nieprzyjemności na ile się dalo :ico_noniewiem: normalne chyba :ico_noniewiem: jeśli będzie ok, to ta kuracja nie ma nic wspólnego z tym co bylo kiedyś :ico_szoking: zero zapachu jakiegoś od tego plynu, dobrze sie rozprowadza no i tak krotko wystarczy niby żeby nawet jajka zabić :ico_szoking: dziś nie miala zadnej , tylko te jajeczka, może faktycznie w porę zauważylam i byla tylko jedna :ico_sorki: byla bardzo zmęczona po tym wszystkim, ale też bardzo dzielna :ico_brawa_01: powiedzialam jej po prostu, że takie robaczki ma...myślę, że takiemu dziecku nie ma co za dużo tlumaczyc :ico_noniewiem:

wiecie dziś Daruś tak upadl, że uderzyl się tak mocno w tyl glowki, że mi się chcialo aż plakać, balam się czy coś mu się nie stalo i oczywiście zaraz pretensje do siebie, że nie upilnowalam :ico_wstydzioch: chociaż wiem, że to po prostu nie realne :ico_noniewiem:

Mamozuzi trzymam kciuki za te dwa dni szkólki :-D na pewno dasz radę :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 paź 2008, 23:22

mama_zuzi1980, ja miałam podcinane wędzidełko, tylko już stara byłam, bo jakoś 4 klasa podstawówki chyba. Trochę mam żal do rodziców,że wcześniej nie zajęli sie tą moją szparą między zębami...
no wlasnie, dlatego wybiore sie jeszcze do innego dentysty na konsultacje bo to jakis arab byl, to moze sie nie zna :-D na problemach kobiet...
Mamo Zuzi, a czy z Nell wchodziłaś też do przymierzalni?
nie Majandra, kupowalam same "gory" a tu nie ma niespodzianek, M jak w morde strzelil :-D spodnie i spodnice musze mierzyc i te kupuje jak z kims jestem zeby wozka pilnowal :-) nigdy nie zostawiam malej samej w wozku, nawet na 1 minutke.
Zbijać kase na allegro w sumie brzmi prosto ale to tak naprawdę cięzka robota!!
ooo, ja tez kiedys handlowalam, nie super duzo, ale wiekszosc ciuszkow po Zuzi tych co nie mialam do nich sentymentu sprzdalam, i wozki tez. Jak sie nie wystawia za duzo na raz na poczatek to sie powoli czlowiek wkreca i idzie :ico_brawa_01:

Co do watku zamknietego to jest to o tyle dobry pomysl ze i ja czasem bym sobie wiecej napisala ale tez skad mam miec pewnosc nie gadzina tego nie czyta? :-( wiec nie pisze...

JA mysle ze na ten wateczek to wiele juz osob nie zawita, w koncu mamusie dzieci z wrzesnia 2007 juz powoli sie do pracy wybieraja, wiekszosc przynajmniej :ico_noniewiem: Raczej bym wolala zamkniety, moze cos traci wateczek ale tez duzo zyskuje, a moim zdaniem zyski wieksze od strat :-))))
Dzięki dziewczyny za taką solidarność,
co ty dziekujesz, wazne zebys mogla znow pisac z nami, przeciez ty bylas tu jako jedna z pierwszych pamietasz???
A Lenka jest taka sliczniusia, jak ten CH*j moze taka slicznote w taki sposob traktowac? Te oczka, te wloski, no ch*ja bym ubila normalnie nie moge!!!!!!!!! ale dostalam nerwa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
my mamy wątek zamknięty ,nie trza hasła , moderator tego wątku (którego wybierzecie sposród was) zaprosi wszystkie wrześniowe mamy z tego wątku na nowy ,a zadna inna osoba nieuprawniona(niezaproszona) nie bedzie miała wglądu do czytania postów ,ani pisania na nim my wszystkie marcówki piszemy na zamkniętym wszystko,a stary wisi sobie na jakąś nową np. mamusie która bedzie mogła dołączyc do nas zostanie wpisana na liste wątku zamkniętego.... i tak to wygląda
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wilk syty i owca cala :-)
powiedzialam jej po prostu, że takie robaczki ma...myślę, że takiemu dziecku nie ma co za dużo tlumaczyc
dokladnie bo zaraz jest 100 pytan do i mamusia stoi pod bramka i sama juz nie wie co mowi :-D
wiecie dziś Daruś tak upadl, że uderzyl się tak mocno w tyl glowki, że mi się chcialo aż plakać, balam się czy coś mu się nie stalo i oczywiście zaraz pretensje do siebie, że nie upilnowalam chociaż wiem, że to po prostu nie realne
biedactwo nasze.... najgorszy moim zdaniem dla mamy jest ten odglos uderzenia glowki w kafelki na przyklad, ja to od razu widze ze cos tam peklo itp :ico_puknij: ale nigdy nie peka bo naszym dzieciom nie od parady dala bozia ciemiaczka :ico_sorki:
Mamozuzi trzymam kciuki za te dwa dni szkólki na pewno dasz radę
dzieki kochana :ico_sorki: najgorsze ze Zuzia ma szkole plywania o 16.00 i znow do autobusu, przesiadka i do drugiego, niby male odleglosci ale na nogach nie ma szans a to wszystko z wozkeim i NEll.... Bo J. dopiero o 17.00 moze nas odebrac. Wiecie jak fajnie wygladam, jak latam miedzy szatnia a prysznicami, myje zuzi glowe w miedzyczasie lece do szatni robie ku-ku Nell, wtykam jej chrupka, albo picie, albo bule i znow biegiem do prysznicy, plucze zuzi glowe, i tak ze 3 rundki :ico_haha_01: Bo pod prysznicami dzieciaki szaleja i ja jestem na pol mokra w zasadzie a nie chce NEll moczyc w ubraniu. Czasem ta sie drze, ta wola hehe, wtedy przydalo by sie rozdwoic ;-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 paź 2008, 00:19

no wlasnie ja też czasem coś pomine albo nie napiszę, bo mm obawy, że "ktoś" to "niepowolany" przeczyta :ico_noniewiem: także jak najbardziej wątek zamknięty mi odpowiada, z resztą jak widać niektórzy wszędzie szukaja...no wiecie :ico_noniewiem:

Mamozuzi no to na basenie to jakbym siebie widziala, Julię i Darka :ico_szoking: ale się pośmialam...teraz chociaż bo tam tak do śmiechu mi nie jest :ico_oczko:

zmykam teraz do jutra Kochane :-)

[ Dodano: 2008-10-23, 00:20 ]
i sama juz nie wie co mowi :-D
oj tak tak :-D :ico_oczko:

NICOLA_1985

23 paź 2008, 08:21

ale sie dziewczyny rozpisalyscie ja dzisiaj juz napisalam do emki ze potrzebujemy pomocy w zablokowaniu watka. trzeba tylko wyslac liste dziewczyn i wybrac z pośród nas dziewczyne ktora bedzie moderowac wątek. zreszta widze ze Duszka juz wszystko wyjasnila :ico_oczko: ja was poczytam ja poloze karoline spac i poodpisuje wam bo teraz mi siedzi na kolanach i wiecie same jak to wyglada.
wczoraj juz na wieczór mnie nie bylo dlatego nic wiecej nie pisalam... padłam jak mucha po 21.00 zasnełam prawie na stojąco :ico_oczko:
mysle ze z lista nickow nie bedzie problemu bo dominika zrobila przeciez liste na 1 stronie z nickami i dzieciaczkami te suwaczki - nikogo nie pominiemy.. a jakby sie ktoras dziewczynka odezwala z tych co na razie nie widac to przeciez moze napisac na priwa do ktorejs z nas na tym watku moznazostawic wiadomosc. no i musimy wymyslic nową nazwe bo nie moze zostac stara.. ja mysle ze to dobry pomysł i wszyscy beda zadowoleni. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-23, 08:31 ]
dostalam odp od emki i napisala ze nie pa problemu ale ten watek musi istniec i raz na jakis czas musimy tu zagladac zeby forum nie umarło śmiercia naturalną.. :ico_oczko:
bo co by bylo jakby tak wszystkie watki pozamykac.. no ale ma racje tu mozna zagladac ale pisac bedziemy na nowym. trzeba podac liste dziewczyn, nowa nazwe (niekoniecznie związana z wrzesniem) i osobe chetna do moderowania.
wtedy zostaniemy przeniesione.
moze propozycje nazw wpisujmy sobie na prw wiadomosciach.. albo wyznaczmy do tego jedną osobe co wy na to?? moze ktoras z dziewczyn sama chce sie zgłosic na ochotnika? fajne by bylo zeby to załatwic juz dzisiaj.

[ Dodano: 2008-10-23, 08:33 ]
no i tzreba wybrac osobe do moderowania.. jest ktos chetny??

Judar82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2008, 13:29

23 paź 2008, 09:42

...musialy by być rozwiązywane aż do palców, bo ten wariat kuli paluszki i żadnego buta nie mogę mu wlożyć, jak tak dalej pójdzie zimę przechodzi w klapkach :ico_oczko:
Moja Sara też kuli paluszki przy zakładaniu butów :ico_oczko:
Ale butki ma zwykłe, tylko ja jej wyprostowuję palce jak już trochę wsunę jej nóżkę w bucik i potem gładko wchodzi :-D

A tak w ogóle, to [shadow=olive]witam[/shadow] :-)

Też poproszę suwaczek na pierwszej stronie :ico_sorki:
Sara urodziła się 05 września 2007 :ico_oczko:




Teraz zajmę się czytaniem postów od początku na tyle, ile Sara mi pozwoli (śpi :ico_haha_01: ), a potem będę mogła do Was dołączyć oficjalnie :-D

NICOLA_1985

23 paź 2008, 10:17

witamy Judar82 na wątku wrzesniówek :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-23, 10:19 ]
jak nadrobisz zaległości z czytaniem to pisz co u Ciebie i prosimy o forki Sary :-D

[ Dodano: 2008-10-23, 10:22 ]
kurcze miałam teraz jechac do lekarza popytac jak dzisiaj przyjmuje na szczepienia ale bede musiala jechac jutro dopiero na szczepionke bo młoda zasnęła marudziła strasznie.. ostatnio jakas taka jest marudna.. chyba z tych zębów bo jej co chwile coś wychodzi...
aa zasnęła bez smoczka musze ją pochwalić! :ico_brawa_01: no a wczoraj byłam na rehabilitacjach i na tapeingi i zważyłam Karoline dokładnie 9kg wazy ta moja drobina.. :-D dobra biore sie za czytanie bo mam 2 strony do nadrobienia musze wykozystac tą chwile jak Karola śpi.

[ Dodano: 2008-10-23, 10:24 ]
a jeszcze zapomniałabym stawiam wielkie ciacho :ico_tort: i :ico_kawusia: dla was bo dzisiaj 23 październik czyli moje imieniny hehe :-D :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości